PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?



Sagacity
15-01-2012, 19:18
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

Paranoik
15-01-2012, 19:28
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

Naravno da nije, šta ako on ni ne primeti tu ženu kojoj se sviđa, pa najnormalnije je da ona priđe njemu, tada nema šanse da je ne primeti.


U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:

Mislim da su to neki stereotipi, koji vuku rep iz starih vremena, malo zastareli i prevaziđeni.


Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?

Milim dase ženstvenost ne ogleda u tome ko će kome prvi prići, već u nekim drugim stvarima. Svet se izmenio, stvari ne stoje na temeljima na kojima su stajale do pre samo dvadesetak godina.


Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Kakve veze ima i da je laka? Muškarci i žene podjednako vole i uživaju u seGsu, zar bi trebalo da glumi ludilo, samo kako bi pokazala da nije laka. BEzveze

ljubičica
15-01-2012, 19:30
ako je muskarac zatucani geak, onda da, jeste manje musakrac ako mu zena pridje
ako je normalan, onda je svejedno..
na svu srecu, postoje normalni muskarci:)

Cruz
15-01-2012, 19:31
ako je muskarac zatucani geak, onda da, jeste manje musakrac ako mu zena pridje
ako je normalan, onda je svejedno..
na svu srecu, postoje normalni muskarci:)

potpuno se slazem :dada:

Vragolanka
15-01-2012, 19:33
nije, al ja sam staeromodna po ovom pitanju. znači taj kod mene nikad ne bi držo uzde u rukama.
nisu ni žene lake ako prve priđu, al sam i u ovom slučaju staromodna. jednako je navalentno.

žene ionako biraju ko će im prići bliže od ostalih, direktnost je ok, ali prvi korak jok. bar što se mene tiče.

ljubičica
15-01-2012, 19:35
nekad me bas iznenadis.:)
ti si bre uzasno konzervativna:lol:

Cruz
15-01-2012, 19:36
sta je tu lose da pridjes nekome ko ti se dopada? :hm:

Vragolanka
15-01-2012, 19:38
nekad me bas iznenadis.:)
ti si bre uzasno konzervativna:lol:

u nekim stvarima, da. :lol:

Sagacity
15-01-2012, 19:40
nije, al ja sam staeromodna po ovom pitanju. znači taj kod mene nikad ne bi držo uzde u rukama.
nisu ni žene lake ako prve priđu, al sam i u ovom slučaju staromodna. jednako je navalentno.

žene ionako biraju ko će im prići, direktnost je ok, ali prvi korak jok. bar što se mene tiče.
Šta znači ''vodenjaci''...slično razmišljaju...:lol:

Isto sam ''staromodna'' po tom pitanju...:dada: Mogu da priđem bilo kojem muškarcu..., ali ne želim...Prosto, to očekujem od muškarca, a osetiće da li može prići ili ne...

Volim da uočim, da primetim i da sačekam da mi priđe...ako to želi...Ali prvi potez je njegov....

Vragolanka
15-01-2012, 19:40
sta je tu lose da pridjes nekome ko ti se dopada? :hm:

ništa loše, samo nije moj način. lakše ga je 'naterati' da on priđe.

ljubičica
15-01-2012, 19:43
ma da, tebi je lakse.
brate skorpije kad krenu da bacaju farove, pa to strah u ulici brestova..
ja ni danas, sa cetrdese godina, to ne radim..
mogu da pocnem pricu, ali da dajem"tajne signale" jok..:zrika:

Vragolanka
15-01-2012, 19:45
ma da, tebi je lakse.
brate skorpije kad krenu da bacaju farove, pa to strah u ulici brestova..
ja ni danas, sa cetrdese godina, to ne radim..
mogu da pocnem pricu, ali da dajem"tajne signale" jok..:zrika:

ma ja ni ne znam kako se to radi, mogu samo da uplašim čoveka.
samo sam od starta jasna, ponekad i pre nego što priđe dal ima prolaz il jok... da ne gubi vreme.

Vragolanka
15-01-2012, 19:47
Šta znači ''vodenjaci''...slično razmišljaju...:lol:

Isto sam ''staromodna'' po tom pitanju...:dada: Mogu da priđem bilo kojem muškarcu..., ali ne želim...Prosto, to očekujem od muškarca, a osetiće da li može prići ili ne...

Volim da uočim, da primetim i da sačekam da mi priđe...ako to želi...Ali prvi potez je njegov....

u svemu se slažemo, samo što je kod mene taj vremenski ograničen. neću da čekam doveka.

Sagacity
15-01-2012, 19:48
u svemu se slažemo, samo što je kod mene taj vremenski ograničen. neću da čekam doveka.
I tu smo Vrag...Ni ja ne čekam doveka...:lol:
Imam ja ''ovana'' u podznaku...:lol:

Vragolanka
15-01-2012, 19:53
I tu smo Vrag...Ni ja ne čekam doveka...:lol:
Imam ja ''ovana'' u podznaku...:lol:

nešto dobro i tog marsa.

naki
15-01-2012, 20:02
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

dakle, ako je jednom stekao sekundarne polne karakteristike (brada, specicficna gradja,dlake na nekim mestima i sl.), mislim da to ostaje iako mu devojka pridje :hm:...
ako incijativa dovede do zeljenog cilja (i ako je obostrano zadovoljstvo u pitanju) zar je vazno ko ju je prvi uputio... :hm:
zena hmmm... pa ako ga bije motkom po glavi...mozda je tad manje zenstvena :raz_088:
biti lak je rastegljiva kategorija.... svako moze biti lak ako to zeli :lol:
nije na nikome da o tome sudi...tudje zelje, tudja ostvarenja...
eto... :palac:

Cruz
15-01-2012, 20:08
ništa loše, samo nije moj način. lakše ga je 'naterati' da on priđe.

dobro moze i tako da se pristupa ovoj temi, mada ne vidim zasto bih gubila vreme i tvrdila pazar ako mi neko vec "legne na srce" u svakom pogledu

Vragolanka
15-01-2012, 20:10
dobro moze i tako da se pristupa ovoj temi, mada ne vidim zasto bih gubila vreme i tvrdila pazar ako mi neko vec "legne na srce" u svakom pogledu

ne tvrdim pazar nikad, odma skidam gaće ako mi se tako oće. :lol:

Vragolanka
15-01-2012, 20:10
tačnije, on treba da ih skine :aha:

Cruz
15-01-2012, 20:14
tačnije, on treba da ih skine :aha:

sto ih uopste nosis? :lol:

Vragolanka
15-01-2012, 20:19
sto ih uopste nosis? :lol:

da ne preladim jajnike. :lol:

kojica
15-01-2012, 20:50
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

:dada: mislimo da imaju neku falinku.. te što ne trzaju, batali...

twm
15-01-2012, 23:14
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

naravno da nije. ev ja volim kad me napadnu :mrgreen:

DaDole
16-01-2012, 08:20
Nije manji muškarac:nene: naprotiv,može da bude :zrika: razumijete me,zar ne:)
Šalu na stranu,nema pravila jer svako je individua i prema tome se određujemo..e,sad neko više voli da je divljač,neko da je lovac..

kojica
16-01-2012, 08:22
Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..

i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu? :hm:

DaDole
16-01-2012, 08:25
Što žena prilazi muškarcu:kapa:
pa valjda iz istih razloga zbog kojih on prilazi njoj..neko mora prvi:)
Ne mora on biti ni stidljiv,ni zauzet..možda je jednostavno takav tip koji ne preuzima inicijativu..

kojica
16-01-2012, 08:30
:nene: njima to nije u prirodi...
Oni znaju da se od njih očekuje da preuzmu inicijativu i ako se ne pomeraju
s mesta, za to postoji razlog.

DaDole
16-01-2012, 08:32
:nene: njima to nije u prirodi...
Oni znaju da se od njih očekuje da preuzmu inicijativu i ako se ne pomeraju
s mesta, za to postoji razlog.
e,pa moram da uložim prigovor..imaju oni i strategiju kojice:) baš jer znaju da se od njih očekuju,nešto im se neće pa neće:nene: tako postanu valjda interesantniji,enigmatičniji:) :zrika:

kojica
16-01-2012, 08:35
Pa najbolje da počmu da se femkaju ko strine. :lol:

Muškarac moše da ima strategiju u smislu da čeka pravu priliku da priđe, ali ako mu
je strategija da čeka da žene prilaze njemu, onda mu nisu svi hormoni na mestu.

DaDole
16-01-2012, 08:38
Pa najbolje da počmu da se femkaju ko strine. :lol:

Muškarac moše da ima strategiju u smislu da čeka pravu priliku da priđe, ali ako mu
je strategija da čeka da žene prilaze njemu, onda mu nisu svi hormoni na mestu.
e,takvog jednog sam i sama imala:manijak: moja kojice,ne b ti meni vjerovala..al sve mu je bilo na mjestu:jasenka:
sem što ne b' prvi da ga ubiješ:rumenko:

kojica
16-01-2012, 08:44
ma verujem ti, što da ti ne verujem...
samo msilim da ti što ne preduzimaju inicijativu ni oko nečega što je tako jednostavno
i prirodno, ima da se vuku kroz život sve držeći se tebi za suknju, pa mi nije jasno čemu
služe.. :lol:
nikakvu misteriju ja tu ne vidim...:drnd:

DaDole
16-01-2012, 08:51
da je tema na psihologiju,morali bismo da je demistifikujemo:dada:

Sarmica
16-01-2012, 09:21
E pa milina, eto problema moderne doba:kreza:...žene čekaju da muškarci priđu, muškarci misle da je sasvim prirodno da im žena priđe i tako prođu godine de si bijo šta si radijo:pardon:

@tema
ja sam konzerva, muškarac je taj koji treba da priđe end of diskašn:raz_088:
a moguće i da je on tu manje muškarac, ako mu ja priđem prva, a i ne mora da znači, ali znam da ga ja nikad ne bih gledala kao neku muškarčinu

mikili
16-01-2012, 09:27
ima ih raznih,neki stoje u drustvu i boje se javnog -blama- pred drustvom,ako ih otkaci,neki ne razumeju signale koje saljemo..jednom sam imala decka koji prosto nije mogao da veruje da sam zainteresovana za njega..nisam prilazila ditektno,to mi je nekako uvek bio mac sa dve ostrice..ali sam koristila prosipanje soka po njemu,-slucajno-guranje-,gazenje..a jedenom sam sakrila jaknu..bukvalno sam sedela na njoj dok god nije u potrazi stigao do mene..i iz razgovora i pogleda dovoljno da se upoznas,das priliku da i on primeti mene..:raz_125:

Sarmica
16-01-2012, 09:34
E jbg, ja verujem u sudbinu...ako nešto treba da se desi desiće se :)
A možda to znači da i u bajke verujem:hm:

ljubičica
16-01-2012, 09:46
:nene: njima to nije u prirodi...
Oni znaju da se od njih očekuje da preuzmu inicijativu i ako se ne pomeraju
s mesta, za to postoji razlog.
ovo je tacno.
ako ne preduzmaju inicijaticu, za to postoji razlog.
al ako sam nekog nameracila, nije mu pomoglo:zrika:
misim sto ima razlog

mikili
16-01-2012, 12:14
E jbg, ja verujem u sudbinu...ako nešto treba da se desi desiće se :)
A možda to znači da i u bajke verujem:hm:

ponekad -sudbinu-treba malo pogurati:raz_125:

Raisa
16-01-2012, 12:40
Jeste.
Musko mora da bude musko,bar na pocetku.
a to sto se neki muskarci osecaju urgozeno kad cuju ''moras prvi prici'' to je druga stvar.

Obešenjak
16-01-2012, 12:50
Ma bre, meni koja zapadne za oko, ta je gotova, prilazim na keca i uzimam, nema tu šta da se čeka! :rile:
Ali se isto tako ne bih osećao manje muškarcem, da meni pridje neka devojka i da počne da me muva! :stidljiva:

mire
16-01-2012, 12:59
jedina koju sam baš muvao je moja supruga...

pre toga se nisam trudio

naki
16-01-2012, 16:41
Ma bre, meni koja zapadne za oko, ta je gotova, prilazim na keca i uzimam, nema tu šta da se čeka! :rile:
Ali se isto tako ne bih osećao manje muškarcem, da meni pridje neka devojka i da počne da me muva! :stidljiva:
:bravo: :raz_128:

twm
16-01-2012, 22:09
Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..

i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu? :hm:

je l od sex with animals nema prave vajde:pusi:

Sagacity
16-01-2012, 22:15
Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..

i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu? :hm:
I ja sam se to pitala Kojice...Zato sam i postavila temu...:lol:
Mslm, šta će oni da rade, ako će da im žene ''prilaze''...

Pazi ovo...Pozoveš ga na piće, a onda ga otpratiš do kuće....Ako budeš imala sreće, možda te pozove na kafu u kuću ili stan....:g:

Ma ja to razmišljam, šta ako su stvarno zamenili žene i muškarci uloge...Da li bi sled događaja bio takav...:lol: :lol: :lol:

kojica
16-01-2012, 22:35
je l od sex with animals nema prave vajde:pusi:

:huh:

to iz iskustva? :hm:

kojica
16-01-2012, 22:51
I ja sam se to pitala Kojice...Zato sam i postavila temu...:lol:
Mslm, šta će oni da rade, ako će da im žene ''prilaze''...

Pazi ovo...Pozoveš ga na piće, a onda ga otpratiš do kuće....Ako budeš imala sreće, možda te pozove na kafu u kuću ili stan....:g:

Ma ja to razmišljam, šta ako su stvarno zamenili žene i muškarci uloge...Da li bi sled događaja bio takav...:lol: :lol: :lol:

ako mu usput kupiš koji cvetak, šanse se povećavaju.. :lol:

Sagacity
16-01-2012, 22:53
ako mu usput kupiš koji cvetak, šanse se povećavaju.. :lol:
Eto vidiš...A znala sam da je u nečem fora..samo nisam znala u čemu...:hm:

:lol:

naki
16-01-2012, 23:07
ako mu usput kupiš koji cvetak, šanse se povećavaju.. :lol:
el b(p)uket ili u saksiji? :hm:

Rosa
16-01-2012, 23:51
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

Ne,nije manje muškarac jer nije on kriv što je ona prišla,da se ona njemu dopala prišao bi joj na bilo koj način :hm:

Ni jedno ni drugo ,već ne žele da pridju,kada žele oni će to i uraditi. :hm:

Pa da manje je ženstvena,ali tu je više pitanje cilj zbog kog to radi,jer u suštini zašto bi prilazila muškarcu koji uopšte nju i ne primećuje :hm: recimo

Ne nego "kako ne shvata da bi joj sam prišao da mi se dopada" ili "kako sad da se izvučem" ili " mada nije loša,mogla bi na jedno veče nako..." :hm:

Moonster
17-01-2012, 00:00
nije, al ja sam staeromodna po ovom pitanju. znači taj kod mene nikad ne bi držo uzde u rukama.
nisu ni žene lake ako prve priđu, al sam i u ovom slučaju staromodna. jednako je navalentno.

žene ionako biraju ko će im prići bliže od ostalih, direktnost je ok, ali prvi korak jok. bar što se mene tiče.


Šta znači ''vodenjaci''...slično razmišljaju...:lol:
Isto sam ''staromodna'' po tom pitanju...:dada: Mogu da priđem bilo kojem muškarcu..., ali ne želim...Prosto, to očekujem od muškarca, a osetiće da li može prići ili ne...

Volim da uočim, da primetim i da sačekam da mi priđe...ako to želi...Ali prvi potez je njegov....


Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..
i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu? :hm:


E pa milina, eto problema moderne doba:kreza:...žene čekaju da muškarci priđu, muškarci misle da je sasvim prirodno da im žena priđe i tako prođu godine de si bijo šta si radijo:pardon:

@tema
ja sam konzerva, muškarac je taj koji treba da priđe end of diskašn:raz_088:
a moguće i da je on tu manje muškarac, ako mu ja priđem prva, a i ne mora da znači, ali znam da ga ja nikad ne bih gledala kao neku muškarčinu


Jeste.
Musko mora da bude musko,bar na pocetku.
a to sto se neki muskarci osecaju urgozeno kad cuju ''moras prvi prici'' to je druga stvar.

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena :lol:

Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde :aha:
U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas :pusi:

Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac :huh:
Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara :pusi:

naki
17-01-2012, 00:03
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena :lol:

Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde :aha:
U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas :pusi:

Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac :huh:
Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara :pusi:

znaci, jastrebe, saksija pa u glavu takvog muskarca? :pusi:

Moonster
17-01-2012, 00:06
znaci, jastrebe, saksija pa u glavu takvog muskarca? :pusi:
Niti su muškarci toliko jednostavni kao što žene očigledno misle, niti su manje muškarci jer ne žele nekome da priđu prvi :aha:
Ne Naki, zašto, jastrebe kao što svaka roba ima svoga kupca tako i svaki muškarac ima svoju vrstu žene :pusi:
Svako traži ono što mu odgovara, neko traži muškarčine a neko muškarca, sve je to stvar ukusa, a o tome ne vredi raspravljati :pusi:

naki
17-01-2012, 00:10
ja se malo salila... :stidljiva: pominjala koja neko cvece...pa rekoh... :raz_128:
naraFski...lepo sam gore rekla..
ostaju njemu njegove sekundarne(muske) polne karakteristike i kad mu zena pridje... sve je to prirodno... sto je iz prirode :pusi:

Rosa
17-01-2012, 00:12
Zašto bi neko bio manje muško ako mu sama pridje neka devojka?
Nije je spazio,nije mu se dopala? Zašto bi to njega ugrožavalo kao muškarca?

Ili možda današnje devojke, su toliko pune sebe da smatraju da je nemoguće da se njima ne pridje jelte pošto su već nekog spazile..one očekuju akciju...ako nema akcije to nije muškarac..a svako će biti dovoljno muško kad želi nekom da pridje,pa makar bio neznamkako stidljiv...to je sto posto..

Moonster
17-01-2012, 00:14
ja se malo salila... :stidljiva: pominjala koja neko cvece...pa rekoh... :raz_128:
naraFski...lepo sam gore rekla..
ostaju njemu njegove sekundarne(muske) polne karakteristike i kad mu zena pridje... sve je to prirodno... sto je iz prirode :pusi:

Znam da jesi :)

Naravno, čak je nekada i poželjno da mu se priđe, baš zbog toga što se može videti reakcija, ako mu žena normalno priđe, sa normalnim stavom i razgovorom, a on se ponaša kao neka "sirovina", onda je sve jasno, mada ima žena koje baš takvi tipovi i privlače :aha:
Kao što rekoh, kao što svaka roba ima svoga kupca, tao i svaki muškarac ima svoju vrstu žene koja mu odgovara.
A ako se dvoje ljudi nađe u nekom kontaktu, zaista je najmanje bitno ko će kome prvi prići, bitno je da se dobro slažu i da napreduju u vezi.
Ali ponovo, to je odraz i kulture i okruženja i vaspitanja i razmišljanja samih žena, da li će ili neće prve prići nekome :aha:

Cruz
17-01-2012, 00:16
A ako se dvoje ljudi nađe u nekom kontaktu, zaista je najmanje bitno ko će kome prvi prići, bitno je da se dobro slažu i da napreduju u vezi.


tako je :dada:

Moonster
17-01-2012, 00:17
Zašto bi neko bio manje muško ako mu sama pridje neka devojka?
Nije je spazio,nije mu se dopala? Zašto bi to njega ugrožavalo kao muškarca?

Ili možda današnje devojke, su toliko pune sebe da smatraju da je nemoguće da se njima ne pridje jelte pošto su već nekog spazile..one očekuju akciju...ako nema akcije to nije muškarac..a svako će biti dovoljno muško kad želi nekom da pridje,pa makar bio neznamkako stidljiv...to je sto posto..

Bold je tačan, uvek se nađe momenat, ako ga nema, onda se stvori momenat da se nekome priđe, za sve postoji rešenje, uvek.
Mada ima i žena koje ne žele da čekaju, ako im nije prišao ili ih nije primetio, onda mora da nije ni muško :huh:

naki
17-01-2012, 00:18
tako je :dada:
slozicu se sa vama :dada:

Cruz
17-01-2012, 00:21
slozicu se sa vama :dada:

normalno :dada: :)

mi ne dozvoljavamo da nas predrasude koce, je li tako?

naki
17-01-2012, 00:23
:dada: apsolutno si u pravu...
sto zamislimo to i uradimo... :pusi:
svidelo se to nekome ili ne...
sta dodje ta rec predrasude? :hm: nema to u nasem recniku :pusi:

Rosa
17-01-2012, 00:24
Nikad,ali nikad ne bih primetila muškarca koji mene ne primećuje,a uvek,uvek bih primetila muškarca koji mene primećuje ..:raz_030:

Cruz
17-01-2012, 00:27
a kako se to primecuje roso? :kapa:

naki
17-01-2012, 00:28
prst u oko? :hm:

Moonster
17-01-2012, 00:32
:butkice:

Ovako možda :hm:

naki
17-01-2012, 00:34
:vrljika: ili ovako? :hm:

Rosa
17-01-2012, 00:35
Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da uradi-je da ona sama pridje muškarcu...

a sad odo da spavam ..:spava:

Moonster
17-01-2012, 00:37
Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da radi-je da ona sama pridje muškarcu...

a sad odo da spavam ..:spava:

Grešiš,ali ok, laku noć Roso :cm:

naki
17-01-2012, 00:39
Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da radi-je da ona sama pridje muškarcu...

a sad odo da spavam ..:spava:
:nene: nemo' tako roso...
svako ima svoj izbor...
nije na nama da osudjujemo...
laku noc :cao:

Cruz
17-01-2012, 00:40
ja sebe ne smatram ocajnom zenom i ne vidim sta je tu lose da pridjem i zapocnem razgovor sa nekim ko mi se dopada, jos ako se ispostavi da smo na istoj talasnoj duzini, tim bolje...

Rosa
17-01-2012, 00:42
A šta ako ja sada neću da budem ljiga i da vam se ulizujem pa vam kažem to je moj stav i moje mišljenje? :huh:

:ququ:

Cruz
17-01-2012, 00:45
sto bi se ti nekome ulizivala, ne razumem? i ja sam rekla svoje misljenje i stav, bez obzira da li se to nekome svidja ili ne, ja tako postupam i od toga ne odstupam, tako i ti.. :huh:

Moonster
17-01-2012, 00:46
A šta ako ja sada neću da budem ljiga i da vam se ulizujem pa vam kažem to je moj stav i moje mišljenje? :huh:

:ququ:

:krsti:
A ko priča o ulizivanju ? :hm:
Otkuda to izvuče :eek:

Naravno , pa svako ima pravo na svoj stav, svi smo mi individue za sebe, unikati, svako od nas.
Radi se samo o tome što muškarci nisu toliko nepristupačni da im žena ne bi trebala, naravno ako to želi, sama prva prići.
To je cela suština, tačnije žene same često blokiraju jako puno toga sa nekim predrasudama u vezi muškaraca.
Nema šabloniziranih muškaraca, nema univerzalnog pravila primenjivog na sve muškarce.

twm
17-01-2012, 00:47
Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..

i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu? :hm:


je l od sex with animals nema prave vajde:pusi:


:huh:

to iz iskustva? :hm:

ybt ti ne znas sta pises, ni koga pitas :lol:

Vragolanka
17-01-2012, 01:07
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena :lol:

Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde :aha:
U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas :pusi:

Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac :huh:
Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara :pusi:

ne radi se o hrabrosti.
možda kod vas pali ta logika: a šta ako me odbije? :lol:

ja hoću mužjaka, životinju, kontrolu, dominaciju, da mi priđe, da me dohvati, da me ščepa, da me zgromi, da me nauči da ga slušam i sve što uz to ide... nekoga ko ume i hoće da preuzme inicijativu.
ako bih prišla prva, to bi ličilo na nespretno nabacivanje, nisam navalentna... i ne zaboravi da je muškarcimo samo taj jedan korak i predodređen polom.
može taj da bude po svim standardima muškarac, ali ako mu ja prva priđem, tretiraću ga nadalje kao miša. ne ulazeći u to da li jeste, ili nije.

emancipacijom mašu one koje pate od osećaja inferiornosti ili iskustvo nižeg ranga spam muškarca... ogorčene žene koje mrze sve muškarce, što zbog fizičke jačine, što zbog priznavanja većih sposobnosi ako pričamo o poslovima koji se nude jednima, koji drugima, što iz straha da će im neki ugroziti slobodu i žemska prava. :mrgreen:
mušarci i žene nikada neće biti ravnopravni i ne bi trebalo u nekim stvarima.

termin 'muškarčina' asocira na primenu sile, na nekog drvodseču nabildovanog ega.
zašto muškarac jednostavno ne može da bude muškarci? dešavalo se da priđem i uvek sam imala neki šugavi osećaj kao da mi je sva ženstvenost isčezla... na stranu što takvi i kasnje očekuju, bar većina da vodiš celu igru.

većina žena ne ume da priđe mužjaku, ili da ga zavede, možda malo pući usta, isturi sise, zacrvrkuće... pod uslovom da ume da održi onu granicu gde se ne prelazi u vulgarno, jeftino nabaciavnje. a to retko koja ume, jer većina tih 'hrabrih' devojaka u glavi uzgaja trip da muškarci ne biraju i da im se na svaku koja pokaže iole intresovanja i mesa diže.

postoji i drugi tip žena koje prve prilaze, to su predatorke, priđu, ulove, konzumiraju, ispljnu. sa takvima se ne zanoste, niste dovoljno muškarci da bi izdržali ili ih zadržali.

a pazi, i one koje prilaze i one koje neprilaze tačno znaju šta hoće, samo im se metode rada razlikuju. i cilj je isti, ali kvalitet mužjaka nije.
s tim što one koje ne prilaze dobijaju svu slatku pažnju i sitne laži koje ponekad trebaju i deluju simpatično.

i još uvek mi nije jasno šta se podrazumeva pod 'prilaženjem'. ja znam samo za pristu 'oš se tucaš, neš se tucaš', što je potpuno ok pa i preći preko tih nekih principa.
ne kontaš da žena želi da bude osvojena, mažena, pažena, tucana, kažnjena. ona zna šta hoće i ona neće sedeti skrštenih ruku, biće jasna na svaki način, ali mu ne mora prva prići.

muškarci ih ohrabruju da preuzmu inicijativi, jer žena toga u sebi ima jako malo prirodno... a sve zarad zadovoljavanja nekih potreba... ili ega, možda?

Vragolanka
17-01-2012, 01:13
tako ja ovde ustavih da komplexi igraju glavnu ulogu.

Moonster
17-01-2012, 01:25
ne radi se o hrabrosti.
možda kod vas pali ta logika: a šta ako me odbije? :lol:

ja hoću mužjaka, životinju, kontrolu, dominaciju, da mi priđe, da me dohvati, da me ščepa, da me zgromi, da me nauči da ga slušam i sve što uz to ide... nekoga ko ume i hoće da preuzme inicijativu.
Nekoga ko drži uzde ? :mrgreen:


ako bih prišla prva, to bi ličilo na nespretno nabacivanje, nisam navalentna... i ne zaboravi da je muškarcimo samo taj jedan korak i predodređen polom.

Svi koraci su uvek na muškarcima, zapravo, sve zavisi kako se stvari postave, a mogu se uvek postaviti tako da je baš sve u muškim rukama.


može taj da bude po svim standardima muškarac, ali ako mu ja prva priđem, tretiraću ga nadalje kao miša. ne ulazeći u to da li jeste, ili nije.
Kada te zgrabi ili zgromi, kako ti drago nijedan neće ulaziti u to kako ga ti ili bilo ko drugi posmatra.


emancipacijom mašu one koje pate od osećaja inferiornosti ili iskustvo nižeg ranga spam muškarca... ogorčene žene koje mrze sve muškarce, što zbog fizičke jačine, što zbog priznavanja većih sposobnosi ako pričamo o poslovima koji se nude jednima, koji drugima, što iz straha da će im neki ugroziti slobodu i žemska prava. :mrgreen:
mušarci i žene nikada neće biti ravnopravni i ne bi trebalo u nekim stvarima.

U svim stvarima, tu se slažemo :dada:


termin 'muškarčina' asocira na primenu sile, na nekog drvodseču nabildovanog ega.
zašto muškarac jednostavno ne može da bude muškarci? dešavalo se da priđem i uvek sam imala neki šugavi osećaj kao da mi je sva ženstvenost isčezla... na stranu što takvi i kasnje očekuju, bar većina da vodiš celu igru.

Zato što žene pale "muškarčine", ne sve, ali veliku većinu po pravilu bez nekog jakog životnog iskustva, pale baš takvi, sve dok dokazivanje ega ne pređe neke druge granice fizičkog dokazivanja na ženi. Tada taj isti "muškarčina" ne valja, ali što su birale to su i dobile, takve ne treba nikada žaliti.


većina žena ne ume da priđe mužjaku, ili da ga zavede, možda malo pući usta, isturi sise, zacrvrkuće... pod uslovom da ume da održi onu granicu gde se ne prelazi u vulgarno, jeftino nabaciavnje. a to retko koja ume, jer većina tih 'hrabrih' devojaka u glavi uzgaja trip da muškarci ne biraju i da im se na svaku koja pokaže iole intresovanja i mesa diže.
Da, muškarci su: "mala deca", "idioti" ....itd., uglavnom bića bez mozga kojima je samo bitno da bilo koja ima sesi i nešto malo niže, pa da svaka prođe kod svakog muškarca, žive u snovima takve žene, ali ih ima, ne ide to tako uopšte :nene:


postoji i drugi tip žena koje prve prilaze, to su predatorke, priđu, ulove, konzumiraju, ispljnu. sa takvima se ne zanoste, niste dovoljno muškarci da bi izdržali ili ih zadržali.
Zavisi Vrago, ima i muškaraca koji ispljunu predatorke, sve zavisi na koga nalete, mada po pravilu znaju prepoznati pa uvek biraju slabije od sebe, da im ego ne bi bio doveden u pitanje :mrgreen:


a pazi, i one koje prilaze i one koje neprilaze tačno znaju šta hoće, samo im se metode rada razlikuju. i cilj je isti, ali kvalitet mužjaka nije.
s tim što one koje ne prilaze dobijaju svu slatku pažnju i sitne laži koje ponekad trebaju i deluju simpatično.

Da, kvalitet mužijaka nije isti, ali kako biraju tako im i bude :pusi:


i još uvek mi nije jasno šta se podrazumeva pod 'prilaženjem'. ja znam samo za pristu 'oš se tucaš, neš se tucaš', što je potpuno ok pa i preći preko tih nekih principa.
ne kontaš da žena želi da bude osvojena, mažena, pažena, tucana, knjena. ona zna šta hoće i ona neće sedeti skrštenih ruku, biće jasna na svaki način, ali mu ne mora prva prići.

mukarci ih ohrabruju da preuzmu inicijativi, jer žena toga u sebi ima jako malo prirodno... a sve zarad zadovoljavanja nekih potreba... ili ega, možda?

Prilaženje Vrago ti je ono fino :"Hoćeš da vodimo ljubav ?", a direktan pristup je: "Skini se da se tucamo", samo mnoge ne vole direktan pristup, previše im je direktan, pa traže to "prilaženje". Bilo kako bilo, sve se završi uvek na isti način, na leđima raširenih nogu.
Kontam ja Vrago i predobro da žene samo puno s..u po mnogim pitanjima, ubeđujući sebe u nešto drugo, a na kraju priče sve se svede na ovo što si ti i navela.
Kod nekih je ego, kod nekih nije, zavisi Vrago.

mona
17-01-2012, 01:45
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:
1. jeste manje je muskarac...
2 I nisu bas muskarci, ako su samo stidljivi i dalje nisu bas muskarci...


3. nisu manje zenstvene...
4. da, sta bi drugo...

:kapa:

mona
17-01-2012, 01:47
Grešiš,ali ok, laku noć Roso :cm:
gresi, bas je zabavno prici muskarcu :kapa:

mona
17-01-2012, 01:48
ja sebe ne smatram ocajnom zenom i ne vidim sta je tu lose da pridjem i zapocnem razgovor sa nekim ko mi se dopada, jos ako se ispostavi da smo na istoj talasnoj duzini, tim bolje...
tako je :kapa:

naki
17-01-2012, 01:51
dakle, ako zena pridje muskarcu on automatski gubi testosteron? :hm: auuu :qq:

Moonster
17-01-2012, 01:56
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

Ne, to je neverovatno zaostao stav, koji se samo na Balkanu i još nekim zabitima tipa Mongolije može sresti.
Zavisi od žene i njenog shvatanja koncepta "muškarca". Ako neka želi da joj on prvi priđe, onda po njoj može biti bilo šta, papučar, pi.ka, šonja ... itd. U suštini to su problemi koje imaju samo žene sa predrasudama u svojoj glavi.
Ne, uopšte ne moraju da budu manje ženstvene, sve zavisi kako žena zna ili ne zna da se postavi.
Može biti izuzetno izazovna i intrigantna, a može i izgledati vulgarno i primitivno, to su već nijanse koje zavise od žene do žene, tačnije od njihovog umeća i rafiniranosti u takvim situacijama.
Ne, nikada, ali ponovo to zavisi od same žene, mada delimično i od muškarca.
Ako muškarac ima predrasude kao i žena, a to je da ako mu žena prva priđe ona je "laka" žena, onda je to u njegovoj glavi tako.
Najbitniji je način na koji žena prilazi, ako prilazi na vulgaran način, onda će sigurno prva misao većine muškaraca biti da je u pitanju "laka" žena.
Ako priđe na kulturan, nenametljiv, jednostavan način, sigurno niko od muškaraca neće imati niti takvu niti sličnu misao u svojoj glavi.

Moonster
17-01-2012, 01:58
dakle, ako zena pridje muskarcu on automatski gubi testosteron? :hm: auuu :qq:

Zato ga žene nose u ampulama, il' to beše botoks ? :hm:

naki
17-01-2012, 02:00
otvorite svoje umove ljudi... :pusi:

Moonster
17-01-2012, 02:08
otvorite svoje umove ljudi... :pusi:

Novčanike zatvorite :pusi:

naki
17-01-2012, 02:16
Zato ga žene nose u ampulama, il' to beše botoks ? :hm:
el to negde ubrizgavaju? :hm:
ili cak u njega? :qq: u to bice sto treba da postane musko iako je to bio pre njenog prilazenja... :dosada:

Moonster
17-01-2012, 02:19
el to negde ubrizgavaju? :hm:
ili cak u njega? :qq: u to bice sto treba da postane musko iako je to bio pre njenog prilazenja... :dosada:
Sebi to žene ubrizgavaju da bi bile kao muškarci, tako nekako, a botoks, u čelo, oko očiju, obrazi i gde sve ne :aha:
Da se ne primete neke stvari :kapa:

naki
17-01-2012, 02:21
auuuu sad mi dodje u glavu prica o mr dzekil i hajdu :qq:
mozda i on imao botoks? :hm:

Moonster
17-01-2012, 02:23
auuuu sad mi dodje u glavu prica o mr dzekil i hajdu :qq:
mozda i on imao botoks? :hm:

A možda ekstrakt neke biljke, kao što je LSD, pa bio na tome Džekil, a ovako Hajd :hm:

naki
17-01-2012, 02:24
ili se bojao da pridje devojci? :lol:
ili jos gore...ona je njemu prisla :qq:
:dosada:

Moonster
17-01-2012, 02:30
ili se bojao da pridje devojci? :lol:
ili jos gore...ona je njemu prisla :qq:
:dosada:

Zamisli prišla mu devojka :qq:
Ma mora da je to, zamisli sesi, pedu, noge :qq: :ups: :pada:
Pa i ja bih se uplašio, prosto ne bih znao gde bih je pre pridržao da se ne spotakne i ne padne :pusi:

naki
17-01-2012, 02:31
ahahahahahaha... :smeh:
resili smo misteriju jastrebe... :pusi:

Moonster
17-01-2012, 02:34
ahahahahahaha... :smeh:
resili smo misteriju jastrebe... :pusi:

Kao i uvek jastrebe, mi ptice nebeske nikada ne grešimo :pusi:

kojica
17-01-2012, 07:26
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena :lol:

Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde :aha:
U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas :pusi:

Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac :huh:
Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara :pusi:

Baš i nisam zagovornik emancipacije, niti se oslanjam na modu. Moda dođe i prođe, a
naša priroda ostaje ista. Srećom ili nesrećom po nas, ko zna...


ybt ti ne znas sta pises, ni koga pitas :lol:

šta ćeš.. :sad: luda žena.. i ti si našo koju budalu da citiraš... :aha:

Sarmica
17-01-2012, 07:48
de je ona tema okrenuti na šalu ili...:hm:..kanda došlo vreme za nju:hm:
jer defitnitivno ima zadrtih koji naravno tvoje mišljenje nipodaštavaju a nameću svoje:hm:

Sagacity
17-01-2012, 09:12
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena :lol:

Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde :aha:
U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas :pusi:

Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac :huh:
Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara :pusi:

Mogu da ti kažem da sam se i ja slatko nasmejala čitajući neke postove...:pusi: :lol: :lol: :lol:

Ne ravnopravnosti između polova nikada neće biti.Zašto? Zbog prirode koja oba pola imaju, zbog fizičke snage, zbog emotivne itd...Osvajanje žene je muški deo, naravno pod uslovom da žena želi da bude osvojena. Mada znam muškarce koji su bili takvi maheri i kada su osvojili ženu, a da ona u startu i nije želela da bude ''upecana''.Što bi rekao jedan moj dobar prijatelj'' Više volim da osvajam žene, nego bunkere, puno je lakše''.....Ne radi se tu o muškarčinama od 100kg, koje kada vidiš a ti prokometnarišeš..''To je ljudina''..Radi se o ''petlji'' koju neki muškarac ima ili nema..:)

Na primer...Sećam se još iz studentskih dana, kada se mojoj drugarici dopao dečko, a i ona njemu...Mesecima su izlazili na ista mesta...Ona je na sve načine pokušavala bar da dođe do nekog društva u kojem se on nalazi ili kreće...I on je tu nešto okolo ''petljao'', gledao u nju, vrteo se...I na kraju joj ipak nije prišao. Onda smo je nagovorili, po principu..stidljiv je itd. treba malo da ''poguraš'' itd. I ona mu je prišla na jedan lep način...Nekako su uspostavili kontakt i on je to vrlo lepo prihvatio. Očigledno je imao problem. Međutim, u celoj toj vezi ona je ostala inicijator za sve...I uglavnom je tako...Nije pravilo, da se ta inicijativa nastavi i dalje, ali je vrlo često slučaj...Iskreno, meni takav ne treba..Prosto, volim da budem vođena, a ne da vodim...nije mi to to...

Iskreno, najviše volim spontanost, odnoso kada se situacija sama nametne i kada dođe do nekog dijaloga pri čemu ne možeš da se setiš ko ga je prvi i uspostavio..., nekako mi je to najlepša situacija...I u samoj vezi volim to neko spontano neplanirano dešavanje...

Ako se nekome iskreno dopadneš, taj će pronaći način da sa tobom uspostavi kontkat..., stvoriće neke uslove, okolnosti...ma nešto će pokrenuti sigurno..Onda i ta žena treba da bude cool i da odgovori tim okolnostima ako želi...

Strah od odbijanja, imaju i jedna i druga strana...Nije taj muški strah valjda veći od ženskog...:hm:



tako ja ovde ustavih da komplexi igraju glavnu ulogu.
Nekako sam i ja tako shvatila...:hm:


Baš i nisam zagovornik emancipacije, niti se oslanjam na modu. Moda dođe i prođe, a
naša priroda ostaje ista. Srećom ili nesrećom po nas, ko zna..

Sa ovim se slažem u potpunosti...:dada:

twm
17-01-2012, 10:56
šta ćeš.. :sad: luda žena.. i ti si našo koju budalu da citiraš... :aha:

pa yes, ybg :pusi: ne brini, ako nisi prije bila luda a sad te uhvatilo za to postoji razlog. a sve prodje i bice dobro, to je prirodni proces i faza u zivotu koju ne mozes izbjeci. ovo iz iskustva:g:

kojica
17-01-2012, 14:56
Izvini, nisam te razumela. Hajde pojasni. :jede:

Moonster
17-01-2012, 15:45
Mogu da ti kažem da sam se i ja slatko nasmejala čitajući neke postove...:pusi: :lol: :lol: :lol:

Ne ravnopravnosti između polova nikada neće biti.Zašto? Zbog prirode koja oba pola imaju, zbog fizičke snage, zbog emotivne itd...Osvajanje žene je muški deo, naravno pod uslovom da žena želi da bude osvojena. Mada znam muškarce koji su bili takvi maheri i kada su osvojili ženu, a da ona u startu i nije želela da bude ''upecana''.Što bi rekao jedan moj dobar prijatelj'' Više volim da osvajam žene, nego bunkere, puno je lakše''.....Ne radi se tu o muškarčinama od 100kg, koje kada vidiš a ti prokometnarišeš..''To je ljudina''..Radi se o ''petlji'' koju neki muškarac ima ili nema..:)

Ravnopravnosti nikada neće biti zbog navedenih stvari, ali je mnogima teško to da shvate, a kamoli da prihvate.
Prijatelj ti greši, lakše je osvojiti bunker, manje posla i brže se odradi, nego se oko žene zezati, mada ima nas raznih, njemu je očigledno to lakše, bolje da je tako.



Međutim, u celoj toj vezi ona je ostala inicijator za sve...I uglavnom je tako...Nije pravilo, da se ta inicijativa nastavi i dalje, ali je vrlo često slučaj...Iskreno, meni takav ne treba..Prosto, volim da budem vođena, a ne da vodim...nije mi to to...

Ovo prvi put čujem i to je nekako tužno u najmanju ruku :sad:
Nije mi baš ok da u svim stvarima žena uvek ima inicijativu, nekako mi je to nezrelo od strane muškarca ili je potpuno nezainteresovan, a to je već onda sasvim druga priča.


Iskreno, najviše volim spontanost, odnoso kada se situacija sama nametne i kada dođe do nekog dijaloga pri čemu ne možeš da se setiš ko ga je prvi i uspostavio..., nekako mi je to najlepša situacija...I u samoj vezi volim to neko spontano neplanirano dešavanje...

Ako se nekome iskreno dopadneš, taj će pronaći način da sa tobom uspostavi kontkat..., stvoriće neke uslove, okolnosti...ma nešto će pokrenuti sigurno..Onda i ta žena treba da bude cool i da odgovori tim okolnostima ako želi...

Slažem se potpuno, ako nešto ide, ide samo od sebe, ako ne ide, neće ni ići, završena priča.

Strah od odbijanja, imaju i jedna i druga strana...Nije taj muški strah valjda veći od ženskog...:hm:

Nekada zna biti daleko veći nego što žene mogu i da zamisle, posebno u javnim situacijama, samo to žene većinom nikada ne kapiraju :nene:

Moonster
17-01-2012, 15:47
Nekako sam i ja tako shvatila...:hm:




Kompleks i strah nisu iste stvari, često ih ljudi pomešaju ili ne znaju razliku da naprave kod nekoga.

ljubičica
17-01-2012, 17:19
jos niste razresili dilemu?

Moonster
17-01-2012, 17:27
jos niste razresili dilemu?

Ovo je trilema u najboljem slučaju, tek smo počeli :kapa:

twm
17-01-2012, 17:43
Izvini, nisam te razumela. Hajde pojasni. :jede:

ne umem na drugom jeziku :prstic:

kojica
17-01-2012, 17:53
Oduvek sam se divila tvojoj rečitosti. :zrika:

Ne znam stvaro čemu služi to izvlačenje jedne moje rečenice iz konteksta
uz polukomentar na anglosprskom. Pitanje se više ženama bilo upućeno i
mogla je i interesantna priča da se razvije.

twm
17-01-2012, 17:56
Oduvek sam se divila tvojoj rečitosti. :zrika:

Ne znam stvaro čemu služi to izvlačenje jedne moje rečenice iz konteksta
uz polukomentar na anglosprskom. Pitanje se više ženama bilo upućeno i
mogla je i interesantna priča da se razvije.

je l jesi :lol: i ja obozavam c/p :)

pa razvila se

ljubičica
17-01-2012, 18:06
:drnd:

twm
17-01-2012, 18:12
:drnd:

:zrika: ne prilazi mi, unistavas mi reputaciju:g:

ljubičica
17-01-2012, 18:27
:zrika: ne prilazi mi, unistavas mi reputaciju:g:
pff, prilazila sam ja i vecim facama:lol:
al su oni meni unistili reputaciju:pada:

twm
17-01-2012, 20:00
pff, prilazila sam ja i vecim facama:lol:
al su oni meni unistili reputaciju:pada:

sad si manje zena? :pusi::haha:
:prica::dupe:

Vragolanka
17-01-2012, 22:27
Nekoga ko drži uzde ? :mrgreen:

da... ali da li je to uopšte pametno?


Svi koraci su uvek na muškarcima, zapravo, sve zavisi kako se stvari postave, a mogu se uvek postaviti tako da je baš sve u muškim rukama.

koraci da, odluke ne, bar što se mog iskustva tiče.



Kada te zgrabi ili zgromi, kako ti drago nijedan neće ulaziti u to kako ga ti ili bilo ko drugi posmatra.


to me ni ne zanima, samo ono kako ga ja vidim.



Zato što žene pale "muškarčine", ne sve, ali veliku većinu po pravilu bez nekog jakog životnog iskustva, pale baš takvi, sve dok dokazivanje ega ne pređe neke druge granice fizičkog dokazivanja na ženi. Tada taj isti "muškarčina" ne valja, ali što su birale to su i dobile, takve ne treba nikada žaliti.

to sam davno prerasla, rekoh samo 'muškarac', ne treba ništa više od toga.


Da, muškarci su: "mala deca", "idioti" ....itd., uglavnom bića bez mozga kojima je samo bitno da bilo koja ima sesi i nešto malo niže, pa da svaka prođe kod svakog muškarca, žive u snovima takve žene, ali ih ima, ne ide to tako uopšte :nene:

nisam rekla da je to moje mišljenje o njima, bar o većini nije.


Zavisi Vrago, ima i muškaraca koji ispljunu predatorke, sve zavisi na koga nalete, mada po pravilu znaju prepoznati pa uvek biraju slabije od sebe, da im ego ne bi bio doveden u pitanje :mrgreen:

isto rade i žene... samo ne radi ega. prosto, neki muškarci traže da ih gaziš, važi i za žene, da ne dođe do zabune... i takvi samo posluže svrsi. ne znači da je sadista jak, samo jači od žrtve.pa kad naleti na jačeg ali obnog koji nije mazohista krene na sebe. ne znam koliko sam jasna, ebi ga, nervozna sam...

Da, kvalitet mužijaka nije isti, ali kako biraju tako im i bude :pusi:

ma sve je to isto sranje akd se svedu računi, malo šta je vredno nekog truda... neka žrtva uvek padne... a to i nije odnos vredan ulaganja.


Prilaženje Vrago ti je ono fino :"Hoćeš da vodimo ljubav ?", a direktan pristup je: "Skini se da se tucamo", samo mnoge ne vole direktan pristup, previše im je direktan, pa traže to "prilaženje". Bilo kako bilo, sve se završi uvek na isti način, na leđima raširenih nogu.
Kontam ja Vrago i predobro da žene samo puno s..u po mnogim pitanjima, ubeđujući sebe u nešto drugo, a na kraju priče sve se svede na ovo što si ti i navela.
Kod nekih je ego, kod nekih nije, zavisi Vrago.

oba su pristupa direktna, samo je jedan suptilniji.
da vodiš ljubav možeš samo sa onim do koga ti je stalo, da se tucaš možeš sa bilo kim... znači nikako nije isto.

počne sa raširenim nogama, završi se sa razbijenim nosom. ili čime već...

Moonster
17-01-2012, 22:40
da... ali da li je to uopšte pametno?

Zavisi kako ko voli, ja to nikada ne bih dozvolio.


koraci da, odluke ne, bar što se mog iskustva tiče.

Loše iskustvo, najblaže rečeno, ebeš muškarca koji ne stoji iza svojih reči i dela. Tu ga nema.


to me ni ne zanima, samo ono kako ga ja vidim.
Jedna je stvar kako ga vidiš, druga je stvar kako ga osetiš. Ovo "osetiš" nije u onom sirovom smislu, već drugačije, da se ne bi pogrešno protumačilo.

to sam davno prerasla, rekoh samo 'muškarac', ne treba ništa više od toga.

Drago mi je da jesi, ja ih znam jako puno koje to nikada nisu prerasle, a imaju solidan broj godina.


nisam rekla da je to moje mišljenje o njima, bar o većini nije.
Samo navodim, jer to jeste mišljenje većine, htele one to priznati ili ne, moderna vremena :pusi:


isto rade i žene... samo ne radi ega. prosto, neki muškarci traže da ih gaziš, važi i za žene, da ne dođe do zabune... i takvi samo posluže svrsi. ne znači da je sadista jak, samo jači od žrtve.pa kad naleti na jačeg ali obnog koji nije mazohista krene na sebe. ne znam koliko sam jasna, ebi ga, nervozna sam...

Da, ima takvih i muškaraca i žena, to je tačno :dada:
Jasna si dovoljno, 'ajde ne budi nervozna :raz_079:


ma sve je to isto sranje akd se svedu računi, malo šta je vredno nekog truda... neka žrtva uvek padne... a to i nije odnos vredan ulaganja.

Da, sve je manje više isto sranje samo drugačije pakovanje, ali ista suština, isto gubljenje vremena.
Nije odnos vredan ulaganja, to je tačno.


oba su pristupa direktna, samo je jedan suptilniji.
da vodiš ljubav možeš samo sa onim do koga ti je stalo, da se tucaš možeš sa bilo kim... znači nikako nije isto.

počne sa raširenim nogama, završi se sa razbijenim nosom. ili čime već...

Zar je pametno da ti do nekoga bude stalo ?
Ne bih rekao, barem je to moje mišljenje.
Zavisi sa kim vodiš ljubav ili se tucaš, šta god....

Vragolanka
17-01-2012, 23:38
Zar je pametno da ti do nekoga bude stalo ?
Ne bih rekao, barem je to moje mišljenje.
Zavisi sa kim vodiš ljubav ili se tucaš, šta god....

nije uvek, ali ti treba i jedno i drugo... svima treba.
ne znam više o čemu pričamo...

Moonster
17-01-2012, 23:41
nije uvek, ali ti treba i jedno i drugo... svima treba.
ne znam više o čemu pričamo...

Kako kome :aha:

Pričamo o suštini ja i ti, a ostali o pristupu muškarcima i njihovoj "muškosti" koju određuju na taj način :haha:

DaDole
18-01-2012, 09:06
Koliko ste ispisali:qq: kakve sjajne replike,prave forumaške:jasenka:

ljubičica
18-01-2012, 16:59
Zavisi kako ko voli, ja to nikada ne bih dozvolio.



Loše iskustvo, najblaže rečeno, ebeš muškarca koji ne stoji iza svojih reči i dela. Tu ga nema.


Jedna je stvar kako ga vidiš, druga je stvar kako ga osetiš. Ovo "osetiš" nije u onom sirovom smislu, već drugačije, da se ne bi pogrešno protumačilo.


Drago mi je da jesi, ja ih znam jako puno koje to nikada nisu prerasle, a imaju solidan broj godina.


Samo navodim, jer to jeste mišljenje većine, htele one to priznati ili ne, moderna vremena :pusi:



Da, ima takvih i muškaraca i žena, to je tačno :dada:
Jasna si dovoljno, 'ajde ne budi nervozna :raz_079:



Da, sve je manje više isto sranje samo drugačije pakovanje, ali ista suština, isto gubljenje vremena.
Nije odnos vredan ulaganja, to je tačno.



Zar je pametno da ti do nekoga bude stalo ?
Ne bih rekao, barem je to moje mišljenje.
Zavisi sa kim vodiš ljubav ili se tucaš, šta god....

:zrika:
kukavice manje zbori, neces se nikad ozeniti...

mrav
18-01-2012, 17:05
muškarac je sve dok ne udari ženu, onda postaje kukavica

Moonster
18-01-2012, 20:08
:zrika:
kukavice manje zbori, neces se nikad ozeniti...

Nisam blesav da se vešam pre vremena :zrika:

ljubičica
18-01-2012, 22:18
Nisam blesav da se vešam pre vremena :zrika:
bolje pre, nego posle.:namcor:

Vragolanka
18-01-2012, 22:38
ne plaši se on braka... :kojote:

ljubičica
18-01-2012, 22:39
jok, on se plasi sebe.znam, bre.:g:

Vragolanka
18-01-2012, 22:41
zar se ne plašimo svi?

ljubičica
18-01-2012, 22:42
ja ne. ja znam da sm jedno izuzetno bice.
to vi mladi sto jos niste dosli do dna svog mraka, jos tripujete da tamo ima nesto strasno
nema, majke mi.:raz_076:

Vragolanka
18-01-2012, 22:44
ne želim ni da znam. :drnd:

ljubičica
18-01-2012, 22:51
uaaa, jos jedna kukavica:zrika:

Vragolanka
18-01-2012, 23:07
ne, nego nije zanimljivo ako sve znaš... :aha:

ljubičica
18-01-2012, 23:09
ahahahahah..a bre vragec.
nikad ne znas sve
taman kad pomislis da znas sve, sam sebe iznenadis.onim sto mozes da osecas, time kako ti se menja sistem vrednosti, raznim stvarima
covek je promena.

ljubičica
18-01-2012, 23:10
a cela ova tekma se vrati oko scenarija..dal je ona prisla, il je on prisao
sio mi ga djura
to su samo uloge, u nekim glupim filmovima..

kojica
18-01-2012, 23:27
ma treba u modu vratiti provodadžike.. :aha:

Moonster
18-01-2012, 23:42
bolje pre, nego posle.:namcor:

Bolje se uopšte ne vešati :namcor:

DaDole
13-02-2012, 09:31
ma treba u modu vratiti provodadžike.. :aha:
kod nas nisu ni izašle iz mode:drnd: a težak im je posao,što jest jest..:)
njihovim posredovanjem definitivno muškarac je manje muškarac,a žena manje žena..roba,roba..kupi me,prodaj me:drnd:

Vragolanka
16-02-2012, 21:31
... kazni me, radi sa mnom šta ti volja, tvoj sam rob... :rile:

mica
19-02-2012, 09:34
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

MIslim da je to danas, uobicajeno... Zene su postale jace, samostalnije
i sa potrebom da se dokazuju, prave prve korake...ne mislim
da je on manje muskarac u tom slucaju, pitanje je samo
kako ce se nositi sa tom inicijativom?
PO meni, on je bas super muskarac, ako je prihvati i potvrdno odgovori na nju...
I cenim da to, nije "laka" zena, nego ona koja zna sta zeli i kako da dodje do toga...

Cruz
19-02-2012, 10:53
ja mico nemam potrebu da se dokazujem, vec mislim da je sasvim svejedno ko ce kome prvi prici

mica
19-02-2012, 10:56
ja mico nemam potrebu da se dokazujem, vec mislim da je sasvim svejedno ko ce kome prvi prici

Nisam se ja dobro izrazila, nisam mislila na sve zene, da imaju potrebu za doakzivanjem...

Cruz
19-02-2012, 11:00
e dobro, sad mi je lakse :lol:

misljenja su podeljena i to je razumljivo, ne mozemo svi da gledamo istim ocima..

naki
19-02-2012, 17:26
dobar lovac moze postati i lovina... :dada:
pri tome polne odlike jednog i drugog ostaju iste...
samo je pitanje ko bolje barata tehnikom u datom momentu...

Cruz
19-02-2012, 18:06
sa nisi ti citala moje statuse? :))))))))))

naki
19-02-2012, 18:08
ne :) ... ovo poredjenje mi slucajno sinulo...animalna dusa, sta ces :aha:
el se podudara? :)

Cruz
19-02-2012, 18:10
skoro pa da :))))

Sagacity
19-02-2012, 18:41
Ja ostajem pri svome...Zna se ko nosi suknju, a ko pantalone...:lol: :lol: :lol:
I nije svejedno ko kome prvi prilazi. Vreme je učinilo svoje da su se uloge promenile u mnogo čemu, ja izgleda nisam toliko radikalna. Muškarac je taj koji treba da bude inicijator. Nema toga šta ne bih smela, u smislu da bih mogla da mu priđem. Mogla bih, ali to ne bi bilo to.

Onaj kome se silno dopadate, naći će način kako da vam priđe, bez obzora da li je stidljiv ili ne. U svakom slučaju, doćiće nekako do kontakta. Malo ću mu i pomoći, daću mu na neki način znak da ima neko zeleno svetlo kod mene, ali ne bih prva učinila prvi korak...
Onaj koji mi nije interesantan nema šta ni da prilazi, isto nedvosmisleno dajem znak da se ne muči bezveze.
Ako žena prva da neku inicijativu, uglavnom se dešava da i kasnije u odnosu mora biti inicijator, jer on to očekuje od nje...
Naravno, ovo je samo moje mišljenje...

vrludava
20-02-2012, 23:42
Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi? :hm:
Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..:eek:

Šta mislite? :hm:

Jednom sam prisla prva. Direktno i otvoreno, ali ne napadno. Pristojno, iskreno. Ostavila mu br.telefona i otisla. Da, nazvao je. Ali ja budala nisam znala da treba taktizirati. Zar cura smije htjeti odmah iduce vece nakon poziva biti slobodna? O ne, ona mora biti (toboze) bukirana iducih 10 dana (a buljiti u kalendar i ostekavati dane...).
Nikad taj nece znati sta je propustio...

vrludava
20-02-2012, 23:46
ja mico nemam potrebu da se dokazujem, vec mislim da je sasvim svejedno ko ce kome prvi prici

Meni nije svejedno. Hocu da me lovi, da vreba, nisani, pomno prati, planira, da upija svaki moj uzdah. Hocu da me osvaja cak i kad sam osvojena. Pa zena sam.

Steppenwolf
20-02-2012, 23:48
Ja nikad ne bih tako prisao zeni, vidim je Opa, odmah dam broj telefona.
Ali nasao bih nacin da budem u njenoj blizini ako mi se vec toliko dopala.

Cruz
20-02-2012, 23:50
ja sam tom i meni je bas svejedno ko ce kome prici, ako vec postoji interesovanje sa obe strane :)

Steppenwolf
20-02-2012, 23:53
Ako mu se ona svidja i dala mu je signal onda on ako je normalan nema sta da ceka, prilazi.

Cruz
20-02-2012, 23:56
potpuno nebitno, ako su se vec nasli i uzivaju jedno u drugom.

vrludava
21-02-2012, 00:08
Ako mu se ona svidja i dala mu je signal onda on ako je normalan nema sta da ceka, prilazi.

Tako je. Kad pada kisa. A kad te strefi munja prepustis se i ne cekas da te sprzi.

Boze dragi, sama sebe ne razumijem.

Steppenwolf
21-02-2012, 00:10
I sta je bilo kad te onaj nazvao, jeste li ugovorili sudar?

vrludava
21-02-2012, 00:27
Pitao kad sam slobodna, a ja (boze oslobodi) rekla Sutra. I aj zdravo. Nije lud da sutra nazove kad ispadoh pacenica.
A jako mi se svidio. Prejako. Ali ne zalim. Nimalo. Srce mi je vristalo kad sam mu prilazila, nije to svakidasnji dogadjaj.

Steppenwolf
21-02-2012, 00:50
E svasta, sta te kog vraga i zvao kad nije hteo da cuje odgovor da si slobodna, koji je to pacenik.

vrludava
21-02-2012, 00:56
Ja sam jos veca pacenica jer sam ga, posto se jelte nije javio, a bio je tako fin i pristojan (gledala sam ga na poslu kakav je sa ljudima, a i kad je nazvao sve sam skenirala), trazila na poslu jer je odjednom nestao... Odselio se. O majko mila, u stanju sam planinu da uzdrmam, ali ko je toga vrijedan? Ipak, prodrmacu je kad god osjetim toliku energiju. Bez obzira na ishod.

Steppenwolf
21-02-2012, 01:19
Nije valjda od tebe pobegao, hahaha.
Salim se malo, ma cuj, ovaj sigurno nije vredan toga.
Jer, kao prvo, ako mu se nisi dopala nije te ni trebao zvati a kad te vec zvao onda je normalno da kad je cuo da si slobodna da izadjete.
Prema tome, nisi nista propustila.

naki
21-02-2012, 01:21
dakle, ili je zagubio preko noci svoju muskost ili je nikada nije ni imao :mm:
nije do tebe vrli... :mm:

vrludava
21-02-2012, 08:39
Za sve postoji razlog. Meni je vazno da ne zalim sto nesto nisam uradila, a mogla sam....

DaDole
21-02-2012, 08:43
Za sve postoji razlog. Meni je vazno da ne zalim sto nesto nisam uradila, a mogla sam....
dobar rezon..željeti nešto uraditi,a ne uraditi iz nekog banalnog ili razloga predrasude tek je bez veze:)

Cruz
21-02-2012, 09:07
Za sve postoji razlog. Meni je vazno da ne zalim sto nesto nisam uradila, a mogla sam....

upravo tako :bravo:

a jesi li se zapitala sta bi se desilo da nisi prva nacinila korak? mozda se on nikada ne bi usudio da te pozove...

Sarmica
21-02-2012, 09:13
Jednom sam prisla prva. Direktno i otvoreno, ali ne napadno. Pristojno, iskreno. Ostavila mu br.telefona i otisla. Da, nazvao je. Ali ja budala nisam znala da treba taktizirati. Zar cura smije htjeti odmah iduce vece nakon poziva biti slobodna? O ne, ona mora biti (toboze) bukirana iducih 10 dana (a buljiti u kalendar i ostekavati dane...).
Nikad taj nece znati sta je propustio...

Pa to savet ko iz filma :(bzvz

@tema
rekoh šta imam, ostajem pri svome :)

Sagacity
21-02-2012, 21:46
Ja nikad ne bih tako prisao zeni, vidim je Opa, odmah dam broj telefona.
Ali nasao bih nacin da budem u njenoj blizini ako mi se vec toliko dopala.
Da, baš tako. Dok sam bila mlađa, dešavalo mi se da mi neko tako priđe neočekivano i ''pap'' broj mobilnog i gomila nekih informacija, da se prosto pitaš kakve su mu namere. OK je ako se na neki način primete, i da je on nje svestan i ona njega...Ali kada ti tako neko iznenada priđe, a da i ne očekuješ pa budeš baš iznenađen tako da ne umeš ni da odreaguješ kako treba.

E sad, tu treba znati i proceniti, da li si primećen, jer ako jesi, onda je to pola posla, a to se može i osetiti po ponašanju suprotne strane. U svakom slučaju, polako i strpljivo pa će se negde naći...

Ako se muškarcu dopadne žena, ma koliko da je stidljiv i ima straha od prilaženja, on će pronaći način kako da dođe do nje.

marlon
21-02-2012, 21:47
ja sam stidljiv i plasim se zena :huh:

Steppenwolf
21-02-2012, 21:49
Citao sam kako se onaj papak fudbaler Lola Smiljanic udvarao nekoj ribi na koju je hteo da ostavi poseban utisak, broj telefona je napisao na novcanici od 500 evra i to joj dao, ona odmah to strpala u tasnu.

marlon
21-02-2012, 21:51
to je udvaranje ko kad se upoznate i otkarate u javnom wc-u

Steppenwolf
21-02-2012, 21:52
Ne znam da li mu je dala kad je vec unapred platio, mozda ga je i ispalila.

marlon
21-02-2012, 21:53
pa razmisljaj kao zena..... dal' bi dala takom debilu il' ga izhebala ko volinu?

Sagacity
21-02-2012, 21:53
Citao sam kako se onaj papak fudbaler Lola Smiljanic udvarao nekoj ribi na koju je hteo da ostavi poseban utisak, broj telefona je napisao na novcanici od 500 evra i to joj dao, ona odmah to strpala u tasnu.
Kakav, ''frajer'', takva ''riba''...
Ima svega...Šteta, a bili su jedno za drugo.

naki
21-02-2012, 21:56
Mozda je uramila novcanicu... :kreza:

marlon
21-02-2012, 21:57
smotala je u frulicu pa metla u shisharku i zapalila... :lol:

kako god duvali su oboje....

Sagacity
21-02-2012, 21:58
Mozda je uramila novcanicu... :kreza:
Ja bih mu to ''nabila na nos''...Ako ćemo iskreno...:kreza:

marlon
21-02-2012, 22:02
da je smeker trebo je da pocepa 500 € na pola i da joj polovinu i kaze sa osmehom... drugu polovinu ces da dobijes kad mi se nasmejes.... :lol:

Steppenwolf
21-02-2012, 22:02
pa razmisljaj kao zena..... dal' bi dala takom debilu il' ga izhebala ko volinu?
On vazi za nekog svalera na kog se zene masovno lepe, ne verujem da ga je ispalila.
Da je imala iole dostojanstva ne bi to ni uzela.

marlon
21-02-2012, 22:02
posle bi je otkarao za dzabe :lol:

Bandit
21-02-2012, 22:03
A iljadarku..:eek::eek:

marlon
21-02-2012, 22:03
On vazi za nekog svalera na kog se zene masovno lepe, ne verujem da ga je ispalila.
Da je imala iole dostojanstva ne bi to ni uzela.

kolega stara izreka ...slican se slicnom raduje... mene inace spopadaju samo pobegli sa F-a....

naki
21-02-2012, 22:05
Znam zenu koja je stavila pokeraski zeton u grudi za 500 dolara... :dada:
Naravno, klijent je zatim vadio isti svojim drazesnim prsticima...

Steppenwolf
21-02-2012, 22:06
A ciji je bio zeton?

naki
21-02-2012, 22:09
Kada je to dozvolila, bio je njen.

Sarmica
22-02-2012, 06:34
Pitao kad sam slobodna, a ja (boze oslobodi) rekla Sutra. I aj zdravo. Nije lud da sutra nazove kad ispadoh pacenica.
A jako mi se svidio. Prejako. Ali ne zalim. Nimalo. Srce mi je vristalo kad sam mu prilazila, nije to svakidasnji dogadjaj.

A možda si ti tu ispala kriva:hm:...možda je on očekivao da kažeš:evo, odma sad večeras kad god oš :lol:a ne sutra, ko će čekati do sutra

DaDole
22-02-2012, 08:05
Da li je toliko teško držati se naslova teme:sizika: posljednji put vas molim da to pokušate:raz_068:

ljubičica
22-02-2012, 14:09
pa apsolvirali smo dirksata:stidljiva:

mica
23-02-2012, 21:19
Izmerismo li muskost ovde? :hm: :lol:
Lepo je zavoditi jedno drugo stalno, ali je danas nekako sve postalo dostupno, previse..
Nema tog zavodjenja...svi se negde zure i cenim da su zene postale opasne azdaje :dada:
prozdrace muskarce:eek:

marlon
23-02-2012, 22:37
mene nijedna nije uspela da odvuce na legalo :zrika:

naki
23-02-2012, 22:38
mico, zar se muskarci jedu? :eek:

Bandit
23-02-2012, 22:44
neke ih konzumiraju ..za doručak..

naki
23-02-2012, 22:46
bogte, sve su me pogresno ucili :qq:
rekli mi da oni idu izmedju obroka... :eek:

Bandit
23-02-2012, 22:49
pa idu uglavnom..al neke pobrkaju finte..pa ne gledaju kad jedu ..uz to i gutaju ne žvaću uopšte..

burning violin
23-02-2012, 23:05
A bas juce citam kako muskarci vole zene sa dobrim apetitom. Covece, i novine pocele da lazu.

Bandit
23-02-2012, 23:11
A ne..NOvine su uvek u pravu...

Cruz
23-02-2012, 23:16
o cemu pricate? :hm:

burning violin
23-02-2012, 23:18
O lunch paketu izgleda. :manijak:

Cruz
23-02-2012, 23:22
a sta bi se desilo kad bih recimo ja prva prisla banditu, da l' bi se prepao ili bi pobegao? :hm:

naki
23-02-2012, 23:24
mozda bi to bilo u vreme obroka...:hm:
pa bi zajedno jeli :aha:...

Bandit
23-02-2012, 23:26
pa zavisi ..dal ćeš da bidneš nežna..

Cruz
23-02-2012, 23:27
tesko :lol:

mala sala :igra:

a prilaze li muskarci zenama kao sto je to ranije bilo ili imaju neke nove tehnike? :hm:

Bandit
23-02-2012, 23:27
imaju tehniku neprilaženja..

Cruz
23-02-2012, 23:30
to onda znaci da zene njima prilaze ili...? :huh:

vrludava
23-02-2012, 23:32
imaju tehniku neprilaženja..
hahahahaha i pomno je razradjuju.

naki
23-02-2012, 23:35
gubljenje vremena, ako vec pitate... to oko pomnog razmisljanja :aha:

Bandit
23-02-2012, 23:37
Naki je od Akcije..
To onda znači da niko nikome ne prilazi..ko da je Karantin..

Cruz
23-02-2012, 23:39
ma nema sanse da je tako kao sto pricate, mislim da su sada u prilazenju izjednaceni muskarci i zene :dada:

mica
24-02-2012, 06:34
ma nema sanse da je tako kao sto pricate, mislim da su sada u prilazenju izjednaceni muskarci i zene :dada:


Ma jok, sad smo konstatovali da zene vode:dada: