PDA

Pogledaj Punu Verziju : Što me više ''bije'', ja ga više volim....



Sagacity
02-01-2012, 13:21
Jednom je komšinka došla kod moje mame na kafu, sva ''plava'' ispod oka...Pitala ju je moja majka, ''Odakle ti to'', ona joj reče da ju je muž udario...:eek:
Moja majka joj je rekla..''Pa dobro, šta više tražiš sa njim''...A ona joj je rekla, ne mogu da ga napustim...:''Što me više bije, ja ga više volim''...:hm:

Da li neke žene ne mogu povući ''granicu'' i reći, odlazim...Ili jednostavno vole da budu ''žrtve''...?

Man
02-01-2012, 13:25
ni mi ne ostavljamo žene kad nas za srce ujedu :ljut:
nisi se odredila jel to podrazumevaš kao standardno ponašanje ili se, samo, "desilo"
Oma da se ogradim, sem šljapkanja po gozi nisam nikad udario ženu :) a mislim da nema nikog da to nije poželeo :(

причалица
02-01-2012, 13:29
ovo je mnogo mučna tema.
rekoh negde već da je to za mene potpuno bolestan odnos, pa ne bih više da elaboriram.

Sagacity
02-01-2012, 13:30
Radi se o osobi, koja je često dobijala batine...Njeni materijalni status je bio takav , da ga je mogla napustiti, da je htela...Oni su se odselili iz našeg komšiluka pre nekoliko godina, ali mislim da su još uvek zajedno...

A to po ''goozi'', je OK..to se ne računa...:lol:

Cruz
02-01-2012, 13:33
sado-mazo tema :)

ja to ne mogu da shvatim :nene: takve zene su ili mazohisti ili im je samopouzdanje do te mere poljuljano da smatraju da su batine zasluzile i da iko ima pravo na njih da podigne ruku :dada:

Sagacity
02-01-2012, 13:34
Jedan od njenih odgovora je bio...''Ne mogu sama, za mene je to gore i od batina''....:hm:

Cruz
02-01-2012, 13:37
Jedan od njenih odgovora je bio...''Ne mogu sama, za mene je to gore i od batina''....:hm:

samopouzdanje lepo sam rekla... potlacena zena, ali je sama za to kriva, jednostavno je prepustila da neko drugi razmislja umesto nje, otuda i taj strah od razilazenja

причалица
02-01-2012, 13:40
ma, nešto tu fali...u prezentaciji situacije.
ne može biti da je sve normalno, a eto - voli da bude umlaćena s vremana na vreme....:nene: to ne pije vodu.

Moonster
02-01-2012, 13:43
Jednom je komšinka došla kod moje mame na kafu, sva ''plava'' ispod oka...Pitala ju je moja majka, ''Odakle ti to'', ona joj reče da ju je muž udario...:eek:
Moja majka joj je rekla..''Pa dobro, šta više tražiš sa njim''...A ona joj je rekla, ne mogu da ga napustim...:''Što me više bije, ja ga više volim''...:hm:

Da li neke žene ne mogu povući ''granicu'' i reći, odlazim...Ili jednostavno vole da budu ''žrtve''...?

Mialim da pojedine žene vole da budu "žrtve" :dada:
Poznat mi je slučaj gde žena godinama živi u takvoj zajednici, da skoro regularno dobija batine od muža, dvoje dece imaju, mlate se otkada su išli zajedno i zabavljali se, materijalno stanje ni jednom od njih dvoje nije nikakav problem da bi to bio razlog nekog ostanka u zajednici. Nikada ga nije tužila niti prijavila, malo suza, cmizdrenja, kukanja i nakon sat vremena, toliko izdrži, spakuje se i vrati se ka njemu kao da nikada ništa nije bilo :dada:
Tada je on dočekuje "pun ljubavi" uz rečenice tipa:"Pa nisam te mislio", "Pa nisam te jako"....itd., i žena tako ukrašena sa "šljivama" ispod oka i masnicama po rukama i nogama lepo živi kao da ništa nije bilo :krsti:
Tako da očigledno postoje žene koje izgleda vole batine :dada:

Cruz
02-01-2012, 13:48
vole?! hoces da kazes da im je to neka vrsta "dokazivanja ljubavi"? ma bolest je to po meni :nene:

Sagacity
02-01-2012, 13:48
Meni su to neshvatljivi slučajevi..Ne mogu da verujem da se neke stvari ne mogu rešiti kroz normalnu komunikaciju...
Primer gore koji sam navela, radi se o sličnom paru koji je naveo i Moon...
Mada znam i druge slučajeve, gde ona dobija puno batina, čak šta, on ju je totalno blokirao u svakom razmišljanju...Po principu, ništa ti ne znaš, ružna si itd...Ali ta žena nema kud..Jednostavno mora da ga trpi...To već i razumem...:dada:

Cruz
02-01-2012, 13:49
kako nema kud? ne razumem to bas najbolje...

Sagacity
02-01-2012, 13:54
kako nema kud? ne razumem to bas najbolje...
Znači, to je već drugi slučaj..Radi se o ženi koja živi na selu..On radi u gradu, a ona je domaćica...Roditelji su joj umrli, braća su uzela imanje...I nema kud...O tome je reč...:huh:

причалица
02-01-2012, 13:56
što volim takvu braću :m:

Moonster
02-01-2012, 13:57
vole?! hoces da kazes da im je to neka vrsta "dokazivanja ljubavi"? ma bolest je to po meni :nene:

Ako neko nekoga fizički povređuje,a ta osoba ne poduzima ama baš ništa da to spreči ili na bilo koji način da počinioca sankcioniše, onda očigledno to voli, ma koliko to glupo izgledalo. Najbolje je kada se vrati po još batina :aha:
Pa bolest jeste i po meni, ali ne ide mi nikako u glavu da ga makar ne prijavi ili nešto slično da uradi i uvek, ali UVEK se vrati nazad :aha:

Cruz
02-01-2012, 14:03
Znači, to je već drugi slučaj..Radi se o ženi koja živi na selu..On radi u gradu, a ona je domaćica...Roditelji su joj umrli, braća su uzela imanje...I nema kud...O tome je reč...:huh:

ima kud, ako ona ne zna, treba neko od prijatelja da je informise i uputi, ne moze tako da zivi :nene:

Cruz
02-01-2012, 14:05
Ako neko nekoga fizički povređuje,a ta osoba ne poduzima ama baš ništa da to spreči ili na bilo koji način da počinioca sankcioniše, onda očigledno to voli, ma koliko to glupo izgledalo. Najbolje je kada se vrati po još batina :aha:
Pa bolest jeste i po meni, ali ne ide mi nikako u glavu da ga makar ne prijavi ili nešto slično da uradi i uvek, ali UVEK se vrati nazad :aha:

upravo tako moon :dada:

Sagacity
02-01-2012, 14:17
ima kud, ako ona ne zna, treba neko od prijatelja da je informise i uputi, ne moze tako da zivi :nene:
Što se mene tiče, ja bih se uvek snašla..Ali izgleda da nismio svi isti...Pogledaj gore šta sam napisala...Znači, on je nju bukvalno da prosto kažem ''zatukao'', blokirao je u shvatanju, mišljenu...Žena je ubijena u pojam...Nema ona veze šta je to ''Sigurna kuća''...A i to je žena sa sela..Šta je još njen, problem, ona bukvalno nigde ne ide...Sme da dođe samo kod moje tetke da uzme povremeno nešto što joj treba..Muž joj ne dozvoljava da ide ''po komšiluku''...
Ima svega..I meni je to nelogično, ali eto..

Cruz
02-01-2012, 14:29
ja bih ga prijavila da znam ko je :dada:

Sarmica
02-01-2012, 16:26
i ja poznajem jedne take:juhu:
oni što sam bila kod njih na slavi pa su se tukli:qq::pada:...u braku su od aprila, ali je ona već 492 puta odlazila kod mame i tate i bude tamo dan-dva pa se malo vrati:hm:...a kad ode istuČu je i mama i tata:jasenka:
ali one se voluuuu:bisa:
i tako:jasenka:
sick:undecided:

Sagacity
02-01-2012, 20:19
u braku su od aprila, ali je ona već 492 puta odlazila kod mame i tate i bude tamo dan-dva pa se malo vrati:hm:...a kad ode istuČu je i mama i tata:jasenka:
ali one se voluuuu:bisa:
i tako:jasenka:
sick:undecided:
Bože kakvih slučajeva ima...Ovo je ''vrh''...Katastrofa...Još je i istuku mama i tata...Pa eto i da hoće da pobegne nema gde....:eek:

Cruz
02-01-2012, 20:22
ima, ima, ali posto je zadojena batinama, verovatno misli da je to "normalno", pa tako situaciju i prihvata :nene:

Sarmica
03-01-2012, 05:57
A ova je specifičan slučaj, i čist primer kako ljudi sebi mogu da upropaste život. Njih dvoje se viđaju već dve-tri godine ali to je bila kres šema,verovatno bez ijedne razmenjene reči.Eeeeee ali rodilo se jedno malo čudo iz te kres šeme, i to je naravno razlog što su uopšte u braku.
Lm, ona tvrdi da njih dvoje imaju savršen brak, pitam je ja a šta ti podrazumevaš pod tim:"Pa imamo savršen seks"...nisam imala više pitanja :nene:...i moram da naglasim da je ona veliki idiot, i ja bih je ponekad udarila kakav je to davež:srbpla:...toliko zvoca i toroče da je to nenormalno, ne gasi se, ne prestaje, na svaku tvoju reč ona ima šesnaest da doda:pada:...em je malo priglupa:bela:
A ima i gde da ode, ima npr sasvim normalnu sestru, ali ne verujem da bi ona i htela da ode kase oni volu:sojka:
Ma totalno pogrešan spoj, totalno:facepalm:

причалица
03-01-2012, 14:49
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/195839/Vlada+kupio+Bojani+sat+od+35.000+evra+i+ku%C4%87u+ na+Dedinju.html

pala mi naša tema na pamet kad sam ovo čitala...ne znam šta više da kažem, osim da je ovaj svet lud...eto.

Moonster
03-01-2012, 15:29
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/195839/Vlada+kupio+Bojani+sat+od+35.000+evra+i+kuću+na+D edinju.html (http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/195839/Vlada+kupio+Bojani+sat+od+35.000+evra+i+ku%C4%87u+ na+Dedinju.html)

pala mi naša tema na pamet kad sam ovo čitala...ne znam šta više da kažem, osim da je ovaj svet lud...eto.

Ovo je Pričo ljubav, ti to ne razumeš, uopšte :pusi:

причалица
03-01-2012, 15:30
Ovo je Pričo ljubav, ti to ne razumeš, uopšte :pusi:

a je l? :lol: