PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li se muškarci ''primaju'' na ženske priče?



Sagacity
07-01-2012, 22:39
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?
Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?
Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
Šta mislite? :hm:

kojica
07-01-2012, 22:55
a njima je do priče, ko do lanjskog snega.. :lol:

Posle možeš da pričaš kolko hoćeš... :jede: kad su u nirvani sve slušaju...

Sagacity
07-01-2012, 22:58
a njima je do priče, ko do lanjskog snega.. :lol:

Posle možeš da pričaš kolko hoćeš... :jede: kad su u nirvani sve slušaju...
Znam...Ja se jednom baš zanela u priču...I knjigu bre pročitala zbog njega....I pričam i pričam...A on me pita, jel' ti to pridodna kosa ili ''uvijaš''....:eek:
:lol: :lol:

Cruz
07-01-2012, 22:59
ahahaha sago :lol:

kojica
07-01-2012, 23:01
Znam...Ja se jednom baš zanela u priču...I knjigu bre pročitala zbog njega....I pričam i pričam...A on me pita, jel' ti to pridodna kosa ili ''uvijaš''....:eek:
:lol: :lol:

:haha:

I mene je Konan izluđivao.. u pola moje priče samo kaže
''e baš si mi slatka'' :zrika:

Pa se ja onda pobesnim i krenem da grdim kako je moja ličnost ugrožena. :lol:

Sad više to ne radi. Ne znam dal ne sme il mu više nisam slatka. Mora da ga pitam. :hm:

Sagacity
07-01-2012, 23:03
Sad više to ne radi. Ne znam dal ne sme il mu više nisam slatka. Mora da ga pitam. :hm:
Pa treba malo da se ''udubiš'' u priču i da deluješ što ozbiljnije, ondaa će ti sigurno reći da si slatka...:lol:

Cruz
07-01-2012, 23:04
da ne zaspi? :hm:

Sagacity
07-01-2012, 23:06
Ne Cruz, da skrene temu...:dada:....i to na sebe...I tu je kraj ''ženskoj priči''....:lol:

mica
07-01-2012, 23:07
Ma hit je, kad klimaju glavom i vicu:"Da, draga" :lol: a u glavi im je auspuh koji nesto bruji mnogo, zatim tiket, da l je prao, da l nije..:lol:
Ma di padaju bre, muski su vizuelni tipovi :)

Raisa
07-01-2012, 23:07
nit sam cula da muskarci padaju na ''zenske'' price nit zene na muske...pa nemaju ljudi sedam godia
necija ''prica'' eventualno moze pobuditi,ukoliko je nesrecna, saosecaje ne ljubav
eh asd necija prica..u stilu da je imao tezak zivot ali je iz njega izlazo kao pobednik..takve price radjanju divljenje iz kojeg proizilaz postovanje koja je jedan od osnova ljubavi

tol
07-01-2012, 23:09
SAMO nežno golicanje pričama za laq notj..inače ne čuju ne vide ič...sem kada im nešto treba(klopa...pivo..sex):sizika:

kojica
07-01-2012, 23:10
Fudbal si zaboravila.. :hm: oću reći, daljinski...

mona
07-01-2012, 23:12
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?
Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?
Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
Šta mislite? :hm:
koje price :huh:

Sagacity
07-01-2012, 23:13
Čekaj....On je nesrećan u ljubavi, a ona ga teši...i priča mu ono što on voli da čuje...I on je tada baš sluša i polako obraća pažnju na nju...Jel' može to da upali...:hm:

mikili
07-01-2012, 23:31
i u tom momentu pita-jel ti to prave grudi ili vestacke?smem da pipnem:)..ma jok,nista ne slusaju..

Sarmica
08-01-2012, 08:07
Muškarci jok, ništa ne slušaju pa i ne padaju ni na kakve priče.Ali zato dosta žena je mnogo glumpavo po tom pitanju, pogotovo ove moderne:eek:, pa ih priča zaslepi časkom:dada:

Paranoik
08-01-2012, 21:52
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?

NaraFski da padamo, doduše, neko se pali i na dupe, sise i te pojave, u suštini svi se palimo na dupe sise i te pojave, ali slušamo žene, kako ih ne slušamo, i padamo na priče, i to žene mnogo bolje pričaju od nas. bolje lažu

Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?

Apsolutno je moguće, mene je tako zaludela jedna riba, bio sam baš odlepio za njom, a tek što je vozila kola, kao Lauda.


Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
To je netačno, primamo se mi na sve kao i žene, ustvari, govorim u svoje ime, valjda je tako i za druge.

ljubičica
08-01-2012, 22:56
a njima je do priče, ko do lanjskog snega.. :lol:

Posle možeš da pričaš kolko hoćeš... :jede: kad su u nirvani sve slušaju...
ha, ja se primam:)
nisam verovala, al eto.
kako ono rece giboni u onoj pesmi:)))

Vragolanka
08-01-2012, 23:47
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?
Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?
Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
Šta mislite? :hm:

ako dovoljno zablentave, padaju. žene su češće isfolirane, u smislu da glume ono što nisu, pokazuju se u što boljem svetlu, mana nigde na vidiku... dok muškarci uglavnom pričaju ono što želiš da čuješ, pri tom češće bivajući ono što stvaro jesu.
mada mu ovo dođe na isto... na komplimente nikad nisam padala, ali na 'slušanje' itekako. tim pre što mi je karakterna struktura toliko složena (čitaj-teška) da se učarim i pri najmanjoj naznaci nekog intimnijeg zbližavanja u smislu priče (lakše mi je orgijati celu noć, nego se nekome otvoriti-ponekad)... tako da mu čitanje misli i između redova olakšava posao, ako neko stvarno ume. a takvi su retki i uglavnom traju... ovde se ograđujem od 'slatkih laži'... mada, ako idu u prilog i meni, pustim, da vidim dokle će da tera. inače sam skeptična i kad nema scenskog nastupa, ja ga u celoj priči negde vidim.
smeta mi kasnije, nema potrebe nastavljati kada oboje dobijemo ono što nam treba.

kojica
09-01-2012, 00:32
NaraFski da padamo, doduše, neko se pali i na dupe, sise i te pojave, u suštini svi se palimo na dupe sise i te pojave, ali slušamo žene, kako ih ne slušamo, i padamo na priče, i to žene mnogo bolje pričaju od nas. bolje lažu


Apsolutno je moguće, mene je tako zaludela jedna riba, bio sam baš odlepio za njom, a tek što je vozila kola, kao Lauda.


To je netačno, primamo se mi na sve kao i žene, ustvari, govorim u svoje ime, valjda je tako i za druge.

na žubor vode, valjda.. pošto ne razbiraš koje pričaju... :smeh:

Paranoik
09-01-2012, 00:35
PA dobro, prija mi melodika, još ako je glas lep, da vi'š miline http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif
Sve slušam, ne trepćem http://razbibriga.net/imported/2011/12/fbcmk4-1.gif

DaDole
10-01-2012, 08:16
Postoje priče kojima "tvrdimo pazar":) one sa početka svake priče,one kad se upoznajemo i kad obično prezentujemo sebe na način na koji želimo da nas dožive..odmah ću da mu kažem da sam takva i takva bla,bla,bla..:nene: oni od toga pola ne čuju
a,postoje i neke druge priče,koje se pričaju kasnije kad dođe do potrebe za nekakvim objašnjenjima i kad se počnu rješavati prvi nesporazumi..e,one su već opasnije i imaju težinu..
Pritom ne mogu a da ne asociram na one najmučnije priče u kojima žene manipulišu i ne biraju sredstva i često sam bila u prilici da posmatram kako baš na te priče,muškarci nekako padaju..iz naivnosti ili tek iz želje da to što čuju prihvate kao zdravo za gotovo:hm:

mrav
10-01-2012, 09:36
ja sam prilično loš u tim medjuljudskim odnosima pa ne mogu da sudim o tome ko pada na koje priče, prilično sam asocijalan. Nije tačno da ne slušamo, slušamo mi sve samo ne čujemo uvek. Ponekad je dovoljno nekoga da uhvatimo za ruku i razumemo srcem
al šta ja znam

DaDole
10-01-2012, 09:55
ja sam prilično loš u tim medjuljudskim odnosima pa ne mogu da sudim o tome ko pada na koje priče, prilično sam asocijalan. Nije tačno da ne slušamo, slušamo mi sve samo ne čujemo uvek. Ponekad je dovoljno nekoga da uhvatimo za ruku i razumemo srcem
al šta ja znam
lijepo si ovo rekao..ponekad je dovoljno tek da nekog dotaknemo i sve "sjedne" na svoje mjesto

Bandit
10-01-2012, 10:22
U principu žene se ne bave tim "pričama", one više pričaju o situacijama, razumevanju, odnosima...sa prijateljicama u porodici na poslu...i to u principu nisu priče koje treba da fasciniraju partnera..već da pokažu koliko su joj bitni odnosi među partnerima i poštovanje..
U prevodu da li ćeš da me slušaš i da budeš fin prema meni...
Muški se bave takvim pričama..koje treba da impresioniraju sagovornika..i da kažu kako sam sposoban da se brinem za porodicu da ulovim nešto i donesem na sto i da napravim kolibu..

DaDole
10-01-2012, 10:26
Muškarci se istina bave pričama kako da impresioniraju sagovornika/cu..to jeste tako,ali se ipak i žene bave time..samo način na koji to rade se ipak razlikuje:)
Koliko puta smo imali priliku slušati ženu koja obrazlaže kako je baš ona ta koja njemu odgovara..žene su hodajući marketing:)

Bandit
10-01-2012, 11:06
Svaki ciga svoga konja hvali..
Ljudi u 90% slučajeva stvaraju sliku o nekom drugom na osnovu njegove priče..naravno o sebi..

mire
10-01-2012, 11:36
onda sam u deset posto...

DaDole
10-01-2012, 12:35
i ja:dada: nikad ne donosim sud na osnovu nečije priče:nene:

Bandit
10-01-2012, 14:43
Ja donosim sud o čoveku na osnovu onog što priča..100% (i fizionomije lica i držanja tela)
I znate šta ..zovu me CSI..

Ma'at
10-01-2012, 15:05
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?
Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?
Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
Šta mislite? :hm:

Zene se zaljubljuju slusajuci ,a muskarci gledajuci...:aha:

mire
10-01-2012, 15:30
pričah ja o tome, ali niko me ne j...

Bandit
10-01-2012, 15:34
Znači da ti je priča pogrešna..

Steppenwolf
31-01-2012, 22:04
Ako ima piskav glas moze da mi prica sta hoce, ne padam.

ljubičica
31-01-2012, 22:12
a muskarci slusaju zene?:huh:
stvaarno?:lol:

Vragolanka
31-01-2012, 22:16
ima koji slušaju.

Steppenwolf
31-01-2012, 22:18
a muskarci slusaju zene?:huh:
stvaarno?:lol:
Naravno, kako bi inace bio moguc telefonski seks.

ljubičica
31-01-2012, 22:21
bio bi moguc..dovoljno je da ona dahce i ahce, nish ne mora da prica..:rile:

Steppenwolf
31-01-2012, 22:26
Meni nije dovoljno, ja nisam skroman, mora da mi isprica erotsku bajku i to malo hrapavim sexy altom.

Vragolanka
31-01-2012, 22:28
Meni nije dovoljno, ja nisam skroman, mora da mi isprica erotsku bajku i to malo hrapavim sexy altom.

mora? inače bidne labavo? :lol:

Steppenwolf
31-01-2012, 22:32
Ahahaha, jesi luda skroz.
Ne, inace je uopste ne slusam.

ljubičica
31-01-2012, 22:35
mora? inače bidne labavo? :lol:
ma d da bude labavo..oni su ovek ko zapeta pusjka
dovoljno je da ih intenzivno gledas:haha:

http://www.youtube.com/watch?v=y9Gl64SHNw0&feature=youtu.be[/QUOTE]

Steppenwolf
31-01-2012, 22:43
Koto, sto si se ukocila i ne skakuces vise?
Jesi bolesna?

Lupe
01-02-2012, 01:47
Primetila sam da najbolje slušaju kada lažem. Kada govorim istinu misle da nešto muljam, jer su žene pre mene napravile neko njesra, pa se moja iskrenost tumači kao manipulacija. Tako sam naučila da ćutim, a kada me baš nešto pitaju, ja lažem i pričam ono što žele da čuju ili misle da će da čuju. Teško je danas biti žena. :ljut:

ljubičica
01-02-2012, 07:36
Koto, sto si se ukocila i ne skakuces vise?
Jesi bolesna?
pa skakucem:zrika:
mozda se samo tebi ukocilo:lol:

Primetila sam da najbolje slušaju kada lažem. Kada govorim istinu misle da nešto muljam, jer su žene pre mene napravile neko njesra, pa se moja iskrenost tumači kao manipulacija. Tako sam naučila da ćutim, a kada me baš nešto pitaju, ja lažem i pričam ono što žele da čuju ili misle da će da čuju. Teško je danas biti žena. :ljut:
ja ne lazem, ali se slazem da iskrenost ne prolazi najbolje,i ja cesto cutim
onda kad progovorim bude jos gore.

Steppenwolf
01-02-2012, 14:28
pa skakucem:zrika:
mozda se samo tebi ukocilo:lol:



U pravu si, ja sam se bio ukocio, ne znam sta mi bi.

twm
01-02-2012, 21:35
Kažu da žene ''padaju'' na muške priče...
Da li se isto može reći i za muškarce...Da li i oni mogu ''pasti'' na ženske priče...?
Na primer, ona se odlično razume u sve i svašta i pokušava da ga pričom animira, da li je to moguće?
Ili se muškarci mogu primiti samo na ''bezobrazne'' priče...veštih žena....?
Šta mislite? :hm:

ako si hebozovna mozes pricati, cutati, blejati, gledati u pod, nebo, zvijezde - svejedno. ako "on" ne reaguje na tebe mozes prosipati svu svijetsku mudrost - dzaba

kojica
01-02-2012, 21:36
nači može da bleji jal muče.. :hm:

:tetka:

twm
01-02-2012, 21:42
nači može da bleji jal muče.. :hm:

:tetka:
yes, muskarcima je mnogo lakse

Vragolanka
01-02-2012, 23:15
'nači On misli svojom glavom... :lol:

twm
01-02-2012, 23:59
'nači On misli svojom glavom... :lol:

pa da, zene gledaju dalje, sire, vise..a on samo razmislja kako je patki bolje u plicaku nego na suhom. tek kad zapliva pocne razmisljati o dubini :pusi:

Vragolanka
02-02-2012, 00:03
pa da, zene gledaju dalje, sire, vise..a on samo razmislja kako je patki bolje u plicaku nego na suhom. tek kad zapliva pocne razmisljati o dubini :pusi:

nije poenta u dubini nego u koju ćeš baru zaroniti... :drnd:

twm
02-02-2012, 00:12
nije poenta u dubini nego u koju ćeš baru zaroniti... :drnd:

duboka, mlaka, sa vise rukavaca...ne razmislja dok ne zapliva:drnd:

mona
02-02-2012, 06:19
Na moje price se primaju :aha:

a sta su zenske price :huh: