PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sav taj Jet set



Cruz
20-01-2012, 19:32
Željko i Jovana venčavaju se danas na Maldivima!Popularni par otputovao je u sredu po podne sa beogradskog aerodroma „Nikola Tesla“, letom preko Istanbula!

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Pevač Željko Joksimović i voditeljka Jovana Janković venčaće se danas na Maldivima.
Jedan od najpopularnijih parova sa naše javne scene, otputovao je u sredu po podne sa beogradskog aerodroma „Nikola Tesla“, letom preko Istanbula, a na čarobnim Maldivima planira da ostane desetak dana, tako da će ovo putovanje Jovani i Željku ujedno biti i medeni mesec.
„Novosti“ su nedavno objavile da će se naš ovogodišnji predstavnik na „Evrosongu“ u Azerbejdžanu i atraktivna voditeljka krajem januara zakleti na večnu ljubav upravo na Maldivima, njihovoj omiljenoj destinaciji, gde su do sada boravili nekoliko puta, a odlučili su da to bude baš na Jovandan. S obzirom na to da je reč o romantičnom mestu, koje je idealno za zaljubljene, jasno je zašto je par rešio da upravo tamo kruniše dugogodišnju ljubav. Po povratku sa Maldiva, novopečeni supružnici, navodno, planiraju da organizuju žurku za prijatelje.
Jovana Janković i Željko Joksimović započeli su vezu pre četiri godine, a zbližila su se na “Evrosong”, koji su 2008. godine zajedno vodili u Beogradu. Do tada, Jovana je bila u vezi sa biznismenom Aleksandrom Zeremskim, kojem je zbog Željka vratila prsten 15 dana posle veridbe.
Joksimović je zbog Jovane ostavio dugogodišnju devojku Adrianu Čortan. Pre nje bio je u vezi sa Leontinom Vukomanović, a mediji su mu pripisivali i romanse sa pevačicama Cecom Slavković i Cecom Ražnatović. Par se verio iznanada prošle zime, i dok su mnogi očekivali da objave datum venčanja, oni su šokirali estradu kada su u martu mesecu saopštili da su raskinuli samo nedelju dana nakon što su se verili. Jovana je medijima poslala obrazloženje, a on je džentlmenski rekao “O meni pišite šta želite, ali nju istavite na miru”. Posle nekoliko dana, uz čuveni “kulen-doručak” izgladili su odnos, prsten je ponovo zasijao, a jesenas su najavili i svadbu za prvu polovinu ove godine!
Jovana nam je nedavno potvrdila da će se sigurno ove godine udati za Željka, ali da sudbonosno „da“ neće izgovoriti u beloj venčanici.
(telegraf.rs/Foto: svet.rs)


sta reci... :)

Cruz
20-01-2012, 19:41
Ceca čita ”Oče naš” sa puškice

Tekst najosnovnije molitve Ceca je pred milionima ljudi pročitala sa papira, praćena hipnotisanim ponavljanjem mase!
Ceca Ražnatović ne zna “Oče naš”! Nakon što su je svekolike narodne mase proglasile za neprikosnovenu ”zaštitnicu srpstva”uvek spremnu da narod pesmom brani od neprijatelja, na internetu se pojavio snimak u kojem Ceca sama sebe skida sa trona ”srpske majke i kraljice”.
Posle njenih poznatih reči ”Nećemo se pokoriti”, koje je iz sveg glasa izgovarala na Brankovom mostu za vreme protesta protiv NATO bombardovanja, Ceca se u ulozi ”zaštitnice svih Srba’‘ pojavila i na beogradskim demonstracijama protiv nezavisnosti Kosova pre nekoliko godina.
Pošto za pesmu tada nije bilo ni mesto, a ni vreme, Ceca je na očigled milionskog TV auditorijuma bez imalo blama izvadila puškicu sa tekstom najosnovnije pravoslavne molitve ”Oče naš” i pročitala je uz glasno ponavljanje hipnotisane mase.
Posle pojavljivanja ovog videa, na internetu su krenuli i komentari o ovom Cecinom ”podvigu”. Prenosimo vam neke od njih:
- Jadni ovi ljudi što ponavljaju za njom. Imaju li barem trunku kritičkog razmišljanja. Eto ko sve glasa u ovoj zemlji.
- Čudo se nije pojavila u dekolteu da pokaže silikonske petice. Ne bi njoj niko dao priliku da u ovakvim prilikama uzme mikrofon da tad nije bio na vlasti režim Koštunice, čiji je bila nezvanični promoter, a za uzvrat dobila odlaganje presude zbog neplaćanja poreza.
- He, he prava “Ceca nacionale” … ona je bruka i sramota za ovaj narod, a ne da je ljudi sažaljevaju sto sedi zatvorena u svom dvorcu u vreme kada ljudi ne mogu da prehrane svoju decu, njena deca se školuju na Kipru … ma dajte ljudi koji je podržavate… imate li vi mozga…
(telegraf.rs)


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kGpoyIiXHB8
sjajan recital! :)

Cruz
25-01-2012, 07:38
Presrećni smo zbog rođenja ćerke Nine

Sreća i radost - Pop pevačica porodila se juče rano ujutru prirodnim putem na klinici „Narodni front" i na svet donela preslatku devojčicu. Porođaju je prisustvovao njen suprug, poznati glumac, koji nije skrivao oduševljenje zbog nove životne uloge.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Pevačica Jelena Tomašević porodila se prirodnim putem juče ujutru u klinici „Narodni front" i na svet donela zdravu ćerku tešku 3.900 grama i dugačku 54 centimetra.Pevačicin suprug, popularni glumac Ivan Bosiljčić, prisustvovao je porođaju svoje drage i budno ispratio dolazak svoje prve naslednice, kojoj su još pre rođenja roditelji odredili ime Nina.
- Ivan i Jelena su presrećni od kada je njihova beba ugledala svet i ne žele da daju izjave za medije, ali su preko prijatelja poručili da su neizmerno srećni. Ushićeni su i spremni da Nini priušte bezbrižno detinjstvo. Ivan je prisustvovao porođaju i u potpunosti ispratio rođenje bebe. Kada je uzeo Ninu u naručje, za njega ništa više nije postojalo. Kaže da je taj osećaj neopisiv i nezamenljiv - otkrio je izvor Pressa blizak glumcu, i dodao da se Jelena oseća odlično posle porođaja.

- Jelena je dobro podnela porođaj i ona i beba se odlično osećaju. Nije se plašila i bila je spremna da istrpi svaki bol da bi ćerku rodila prirodnim putem. Smeštena je u apartman i jedva čeka da za nekoliko dana napusti porodilište i ode kući, gde je Ivan obavio poslednje pripreme za dolazak žene i ćerke. Trebalo bi da Jelena već u petak bude otpuštena iz bolnice ukoliko sve bude bilo kako treba - ističe izvor Pressa.
Iako je porođaj carskim rezom trend poslednjih godina, Jelena je insistirala da svoje dete na svet donese prirodnim putem i porođajem koji neće biti ničim izazvan. Jelenu su prekjuče iz „Narodnog fronta" vratili kući ne mareći što je njen termin porođaja bio još u subotu, da bi iste večeri pevačica osetila jake kontrakcije, koje su ukazivale na to da će porođaj brzo uslediti.

Novopečeni roditelji su u vezu uplovili krajem maja 2008. pred Jelenin nastup na Evrosongu u Beogradu. O vezi su retko javno govorili, sve dok posle jednogodišnjeg prekida nisu ponovo započeli romansu. Bosiljčić i Tomaševićka su potom svoju obnovljenu ljubav krunisali brakom u leto prošle godine, kada je ona već bila u drugom mesecu trudnoće.

Izvor: Press Online

причалица
25-01-2012, 08:27
Bekamova ćerka skupa za održavanje

Dejvid Bekam je nedavno priznao da mora mnogo da zarađuje kako bi mogao da izdržava svoju ćerkciu Harper Seven koju majka oblači isključivo u brendirane "krpice".

Britanski fudbalski as je na četu Gugl + rekao da je zadovoljan što je potpisao dvogodišnji ugovor s kalifornijskim klubom Los Anđeles Galaksi.
"Za mene je to bilo pravo olakšanje", kazao je Bekam, misleći na kućni budžet.


Njegova supruga Viktorija obožava da svojoj šestomesečnoj ćerki kupuje papreno skupu odeću poznatih modnih kuća.

"Njena garderoba je već sada neverovatna. Veoma mi je drago što sam potpisao dvogodišnji ugovor", naveo je poznati fudbaler.

Pored novca koji će mu, očigledno, biti preko potreban, Bekam se, kako je rekao, odlučio da nastavi karijeru u Galaksiju zbog porodice.

"Kada ste oženjeni i imate decu, vaši prioriteti se menjaju. Imamo tri sjajna dečaka i devojčicu. Sve se vrti oko njih. Oni su naši prioriteti", kazao je ponosni tata.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/302590/Bekamova-cerka-skupa-za-odrzavanje

Cruz
25-01-2012, 16:05
Holivudske tajne Marije Karan



http://razbibriga.net/imported/2012/01/marija_karan_529686666-1.jpg


Kada je svojim kestenjastim očima zablistala u domaćem filmu „Kengur“ svi su joj predviđali sjajnu budućnost. Nastavila je da gradi karijeru u Londonu i Holivudu, a danas ostvaruje najveće snove. Nedavno je premijerno prikazan film „The Rite“ u kojem glumi sa Entonijem Hopkinsom, a uskoro je očekuje holivudska premijera filma „Assassination Games“ u kojem glumi sa Žan-Klodom van Damom. Posle četiri godine vratila se na domaću scenu u seriji „Nepobedivo srce“. S druge strane, Marija Karan se ponaša kao sasvim obična devojka. Prirodna je i spontana, nekako nenametljiva i blagog karaktera. A kako i ne bi bila takva kada su joj najveće vrednosti u životu porodica, ljubav i prijatelji zbog čega, bez obzira gde se nalazi, ne zaboravlja svoje korene.

Čega se zanimljivog sećate iz druženja sa Entonijem i Van Damom?
Žan je veliki ljubitelj pasa. U Belgiji, u kućici na plaži, ima 150 kučića. To mu je veoma važno u životu. Na setu je imao pudlicu, Mašu ili Pašu, koja ga je sve vreme pratila. Sreća da nije lajala i ometala snimanje. Entoni Hopkins i njegova supruga takođe su ljubitelji životinja. Na snimanju u Budimpešti usvojili su macu siroče, što je bilo dirljivo.

Kako su reagovali na vaše poreklo?
Za Srbiju su čuli, ali naša zemlja nikako nije povezana sa zapadnom kulturom. Osim o proslavljenim sportistima, oni nemaju predstavu kakav je život ovde. Vesti o nama nisu baš najbolje i uglavnom se pitaju kakav život vodimo zbog rata, Kosova. Misle da se ovde stalno ratuje.

Da li znaju da imamo lepe devojke?
E, to znaju! Mislim da nam je to najveći brend!

Kako izgleda vaš „američki“ dan?
Pošto uglavnom ustajem rano (tamo se rano leže i rano ustaje), ujutru idem u teretanu ili sa prijateljima organizujem penjanje u kanjonu. Idem i na jogu, jašem konje, idem na pilates... Tamo se ljudi dosta socijalizuju u sportskim aktivnostima. Nakon vežbi, obavezno čitam „Njujork post“, „Njujork tajms “ , „Holivud reporter“, zbog kritika. A onda krećem na kastinge.

Kakve su VIP žurke?
Važno je da dođete na vreme. Iako ste na listi, a zakasnite, možda neuđete. Jednom sam na nastup Keti Peri kasnila dva, tri sata i samo sam se okrenula i otišla. Ljudi su opterećeni, kada se pojavi neka poznata ličnost, gube kontrolu. Kada je u jedan restoran ušao Leonardo Dikaprio, nastala je tolika gužva da se mesto pretvorilo u diskoteku i nije bilo moguće da normalno večeramo.

A kada je kupovina ženskih krpica u pitanju?
Rasprodaje su najveća radost za mene. Tamo ljudi na pravi način prihvataju svoje pozicije i imaju svest da u svetu postoje drugi ljudi koji žive loše i koji nemaju šta da jedu. Niko se ne rasipa. Dobro, Opra Vinfri pošalje avion za svoje kučiće, ali se čak i te velike zvezde odriču dosta toga i učestvuju u humanitarnim akcijama. Ovde smo opterećeni time ko je šta obukao, koliko šta košta (naravno, ima i normalnih ljudi), ali tamo ljudi ne žele da kroz materijalni način pokažu status. Džulija Roberts i ja čak vozimo isti auto koji ne zagađuje okolinu. Tamo se najviše ceni rad i istrajnost, glamur je marketing. Naravno, postoji jedna Paris Hilton koja je imidž izgradila na glamuru, ali to uopšte nije realno stanje Holivuda.

Sa kojim glumcem biste snimili film zato što je dobar frajer?
Ljude posmatram kroz talenat, energiju i uloge koje su ostvarili. Ove godine Rajan Rejnolds je bio najzgodniji muškarac na svetu, a ja se, eto, sa tim ne slažem. Po meni, ima neke sitne oči (smeh). Recimo da je Henri Kavil, koji igra novog Supermena, dobar frajer i divna osoba, uz to je Britanac i ima sve šta bi trebalo. Sa njim bih volela da snimim neku triler akciju ili lepu ljubavnu priču. Saša Baron Koen mi je takođe interesantan, ali zato što je drugaciji od svih, ima tu neku crtu koja podseća na nas i lud je i voli da razbija predrasude, ne igra po pravilima i zbog toga bih volela saradnju sa njim. Tu su i Šon Pen, Džordž Brolin, Tom Hardi, ali Henri je stvarno dobar frajer. On je favorit!

Čime može da vas usreći muškarac?
Život donosi i lepe i teške trenutke, a baš u teškim situacijama se prepoznaje kolika je snaga ljubavi. Bitna je komunikacija, priča o potrebama, iskazivanje ljubavi... i tada je sve kako treba. Sigurno da postoji mnogo razloga zašto bismo bili u vezi, ali za sve je preduslov zaljubljenost.

A šta biste rekli kada bi vas vaš princ sada zaprosio, baš ovog trenutka?
Pa, to je nešto o čemu ne razmišljam na taj način. Ne planiram nešto što ne mogu da izazovem. Nemam neke ambicije da to mora biti ovako ili onako, ne opterećujem se. Mlada sam i zaista ne razmišljam o budućnosti dalje od tog dana kada se probudim.

Da li ste zavodnica?
Energijom, šarmom i smehom umem da osvojim ljude oko sebe i drago mi je ako me neko tako doživljava.

Na koji gest vašeg muškarca se istopite?
Kada dobijem omiljenu čokoladicu... E, onda se topimo i čokoladica i ja.

Šta mislite o seksu na jedno veče?
Nemam neki stav o tome. Pre nego što uđem u bilo kakav kontakt, prijateljski ili ljubavni, volim da dobro upoznam tu osobu. Imam specifičnu profesiju i ljudi me unapred znaju, svojataju i prosto moram da znam ko su ljudi oko mene, da budem oprezna jer ja o njima znam manje detalja nego oni o meni.

Da li ste nekada startovali muškarca?
Ne! U tom smislu sam veoma tradicionalna. Želim da budem osvojena.

Izvor: cosmopolitan.rs

Cruz
25-01-2012, 16:10
Meril Strip sedamnaesti put nominovana za Oskara

Na ovogodišnjoj dodeli Oskara Meril Strip će postaviti novi rekord u broju nominacija koji će dovesti na fascinatnu brojku od 17…


http://razbibriga.net/imported/2012/01/meril_strip_sedamnaesti_put_nominovana_z-1.jpg


Ponosna vlasnica dva Oskara, nominovana je za ulogu bivše britanske premijerke Margaret Tačer u filmu The Iron Ladyčiju režiju potpisuje Filida Lojd.
Meril, kojoj je ovo sedamnaesta nominacija za Oskara, boriće se u toj kategoriji sa Glen Klouz, Runi Marom, Mišel Vilijams i Violom Dejvis.
Poznati glumac Džordž Kluni takođe će obeležiti ovogodišnju dodelu Oskara sa dve nominacije - jednom za ulogu u filmu The Descendants i drugom za najbolje adaptirani scenario filma Ideas of March. U kategoriji za najboljeg glumca konkurenciju će mu praviti Bred Pit, Gari Oldman, Džin Djuardin i Demijan Bešir.
Za najbolji film takmičiće se devet filmova - War Horse, The Artist, Moneyball, The Descendants, The Tree of Life, Midnight in Paris, The Help, Hugo i Extremely Loud and Incredibly Close.
Za najbolju epizodnu mušku ulogu nominovani su Kenet Brana, Jona Hil, Nik Nolt, Kristofer Plumer i Maks von Sidou.
Među iznenađenjima u ovogodišnjim nominacijama su i dve dve potencijalne nagrade za istaknutu komedijuBridesmaids - za najbolju sporednu glumicu Melisu Mekarti i druga za originalni scenario.
84. dodela Oskara održaće se 26. februara u Kodak teatru u Holivudu, a ispod pročitajte koji su to filmovi nominovani za neke od glavnih nagrada.

Izvor: cosmopolitan.rs

Cruz
25-01-2012, 16:16
Hajdi i Sil potvrdili razvod

U medijima je odjeknula vest da se jedan od najskladnijih brakova današnjice razvodi, a sada je stiglo i zvanično saopštenje bivših supružnika…


http://razbibriga.net/imported/2012/01/hajdi_i_sil_potvrdili_razvod_960748445jp-1.jpg


Hajdi i Sil potvrdili su medijima svoj razvod i navode da će zarad četvoro dece koju odgajaju ostati u prijateljskim odnosima, kao da i dalje gaje veliko poštovanje jedno prema drugom.

- Iako smo uživali u sedam divnih i dugih godina ljubavi, posle mnogo samoispitivanja odlučili smo da se rastanemo – izjavili su za medije. – Mi smo uvek gajili veliko poštovanje jedno prema drugom dok smo bili u vezi, naravno i dalje je tako ali jednostavno ne možemo više zajedno.

Uprkos razvodu, poznati par objašnjava da su njihova deca najvažnija na svetu.

- Mi smo u prijateljskim odnosima i dobro naše dece je najvažnija stvar u našim životima, posebno u ovom periodu koji je težak za njih – stoji u zvaničnom saopštenju za javnost - Zahvaljujemo se porodici, prijateljima, fanovima i svim rečima podrške koje su nam uputili. Za dobrobit naše dece bićemo zahvalni ako budete poštovali našu privatnost.

Dok poznata lepotica čeka papire za razvod, prča se da glasine o ovom razvodu traju već dugo. Dobro obavešteni izvor je za The Sun izjavio da se njihov brak završio pre više meseci.

– Retko su se viđali, a kvalitetno zajedničko vreme provodili su jednom u par meseci.

Hajdi (38) i Sil (48) upoznali su se kada je supermodel bila trudna sa ćerkom Leni iz prethodne veze sa italijanskim biznismenom Flaviom Brijatorijem.

Izvor: cosmopolitan.rs

Cruz
09-02-2012, 19:00
Adel odgovorila Lagerfeldu: Nisam debela, prosečne devojke izgledaju kao ja

Poznati modni kreator Karl Lagerfeld izjavio je kako je pevačica Adel "malo predebela" za njegov ukus, nakon čega mu je pevačica uzvratila rečima da ona predstavlja većinu žena i da se time ponosi.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/170981_mtvmuisicawardsfoto18reuter_f-1.jpg?ver=1328778720



Pevačica hita "Someone Like You" izjavila je da je ponosna na svoje obline, i da njen izgled ima većina žena. Na izjavu Lagerfelda da je "predebela", Adel je rekla kako nikada nije bila inspirisana premršavim modelima koje on šalje na pistu.
"Nikada nisam želela da izgledam kao model sa naslovne strane. Predstavljam većinu žena i ponosim se time", rekla je dvadesettrogodišnjakinja za magazin "Pipl".

Lagerfeld je pokušao da udeli kompliment pevačici rečima: "Adel ima lepo lice i prelepo peva, ali je malo previše debela za moj ukus", za pariske novine "Metro", ali mnogi su taj gest protumačili kao uvredu.

Izvor: Blic Online

причалица
09-02-2012, 19:12
e neka mu je rekla :bravo:

Cruz
09-02-2012, 19:24
i meni nekako puno srce, drtina specena matora :)

причалица
10-02-2012, 19:32
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

"Tokom svoje karijere radio sam sa mnogo dece, a jedno malo derište nije htelo da odradi ni probno snimanje sa mnom", požalio se Kluni. Ispričao je i jednu neugodnu anegdotu nakon koje je spoznao da zaista nije materijal za oca.

"Obožavam film Ubiti pticu rugalicu, a kako je film snimljen 1962. godine napravljen je u crno-beloj tehnici. Pustio sam ga jednom prilikom nekolicini dece, a oni su odmah počeli da se žale da im se ne sviđa jer nije u boji. Ja sam odmah reagovao i to rečenicom: začepite!".

Nakon svega se našalio i rekao za "The Insider" da bi ipak mogao da usvoji "dete", ali punoletno.
"Usvojio bih koleginicu Šejlin Vudli. Ona ima 20 godina, jako je pametna i ima uspešnu karijeru pa bi mi super došla kao podrška. Da, ja bih usvojio samo vrlo uspešne ljude".
Mlada Šejlin glumi sa Klunijem u filmu "The Descendants".

http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/9755/Dzordz_Kluni_objasnio_zasto_ne_zeli_da_ima_decu

dakle, čovek je definitvno bezveze :(

Cruz
10-02-2012, 21:32
pa gde moze da bude normalan kad mu je svinja godinama bila ljubimac, cak je i krevet sa njom delio...

причалица
10-02-2012, 22:00
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Nekadašnji član grupe 'Bitlsi” Pol Makartni dobio je svoju zvezdu na holivudskom Bulevaru slavnih i tako postao poslednji od četiri Bitlsa koji je dobio ovu počast, prenosi danas Rojters.
''Kada smo bili deca u Liverpulu i slušali Badija Holija i ostale rokenrol hitove, nikada nisam razmišljao da ću jednog dana dobiti zvezdu na Bulevaru slavnih. Mislio sam da je nemoguće da se ta stvar dogodi, ali evo nas ovde'', rekao je Makartni (69).

''Ovo ne bih mogao da uradim bez tri momka kojima želim da se zahvalim, a to su -Džon, Džordž i Ringo'', dodao je on.
Stotine obožvatelja ''Bitlsa'' došlo je da isprati ovaj događaj. Ringo Star nije bio prisutan, zbog bolesti.
Makartnijeva zvezda je smeštena ispred zagrade ''Kapitol rekords'' pored zvezda ostalih članova benda - Džona Lenona, Džodža Harisona i Ringo Stara.
''Bitlsi'' su kao grupa dobili zvezdu 1998. godine, 25 godina pošto su se raspali. Lenon i Harison dobili su svoje individualne zvezde nekoliko godina nakon njihovih smrti, dok je Star svoju dobio 2010. godine.

http://www.politika.rs/rubrike/kultura-i-zabava/Pol-Makartni-dobio-zvezdu-na-Bulevaru-slavnih.lt.html

Steppenwolf
10-02-2012, 22:09
Hajdi i Sil potvrdili razvod

U medijima je odjeknula vest da se jedan od najskladnijih brakova današnjice razvodi, a sada je stiglo i zvanično saopštenje bivših supružnika…


http://razbibriga.net/imported/2012/01/hajdi_i_sil_potvrdili_razvod_960748445jp-1.jpg



Hajdi i Sil potvrdili su medijima svoj razvod i navode da će zarad četvoro dece koju odgajaju ostati u prijateljskim odnosima, kao da i dalje gaje veliko poštovanje jedno prema drugom.

- Iako smo uživali u sedam divnih i dugih godina ljubavi, posle mnogo samoispitivanja odlučili smo da se rastanemo – izjavili su za medije. – Mi smo uvek gajili veliko poštovanje jedno prema drugom dok smo bili u vezi, naravno i dalje je tako ali jednostavno ne možemo više zajedno.

Uprkos razvodu, poznati par objašnjava da su njihova deca najvažnija na svetu.

- Mi smo u prijateljskim odnosima i dobro naše dece je najvažnija stvar u našim životima, posebno u ovom periodu koji je težak za njih – stoji u zvaničnom saopštenju za javnost - Zahvaljujemo se porodici, prijateljima, fanovima i svim rečima podrške koje su nam uputili. Za dobrobit naše dece bićemo zahvalni ako budete poštovali našu privatnost.

Dok poznata lepotica čeka papire za razvod, prča se da glasine o ovom razvodu traju već dugo. Dobro obavešteni izvor je za The Sun izjavio da se njihov brak završio pre više meseci.

– Retko su se viđali, a kvalitetno zajedničko vreme provodili su jednom u par meseci.

Hajdi (38) i Sil (48) upoznali su se kada je supermodel bila trudna sa ćerkom Leni iz prethodne veze sa italijanskim biznismenom Flaviom Brijatorijem.

Izvor: cosmopolitan.rs

Uzalud je jos do skora pricala kako je on ubija od seksa, covek je varao kad god je imao priliku.

причалица
10-02-2012, 22:13
Uzalud je jos do skora pricala kako je on ubija od seksa, covek je varao kad god je imao priliku.

esi mu držao sveću :lol:

причалица
11-02-2012, 23:44
Britanska muzička zvezda Elton Džon koji je pre godinu dana dobio sina sa svojim partnerom Dejvidom Furnišom preko surogat majke, boji se da će mali Zahari biti žigosan iz dva razloga: jer ima dva oca, od kojih je jedan mnogo popularan.

Elton Džon i Dejvid Furniš posećuju savetnika jer se boje da će njihov sin Zahari kog su dobili 2010. godine biti žigosan, i žele pravilno da ga vaspitaju.

"Mi ćemo ga odgajati da bude ponosan na to što jeste, i da razume da dolazi iz veze u kojoj je ljubav prešla na jedan viši nivo njegovim rođenjem", rekao je Dejvid, koji smatra da će Zahari biti duplo žigosan, jer ima dva oca, od kojih je jedan ekstremno poznat.

Elton (64) smatra da je očinstvo neverovatno iskustvo, naročito što nikada nije verovao da će imati porodicu.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/306455/Partner-Eltona-Dzona-se-boji-da-ce-njihov-sin-biti-zigosan

Steppenwolf
11-02-2012, 23:46
esi mu držao sveću :lol:
Ne, ali citam inostranu stampu i o tome se odavno pricalo samo je jos ona uzaludno branila sebe i svoj brak i ispadala smesna.

причалица
11-02-2012, 23:49
Ne, ali citam inostranu stampu i o tome se odavno pricalo samo je jos ona uzaludno branila sebe i svoj brak i ispadala smesna.

pa mislim da ne treba da tako razmišljaš, jer nisi u njenoj koži.

Cruz
12-02-2012, 09:19
Preminula Vitni Hjuston VIDEOSlavna američka pop pevačica Vitni Hjuston iznenada je preminula u 48. godini života. Uzrok smrti još nije poznat.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/28270_vitniafp_f-1.jpg?ver=1329010627

Vest o smrti Vitni Hjuston saopštila je njen publicista Kristen Foster. Hjustonova je dobitnica dva Emija, šest Gremija i 30 muzičkih nagrada "Bilbord".
Popularna pevačica je poslednjih godina imala problema sa alkoholom, drogama, kao i raznim lekovima za smirenje, koji su joj isuviše često škodili.
Pokušavala je više puta da se vrati na veliku scenu ali joj to nikada nije pošlo za rukom. Mnogi obožavaoci najviše će je pamtiti po velikim hitovima iz osamdesetih godina prošlog veka poput "I'll will always love you" i "I wanna dance with somebody".

Izvor: Blic Online

причалица
12-02-2012, 18:48
e ovo je stvarno šteta :(

Cruz
12-02-2012, 19:51
e ovo je stvarno šteta :(

mnogo mi je zao... secas se kakva je bila pre udaje? divna talentovana devojka.. i onda se na vrhuncu slave uda se za kretena, narkomana...

причалица
12-02-2012, 20:23
mnogo mi je zao... secas se kakva je bila pre udaje? divna talentovana devojka.. i onda se na vrhuncu slave uda se za kretena, narkomana...

koji i dalje funkcioniše...

Cruz
12-02-2012, 20:28
pa da, takvi prezive uvek...

причалица
15-02-2012, 10:46
TV kuvar Džejmi Oliver otkrio je blago vredno 1,3 miliona evra u podrumu novog restorana, koji se sprema da ovih dana otvori u Mančesteru, piše britanski tabloid "San"

Radnici angažovani na obnovi temelja zgrade u kojoj će uskoro biti smešten Oliverov novi restoran, pronašli su na stotine malih sefova. Neke od čeličnih kutija, otkrivenih u podrumu zdanja koje je nekada pripadalo banci, potiču još iz 1935. godine.
Sadržaj sefova, koje su zbog nemogućnosti da se identifikuju njihovi vlasnici zaplenili predstavnici Engleske banke, procenjen je na 1,3 miliona evra. Reč je uglavnom o nakitu, zlatu, ali i raznim drugim predmetima, kao što je jedan pištolj.
Oliveru neće pripasti ni delić ovog blaga koje je predato Britanskom trezoru.
Svoje bogatstvo, slavni kuvar će moći da poveća isključivo dobrim radom svog novog restorana "Jamie's italian", čije je otvaranje najavljeno za ovu nedelju.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/zanimljivosti/story/203745/Džejmi+Oliver+pronašao+blago+u+podrumu+svog+rest orana.html

(http://www.pressonline.rs/sr/vesti/zanimljivosti/story/203745/Džejmi+Oliver+pronašao+blago+u+podrumu+svog+rest orana.html)e pa kad nekog oće - onda oće....:lol:

Marko:
15-02-2012, 10:48
Kuva za sve pare :igrac:

причалица
15-02-2012, 11:14
:dada: sjajan je, zaista....i mnogo je simpatičan.

DaDole
15-02-2012, 11:22
Oduševljava me načinom kretanja kroz kuhinju:) i sve kao usput radi,kao ne haje ni za šta:)

Cruz
15-02-2012, 11:25
ne samo to, on je jedan od pobornika zdrave hrane i svojim projektom je uspeo da u skole u engleskoj uvede takav rezim ishrane, a da ga deca prihvate... svaka cast

причалица
15-02-2012, 11:28
njegova fora sa svežim začinskim biljem je odlična a ne košta mnogo. polica u kuhinji gde stoje samo travice koje se ubacuju u jela treba da postoji u svakoj kuhinjici :)

DaDole
15-02-2012, 11:38
njegova fora sa svežim začinskim biljem je odlična a ne košta mnogo. polica u kuhinji gde stoje samo travice koje se ubacuju u jela treba da postoji u svakoj kuhinjici :)
da znaš da mi je dao dobru ideju..ali nemam toliko mjesta za saksijice..pa se bavim mišlju kako da ga napravim kraj prozora

причалица
15-02-2012, 13:24
meni je nezgodno kod prozora zbog mačaka koje se tu izležavaju...ali iznad šporeta, u ravni visećih elemanta....:dada: pogotovo što mi je kuhinja sunčana, pa će i na tom mestu biljke imati dovoljno svetla.

причалица
17-02-2012, 12:55
Nekadašnji član megapopularnih Bitlsa Pol Makartni otkrio je kako se odrekao hipi stila života koji je podrazumevao uživanje u marihuani, kako bi bio dobar otac svojoj osmogodišnjoj ćerki Beatris.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

- Kada odgajate dete, u jednom trenutku vas ako imate sreće, opali osećaj odgovornosti, rekao je Pol u intervjuu za "Roling stone" koji je priznao da je pušio mnogo marihuane.

- Gledajući svoju ćerku, zaključio sam da je marihuana u mom životu bila zastupljena i više nego dovoljno, kaže Pol koji nije pojasnio kako to da mu se "osećaj odgovornosti" nije javio uz svoje ostalo četvoro dece.

Inače, svojevremeno je Makartnijeva bivša supruga Heter Mils, Beatrisina majka, otkrila kako je za slavnog "Bitlsa" pušenje marihuane isto što i za nekog da popije čaj.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/307392/Pol-Makartni-ostavio-kanabis-zbog-cerke

ovaj čovek me, sve što vreme odmiče, sve više razočarava...a bio je stvarno moj idol dok sam odrastala. sad sam očajna na koga sam gubila vreme i energiju. fuj.

Cruz
17-02-2012, 13:53
rano je otkrio zaista :hm:

mikili
17-02-2012, 14:02
sad je isplivao iz oblaka marijane:raz_125:

причалица
18-02-2012, 10:28
Protiv glumca Kijanu Rivsa vodi se "vampirska internet kampanja", koju su otpočeli njegovi fanovi, ubeđeni da Rivs već neko vreme "ne stari". On je poslednji u nizu zvezda koga prati bizarno verovanje da je ili vampir ili besmrtan, poput Nikolasa Kejdža i Džona Travolte.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
Kijanu Rivs i Pol Mone (1847 - 1922)

Okidač za verovanje da Rivs nije čovek, je njegov mladoliki izgled, i lice bez ijedne bore iako ima četrdesetsedam godina. Tako su fanovi na internetu pokrenuli priče da je Kijanu Rivs vampir ili besmrtan.

"Tajna dugovečnosti je ne pokazati ni jedan jedini izraz lica", pišu fanovi, i navode da "uštogljeni" Kijanu Rivs jeste mitsko biće koje se hrani krvlju, a uloga u filmu "Matriks" samo je dodala ulje na vatru.

Na sajtu "YouTube" se nalaze brojni "dokazi" da Kijanu nije ostario ni dana od 1994. do 2008. godine, kao i da je živeo od 1847. do 1922, pod imenom Pol Mone (francuski glumac).

Vampri ili ne, on se juče pojavio na dnevnoj svetlosti u Berlinu, u kom se održava filmski festival.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
Nikolas Kejdž i njegov dvojnik

Prošle godine se na sajtu "eBay" pojavila fotografija koja "dokazuje" da je glumac Nikolas Kejdž živeo za vreme Američkog građanskog rata, 1870. godine i da je vampir, a nedugo posle toga, jedan kolekcionar starih fotografija iz Ontarija pronašao je fotografiju iz 1860. godine, tvrdeći da je to Džon Travolta.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/307551/Bizarni-trend-se-nastavlja-I-Kijanu-Rivs-dokazuje-da-nije-vampir

Cruz
18-02-2012, 10:34
cime se ljudi sve bave, da ne poverujes :lol:

mire
18-02-2012, 10:36
u jbt, da ja nisam vampir...

причалица
18-02-2012, 23:35
NISU svi kao Anđelina Džoli, Holivud Srbe i voli! Poslednjih godina smo uz Ruse postali omiljeni negativci u američkoj kinematografiji, ali nije mali broj ondašnjih zvezda koje nisu podlegle snažnoj propagandi.
Takva je i Dženifer Aniston, bivša supruga Breda Pita, koja, za razliku od Džolijeve, važi za velikog prijatelja naše dijaspore u SAD. Anistonova, koja je poreklom Grkinja, u nekoliko navrata je donirala Srpsku pravoslavnu crkvu u Njujorku. Jedna od najplaćenijih svetskih glumica je često i gost u našim hramovima po Americi, zbog čega je omiljena među srpskim iseljenicima.

Dok su pojedini naši glumci bez problema prihvatili da glume Srbe ubice u filmu Anđeline Džoli, Kasper van Din, suprug Katarine Oksenberg i zvezda filma „Svemirski vojnici“ (remek-dela naučne fantastike), izjavio je da nikada ne bi prihvatio ulogu Srbina negativca.

- Mnogo volim Srbiju. Ima ona izreka koja kaže da si odande odakle ti je žena. Pošto je Katarina srpska princeza, mora da sam ja Srbin - kroz osmeh je ispričao Kasper.
Bračne vode naterale su i slavnog glumca Kristijana Bejla, zvezdu poslednjeg „Betmena“, da zavoli Srbiju. Kristijan je već deset godina u braku sa Sandrom Blažić, bivšom manekenkom iz Čikaga, čiji su se roditelji u SAD doselili iz Jugoslavije.

Robert de Niro, jedan od najvećih holivudskih glumaca svih vremena, poznati je srbofil. Gostoprimstvo koje je šezdesetih godina prošlog veka u okolini Niša doživeo tada anonimni De Niro nateralo je legendu sedme umetnosti da se, kako kaže, zaljubi u srpski mentalitet. Svojoj ćerki je dao ime Drina, ali i žestoko navijao za Novaka Đokovića, iz porodične lože našeg tenisera, na Ju-Es openu.
- Pitaju me zašto volim Srbe? Ko zna, možda imam neke pretke iz Srbije, pa zbog toga - rekao je De Niro.
Prijateljstvo sa Emirom Kusturicom učinilo je i Džonija Depa prijateljem Srba.

- Slavio sam srpsku Novu godinu, ali i navikao da se sa Srbima pri pozdravljanju ljubim tri puta! Posebno mi se sviđa što držite do tradicije i što imate mnogo dobrih i ponosnih ljudi. Naravno, šljivovicu obožavam - nije krio utiske Dep kada je posetio Kusturicu na Mećavniku.
Filmska legenda Džeremi Ajrons svojevremeno je u Beogradu kupio u Etnografskom muzeju srpsku narodnu nošnju. Na pitanje zašto voli našu nošnju, a posebno opanke, u razgovoru za „Novosti“ je objasnio:
- Kako da ih ne volim!? Ne sećam se da sam ikad obuo nešto udobnije od te vaše obuće. Takođe, sviđa mi se to što, za razliku od mnogih drugih naroda, i dalje imate dovoljno vremena da međusobno razgovarate, ali i da jedete dobru hranu.
Malo je poznato i da je holivudski velikan Džejms Vuds („Bilo jednom u Americi“, „Vampiri“...) 1999. godine predvodio demonstracije protiv bombardovanja Jugoslavije i da je bio žestok u osudi tadašnje američke zvanične politike. Vudsova baba po majčinoj strani je poreklom iz Srbije.

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:366860-Nisu-svi-kao-Andja
(http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:366860-Nisu-svi-kao-Andja)
e sad mi lakše :lol:

Cruz
18-02-2012, 23:47
bas dobro prico sto si taj tekst pronasla, ne mogu vise da slusam o andji..

причалица
18-02-2012, 23:52
mislim ja da dženifer namerno trocira bred pitu aaahahahahahaaaa :)))

burning violin
18-02-2012, 23:53
Jedan je Robert :raz_011:

причалица
19-02-2012, 09:49
Jedna od najlepših teniserki sveta Marija Šarapova izgovoriće sudbonosno “da” slovenačkom košarkašu Aleksandru - Saši Vujačiću 10. novembra ove godine. Sportska svadba godine biće organizovana u Istanbulu, gde Vujačić trenutno igra za Efes Pilsen.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Lepa teniserka i jedan od najboljih evropskih košarkaša rešili su da konačno stanu na ludi kamen. Pripreme za svadbu su uveliko u toku, a kako prenose ruski mediji, u Istanbul je stiglo 10 mladinih i jedan mladoženjin agent koji učestvuju u organizaciji ceremonije.

Šarapova je najbogatija spotistkinja na svetu sa zaradom od 25 miliona dolara, pa su buduća nevesta i njen izabranik sastavili predbračni ugovor. Šuška se da su se advokatski timovi popularnog sportskog para bavili važnom papirologijom u tajnosti, što je naljutilo Marijinog oca Jurija, kog je takav potez rasplakao.

Međutim, to ne treba da čudi jer je Jurij poznat po svom nepredvidivom ponašanju, glasnim psovkama i omalovažavanju Marijinih protivnica na terenu. Marija i Aleksandar nikada nisu želeli javno da pričaju o svojoj vezi, a na pitanje kada će praviti svadbu, lepa Ruskinja je rekla: “To je naša stvar”.

Upoznali su se pre dve godine na žurki kod zajedničkih prijatelja, kada je Aleksandar igrao u Lejkersima. Uspešni košarkaš nakon toga je otkrio da je to bila ljubav na prvi pogled, a u oktobru 2010. godine, na godišnjicu veze, Mariju je iznenadio vereničkim prstenom sa osmokaratnim dijamantom vrednim 250.000 dolara.

- Verili smo se i zaista smo srećni. Prosidba je bila staromodna. Morao sam to da uradim kao džentlmen. Marija je bila presrećna, a odgovor je bio „da”. To je dobro jer sada možemo da se koncentrišemo na druge stvari - otkrio je tada Vujačić.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/307668/Sarapova-unajmila-10-advokata-za-predbracni-ugovor

nek' se vole deca :lol:

Cruz
19-02-2012, 11:04
meni se on ne svidja.. :(

причалица
19-02-2012, 11:37
meni je svejedno :drnd:

Sarmica
20-02-2012, 15:20
a i ona je lepa u pm:srbpla:

Sarmica
20-02-2012, 15:35
Novakovo telo vredi 100 miliona dolara



Novak Đoković iz dana u dan dokazuje da vredi. To je pokazao na terenu ali i van njega. Međutim verovali ili ne Đoković ima bukvalnu vrednost izraženu u dolarima. Sve što je on, a pre svega njegovo telo vredi 100 miliona dolara.
http://razbibriga.net/imported/2012/02/209837_102fonetfonetap_ff-1.jpg?ver=1329721725


Svetske zvezde na vrhuncu slave imaju različite ideje i želje, a neki od njih osiguravaju delove svog tela, i to uglavnom kod poznatog britanskog osiguravajućeg društva “Lloyds”.


Ne može se znati tačna suma koliko vredi desna ruka, rame ili leđa Novaka Đokovića, ali možemo verovati da je to mnogo ili da se povedemo pretpostavkama. Ipak, mi to nismo radili, nego smo pitali kompaniju “Lloyds” i ubrzo je stigao odgovor.

- Kada bi nadležni iz osigravajuće kuće procenjivali njegovu vrednot, verovatno bi u obzir uzeli Novakovu prošlogodišnju zaradu od tenisa i pomnožili sa brojem godina koliko mu je ostalo do 33. rođendana - izjavio je za “24 sata” Tom Fokston, zadužen za medije u londonskoj kompaniji.

To bi onda značilo da je Novakova trenutna vrednost oko 100 miliona dolara.

Nežnicah
20-02-2012, 15:51
a i ona je lepa u pm:srbpla:

ne mogu da odolim a da se slatko ne nasmejem ovom komentaru i smajliju :lol: a stvarno kad tako napisu najlepsa... ili jedna od najlepsih...kome, mami svojoj jedino moze biti najlepsa i eto tom zaljubljenku od sportiste, lepuskasta da i to je sve.

Cruz
21-02-2012, 09:54
LEČIĆ LAGAO: U filmu “Hjuman zu” glumio Srbina koji siluje Albanku!

Branislav Lečić u francuskom filmu "Hjuman zu" tumačio lik srpskog oficira koji siluje, muči i ubija Albanke i kasnije biva osuđen za ratne zločine

Glumac Branislav Lečić obmanuo je javnost kada je u emisiji “Utisak nedelje” osudio glumce koji prihvataju uloge Srba negativaca u međunarodnim projektima i tako stvaraju ružnu sliku o Srbima. Kako otkriva Telegraf.rs, upravo je Lečić u francuskom filmu “Hjuman zu” (“Human ZOO”) tumačio lik srpskog oficira koji siluje, muči i ubija Albanke, i kasnije biva osuđen za ratne zločine.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sxi4oXwfP6s

Kada smo ga pozvali Branislav Lečić se ogradio od bilo kakvog komentara vezanog za film Anđeline Džoli, jer ga kaže, još nije pogledao. A ostvarenje u kojem je, makar na ekranu, oživeo silovatelja i ubicu Albanke Lečić za Telegraf komentariše:
- U tom momentu procenio sam da film “Hjuman zu” ne vređa ničija nacionalna osećanja. Zašto nije završio u bisokopima, ne znam.
Prema rečima sagovornika Telegrafa ovaj film spada u jedan od najantisrpskijih ostvarenja i Srbe predstavlja u najgorem mogućem svetlu.
-Anđelinin film je zlato za “Hjuman zu”, kaže sagovornik Telegrafa, koji je insistirao na anonimnosti, inače odlično upućen u svetsku i domaću kinematografiju, i dodaje: – Prikazan je na Berlinskom festivalu 2009. godine i nikad se više nije davao u bioskopima. Doživeo je totalni fijasko, a pored “zlog” Lečića (“Komandant Stojković”) u filmu glavnu ulogu tumači Nikola Đuričko (Srđan). Od Srba se pojavljuju i Vojin Ćetković, Bane Tomašević, Ivan Jeftović, Rastko Janković, te Elizabeta Đorevska, koju u filmu siluju Lečić i kompanija, navodi izvor Telegrafa.


http://razbibriga.net/imported/clear.jpg


Branislav Lečić je u “Utisku nedelje” rekao da glumac uvek po scenariju može da prepozna o čemu će se u filmu raditi, da li je antipropagandni film, i da ima mogućnost da odbije ulogu.
U pomenutom filmu, u kome bivši ministar kulture glumi zlog oficira Srbina, Dankinja Rie Rasmunsen napisala je scenario, režirala film i tumačila glavnu žensku ulogu.

Izvor: Telegraf.rs

mrav
21-02-2012, 09:59
tipično za Lečića, kad on nije slagao?

Marko:
21-02-2012, 10:01
Na Terazijskoj česmi, 91-e :drnd:

Cruz
21-02-2012, 11:17
kako god, lagao ili ne, sama pomisao da je glumio u takvom jednom filmu izaziva mucninu kod mene.. nikada mi nije bio simpatican, sada posebno!

Cruz
24-02-2012, 21:10
Jezivo - objavili sliku mrtve Vitni
Tabloid "Nešnal enkvajerer" na naslovnoj strani objavio fotografiju pevačice u kovčegu.



http://razbibriga.net/imported/2012/02/whitneycasket-1.jpg

List poznat po bizarnim naslovima i člancima i ranije je objavljivao kontroverzne fotografije, ali američka javnost šokirana je naslovnom stranom na kojoj je slika mrtve Vitni Hjuston.

Slika je nastala na bdenju pre sahrane u Njuarku, a nije poznato kako je "Nešnal enkvajerer" uspeo da je napravi, ili od koga ju je kupio pošto je bdenje bilo zatvoreno za javnost i ožalošćeni su morali da imaju posebne pozivnice.

Na fotografiji je pevačica u kovčegu, odevena u ljubičastu haljinu i sa dijamantskim nakitom za koji list piše da je vredan 500.000 dolara.

Porodica Vitni Hjuston još uvek se nije oglasila povodom sporne fotografije.

(MONDO)

Steppenwolf
24-02-2012, 21:14
kako god, lagao ili ne, sama pomisao da je glumio u takvom jednom filmu izaziva mucninu kod mene.. nikada mi nije bio simpatican, sada posebno!
Meni se sad ogadio i Serbedzija, svi se prodaju za ulogu.

Cruz
27-02-2012, 08:49
ZLATNA LEJDI I FRANCUZ SA PSOM
Meril Strip i Žan Dižarden osvojili Oskare za najbolje glumce

Meril Strip (62) je ove godine bila nominovana 17 put, a osvojila je svog trećeg Oskara za ulogu Margaret Tačer u filmu “Čelična lejdi”. Dižarden je prvi Francuz koji je dobio prestižnu nagradu za ulogu u "Artistu", koji je poneo i nagradu za najbolji film.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/216951_oskarfoto02reuter_ff-1.jpg?ver=1330325105


Tačno 33 godine nakon što je osvojila prvu zlatnu statuetu, Meril Strip ponovo je trijumfovala u kategoriji najbolje glumice na 84. dodeli Oskara sinoć u "Kodak" teatru u Los Anđelesu.

Glumica sa hiljadu lica, svog prvog Oskara dobila je 1979. godine u kategoriji za najbolju sporednu žensku ulogu u filmu "Kramer protiv Kramera", a 1982. dobila je priznanje i u prestižnoj kategoriji za glavnu žensku rolu za film "Sofijin izbor".

"Dok stojim ovde na ovom podijumu vidim život kako mi prolazi pred očima. Hvala mojim prijateljima, onima koji su otišli i onima koji su tu", kazala je glumica sinoć obraćajući se članovima Akademije i kolegama.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/216950_oskarfoto01reuter_ff-1.jpg?ver=1330325284


Francuski glumac Žan Dižarden ući će u istoriju kako zbog toga što je jedini Francuz koji se domogao ovog priznanja tako i zbog činjenice da je u filmu "The Artist" izgovorio svega dve rečenice.

Pobedivši imena kao što su Džordž Kluni i Bred Pit, koji su takođe imali nominacije u ovoj kategoriji, on je ujedno i prvi glumac koji je dobio Oskara nakon 83 godine za ulogu u filmu bez tona.

- Volim vašu zemlju! Hvala vam - kazao je uzbuđeni Dižarden koji je na dodelu Oskara došao sa svojim ljubimcem, psom Agijem.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/216956_oskarfoto03reuter_f-1.jpg?ver=1330325723


Ostvarenje "The Artist" Mišela Azanavičijusa osvojilo je ukupno četiri Oskara od 10 nominacija.Reditelj je morao da se služi mnogim specijalnim tehnikama i bojama kako bi uspeo da stvori iluziju nemog filma, a Oskar je samo potvrda da je u svojim naporima uspeo.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/216957_oskarfoto04afp_ff-1.jpg?ver=1330326354


Film je snimljen sa skromnim budžetom od 15 miliona dolara, a Azanavičijus je okupio sjajnu ekipu glumaca, među kojima su pored nagrađenog Dižardena i Berenis Bežo, Džon Gudmen, Džejms Kromvel i Penelope En Kromvel.

Oskar za glavnu sporednu ulogu odneo je Kristofer Plamer, za film "Početnici".Sa 82 godine on je najstarija osoba koja je osvojila Oskara. Istu nagradu u ženskoj konkurenciji dobila je Okstavija Spenser ("Služavke") Vudi Alen je osvojio svog prog Oskara nakon 1986. Godine i to za scenario za film kojije i režirao “Ponoć u Parizu”.

Najviše nagrada dobio je "Hugo" Martina Skorsezea i to za najbolju kameru, scenografiju, montažu i miks zvuka i vizuelne efekte.

Iranska porodična drama Ašgara Farhadija “Razvod” nagrađena je u kategoriji najboljeg filma van engleskog govornog područja, a za najbolji animirani film proglašen je “Rango”.

Izvor: Blic Online

Cruz
29-02-2012, 15:30
Stiven Hoking posećivao svingerske klubove

On provodi dane pokušavajući da razreši najveće misterije univerzuma, jedan je od najcenjenijih fizičara teoretičara i ima neuromotoričku bolest koja mu je onemogućila kretanje i govor. Ipak, Stivena Hokinga izgleda ne zanima samo nauka, već i nešto prizemnije aktivnosti.


http://razbibriga.net/imported/2012/02/142925_hawkingafp_f-1.jpg?ver=1330439102

Univerzitet Kembdriž je danas objavio da je 70-godišnji Hoking posećivao svingerske seks klubove u Americi. Ipak, oni negiraju da je na takva mesta odlazio redovno.

Priča je procurela u javnost prošle nedelje kada je jedan američki sajt objavio da je profesor Hoking svratio u klub "Freedom Acres" u Devoru u pratnji medicinskih sestara i asistenata i da je onda platio mladim i golim striptizetama da igraju samo za njega. Sajt Radaronline tvrdi da je čuveni naučnik isti klub posećivao pet godina. Neimenovani izvor je rekao da je gospodin Hoking dolazio često, nebrojeno puta.

- Ovakvi izveštaji su preterani.Bio je jednom sa prijateljima i to pre nekoliko godina kada je bio u poseti u Kaliforniji- izjavio je portparol Kembridža.

Ovo nije prvi put da je profesor doveden u vezu sa damama lakog morala. Ranije je fotografisan u društvu mladih devojaka u londonskom klubu "Stringfellows".

Profesor Hoking se 1965. oženio sa Džejn Vajld sa kojom ima dve sina i ćerku, ali se od nje razveo 1995. kada je ponovo stao na ludi kamen. I od druge supruge Elen Mejson se razveo i to 2007. godine.

Izvor: Blic Online

Cruz
10-03-2012, 20:35
Kejt Midlton: Princ mi očajnički nedostaje
Kejt Midlton je priznala da joj teško pada razdvojenost od supruga.


http://razbibriga.net/imported/2012/03/221951_kejt_f-1.jpg?ver=1331294016


Princ Vilijam se trenutno, kao pilot RAF-a, nalazi na Foklandskim ostrvima.

Kejt Midlton je za to vreme sa kraljicom na turneji po Engleskoj povodom “dijamantskog jubileja”, odnosno 60 godina vladavine.

Prilikom posete Lesteru Kejt je priznala: "Vilijam je dobro, ali mi očajnički nedostaje".

Princu je ostalo još šest nedelja misije.

Izvor: Blic Online

Nežnicah
10-03-2012, 20:42
Jako sam se potresla sad, ovo mi je pokvarilo dan :srbpla:

Cruz
11-03-2012, 16:45
Maja Nikolić postala član SNSPevačica planira ozbiljno da uđe u politiku

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg


Pevačica Maja Nikolić postala je član Srpske napredne stranke i biće aktivna tokom predizborne kampanje, piše dnevni list “Kurir”. Ona će pevati na njihovim konvencijama, a navodno pretenduje na to da zauzme jednu od bitnijih funkcija u toj stranci.
- Sem članske karte, Maja je potpisala i ugovor da peva na skupovima koje naprednjaci budu organizovali. Njen lik će se naći i na stranačkim bilbordima, a ona će kroz gostovanja u televizijskim emisijama pokušati da što više govori o stranci – ispričao je neimenovani izvor.
Pevačica nije želela da komentariše ovu priču, ali je njen portparol rekao da je sve još u fazi dogovora i da će javnost biti blagovremeno obaveštena o svemu.

Izvor: KurirE sto mi je muka samo da znate! :pop:

причалица
11-03-2012, 17:18
:krsti: otprilike zna gde pripada, što jes - jes :lol:

причалица
12-03-2012, 09:36
Producent muzičke emisije "Iks faktor" Sajmon Kauel nedavno je ponudio pevačici Britni Spirs sumu od 10 miliona dolara da bude u žiriju šoua. Pevačica je zahtevala sumu od 16 miliona dolara, ali je posle cenjkanja definitivno odbila ponudu, prenosi "TheWrap.com".

Još je sredinom februara najavljeno da bi Britni Spirs mogla da se pridruži Sajmonu Kauelu u jednoj od tri sudijske stolice, ali do sklapanja ugovora nije došlo, jer je Britni tražila veći honorar.


Kako nisu uspeli da se dogovore oko novca, Britni je definitivno odlučila da se ne priključuje "Iks faktoru".

Sajmon i dalje traga za zamenom za Paulu Abdul i Nikol Šercinger koje su otpuštene iz šoua, a njegovu ponudu odbila je i Dženet Džekson.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/311522/Britni-Spirs-odbila-ponudu-od-10-miliona-dolara-za-Iks-faktor

* (http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/311522/Britni-Spirs-odbila-ponudu-od-10-miliona-dolara-za-Iks-faktor)*******
dakle, koliki se novci vrte tu :qq:

Cruz
12-03-2012, 10:33
cenjkaju se kao da su 10 i 20 dinara u pitanju, a ne silni milioni :huh:

причалица
12-03-2012, 10:44
cenjkaju se kao da su 10 i 20 dinara u pitanju, a ne silni milioni :huh:
pa to me šokiralo :( zanima me koliko ovi naši dobijaju za učešće u tim žirijima :namcor:

Cruz
12-03-2012, 10:47
hiljade mislim, daleko smo mi od miliona.. ja im ni to ne bih dala :)

причалица
12-03-2012, 10:52
možda su desetine hiljada u pitanju, rekla bih....za njih su hiljade sića.

Cruz
12-03-2012, 10:53
da, to sam htela da kazem ali se nisam dobro izrazila... kako god isto mislimo :dada:

причалица
15-03-2012, 15:40
Slavni holivudski par Andželina Žoli i Bred Pit očekuju blizance, i venčaće se pre nego što oni dođu na svet, tačnije pre jeseni, piše američki "OK!" magazin.

- Endži očekuje blizance, dečake, ove jeseni, tako da nemaju mnogo vremena. Oboje su odlučili da žele da dočekaju blizance kao muž i žena, što znači da će se venčanje desiti ubrzo - rekao je neimenovani izvor američkom listu "OK!".

Andželina (36) i Bred (48) imaju Medoksa (10), Paksa (8), Zaharu (7), Šajlo (5), i Noksa i Vivijen, trogodišnje blizance.

Glumica još uvek nije potvrdila radosnu vest, ali izvor kaže da za sada za njenu trudnoću zna malo ljudi.

- To nije nešto što ona želi zvanično da potvrdi, i za sada to zna samo odabrana grupa ljudi. Trenutno ima probleme sa jutarnjim mučninama, ali kaže da sve vredi - dodao je izvor.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/312169/Andzelina-i-Bred-ocekuju-blizance-vencanje-pre-jeseni

Steppenwolf
15-03-2012, 15:52
Ala ovi stancuju blizance.

причалица
15-03-2012, 15:55
ide im od ''ruke'' :lol:

Steppenwolf
15-03-2012, 15:56
Ma oni se i ne seksaju, sve im to vestacka oplodnja.

причалица
15-03-2012, 15:58
ne verujem...za veštačku oplodnju je potrebno da se prima hormonska terapija, a ona deluje tako da je žena sve samo ne anoreksična, kao što je anđa anoreksična.

Sarmica
15-03-2012, 16:03
Btw, Bred ima 48 god:pada:

причалица
15-03-2012, 16:05
u decembru će bred 49. on je moje godište....dobra berba :azn:

Cruz
17-03-2012, 10:07
Kluni pušten iz pritvoraDžordž Kluni je uhapšen i zadržan nekoliko sati u petak u policiji u Vašingtonu zbog učešća u demonstracijama ispred Ambasade Sudana čime je, međutim, postigao svoj cilj - "skretanje pažnje" na "ratne zločine" i humanitarnu krizu na jugu te zemlje.

Američki glumac je pušten na slobodu nekoliko sati pošto je sa lisicama na rukama odveden u policijsku "maricu", zajedno sa nekoliko poslanika Predstavničkog doma Kongresa SAD i aktivista.

"Naš posao sada je da se skrene pažnja (na Sudan). Jedno od očiglednih sredstava je da se bude uhapšen", rekao je glumac stojeći sa svojim ocem, odeven sportski, u teget jaknu, i s prosedom bradom.

Pred mnogim kamerama, Džordž Kluni je ponovio da zahteva da Vlada Sudana dozvoli da međunarodna zajednica pošalje humanitarnu pomoć "pre no što nastane najgora humanitarna kriza u svetu".

"Druga stvar koju tražimo je vrlo jednostavna: da Vlada u Kartumu obustavi neselektivno ubijanje muškaraca, žena i nevine dece", rekao je on.

"Prestanite da ih silujete i izgladnjavate - to je sve što tražimo", dodao je glumac. "Ljudi tamo umiru svaki dan kao žrtve neselektivnog bombardovanja".

Džordž Kluni je nedavno bio u tajnoj poseti južnom Kordofanu, državi Sudana gde se vojska Kartuma bori sa pobunjenicima koji su za prisajedinjenje Južnog Sudana, što je dovelo do gladi.

Južni Sudan je nezavisnost stekao jula prošle godine.

Po povratku u SAD, junak filma "Potomci" ("The Descendants"), izjavio je u utorak da su sudanske oružane snage "počinile ratne zločine", napadajući civile u tom regionu.

Pošto ga je u četvrtak primio Barak Obama, Džordž Kluni je preneo da je predsednik SAD izvršio pritisak na predsednika Kine Hu Đintaoa da pomogne da se spreči humanitarna katastrofa u Sudanu.

Po rečima glumca, Kina - glavni partner Kartuma, sklona je da razmotri argumente o tome jer sukob Sudana i Južnog Sudana negativno utiče na isporuku nafte Pekingu.

Glumac je u sredu učestvovao na posebnoj sednici Senata Kongresa SAD na kojoj su američki zvaničnici rekli da je oko 250.000 ljudi ugroženo nestašicom hrane u pokrajini Kordofan.

Džordž Kluni mesecima upozorava medije i političare na nasilje u Sudanu. Tokom poslednje posete toj zemlji januara ove godine dobio je malariju.

Izvor: Blic Online

причалица
22-03-2012, 18:10
biće kratko slobodan? pa lepo. ništa od bebe znači.

ljubičica
22-03-2012, 18:12
u decembru će bred 49. on je moje godište....dobra berba :azn:
je li?
ima i on godinica
al retko privlacan muskarac

причалица
22-03-2012, 18:20
ah :aha:

причалица
24-03-2012, 21:16
Bivša supruga Lotara Mateusa i Miodraga Kostića Koleta, Marijana Mateus voli da daje intervjue u kojima uvek ima neobično zabavnih izjava. Povodom svoje najnovije revije parfema inspirisanih orijentom izjavila je: 1) Davno je najveća ikona mode Koko Šanel rekla: “Žena koja ne miriše je žena bez budućnosti, a vi sigurno ne želite da budete ta žena”. To je i moja poruka svima: “Juče ne postoji, sutra je već tu”.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
Ova izjava svakako može ući u njenih top deset izjava, među kojima su i sledeće.


2) Čarolija parfema je u tome što je nevidljiv, a prisutan.

3) Moj rad na filmu “Parada” za mene je prošlost, jer sve što je bilo juče je prošlost.

4) Moram priznati da mi nedostaje muškarac koji se zove muž.

5) Posle drugog razvoda, poželela sam da brak kao institucija ostane iza mene.

6) O udaji ne razmišljam na kratak rok i ove godine ne želim da se udam, no već sledeće godine ću se udati, jer znam da me treći put čeka sreća.

7) U životu se ne treba vezivati za ljude nego za cilj

8) Moram reći, ja svako jutro kad ustanem prvo što vidim je moj preskliping.

9) Ja koristim četiri jezika, a živim u tri države.

10) Ja sam sjajna u kuhinji, ja sam svoje dvadesete godine tamo provela, tada sam bila majka, supruga koja je živela između Amerike i Novog Sada.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/313570/Top-10-izjava-Marijane-Mateus

* (http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/313570/Top-10-izjava-Marijane-Mateus)*****
što mi nije ovakav mozak :aha:

Cruz
25-03-2012, 06:13
da je to sve, nego nije :))))

"U Francuskoj sam. Lokal novi otvaram za tri nedelje. Nalazi se u centru. Za svoje pare imam pravo da idem gde hoću i da otvaram i zatvaram lokale gde hoću. Ja sam shvatila da Ulica kralja Petra nije prometna(?!) i dobra za moj brend. Tako imam prava i da se preselim na bolju lokaciju. Srdačan pozdrav iz Monaka (?!)"


"Ja bih mogla nešto i sada da napravim. Ono što inače malo ko zna, ja sam završila srednju medicinsku, zubni tehničar. Mi smo dve godine radili sa malim nožićem, modelirali smo zube i ja tu veštinu malog noža i sečenje imam odlično u ruci. Kad krenem da radim nožićem, ljudi se iznenade. Kad mogu zub da napravim, mogu i krompir da isečem - poentirala je bivša supruga Miodraga Kostića i Lotara Mateusa, diplomirani pedagog i budući magistar modnog dizajna, koja, kako kaže, prave rezultate svog stvaranja očekuje tek za pet godina."

причалица
25-03-2012, 07:55
leleee.....:lol:

Cruz
25-03-2012, 07:58
nepresusni izvor bisera (iako ja to ne bih tako nazvala!!!) :))))))))

причалица
30-03-2012, 17:25
Pevač Robi Vilijams objavio je na svom zvaničnom sajtu da je njegova supruga Aida Fild trudna, i da očekuju svoje prvo dete.

Član sastava "Take That" i njegova supruga Aida postaće roditelji, što je pevač potvrdio na svom sajtu.

"Hej, drugari, čuvao sam tajnu od vas! Aida i ja ćemo postati mama i tata ove godine!", napisao je.

Tridesetosmogodišnjak i njegova lepša polovina otako su se venčali u avgustu 2010. godine, nisu krili da žele porodicu.

"Videli smo slike ultrazvuka i plakali… Gledali reklame sa bebama… I plakali. Soba za bebu je već spremna, zaljubljen sam u malu osobu koja raste u stomaku. Ne mogu da dočekam da budem tata! Opet plačem. Ona hoće fudbalski tim, ja hoću dvoje dece, dečaka i devojčicu", napisao je Robi.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/314838/Robi-Vilijams-ce-postati-otac-po-prvi-put

Sarmica
31-03-2012, 13:24
Elton Džon i njegov partner planiraju drugo dete
http://razbibriga.net/imported/2012/03/24917_1295426291529_79_if-1.jpg?ver=1333028236

Elton Džon i Furniš već imaju sina Zaharija koga su dobili uz pomoć surogat majke na Božić 2010. godine, a sada navodno žele da mu ''poklone'' brata ili sestru do kraja ove godine.
Dejvid i Elton nikada nisu krili da žele da prošire porodicu i veruju da je sada pravo vreme za drugo dete, rekao je neimenovani izvor "Dejli miroru".

Elton Džon i Dejvid Furniš nikada nisu otkrili koji je od njih biološki otac deteta.
- Mi nismo otkrili ko je biološki otac deteta. Gledamo ga svaki dan i on ima Eltonov nos i moje ruke. Nijednom od nas to nije bitno. Najvažnija stvar je da je on zdrav, srećan i voljen - rekao je ranije Furniš magazinu "OK".Elton Džon i Furniš već imaju sina Zaharija koga su dobili uz pomoć surogat majke na Božić 2010. godine, a sada navodno žele da mu ''poklone'' brata ili sestru do kraja ove godine.

Sarmica
31-03-2012, 13:29
je li?
ima i on godinica
al retko privlacan muskarac

meni se taj bred nikad nije sviđao:sad:
nešto mi izgleda njanjavo, a ne volim takve muškarce:sad:
ni on ni tom kruz

причалица
31-03-2012, 13:31
Elton Džon i njegov partner planiraju drugo dete


ovo samo fekalno obrađenom neokresanom motkom treba tretirati :(

Sarmica
31-03-2012, 13:40
Kejt Midlton: Princ mi očajnički nedostaje


Kejt Midlton je priznala da joj teško pada razdvojenost od supruga.




http://razbibriga.net/imported/2012/03/221951_kejt_f-1.jpg?ver=1331294016




Princ Vilijam se trenutno, kao pilot RAF-a, nalazi na Foklandskim ostrvima.

Kejt Midlton je za to vreme sa kraljicom na turneji po Engleskoj povodom “dijamantskog jubileja”, odnosno 60 godina vladavine.

Prilikom posete Lesteru Kejt je priznala: "Vilijam je dobro, ali mi očajnički nedostaje".

Princu je ostalo još šest nedelja misije.

Izvor: Blic Online






Jako sam se potresla sad, ovo mi je pokvarilo dan :srbpla:

Evo Babac, da ti popravi dan :)

Nakon mesec i po dana avijatičarskog treninga na Folklandskim ostrvima, princ Vilijam se konačno vratio u Veliku Britaniju. On će narednih nekoliko nedelja provesti van očiju javnosti sa svojom suprugom Kejt Midlton

http://razbibriga.net/imported/2012/03/22811_DuchessofCambridge03fotoReuter_iff-1.jpg?ver=1332405901



U okviru avijatičarske obuke, princ Vilijam je u februaru otputovao na Folklandska ostrva
vreme Kejt Midlton je više puta izjavila da joj odsustvo muža nikako ne prija.
Sada se princ vratio u Veliku Britaniju i par planira da provede koliko god je moguće vremena zajedno.
- Princ će kratko biti slobodan, pre nego što se vrati svojim avijatičarskim dužnostima. On će taj period provesti u privatnosti sa vojvotkinjom - izjavio je portparol kraljevskog para za "E! Online".

Sarmica
31-03-2012, 13:42
ovo samo fekalno obrađenom neokresanom motkom treba tretirati :(

:raz_114::raz_114:

Cruz
04-04-2012, 21:37
Alen Delon u bolnici u ParizuIZVOR: BETA

Legenda francuskog filma, 76-godišnji Alen Delon primljen je u bolnicu u elitnom predgrađu Pariza, saznaje se iz krugova bliskih njegovim prijateljima.

"Alen Delon se oseća veoma dobro. Kao i svaki čovek koji brine o svom zdravlju, on je otišao na ranije zakazane redovne preglede", rekla je njegova predstavnica za štampu.


Ona je odbila da komentariše informacije objavljene na sajtu Purepeople.com gde je navedeno da je slavni glumac primljen u bolnicu zbog srčane aritmije.


U "Američkoj bolnici" u predgrađu Neji nisu želeli da komentarišu te informacije.


Rođen 8. novembra 1935. godine nedaleko od Pariza, Alen Delon je jedno od najvećih imena francuskog filma.


Tokom pet decenija karijere snimio je stotinak filmova, među kojima su i neka remek-dela sedme umetnosti, "Roko i njegova braća" Lukina Viskontija, "Samuraj" i "Pandur" Žan-Pjer Melvila, "Gospodin Klajn" Džozefa Lozija, "Eklipsa" Mikelanđela Antonionija.

Cruz
05-04-2012, 11:49
Žarko Laušević dolazi u Srbiju?

05. april 2012. 09:44 > 09:47

Glumac, navodno, posle punih 14 godina dolazi u Beograd kako bi lično doneo rukopis nastavka romana "Godina prođe, dan nikad".

Žarko Laušević planira da uskoro doputuje u Beograd kako bi lično predao rukopis nove knjige, odnosno nastavka najčitanijeg romana u istoriji domaćeg izdavaštva "Godina prođe, dan nikad".

"Nakon što je predsednik Boris Tadić doneo odluku o njegovom pomilovanju, a ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić mu prošlog decembra u Njujorku uručio srpski pasoš, odlučio je da uskoro doputuje, kako bi izdavaču predao rukopis nove knjige", saznaje list "Kurir".

Laušević je, u noći između 30. i 31. jula 1993. godine, u podgoričkom kafiću "Epl", ubio Dragora Pejovića (20) i Radovana Vučinića (19) i ranio Andriju Kažića. U obračunu je njegov brat Branimir ispalio jedan metak, koji nikoga nije pogodio. Osuđen je na 15 godina zatvora, a kaznu je izdržavao u Spužu i Požarevcu.

Nakon što mi je Savezni sud ukinuo presudu, po ponovnom pretresu u februaru 1998. izrečena mu je kazna od četiri godine zatvora. Budući da je u tom trenutku već odležao četiri godine, pušten je na slobodu. Ubrzo potom se seli u Njujork.

(MONDO)

причалица
05-04-2012, 12:21
da malo udahne beogradski vazduh...razumem ga potpuno, što se toga tiče.

Cruz
05-04-2012, 12:24
da, nostalgija... :aha:

Sarmica
16-04-2012, 09:26
Andželina Žoli strahuje da će ostati bez usvojenog sina


Biološka majka malog Paksa, dečaka iz Vijetnama kog je glumica Andželina Žoli usvojila 2007. godine, traži poništenje usvajenja i vraćanje mališana kući, piše "Nešenal Enkvajer".

http://razbibriga.net/imported/2012/04/5076_angelinafotoReuter_hf-1.jpg?ver=1333807798

Pam Tu Dung (34), biološka majka usvojenog sina Andželine Žoli, bila je zavisnica od droge. Ona nikada nije potpisala papire o davanju Paksa na usvajanje, već su to uradili njeni roditelji. Ona sada želi svoje dete nazad, tvrdeći da je "čista" i sanja o danu kad će je Paks nazvati: "mama".

Andželina Žoli u velikom je strahu, i pokušava na sve moguće načine da zadrži dečaka uz sebe.

Holivudska lepotica i njen partner Bred Pit imaju šestoro dece, troje usvojene i troje biološke.

причалица
19-04-2012, 10:33
Viktorija Bekam u sredu je proslavila svoj 38. rođendan, ali se umesto tortom častila velikim tanjirom voća.
Britanska pevačica i dizajnerka očigledno je opsednuta svojom linijom, jer sebi nije dozvolila da se zasladi čak ni na rođendan.


Ona se sa suprugom Dejvidom uputila na ručak u jedan restoran na Beverli Hilsu, gde je umesto očekivane torte sebe počastila velikim tanjirom voća, čiju je sliku okačila na svom Tviter profilu, te ispod nje napisala :"Rođendanski ručak! Prekrasan dan".

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/318015/Viktorija-Bekam-slavila-rodjendan-uz-tanjir-voca-umesto-uz-tortu

Cruz
21-04-2012, 11:31
Žarko Laušević piše drugu knjigu
"Godina prođe, dan nikada" knjiga je Žarka Lauševića koja je izazvala veliki odjek u javnosti, dobila odlične kritike i prodata je u rekordnih 350.000 primeraka.


Glumac, koji je u dobrovoljnom izgnanstvu u Americi već godinama, trenutno piše drugi deo ovog bestselera. U prvom delu opisao je svoj život pre i posle tragedije 1993, kada je nakon svađe u kafani u Podgorici ubio dve i ranio jednu osobu, zbog čega je osuđen na 13 godina zatvora.


Drugi deo baviće se njegovim dolaskom u Ameriku i životom tamo, gde se u međuvremenu oženio, dobio dete i radio najrazličitije poslove kako bi spojio kraj s krajem.


Nastavak autobiografije trebalo bi da se pojavi u oktobru, kada je glumac pozvan da se pojavi na beogradskom Sajmu knjiga, piše "Blic".


(MONDO)

причалица
22-04-2012, 07:47
ako sam se prešla da čitam prvu knjigu, ovde se neću preći :nene:

Cruz
22-04-2012, 07:54
ni mene preterano ne interesuje nastavak...

причалица
22-04-2012, 08:06
ma, mene ne zanima 'opšte...taman da mi neko pokloni knjigu.

Cruz
22-04-2012, 20:48
Ko Anđelini kreira venčanicu?

Vest o veridbi slavnog holivudskog para najviše je obradovala njihovu decu, a oni su se odmah dali "na posao" i kreirali mami venčanicu.
Deca slavnog para nacrtala su mami Anđelini nekoliko skica venčanica, naravno onako kako bi oni želeli da njihova mama izgleda pred oltarom.


Anđelini se ideja mališana dopala, pa je skice prosledila modnoj kući "Versaći" koja će po skicama klinaca izraditi venčanicu, piše američka štampa.


Ali Medoks, Zahara, Paks i Šajlo (Vivijen i Noks su još mali) nisu se zaustavili na venčanici. Oni su, naime, mami dali i nekoliko predloga za svadbenu tortu, ali i za ukrase i dekoraciju na venčanju.


Blago Anđelini, ona ne mora ni na šta da misli, njeno je samo da se uda.


(MONDO)

Nežnicah
22-04-2012, 21:09
Bas danas citam o ovome u novinama i saznam da Andja ima i svog licnog juvelira :eek: Da li je moguce da se toliko pogube sa tim parama da rade i takve stvari? Bas su optereceni time sta ce se pricati o njima... ne razumem ja to :hm:

Sarmica
24-04-2012, 09:06
Kate Middleton stavlja otrov na lice
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Kate Middleton nedavno je otkrila kraljevsku tajnu. Naime, lijepa princeza na lice stavlja otrov, kako bi održala prirodno rumenilo svojih obraza. A tajnu joj je otkrila suprugova pomajkaCamilla.
Maska za lice koja sadrži pčelinji otrov steže mišiće lica i ono izgleda mladoliko i rumeno.
Pomenuta maska je djelo terapeuta za ljepotu Deborah Mitchell. Camilla je masku prvi put dala Kate odmah nakon zaruka, a uskoro je maska postala sastavni dio njezina života.
46-godišnja Deborah ima mnoge poznate klijente, među kojima su i Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow te Kylie i Dannii Minogue.

Sarmica
24-04-2012, 09:07
Za Joksimovića poseban tretman u Azerbejdžanu
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Željko Joksimović pobrao je sve simpatije ovogodišnjeg domaćina za izbor pjesme Evrovizije.
Azerbejdžan je za srbijanskog predstavnika pripremio specijalan tretman i svrstavaju ga među glavne favorite za pobjedu. Joksimović će dobiti specijalnu promociju pjesme ‘Nije ljubav stvar’ od domaćina Eurosonga.
„Izvršni producent ovogodišnjeg Eurosonga Adil Kerimli na sastanku šefova delegacija rekao mi je da, Azerbejdžan želi Evroviziju kakva je bila ona u Beogradu“, ističe Jelena Ilić, šefica srbijanske evrovizijske delegacije koja je boravila u Bakuu, gradu domaćinu na sastanku šefova delegacija svih zemalja učesnica.
Ovogodišnje takmičenje biće održano u dvorani “The Baku Crystal Hall”, koja se specijalno za ovu priliku i gradi, a moći će da primi 23.000 gledalaca, prenosi Blic.
Dvorana se nalazi na poluostrvu, okružena vodama Kaspijskog jezera, a prema onome što su šefovi delegacija sada mogli da vide, u pitanju je impozantan arhitektonski poduhvat.
Inače, šuška se da će ovo biti najskuplja Evrovizija do sada, jer je budžet koji je zemlja domaćin izdvojila za organizaciju oko 50 miliona eura.
Željko je već spremio nekoliko verzija numere “Nije ljubav stvar”, a napravio je i promotivne fotografije koje će pratiti njegov nastup. Uskoro bi trebao da bude otkriven i stajling koji za njega i nastup u Azerbejdžanu sprema Marija Tarlać, njegova stilistkinja.

Cruz
24-04-2012, 10:32
Kate Middleton stavlja otrov na lice


http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Kate Middleton nedavno je otkrila kraljevsku tajnu. Naime, lijepa princeza na lice stavlja otrov, kako bi održala prirodno rumenilo svojih obraza. A tajnu joj je otkrila suprugova pomajkaCamilla.
Maska za lice koja sadrži pčelinji otrov steže mišiće lica i ono izgleda mladoliko i rumeno.
Pomenuta maska je djelo terapeuta za ljepotu Deborah Mitchell. Camilla je masku prvi put dala Kate odmah nakon zaruka, a uskoro je maska postala sastavni dio njezina života.
46-godišnja Deborah ima mnoge poznate klijente, među kojima su i Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow te Kylie i Dannii Minogue.

stvarno ne razumem da se svasta radi kako bi se po svaku cenu odrzalo nesto kao prirodno...

Nežnicah
24-04-2012, 10:43
Ma, pacenice, muka mi vise od tog dzet seta, keve mi :eek: Razumem zelju svake zene da bude sebi sto lepsa i negovanija, ali ovo je vec bolest :aha:

Cruz
24-04-2012, 10:44
pa, jeste tako...

Sarmica
24-04-2012, 10:46
a el zakonita ta njena maska?:jede:

Cruz
29-04-2012, 10:22
Ćerka Toma Kruza se iselila iz njegove kuće

Izabela (19) koju je Tom Kruz usvojio sa bivšom ženom Nikol Kidman, iselila se iz njegovog doma i počela da živi sa dečkom.
Devetnaestogodišnjakinja je napustila vilu Toma Kruza od 17,5 miliona funti na Beverli Hilsu, i počela da živi sa dečkom, muzičarem Edijem Frenčerom.
Oni su se preselili u jedan losanđeleski distrikt, a portal "Fimejl Frst" piše da se u poslednjih šest meseci tu dogodilo nebrojano mnogo napada, pljački, i dva silovanja.

- Neće se venčati u skorije vreme, ali njihova veza mnogo je ozbiljna - rekao je izvor o mladom paru.

Tom Kruz je dok je bio u braku sa Nikol Kidman usvojio Elizabet i njenog brata Konora (17). Sada je u braku sa Keti Holms (33) sa kojom ima ćerku Suri.

Izvor: Blic Online

Cruz
30-04-2012, 12:05
Branđelina - svadba u avgustu

Poznati par navodno je zakazao venčanje za 11. avgust, piše američka štampa.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg



Anđelina Džoli i Bred Pit staće na "ludi kamen" nakon sedam godina veze, i to 11. avgusta na svom imanju u Francuskoj.

U planu je da zamak Miraval u avgustu poseti oko 300 zvanica, među kojima su Džordž Kluni, Džoni Dep, Met Dejmon, Tom Kruz i drugi. Datum venčanja poseban je porodici, pošto će tada Pitovi roditelji Džejn i Bil proslaviti zlatnu godišnjicu braka.

Anđelina i Bred nedavno su potvrdili da su se verili, ali nisu se još uvek oglasili povodom priča o zakazivanju svadbe.

(MONDO)

причалица
30-04-2012, 12:44
stvarno ne razumem da se svasta radi kako bi se po svaku cenu odrzalo nesto kao prirodno...

a ta kamila samo nešto cinkari...prvo je cinkarila da mlada kejt ne može da ima decu, a sad da meće otrov na lice :lol: užas od žene.

Cruz
30-04-2012, 12:54
ja je nikad nisam gotivila.. uvek mi je bila antipaticna onako konjasta... nimalo zenstvena. posebno mi je mucno to sto se petljala sa klempavim carlsom jos dok je princeza dajana bila ziva.

o kraljevskoj porodici sam dosta saznala od prijatelja, koji je bio u kraljicinoj gardi, bas je bio blizak sa princom, a i kraljicom. po njegovoj prici jako su skromni i pravedni, a pokojna princeza nije bila onakva kakvom su je mediji predstavljali i tako dalje, da ne prepricavam sada. meni su oni kao porodica interesantni i rado citam desavanja koja ih prate.

причалица
30-04-2012, 12:56
jesu zanimljivi.
ne bih o pok.dajani...ali mi se čini da nije bila baš posebno bistra osoba :lol:

Cruz
30-04-2012, 13:00
sem lica, nista andjeoskog u sebi nije imala, tako kazu

причалица
30-04-2012, 13:03
verujem da se čarls, koji ima neki problem u izboru žena (nemam pojma što), ne bi vratio kamili na taj način posle svega...da je pok. princeza bila iole ok.

Cruz
01-05-2012, 09:41
Armand Asante snima sa ekipom "Montevidea"

Armand Asante, američki glumac najpoznatiji po ulozi u filmu "Kraljevi mamba", pridružio se ekipi koja snima nastavak filma "Montevideo, bog te video".

http://razbibriga.net/imported/2012/05/239675_armandassantefoto05afp_f-1.jpg?ver=1335782011



Asante već snima sa rediteljem Draganom Bjelogrlićem koji je poslednjih mesec dana sa glumačkom ekipom na španskom ostrvu Tenerife.

On tumači fiktivan lik menadžera koji sanja da napravi fudbalski tim snova.

- Bjelogrlić me pozvao pre nekoliko nedelja da se pridružim ekipi. Video sam prvi deo filma i oduševio se. Moj lik je primer muškarca tridesetih godina prošlog veka koji je verovao da može da napravi dobar posao od fudbala. Takvi ljudi su postojali. Za mene je velika čast da se pridružim ovako disciplinovanoj ekipi. Kjudi imaju pogrešno mišljenje o holivudskim glumcima, a ja volim da eksperimentišem - ispričao je Asante.

Izvor: Blic Online

Cruz
02-05-2012, 10:35
Sergej Trifunović: Živimo u rasističkom društvu

U novom rialitiju “Šatra” koji je sinoć počeo da se emituje na Prvoj srpskoj televiziji, prve zvezde koje su provele dva dana u romskoj porodici bili su glumac Sergej Trifunović i bivša misica Tijana Stajšić.

Njihov domaćin bio je poznati bokser Sefa Kubanac koji sa 15 članova porodice živi u romskom naselju Braće Jerković.

- Svideo mi se koncept emisije zbog toga što živimo u jednom rasističkom i ksenofobičnom društvu u kome nikada nije bilo ovoliko nasilja.
U poslednjih 100 godina vlada mišljenje da ne može da bude Srbin neko ko nije dovoljno beo i u kome su Romi potpuno marginalizovani. Uščešćem u rialitiju želeo da podržim ideju da se Romi što pre inkorporiraju u društvo i da učinim humani gest - kaže Sergej.

Za poznatog glumca život u kući bivšeg reprezentativca Jugoslavije i Srbije u boksu koji stanuje u kući bez prozora, struje i grejanja bilo je neobično iskustvo.

- Dosta novih stvari se brzo izdešavalo za 48 sati koliko sam boravio u porodici Sefula Beriša i koje su mi otvorile neke nove dimenzije. Bilo mi je mnogo teško kada smo se rastali kako zbog njega tako i zbog dece. Oni su jedna divna i topla porodica - kaže glumac. Međutim, u gotovo svim video-klipovima pripadnici Roma često su ismevani, a njihove izjave poslužile su kao inspiracija za najbolje viceve.

Sergej tvrdi da ovaj rialiti ima za cilj da promeni takvu sliku o ovoj manjinskoj zajednici.

Izvor: Blic Online

причалица
14-05-2012, 08:48
Pevačica Dženifer Lopez tražila je od sudije u Los Anđelesu dozvolu da može da vodi decu sa sobom na turneju.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Njen suprug Mark Antoni predao je zahtev za razvod u kom je zahtevao da njihovi četvorogodišnji blizanci Maks i Ema ne smeju da putuju izvan granica Kalifornije bez predhodnog odobrenja. I Dženifer i Mark Antoni će uskoro puno putovati zbog brojnih ugovorenih koncerata širom sveta. Dženifer Lopez kreće uskoro na turneju sa Enrike Iglesijasom. Trenutno čeka na sudsku odluku, da li će joj biti omogućeno da decu vodi sa sobom.

izvor: www.blic.rs

причалица
02-06-2012, 09:36
Jedna od najseksepilnijih žena u Holivudu u vezi je sa argentinskim manekenom Martinom Mikom, koji je od nje duplo mlađi

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Glumica Šeron Stoun (54) ima novog dečka. Jedna od najseksepilnijih žena u Holivudu u vezi je sa argentinskim manekenom Martinom Mikom, koji je od nje duplo mlađi. Par je nedavno uslikan na plaži Venis u Los Anđelesu. Iako su se svuda nalazili paparaci, oni se nisu skrivali, već su se držali za ruke, ležali zagrljeni jedno pored drugog i ljubili se. Šeron Stoun i njen novi dečko upoznali su se prošlog meseca, a da li je reč o pravoj ljubavi ili prolaznoj avanturi, pokazaće vreme.

izvor: www.novosti.rs (http://www.novosti.rs)

причалица
01-07-2012, 08:34
Britanska pevačica Adel objavila je na svojoj internet stranici da je trudna sa svojim dečkom Sajmonom Koneckijem i očekuje svoje prvo dete.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/40/adelxg.jpg/)


"Presrećna sam što mogu da najavim da Sajmon i ja očekujemo naše prvo dete. Želela sam da vest čujete direktno od mene. Jako smo srećni i ushićeni. Molimo vas da poštujete našu privatnost. Uvek vaša", napisala je pevačica na blogu.

Adel je još u martu izjavila kako je spremna da sa svojim dečkom osnuje porodicu, a pisalo se i navodnoj veridbi koju pevačica nikad nije potvrdila.

izvor: www.blic.rs (http://www.blic.rs)

причалица
01-07-2012, 08:37
Kejti Holms, poznata holivudska glumica, podnela je zahtev za razvod braka od glumca Toma Kruza. Nakon pet godina zajedničkog života, Kejti traži starateljstvo nad ćerkom Suri, podelu imovine i alimentaciju.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/804/kruzholm.jpg/)


- Da joj je bilo grozno s Tomom, javna je tajna. Više nije mogla da se pretvara - tvrdi izvor blizak slavnoj glumici.

Kejtin prijatelj dodaje da se glumica često osećala jadno, te da je pored Toma izgubila samopouzdanje.


- Stalno je govorila da se oseća jadno. Zaista je izgledala kao robot, dosta se promenila otkad je u braku s njim - navodi izvor za američke medije.

On dodaje da je glumica postala povučena i dosadna.

- Postala je manja od makovog zrna. Potpuno nezanimljiva. Naglo je odrasla i izgubila sve ono što je nekad bilo deo nje. Osećala se kao da će poludeti - tvrdi glumičin prijatelj.

Kejti Holms je takođe padala u depresiju zbog Tomovog načina života, koji je i njoj bio nametnut. Najgora noćna mora joj je bila sajentološka crkva i život po njihovim pravilima.

Tom Kruz je najpoznatiji holivudski sajentolog. U skladu s tim, njihovo venčanje je bilo po pravilima sajentologije. Ćerku Suri su upisali u sajentološku crkvu, koju su osnovali Džada Pinket i Vil Smit. U toj školi se prema deci odnose kao prema odraslima i govore im da sami treba da donose sve odluke.

Ova verska sekta nalaže da se porođaj vrši u potpunoj tišini, što je Kejti i učinila. Takođe je zbog njihovog načina ishrane postala bleda i mršava.

Zbog takozvane purifikacije, odnosno čišćenja organizma, koji podrazumeva vitaminske bombe od 142 doze, kao i dugo sedenje u sauni, Kejtine ruke su postale ljubičaste. Naime, ovakav način ishrane dovodi do oštećenja jetre, gubitka kose, oticanja mozga i disajnih organa.

Samo četiri dana nakon Tomovog rođendana, ona je podnela zahtev za razvod. Par je potpisao predbračni ugovor po kojem glumica dobija tri miliona dolara svake godine, te maksimalna 33 miliona posle 11 godina, kao i kuću u Kaliforniji.

Poslednjih meseci živeli su odvojeno. Kejti je vreme provodila u Njujorku sa Suri, a Tom na snimanju novog filma na Islandu.

Iako u javnosti ostavlja utisak povučene i krhke osobe, u privatnom životu Kejti je, otkad je u braku s Tomom, postala zapravo agresivna.

- Dere se na nas. Viče i iživljava se! Nije bila takva na početku braka. Stalno nas omalovažava i naziva pogrdnim imenima. Namerno baca stvari po podu, pa nas gleda kako ih skupljamo - rekao je jedan od zaposlenih.

izvor: www.blic.rs

причалица
13-07-2012, 07:37
U poslednje vreme holivudski parovi se razvode brzinom kojom neki menjaju čarape - najpre Demi Mur i Ešton Kučer, pa Džoni Dep i Vanesa Paradi, a koliko juče Tom Kruz i Kejti Holms.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Magazin "Nešenel enkvajer" u svom najnovijem broju piše da se još jedan slavni par, Melani Grifit i Antonio Banderas, trenutno suočava sa krupnim bračnim problemima koji bi mogli da ih dovedu do razvoda.

Već neko vreme kruže glasine da su Melani dozlogrdila Antoniova "flertovanja" sa drugim ženama, a nedavno je na ulici uslikana bez burme na ruci.


"Biće to veoma ružan razvod, jer je u pitanju puno novca, 50 miliona dolara", kazala je za "Enkvajer" jedna glumičina prijateljica.

"Melani je u haosu. Ne samo da postoji opasnost da izgubi ljubav svog života, već je njena karijera gotova dok je Antoniova zvezda još uvek u usponu", kazala je ona, dodajući da su se odnosi dvoje glumaca posebno pogoršali nakon što je na nedavnom festivalu u Kanu Antonio uhvaćen kako flertuje ne sa jednom, već dve "egzotične lepotice".

"Ljubomora je već godinama izjeda i ne verujem da može i dalje da živi u strahu da će je on prevariti", objasnio je isti izvor.

Melani Grifit i Antonio Banderas su u braku od 1996. i imaju 15-godišnju kćerku Stelu.

izvor: www.blic.rs

Nežnicah
13-07-2012, 18:54
http://www.kurir-info.rs/dejvid-bekam-i-tom-kruz-vodili-ljubav-clanak-317229

Neverni Toma :qq: pa zar su tak`i ti sajentolozi? :eek:

Sarmica
13-07-2012, 18:56
kuku lele kuku:pada:
i ja bi bila gej pored one viktorije:srbpla:

Nežnicah
13-07-2012, 18:59
:raz_114: vala da znas, ono je zena vanzemaljac :pada:

причалица
15-07-2012, 08:09
Sejdž Stalone, sin glumca Silvestera Stalonea, pronađen je mrtav u svojoj kući u Los Anđelesu, a istraga o uzrocima smrti je u toku. Sajt TMZ piše da je uzrok smrti predoziranje tabletama, a istražitelji ispituju da li je reč o samoubistvu ili nesrećnom slučaju. Sutra se nakon autopsije očekuje više informacija o uzrocima.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
Sejdž Stalone (desno), u društvu oca Silvestera i njegove devojke Dženifer Flevin (snimak iz 1996)

Pomoćnik glavnog mrtvozornika za okrug Los Anđelesa Ed Vinter izjavio je da su prilikom istrage nađene bočice sa lekovima, ali nije mogao da kaže ni u kojoj količini ni koje vrste. Takođe nije rekao da li su lekovi izazvali smrt Sejdža Stalonea.


Prema Vinterovim rečima, beživotnog Stalonea su juče popodne pronašli jedan čovek koji je radio za njega i jedan Staloneov rođak. Potom je u kuću stigla policija i potvrdila Staloneovu smrt.

Nije pronađena nikakva poruka, koja bi ukazivala na eventualno samoubistvo, ali će istražitelji pregledati Staloneove zdravstvene kartone ali će tačan uzrok smrti znati tek za nekoliko sedmica, kad se obave toksikološka ispitivanja.

Sajt TMZ prenosi reči jednog izvora koji kaže da je Sejdž Stalone već bio mrtav neko vreme kad su stigli bolničari.

- Mislim da je već duže vreme bio mrtav kad je pronađen. Bolničari u slučaju smrti na licu mesta ostaju oko 45 minuta, ali su u ovom slučaju otišli za manje od pola sata - kaže ovaj izvor TMZ-a.

Ubrzo posle objavljivanja vesti o Sejdžovoj smrti, oglasio se portparol njegovog oca, holivudske zvezde Silvestera Stalonea, koji je u trenutku nesreća bio na sajmu stripova u San Dijegu.

- Silvester Stalone je skrhkan iznenadnim gubitkom sina Sejdža Stalonea. Mislima je uz Sejdžovu majku, Sašu. Sejdž je bio veoma talentovan i divan mladić. Ovaj gubitak će se osećati zauvek - rekla je Mišel Bega, portparolka glumca.

Advokat Sejdža Stalonea Džordž Braunstin rekao je da je njegova smrt potpuni šok za sve koji su ga znali.

- Bio je tako dobro raspoložen, radio je na velikom broju novih projakata. Planirao je i da se oženi. Potpuno sam slomljen. Bio je predivan, nežan čovek. Ovo je tragedija - rekao je Braunstin.

Sejdž Stalone je bio najstarije dete Silvestera Stalonea, iz njegovog prvog braka sa Sašom Čak, s kojom je ima još jednog sina. Sejdž je igrao epizodne uloge u dva filma svog oca, "Rokiju 5" (1990) i filmu "Daylight" (1996).

Džordž Braunstin kaže da je Sejdž bio veoma ponosan na svog oca, ali da je hteo da stvori svoje ime u svetu filma.

Nakon razvoda njegovih roditelja, Sejdž je veći deo vremena provodio sa majkom. Zato je jedna scena iz filma "Roki 5" bila u velikoj meri autobiografska.

- Kada sam u filmu vikao: "Nikad sa mnom nisi provodio vreme! Nikad nisi provodio vreme ni sa mojom majkom", to je bila istina - rekao je magazinu "Pipl" 1996. godine.

izvor: www.blic.rs

причалица
22-07-2012, 09:51
Vesna Vukelić Vendi je zahvaljući svojim estradnim filozofskim mislima dobila grupu na Fejsbuku pod nazivom "Vendijevski jezik".

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Ova grupa pobrojala je do sada više od 400 “termina i fraza” ove pevačice. Na sajtu Vukajlija za Vendijevski jezik se kaže sledeće: Vendijevski jezik je novostvoreni jezik iz grupe slovenskih jezika koji se zadnjih desetak godina intenzivno razija.


Tvorac jezika je Vesna Vukelić Vendi, estradna diva i "intelektualni mag". Ovih dana Vesna je gostovala u jednoj televizijskoj emisiji, gde je ponovo briljirala u svom stilu, govoreći o univerzalnim stvarima kao što su crkva, vera, zdravlje itd.

- Čovek bez vere nije čovek. I kad postave pitanje šta je to mudar čovek retko ko zna da da odgovor. Jer nije mudrost neko ko je satanista, ko može da zna i meru i cenu, a radi u kontrapravcu. Mudrost je spoznaja Boga, odnosno pravila božjih i samo takav čovek može u životu da uspe. To nema veze sa obrazovanje i sa znanjem, jer apostoli su bili ribari obični. Čovek se sastoji od duha, duše i tela, a duša traži hranu. Duševna hrana se jedino dobija u crkvi sa verom. Toliko bolesti ima u današnje vreme, a najveće opasnosti su prihijatri i psiholozi, oni su najveći demagozi. Nekada je čovek morao da se pričesti da bi mogao da se izleči. I ljudi traćkaju vreme kod raznih lekara a ne znaju da treba da se pričeste, jer će tad biti sigurni u svoje izlečenje - istakla je Vendi u TV emisiji.

Top 20 izreka Vendijanskog jezika

1) Androgino biće - žena sa muškim mozgom koje radi na struju i na baterije
2) Baviti se pevanjem, pisanjem i nekim drugim tokovima znači baviti se umetnošću
3) Blagi retard - nebitna osobina, ako neko vozi dobar auto
4) Bavljenje javnim pozivom – put do udaje, tj. Unovčavanja
5) Bulumenta - skup različitih stvari i događaja
6) Demaskiranje ljudi - poenta svega, a čini se jezikom istine
7) Čovek zarez – bezlična masa koja je samo privremeni element u nečijem životu
8) Džibernizam – Beograđanka sa uzorima iz Kasidola i Žitorađe
9) Filozofija - osnova bića i borba protiv monotonije
10) Hua Mua – sinonim za mesto splavarsko diskotekačkog tipa, pozeraj i gubljenej vremena
11) Kafana – mesto gde se mogu izučiti 3 fakulteta I steći životne mudrosti
12) Kesa bez mesa- pevačica bez ikakve energije i sadržine
13) Nisam pasivni recipijent verbalne perforacije karaktera - Nisam licemer
14) Niskobazirani gmizavac- Nenačitana plitka osoba
15) Patološko zaljubivanje - svako ko pokaže bilo kakav interes za vas - fatalno je zaljubljen
16) Perorezom kroz prašumu – birati teži put ka uspehu
17) Silovanje profesije – pevanje 15-20 godina bez ijednog fana
18) Srećna okolnost – pod nebeskom kapom ima mesta i za ljudski otpad
19) Šuplja, glupa, bez ijedne poročitane knjige, nabodena na štikle, sa majmunskim osmehom - prototip popularne pevačice
20) Uslov br 1. - nevoženje GSP-om, ne mogu na isto mesto kurta, murta i Vendi

izvor: www.blic.rs

:raz_114::raz_114:

DaDole
22-07-2012, 09:55
:pada: da li je ovo moguće:qq:
androgIno biće:b:

Sarmica
26-07-2012, 20:58
Novi dečko Demi Mur

Glumica je u vezi sa 12 godina mlađim australijskim glumcem, piše američka štampa.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Demi, koja je do juče bila očajna zbog veze njenog bivšeg muža Eštona Kučera i glumice Mile Kunis, više ne tuguje. Utehu je našla u zagrljaju mladog astralijskog glumca Martina Hendersona (37), piše "Njujork dejli njuz".

Magazin "Life & Style"uslikao je glumicu proteklog vikenda i Konektikatu, u drušvu novog dečka. Par je na putovanju uživao u šetnjama i romantičnim večerama.

"Bili su veoma prisni i veoma opušteni, uopšte im nije smetalo to što ih fotografišu", izjavio je jedan od očevidaca za "Njujork dejli njuz".

Demi i Mertin su poslednje veče u Konektikatu proveli u jednom lokalnom restoranu gde su uživali uz jastoga i vino.


mustra:namcor:

причалица
26-07-2012, 21:02
mona je malo dete za ovu :lol:

причалица
28-07-2012, 09:56
Aktuelna turneja MDMA legendarne pevačice Madone nagoveštava sumrak njene karijere. Prvo je publika u Izraelu negodovala zbog striptiza, zatim su posetioci u Londonu napustili koncert, a poslednja kap u čaši bio je njen nastup u Parizu, na kom je publika zviždala i tražila da joj se vrati novac od karata.

Madona je definitivno zrela za penziju, a ukoliko nastavi sa svojim sve dosadnijim mulimedijalnim plejbek turnejama, njen status pop ikone može biti ozbiljno urušen.

- Madona nije više atrakcija kao što je bila osamdesetih i devedesetih, kada je imala čak trinaest velikih svetskih hitova. Zadnjih desetak godina izgleda da su je sustigle godine. Publika više ne želi da gleda njene koreografisane nastupe u kojima ona peva na plejbek. Međutim, ona i dalje pokušava da zaintrigira publiku pomoću seksepila. Takva vrsta nastupa više ne priliči njenim godinama, kao ni prikazivanje golih grudi. Madona definitivno mora da napravi pauzu i da dobro razmisli o svojoj budućnosti - rekao je rok kritičar i kulturolog Peca Popović.

Slično razmišlja i Aleksandar Petrović iz “Ortodoks Keltsa”.

- Madona me je zanimala do albuma “True Blue”, gde je zaista pevala i bavila se muzikom. Sve posle toga je za ignorisanje - kaže Aca Seltik.

Pisac Mira Bobić Mojsilović smatra da je Madona žrtva mašinerije ideologa novog svetskog poretka.

- Madona je u ime proklamatora novog svetskog poretka poslednje tri decenije uradila mnogo toga, od promovisanja crnomagijske mode do otvorenog seksa i golotinje u medijima. Sada joj ti isti mediji vraćaju jer je za njih postala prestara - objašnjava Mira Bobić Mojsilović.

Kritičar rokenrola Petar Janjatović smatra da Madona još nije za penziju.
- Madona je moja ispisnica i smatram da je još rano da se povlači. Nije to muzika koju mnogo volim, ali sam siguran da se od nje može očekivati još zanimljivih radova - ispričao je Janjatović.


Madona je postala karikatura
Pozorišni reditelj i kolumnista Gorčin Stojanović smatra da je Madona postala karikatura.
- Madona je već desetak godina svoja karikatura. Vampirsko isisavanje energije kroz poljupce s mlađima ili grebanje o melodijske linije grupe ABBA više nije moguće. Ona prosto nije shvatila da se medijska slika sveta promenila i da je sada ponovo potrebno biti dobar pevač - smatra Gorčin.

izvor:www.blic.rs

причалица
05-08-2012, 09:00
Fudbaler Dejvid Bekam je strog u vaspitavanju dece, jer želi da izrastu u normalne, neiskvarene osobe. Dejvid i Viktorija svojim mališanima pokušavaju da usade vrednosti koje su naučili od svojih roditelja.

- Moja deca su normalna zato što ih Viktorija i ja vaspitavamo u tradicionalnom britanskom maniru. Želimo da stoje na zemlji - izjavio je Dejvid Bekam za magazin "Esquire".

Iako Bekamovi već desetak godina ne žive u Engleskoj, ne žele da se odreknu svojih korena.

- Nikada neću zaboraviti odakle sam i gde su mi koreni, bez obzira na to gde živim. Ja sam Britanac i želim da moja deca budu vaspitana na britanski način - rekao je fudbaler.

izvor: www.blic.rs

Sarmica
05-08-2012, 16:12
a u poluvremenu se vata sa tomicom:ljuta:

Sarmica
05-08-2012, 16:25
Venčanje Džesike Bil i Džastina Timberlejka krajem meseca

Pevač Džastin Timberlejk i glumica Džesika Bil trebalo bi da se venčaju krajem meseca, prenose strani mediji. Par će, navodno, pred oltar stati u državi Montana.
http://razbibriga.net/imported/2012/08/224308_dzesikabilfoto01reuterdannymolosh-1.jpg?ver=1344177587
Iako je Džesika Bil nedavno izjavila da i dalje ne planira da se uda, portal "Celebuzz" objavio je informacije o njenom venčanju sa Džastinom Timberlejkom.


Ceremonija će se, navodno, održati krajem ovog meseca, i to u saveznoj državi Montana. Lokacija koju je par odabrao sadrži luksuzni restoran i terene za golf.

- Tamo su proveli odmor već nekoliko puta, kako tokom leta, tako i tokom zime. Apsolutno su zaljubljeni u lokaciju. Daleko je od buke i gužve Holivuda i prelepo je - rekao je neimenovani izvor.

Sarmica
12-08-2012, 14:54
Žan Klod Van Dam priznao aferu sa Kajli Minog
Glumac Žan Klod Van Dam priznao je da je imao aferu s pevačicom Kajli Minog, rekavši da bi bio nenormalan da je propustio tu priliku.
http://razbibriga.net/imported/2012/08/266158_vandamfotobetaap_ff-1.jpg?ver=1344766704Zvezda akcionih filmova trenutno promoviše film ''Plaćenici 2'' (The Expendables 2) u kome igra sa Silvesterom Staloneom, Arnoldom Švarcenegerom i Brusom Vilisom.

Pedesetjednogodišnji glumac rekao je za britanski ''Gardijan'' da su on i Minog imali aferu na Tajlandu 1994. godine tokom snimanja filma ''Street Fighter'' (Ulični borac).



- Da. Ok. Da, da, da. To se desilo. Bio sam na Tajlandu i imali smo aferu. Sladak poljubac, predivno vođenje ljubavi - priznao je Van Dam nakon insistiranja novinara.

- Bio bih nenormalan da sam propustio tu priliku, ona je tako divna i bila je svaki dan ispred mene sa prelepim osmehom, simpatična i veoma šarmantna. Poznavao sam Tajland veoma dobro, tako da sam joj pokazao moj Tajland. Ona je sjajna dama - rekao je glumac.

Van Dam je sa velikim entuzijazmom pričao o borbi sa Staloneom u ''Plaćenicima 2''.

- Fanovi žele da vide kako se Muhamed Ali bori sa Frejzerom prsa u prsa, tako da sam rekao Staloneu da smo mi dva gladijatora i mislim da će se gledaocima svideti.

''Plaćenici 2'' se očekuju na bioskopskim platnima od 16. avgusta.


ja mislim da on masla:ljuta:
šta bi ona s njim radila:ljuta:

причалица
13-08-2012, 10:03
Tajanstveni ruski tajkun rezervisao je plažu na Sardiniji za proslavu rođendana, a svom omiljenom pevaču Stingu platio je čak 400.000 evra da dođe i otpeva mu nekoliko hitova.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Za svoju žurku Rus je izdvojio milion i po evra. Najam plaže na kojoj će slaviti platio je 30.000 evra.


S oko 200 gostiju zabavljaće se u šatoru dugom 25 metara u kojem će biti postavljene veštačke fontane. Ješće se jastozi i kavijar, a piti samo najfiniji šampanjac.

izvor: www.blic.rs

причалица
13-08-2012, 10:21
Surovi komentar dizajnera Karla Lagerfelda da je Pipi Midlton bolje da pokazuje samo zadnjicu umesto lice, užasno je potresao mlađu sestru britanske princeze Kejt.

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

"Pipa je potpuno skrhana zbog surovih komentara Lagerfelda jer je oduvek imala visoko samopouzdanje kada je njen izgled u pitanju.Ona ne želi da mu uzvrati i da se tako uspusti u rat izjavama", kažu prijatelji bliski mlađoj Midltonovoj.


Iako ju je komentar da ima mnogo bolje telo od lica veoma pogodio, Pipa je odlučila da će zadržati svoje dostojanstvo te da neće davati nikakve izjave u medijima i tako eventualno ponovo dati povoda Lagerfeldu na saspe još malo svog otrova.

izvor: www.blic.rs

причалица
20-08-2012, 10:05
Plata poznatog tok-šou voditelja Džeja Lenoa biće smanjena sa sadašnjih 30 na 20 miliona dolara godišnje, dok će oko 25 saradnika koji su radili u njegovoj emisiji "Kasno u noć" dobiti otkaz, u okviru smanjenja troškova En-Bi-Si televizije, javljaju američki mediji.

http://www.blic.rs/data/images/2012-08-18/267511_jayleno-reuters_f.jpg?ver=1345325760

Iako je njegov tok-šou među najgledanijim emisijama tog tipa na američkim televizijama, on, ipak, ne donosi zaradu, pošto se procenjuje da su finansijski rezultati na pozitivnoj nuli, piše "Los Anđeles Tajms".

Leno je prihvatio smanjenje svoje godišnje zarade na 20 miliona dolara, da bi se spasila radna mesta njegovih saradnika u emisiji, ali će i pored toga jedan deo njih ostati bez posla.
Nedeljni budžet za Lenoov šou "Kasno u noć" iznosio je 2,3 miliona dolara, dok će sada biti smanjen za 600 hiljada dolara.

Pre tri godine, drugi poznati televizijski voditelj Dejvid Leterman, čiji se tok-šou emituje na Si-Bi-Es televiziji, takođe je pristao na smanjenje zarade, čija se visina sada procenjuje na oko 28 miliona dolara godišnje.

izvor: www.blic.rs

Sarmica
24-08-2012, 06:19
:moon:

Pevači koji hoće na „Pink“ ne smeju na druge televizije


Pink” televizija je zvaničnim saopštenjem za medije upozorila pevače i TV lica, koja se pojavljuju u njihovim emisijama, da više ne mogu gostovati na programima drugih televizija.
http://www.blic.rs/data/images/2012-08-24/268497_pink-foto-prtar-markovic-2_f.jpg?ver=1345760617

Aca Lukas kaže da će on i dalje nastupati tamo gde želi

- Ekskluzivci “Pinka” od sada ne mogu da gostuju na programima drugih televizija. Svi pevači koji izdaju albume za “City records”, ali i oni koji računaju na podršku ružičaste televizije, ne mogu da gostuju u emisijama drugih programa sa nacionalnom pokrivenošću niti da daju izjave za njihove emisije. To se odnosi i na voditelje ove kuće - stoji u saopštenju “Pinka”.

Direktor PR službe ove televizije Darko Popović kaže da oni slede svetski trend.
- Sasvim je normalno da TV kuća koja 18 punih godina proizvodi lica, ili im daje veliki medijski prostor da održe popularnost, ima želju da ekskluzivnost njihove pojave zadrži za sebe. Mi smo čak bili najliberalniji i poslednji donosimo ovakvu odluku, jer je takav pristup najnormalniji svuda u svetu, pa i kod nas, gde već postoje TV kuće koje ograničavaju svoja lica i ekskluzivce svojih izdavačkih kuća, kada su gostovanja u drugim elektronskim medijima u pitanju. U novoj televizijskoj sezoni imaćemo preko 10 muzičkih emisija namenjenih pop ili folk muzici, što je svakako veći broj u odnosu na onaj koji nude sve druge televizije i to je dovoljan prostor - istakao je Popović.


Pevači ne podržavaju ovakav stav „Pinka“, i smatraju da su ograničavanja ove vrste besmislena i u praksi teško primenjiva.

- Ja nemam nikakav ugovor sa „Grandom“ i „Pinkom“ i mogu da nastupam gde god hoću - rekao je Šaban Šaulić, dok je Aca Lukas ostao bez komentara uz opasku da nije obavešten i da on može da nastupa gde poželi.


Slobodni smo, u karantinu su:prcko::prcko:

причалица
28-08-2012, 10:34
Američka TV voditeljka Opra Vinfri najplaćenija je poznata ličnost na "Forbsovoj" listi, i to četvrtu godinu za redom i pored manjkavog uspega njene televizijske stanice.

http://www.blic.rs/data/images/2012-03-21/227083_oprah-winfrey-foto04-reuter-siphiwe-sibeko_f.jpg?ver=1346145060

Vinfri možda nije uspešna sa svojom stanicom "OWN", ali njen udeo u emisijama "Dr. Fil", "Rejčel Rej" i "Dr.Oz šou" kao i u drugim medijskim proizvodima doneo joj je u periodu od maja 2011. do maja 2012. zaradu od 165 miliona dolara, prenosi "Forbs".

Na drugom mestu je reditelj Majkl Bej koji je, zahvaljujući novom delu "Transformersa" u istom periodu zaradio 160 miliona dolara.

Na trećem je Stiven Spilberg sa zaradom od 130 miliona dolara, potom slede Džeri Brukhajmer sa 115 miliona dolara zaradjenih zahvaljujući serijama i filmovima poput "Pirati sa Kariba 5". Na petom mestu je muzički producent Dr. Dre sa zaradom od 110 miliona dolara.

Među prvih deset našli su se i glumac Tajler Peri, radio i TV voditelj Hauard Stern, pisac Džejms Paterson, producent Džordž Lukas i tv lice Sajmon Kaue.

izvor: www.blic.rs

причалица
30-08-2012, 06:58
Uprkos spekulacijama da je trudna i da je navodno venčanje sa Džastinom Teruom marketinški trik, Dženifer Aniston se ne oglašava u javnosti, ali njena majka potvrđuje kako je sve istina.

http://www.blic.rs/data/images/2012-02-23/216140_101-ap-chris-pizzello_f.jpg?ver=1346236984

Nedavno se verila, a prema pisanju medija, do kraja ove godine planira i da se uda u Meksiku. Džastin Teru (41) i Dženifer Aniston (43) navodno će dobiti i dete. Da je glumica trudna, bliskim prijateljima navodno se pohvalila njezina majka Nensi.


- Nensi je rekla da je Dženifer trudna i da će se uskoro venčati za Džastina u Meksiku. Presrećna je zbog ovako lepih vijesti. Morala je da ih podeli sa nekim - tvrdi izvor i dodaje da Dženifer želi što pre da se venča i da ne želi da slike njenog venčanja izađu u medijima.

Par je u vezi od maj 2011. godine.

izvor: www.blic.rs

причалица
01-09-2012, 08:36
Teniserka i košarkaš prekinuli ljubavnu vezu i već tri meseca nisu zajedno. Vujačić navodno potvrdio glasine

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2012//08/31n/Vujaci3_310x186.jpg

NAJPOPULARNIJA svetska teniserka Marija Šarapova i košarkaš Saša Vujačić prekinuli su svoju ljubavnu vezu, piše La Gazzetta dello Sport.
Vest je navodno potvrdio sam Vujačić, koji se nalazi u trening-kampu u Brunicu.
Poverio se bliskim prijateljima koje je stekao u Udinama.
Šarapova i Vujačić bili su vereni, a navodno nisu zajedno već tri meseca.

izvor: www.novosti.rs

Sarmica
13-09-2012, 08:35
Porodila se Adrijana LimaJ.O. | 13. 09. 2012. - 09:13h |

Od kad su objavili da je Adrijana u drugom stanuju, košarkaš Marko Jarić i manekenka Adrijana Lima sve su obavili velom tajne i nisu želeli ništa da otkriju - ni pol, ni ime bebe, niti u kom je mesecu anđeo "Viktorija Sikreta". Međutim, lepa manekenka je sa celim svetom na Tviteru rano jutros podelila srećnu vest - rodila je ćerku Sijenu.
http://www.blic.rs/data/images/2012-06-10/250589_zablima_f.jpg?ver=1347520082
Porodica Jarić od jutros je bogatija za još jednog člana



- Marko i ja smo presrećni što smo uneli Sijenu u našu porodicu i Valentina jedva čeka da uđe u ulogu starije sestre, objavila je Adriana Lima srećnu vest na svom "Tviter" profilu.

причалица
13-09-2012, 15:10
Najveća privatna jahta na svetu, 163 metra duga "Eclipse" ruskog oligarha Romana Abamoviča, uplovila je jutros u Boku Kotorsku, gde će do ponedeljka ostati na vezu u luksuznoj tivatskoj marini za mega jahte "Porto Montenegro".

http://www.blic.rs/data/images/2012-09-13/272865_zab-eklipse_f.jpg?ver=1347534842

Jahta "Eclipse" ima čak 13.564 bruto-tone i veličine je manjeg kruzera, a njena vrednost procenjuje se na gotovo milijardu dolara.

Toliko je, sa prvobitno procenjenih 330 miliona evra, narasla konačna cena njene izgradnje zbog ekstralusuznog opremanja unutrašnjosti jahte i specijalnih Abramovičevih zahteva koji sigurnosti i bezbednosti.

Duga 163, široka 22 i sa gazom od 5,5 metara, ova jahta izgrađena je 2010. godine u Nemačkoj, u čuvenom brodogradilištu „Blohm&Voš”, pišu podgoričke "Vijesti".

Jahta ima jedan glavni i 17 manjih super luksuznih apartmana, dva bazena, dve platforme za sletanje helikoptera, opremljena je mini podmornicom i posebnim poverljivim sistemom za suprostavljanje eventualnom napadu na protivbrodskim raketama.

http://www.blic.rs/data/images/2012-09-13/272856_jahta-abramovicafproland-maguniahamburgdi000509861_f.jpg?ver=1347531867

Deo oko Abramovičevog glavnog salona i njegovog ličnog apartmana na jahti je oklopljen, svi prozori na brodu su neprobojni, a jahta čak ima i poseban laserski sistem za zaslepljivanje objektiva fotografa koji bi iz daljine želeli “uhvatiti” neki događaj na palubi “Eclipsea”.

Jahta može primiti maksimalno 36 putnika, o čijoj udobnosti i sigurnosti brine čak 70 članova posade. Pokreće je dizel-električni pogonski sistem sa 4 MTU motora i dva azipoda, s kojima može postići maksimalnu brzinu od 25 čvorova.

Zbog njene enormne veličine, Abramovič često ima problema sa privezivanjem u poznatim svetskim marinama koje jednostavno nemaju adekvatne kapacitete da private jahtu veličine kruzera.

Tako je krajem avgusta Abramovič morao sa “Eclipseom” da ostane na sidrištu ispred mondenskog francuskog nautičkog centra Antib, gde ruski oligarh ima vilu, zato što tamošnja marina, u kojoj se već nalazila upola manja jahta jednog saudijskog prince, nije imala prostora da na vez prihvati i “Eclipse”.

Takvih problema nema u Tivtu, gde je "Porto Montenegro", nastao na temeljima vojnog brodogradilišta koje je opsluživalo velike ratne brodove, sa lakoćom prihvatio Abramovičevo milijardu dolara vredno ploveće čudo.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/342586/Abramovic-u-Boki-sa-najvecom-jahtom-na-svetu

причалица
14-09-2012, 18:04
Najbogatiji muzičar na svetu je Pol Makartni sa bogatstvom procenjenim na 800 miliona dolara, prenosi “Celebrity Net Worth”.

http://www.blic.rs/data/images/2012-04-30/239738_paul-mccartney03-reuter-jorge-adorno_f.jpg?ver=1347627184

Tokom uspešne višedecenijske karijere Pol je još od vremena legendarnih “Bitlsa” jedan od najpoznatijih, a sada najbogatiji muzičar na svetu.

Odmah iza njega na drugom mestu po bogatsvu je Bono Voks frontmen grupe U2. Tokom uspešne karijere, Bono je zaradio 600 miliona dolara. Poznati pevač i tekstopisac Džimi Bafet nalazi se na trećem mestu po količni novca koji ima, a to je 400 miliona dolara.

Britanac Elton Džon, koji se oženio za svog izabranika Dejvida Furniša, sa bogatstvom od 320 miliona dolara je na četvrtom mestu.

U prvih petnaest muzičara sa najvećim bogatsvom su Mik Džeger sa 305 miliona dolara, potom Sting sa 290, Princ sa 250, Dejvid Bouvi sa 215 miliona dolara.

Zanimljiv podatak je da se na listi nalaze samo dve žene muzičarke a to je Gven Stefani sa bogatsvom od 80 miliona dolara i Stivi Niks iz “Fleetwood” grupe sa 65 miliona dolara.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/342780/Pol-Makartni-najbogatiji-muzicar-na-svetu

Sarmica
21-09-2012, 16:13
Nećete verovati zbog čega se svađaju Anđelina i Bred?

http://www.svetplus.com/images/vesti/214850748.jpg


Bred Pit i Anđelina Džoli možda su bili zauzeti planiranjem svog venčanja iz bajke, ali izvori tvrde da se njihov dom pretvorio u žarište trećeg svetskog rata. Svađaju se, verovali ili ne, zbog helikoptera.

Slavni holivudski par žestoko se posvađao zbog helikoptera koji je Anđelina Bredu poklonila za rođendan. Priča se da mu je zabranila da ikad više uđe u helikopter.

"Anđelina Džoli potrošila je čak 1,6 miliona dolara na helikopter i časove letenja, da bi sada zabranila Bredu da leti!" Prema pisanjima magazina Star, Bred je planirao jako opasan let na koji je hteo da povede sinove Peksa i Medoksa.

"Džolijeva je Bredu jasno dala do znanja da ne može da leti dok ne dobije dozvolu, ali su Peks i Medoks molili da ih tata povede na let. Bred se konsultovao sa instruktorom, koji je takođe bio protiv ovog poduhvata. Medoks je na kraju Anđelini ispričao za njihov plan i nakon toga dom Pitovih se pretvorio u ratnu zonu!"

причалица
02-10-2012, 22:28
Kolumbijska pevačica Šakira, koja je nedavno potvrila da ona i njen partner fudbaler Žerar Pike očekuju prvo dete, u intervju za nemački tv kanal RTL otkrila je i pol bebe. Kako piše Female first, muzička zvezda poručila je da očekuje dečaka.

http://www.blic.rs/data/images/2012-03-16/225536_zabsakira-foto-afp_ff.jpg?ver=1349185282

- Da, biće dečak- izjavila je buduća mama.

Pevačica brojnih svetskih hitova izajvila je da bi volela da njen sin kao i ona, poseduje veliku želju i entuzijazam za promenom sveta na bolje. Šakira smatra da svaki čovek može da doprinese napretku.

- Želim da bude svestan svojih mogućnosti. On zaista može da promeni svet- poručila je tridesetpetogodišnja pevačica.

Šakira je već dve godine u vezi da fubalerom Barselone Pikeom. Koliko je srećna sa njim, potvrđuju i njene izjave o tome da joj je Španac doneo najveću sreću.

- Ovaj čovek je nešto najbolje što je moglo da mi se dogodi u životu, a sada je tu i beba- izjavila je pop zvezda.

Najlepše vesti u svom privatnom životu, Šakira nikada nije krila od svojih obožavalaca, tako je i pre dve godinena svom Fejsbuk i Tviter profilu postavila fotografije sa slavnim spotistom i tako javnosti predstavila svog novog partnera.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/345763/Sakira-ceka-sina

Sarmica
06-10-2012, 06:53
Sergej Ćetković usvojio i drugu devojčicu

U dom Sergeja Ćetkovića stigla je i druga ćerka, objavio je nedeljnik „Puls“. Četvoromesečna Mila, iz Doma za nezbrinutu decu u Bijeloj, učinila je presrećnom njegovu suprugu Kristinu i njihovu stariju ćerku, Lolu koja je pre dve godine stigla sa iste adrese.

http://www.blic.rs/data/images/2012-06-15/251935_sergej-cetkovic_f.jpg?ver=1349386481
Sergej je postao tata četvoromesečne Mile

- Želim da sa vama podelim ovu veoma radosnu vest. Moja tročlana porodica presrećna je što je postala bogatija za još jednog malog člana! Lola je dobila četvoromesečnu sestru Milu, a Kristina i ja još jednog anđela koji nam ulepšava svakodnevni život. Lola se ponaša kao prava starija sestra i neprestano mazi i pazi Milu, rekao je Sergej ekskluzivno za „Blic“.


Napomenuo je ipak da mu je veoma stalo do porodičnog mira.



- Zahvalni smo svima na iskrenim čestitkam i hvala što poštujete moju želju da kao i do sada sačuvam svoj privatan život -istakao je pevač.



Radoslav Đukanović direktor dečijeg doma u Bijeloj istakao je da je kao i svaki plemeniti čovek srećan kade dete o kome ne brinu biološki roditelji nađe dobre ljude koji ih usvoje. Što se tiče Milinog usvajanja, Đukanović je rekao da je postupak sprovođen kao i u Lolinom slučaju, i da Sergej nije imao nikakve privilegije.

- Svako prolazi isti postupak provere dok dođe do usvojenja, nema veze da li se radi o poznatim ili anonimnim ličnostima. Prioritet je interes deteta, rekao je Đukanović za „Blic“.

Postupak bračnog para Ćetković, koji je vodio dvanaest godina dugu bitku za osnivanje porodice biološkim putem, svi njihovi prijatelji i porodica ocenjuju kao dostojan divljenja.

- Sergej je napravio savršen izbor odlučivši se udomi dvoje dece. Mi smo prijatelji i poznati su mi njegovi kvaliteti, ali i onima koji ga ne znaju ovakvim delovanjem pokazao je svu svoju ljudsku veličinu“ istakao je za „Blic“ Milan Đurđević, frontmen grupe „Neverne bebe“.

Nežnicah
06-10-2012, 08:52
Kako je diFannnnn :bisa: Mogao bi i mene da usvoji :hm:

Sarmica
06-10-2012, 12:49
Babo, stani u red:lakat:

причалица
11-10-2012, 22:11
Roker Rod Stjuart možda je poznat po svojim bivšim ženama i devojkama, ali je u memoarima najveći deo nežnih osećanja posvetio svom kolegi Eltonu Džonu. U jednom delu piše o tome kako je sa njim odlazio na žurke i odmore, prisetio se i božićnih poklona koje su razmenili ali i zajedničkih nadimaka - Filis i Šeron.

http://www.blic.rs/data/images/2012-10-11/279606_rod-stewart-foto-fonet_f.jpg?ver=1349951147

"Početkom sedamdesetih, Elton i ja smo se baš zbližili, bili smo najbolji prijatelji", navodi 67-godišnji Stjuart u knjizi "Rod: The Autobiography".


- Naš zajedniči prijatelj Long Džon Baldri prozvao me je Filis, a Eltona Šeron i tako smo se i dozivali, ili samo "dragi", piše između osatlog roker.

Stjuart, koji je sa obe strane Atlantika bio najprodavaniji muzičar sa singlom i albumom "Maggie May" u autobiografiji piše i da je Elton Džon umeo da se zabavlja i da popije prilično.

"Bio sam zaprepašćen činjenicom da, bez obzira da li je reč o piću ili heroinu, svaki put bih ja bio taj koji završi pod stolom", piše Stjuart koji je takođe bio impresioniran i ekstravagantnošću pop muzičara koji mu je za jedan Božić poklonio Rembrantovu sliku.

http://www.blic.rs/data/images/2012-04-10/233552_elton-john-foto12-afp-sergei-supinsky_f.jpg?ver=1349951177

U knjizi Stjuart otvoreno piše i o glasinama da je homoseksualac i koje su potekle sedamdesetih godina, kada je morao da ode na ispiranje stomaka posle navodnog susreta sa mornarima u gej baru u San Dijegu.

Pevač koji ima osmoro dece iz tri braka i brojnih veza, kaže da je za sve odgovoran nejgov publicista Toni Tun koji je glasine pokrenuo da bi mu se osvetio što ga je otpustio.

"Priča je od tada ostala vezana za mene. Bog da mu dušu prosti - uradio je odličan posao", naveo je Stjuart.

Stjuartova autobiografija u prodaji će se naći od 23. oktobra.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/347244/Rod-Stjuart-Elton-Dzon-me-zvao-Filis-ja-njega-Seron

Sarmica
15-10-2012, 16:26
Pit i Žoli sagradili "jazbinu" za seks
Slavni glumački par pretvorio je ribarsku kuću u luksuzno skrovište posvećeno isključivo seksu, piše londonski "San".
http://www.b92.net/news/pics/2012/10/15/1656931995507c25d26a49d654695714_orig.jpg

Renoviranje ove vikendice "specijalne namene", koja je potpuno zvučno izolovana i nalazi se na njihovom imanju na jugu Francuske, koštalo je 31.250 evra.

Unutrašnjost kuće je navodno inspirisana erotskim bestselerom "Pedest nijansi sive". U njoj se nalazi ogroman krevet, sanduk sa raznim seksualnim pomagalima i "seksualna ljuljaška".

"Odlaze tamo kradom, a deci kažu da idu da se prošetaju na svežem vazduhu", kazao je jedan neimenovani izvor britanskom tabloidu.

"Nakon boravka u toj kući, Bred se vraća umiljat kao mače i oboje su raspoloženi tokom celog dana", naveo je isti izvor.

причалица
18-10-2012, 18:48
Od kada su Uma Turman i njen verenik Arpad Buson dobili ćerku, prošlo je tri i po meseca, a tek sada su objavili ime deteta. Ćerka im, naime, ima pet imena, Rosalind Aruša Arkadina Altalune Florens Turman Buson.

http://www.blic.rs/data/images/2012-07-17/260322_uma-02-ap_f.jpg?ver=1350566014

- Porodica i prijatelji je zovu Luna. Svako od ovih pet imena ima neko značenje za Umu i Arpada - rekao je Umin menadžer.

Uma iz braka sa Itanom Houkom ima dvoje dece ćerku Mej Rej i sina Levona. Arpad iz braka sa Eli Mekfirson ima sina Flina Aleksandra i Aurelijusa.

http://www.blic.rs/data/images/2012-03-08/221646_uma-thurman-foto--ap_f.jpg?ver=1350566023

Njih dvoje su samo još jedan par u nizu poznatih koji su svojoj deci dali neobična imena.

Ališa Kiz: sinu je dala ime Idžipt, odnosno Egipat, jer je pevačica bila oduševljena boravkom u toj afričkoj zemlji.

http://www.blic.rs/data/images/2012-07-05/257340_johnny-depp-foto-02-ap_f.jpg?ver=1350566043

Džoni Dep: glumac je svojoj kćerki dao ime Lili Rouz Melodi, u prevodu Ruža Melodija

Džesika Alba: svojoj ljubimici dala je ime Honor, što znači Čast

http://www.blic.rs/data/images/2012-02-27/217007_andjelina-bred-foto-04-reuter_f.jpg?ver=1350566092

Andželina Žoli i Bred Pit: Ćerki su dali ime Šajlo, što na hebrejskom znači Smirena

Kejti Holms i Tom Kruz: Ime ćerke Suri u prevodu znači Princeza

Bekamovi: Sin Bruklin je dobio ime po delu Njujorka u kojem je začet

Gven Stefani: Sinu je dala ime Kingston po glavnom gradu Jamajke

http://www.blic.rs/data/images/2012-03-17/225951_gwynethpeltrowinblackdress20115600x940_f.jp g?ver=1350566188

Gvinet Paltrou: glumica je kćerku nazvala Epl kao Jabuka, a sina Mozes kao Mojsije

Šon Pen: U braku sa glumicom Robin Rajt dobio je sina Hopera, što znači Skakavac

Džejson Li: Sinu dao ime Pilot Inspektor

Ališa Silveston: Sina je nazvala Blu Ber, odnosno Plavi Meda

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/348510/Uma-Turman-cerki-dala-pet-imena

Sarmica
27-10-2012, 15:26
Andželina ostavila Breda zbog droge i alkohola?
Najslavniji holivudski par Andželina Žoli i Bred Pit su se navodno žestoko posvađali i raskinuli, a razlog je glumičino zvocanje, te Bredovo opijanje i drogiranje.
http://www.blic.rs/data/images/2012-02-27/217110_andja-foto01-ap_f.jpg?ver=1351160404Kako prenosi portal "ShowbizSpy" Andželina i Bred su se posvađali oko njene ljubomore i sve čećšeg zanovetanja, koje je glumca gurnulo nazad ka porocima.


- Iako Bred stalno negira da koristi drogu, Andželina je uverena da povremeno iza njenih leđa puši marihuanu, pa čak i da uzima teže opojne droge. Smeta joj to što on stalno pije. Pošto su se posvađali Bred je napustio njihov dom u Francuskoj - kazao je poverljivi izvor za "ShowbizSpy".

Zbog problema u vezi, koji su se nagomilali, Bred je odlučio da sve preseče i ostavi glumicu sa kojom ima šestoro dece, te od zakazanog venčanja neće biti ništa.

Sarmica
03-11-2012, 09:11
Da li su sajentolozi odabrali novu ženu za Tom Kruza?
Nakon glasina da se Tom Kruz posle razvoda od Kejti Holms udaljio od Sajentološke crkve, holivudski glumac je na gala večeri ove kontraverzne sekte proveo veče u društvu mlade devojke koja takođe pripada ovoj crkvi.

http://www.blic.rs/data/images/2012-07-04/257227_tom-kruz-foto-reuter_ff.jpg?ver=1351594451Tom Kruz


Tom Kruz je bio počasni gost na raskošnoj večeri koju je organizovao njegov kum i vođa Sajentološke crkve, Dejvid Miskavidž.
Svojim pojavljivanjem na večeri, Kruz je opovrgao sve tvrdnje, da je spreman da se odrekne vere zbog Kejti Holms i Suri.

Glumac je ,inače, otkazao sva snimanja na filmu “All you need is kill”, da bi prisustvovao ovoj večeri, organizovanoj u britanskom sedištu crkve.

Oko 2.500 gostiju platilo je do 2.000 evra kako bi uživalo u društvu holivudske zvezde na 28. tradicionalnoj sajentološkoj gala večeri.

-Tom je bio u društvu devojke kratke crne kose obučene u crvenu baršunastu haljinu. Sedeo je za stolom u VIP zoni, a mnogi su mu gosti nakon večere prišli i rukovali se s njim, reko je jedan gost.

-Izgledao je kao da se oseća prijatno u društvu, kao da je kod kuće i vedro je ustao da bi zajedno s ostalim gostima otpevao sajentološku himnu. Otišao je malo ranije nego ostali gosti, ispričao je za "Dejli Mejl" čovek koji je prisustvovao večeri.

Sarmica
03-11-2012, 16:14
Sin pevačice Šer spreman za operaciju u Srbiji
Čaz Bono (43), sin pevačice Šer koji treba da ugradi penis da bi završio promenu pola, u stalnom je kontaktu sa našim najpoznatijim transseksualnim hirurgom dr Miroslavom Đorđevićem.

http://www.blic.rs/data/images/2012-11-02/285629_cher-chazreutersdanny-moloshoklos-angelesdi002563397_f.jpg?ver=1351886465Šer sa sinom Čazom, koji je rođen kao žena i u procesu je menjanja pola


Uskoro će biti urađena operacija, jedino ostaje da se Bono odluči da li će intervenciju uraditi u Beogradu ili u Americi, saznaje “Blic”.

Čaz, jedino dete Sonija i Šer, rođen je kao Čestiti Bono. Još 1995. javno je objavio, tada kao žena, da je lezbijka. Proces promene pola otpočeo je 2008. godine, a zakonski je dobio potvrdu u maju 2010, kada je od suda dobio rešenje o legalnosti promene imena i pola. Međutim, ostalo mu je još samo da ugradi muški polni organ, kako bi u potpunosti bio muškarac.


Pročitajte još:

Sin pevačice Šer: Štedim novac za ugradnju penisa u Beogradu (http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/300095/Sin-pevacice-Ser-Stedim-novac-za-ugradnju-penisa-u-Beogradu)
Sin pevačice Šer dolazi u Srbiju da ugradi penis (http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/289971/Sin-pevacice-Ser-dolazi-u-Srbiju-da-ugradi-penis)
"Njujork tajms": Iz celog sveta hrle u Srbiju na promenu pola (http://www.blic.rs/Vesti/Svet/334704/Njujork-tajms-Iz-celog-sveta-hrle-u-Srbiju-na-promenu-pola)



Urolog dr Miroslav Đorđević, koji radi u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj, najpoznatiji je transseksualni hirurg u svetu, koji godišnje obavi 30 do 40 takvih zahvata. Sin pevačice Šer isključivo želi da mu baš on radi operaciju jer, kako je ranije izjavio, najbolji je na svetu.

- Nedavno sam bio u Americi 15 dana, ali nisam uspeo da se vidim sa Bonom, što zbog mojih što zbog njegovih obaveza. U stalnom smo kontaktu, a nedavno smo imali telefonsku konsultaciju koja je trajala skoro jedan sat. On je potpuno spreman za promenu pola, dobio je sve dozvole i uskoro ćemo krenuti u postupak. Predložio sam mu da operacija može da se obavi u Beogradu ili u Americi, gde takođe imam dozvolu za rad. To je, ipak, njegova odluka i u dogledno vreme ću znati gde će se raditi - kaže ekskluzivno za “Blic” dr Đorđević.

U novembru prošle godine Bono je gostujući u emisiji Hauarda Sterna rekao da će verovatno otići u Beograd.

- Tamo postoje doktori koji rade ovu proceduru najbolje od svih. Oni bukvalno u vaš klitoris mogu da ubace određene ligamente, malo ga povećaju, povežu ga tako da kroz njega možete da mokrite i stave vam implante umesto testisa. Znate, biće mali, ali moći ću da uriniram kroz njega dok stojim. Za mene, to će biti ultimativno dobar osećaj - rekao je tada Bono.

Prva intervencija promene pola u Srbiji obavljena je krajem osamdesetih godina i radio ju je tim lekara predvođen urologom prof. dr Savom Perovićem. Samoj intervenciji promene pola prethodi ozbiljna dvogodišnja priprema pacijenta koju vode psihijatar i endokrinolog.



Cena operacije u Srbiji oko 7.000 evraU Srbiji, ukoliko promena pola ide iz muškarca u ženu, obavlja se samo jedna intervencija koja košta tri do četiri hiljade evra. Ukoliko žena menja pol u muškarca potrebno je obaviti četiri do pet intervencija i sam postupak je komplikovaniji, tako da košta mnogo više, od šest do sedam hiljada evra. U Americi to košta od 20.000 do 60.000 evra.

paculjkica
08-11-2012, 15:20
Snobizam: Harper Bekam jednu stvar nosi jedanput!

Njena mama Viktorija, opterećena modom, angažovala je najveće svjetske dizajnere da se brinu o stajlingu njene ćerkice, jer ne želi da joj dijete bude obično

http://www.dodaj.rs/f/2t/NI/3GevtN0/slikaphp.jpg

Mašina za pranje veša porodice Bekam prilično je nezaposlena, bar što se tiče garderobe dvogodišnje Harper, budući da malecka, poput prave trendseterke (nimalo svjesna značenja te riječi), isti odjevni predmet nikada nije obukla dva puta!

Naime, njena mama Viktorija, opterećena modom, angažovala je najveće svjetske dizajnere da se brinu o stajlingu njene ćerkice, jer ne želi da joj dijete bude obično, već planira da od nje napravi modnu ikonu. Kakav snobizam!


Izvor: cafe.ba
Kurir

причалица
01-12-2012, 09:12
Slikar Salvador Dali jednom prilikom je za 10.000 dolara prodao lažnu dlaku iz svog brka udovici Džona Lenona, Joko Ono. Umetnik je umesto dlake u kutijicu upakovao suvu travku.

http://www.blic.rs/data/images/2012-11-29/292363_20051228apmadriddi000621737_ff.jpg?ver=1354 195213
Salvador Dali (desno)

U nedavnom intervjuu za francuske novine, bivša glumica i pevačica Amanda Lir je otkrila kako je slikar prevario Joko Ono:


- Celog života Dali nije mogao da odoli kada bi mu pred nosom mahali čekom sa velikim iznosom - rekla je Amanda Lir, koja je nekada bila muza i ljubavnica poznatog španskog slikara nadrealiste.

- Jednom prilikom Joko Ono mu je tražila da joj proda dlaku iz svog brka. Mislio je da je ona veštica i bojao se da će baciti čini na njega. Poslao me je da uberem suvu travku i stavio ju je u lepu kutiju - ispričala je.

- Ona je platila 10.000 dolara. Dali je voleo da nasamari ljude - dodala je Amanda.

- Bio je moj profesor umetnosti, moj otac, moj ljubavnik - prisetila se Amanda Lir, koja je Dalija upoznala 1965, kada je on imao 61, a ona 18 godina.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/355526/Salvador-Dali-prodao-Joko-Ono-laznu-dlaku-iz-svog-brka-za-10000-dolara

paculjkica
19-09-2013, 20:47
Udala se Verica Rakočević!


Poznata modna kreatorka Verica Rakočević (65) venčala se danas sa svojim izabranikom Veljkom Kuzmančevićem (30) a svadbeno veselje je održano na splavu "Plej".

http://www.dodaj.rs/f/1m/sD/44W7TdCL/44356732786mg9098ahl.jpg



Svatovi su juče počeli da pristižu u 16 časova, a mladenci su došli brodićem 30 minuta kasnije. Ceremonija građanskig venčanja počela je u 17.30 časova, a pored veselih mladenaca prisustvovala je i Veričina rođaka, glumica Sloboda Mićalović, Veljkovi roditelji i drugi članovi familije. I dok venčanju nisu prisustvovale Vericine ćerke Elena i Milena, podršku mami dao je kreatorkin sin Milorad. Kreatorkina ćerka Elena Karić je od trenutka kada je obelodanjena veze njene mame sa znatno mlađim momkom bila protiv ovog braka, te se njeno prisustvo nije ni očekivalo.

Od poznatih zvanica, svadbi kreatorke i muzičara prisustvovala je i Leontina Vukomanović, Tijana Dapčević, Danica Drašković i supruga Dragana Džajića, Branka.


Puls

paculjkica
12-01-2014, 20:46
Najseksi sinovi poznatih ličnosti

Najseksi sinovi poznatih faca svakako bi trebalo da zahvale svojim slavnim roditeljima na dobrim genima i odličnom izgledu. Oni možda neće biti toliko uspešni i dostići slavu svojih roditelja, ali nesumnjivo je da će privlačiti pažnju gde god da se pojave. Dakle, da ne dužimo previše, otkrivamo vam koji su to najzgodniji sinčići slavnih.


http://www.dodaj.rs/f/2V/KO/VPLvr6f/db4b0d2ce0c2efb795d87730.jpg
Skot Istvud je, pogađate, sin slavnog Klinta Istvuda. Pokazao se kao pravi magnet za devojke kada se slikao bez majice za magazin “Town & Country”. Polako grabi očevim stopama, a da li će stići i prestići slavnog oca, ostaje nam da vidimo

http://www.dodaj.rs/f/O/nm/3c9cWufZ/photo.jpg


Otac ovog plavušana jeste čuveni glumac Don Džonson, a njegovo ime je Džesi Džonson. I on pokušava da dostigne slavu svog oca u filmskoj industriji, ali ne možemo baš da kažemo da mu to i uspeva

http://www.dodaj.rs/f/K/2S/2OZ8bDwf/ronan-farrow-msnbc-ftr.jpg

Teško je poverovati da je ovaj plavooki lepotan sin Vudija Alena, zar ne? Ronan Ferou je sin čuvenog režisera i glumice Mie Ferou, čije prezime i nosi. On i nije baš veliki fan svog oca, ali je definitivno nasledio njegovu inteligenciju i smisao za humor. Iako nije glumac, već državni sekretar, uskoro će imati svoj šou

paculjkica
12-01-2014, 20:49
http://www.dodaj.rs/f/3p/ZP/J8ARzJJ/oliverhudson2010deervall.jpg

Da li ste znali da Kejt Hadson ima ovako seksi brata? Da, ovo je predivan sin Goldi Houn, Oliver Hadson, takođe glumac. On nije toliko veliki glumac poput žena u njegovoj porodici, ali glumio je u nekoliko serija i očekuje ga još filmova

http://www.dodaj.rs/f/1T/Rj/41o3iSQO/14.jpg

Sin Marije Šrajver i Arnolda Švarcenegera nije nabildovan kao njegov čuveni otac kada je bio u njegovim godinama, ali je zgodan i bavi se modelingom. Patrik ima modnu liniju pod nazivom Project360, imao je jednu ulogu u filmu, a ko zna… možda će se i on u jednom trenutku okrenuti filmografiji

http://www.dodaj.rs/f/S/ZE/1UCPAw9X/jakob-dylan.jpg
Pogađate čiji je ovo sin? Džejkob Dilan je sin čuvenog Boba Dilana. Iako se bavi muzikom i ima svoj bend, nije još uvek dostigao slavu svog starog

http://www.dodaj.rs/f/1T/12p/3s10k3rC/max-irons-2-tampc-sept-1.jpg

Maks Ajrons je sin čuvenog Džeremija Ajronsa i on je verovatno najuspešniji sin na ovoj našoj listi kada su u pitanju filmske uloge. Polako grabi ka vrhu i sjajno odrađuje koji god da mu se zadatak postavi

DaDole
02-02-2014, 19:10
Evo nekoliko slavnih ličnosti koje su putovale u Afriku u 2013. godini i odgovora na pitanje - Da li je to više bilo zbog humanosti ili zbog slave?

1. Mia Farrow u Centralnoj Afričkoj Republici. Ova glumica i dugogodišnja aktivistkinja posjetila je prošlog mjeseca (njena treća posjeta unazad nekoliko godina) ovu zemlju, koja se nosi sa krvavim posljedicama haotičnog državnog prevrata u martu; preko stotinu i pedeset hiljada ljudi su istjerani iz svojih domova, a na stotine drugih je ubijeno. Nazivajući vladu “beskorisnom”, ona je na Twitteru postavljala slike napuštenih sela i izjavljivala, s pravom, da je ovaj konflikt jedan od najviše zanemarenih na svijetu. Farrow je strastvena i uporna u podizanju svijesti o stvarima koje smatra zaboravljenim. (Sjećate li se njenog upornog kritikovanja Kine zbog njihove podrške genocidnom režimu u Sudanu?) Njena tvrdnja da je u C.A.R. u toku genocid je možda pretjerana, ali je njeno putovanje bilo iskreno. Više zbog humanosti.

DaDole
02-02-2014, 19:10
2. Christina Aguilera u Ruandi. Pjevačica, koja je donekle nestala sa scene, posjetila je Ruandu početkom godine (časopis People je pisao o ratom razorenoj Ruandi). Ruanda, sa genocidom sada već u prošlosti, sada je jedna od politički i ekonomski stabilnijih zemalja na ovom kontinentu, iako je pod aturitarnim režimom. Nakon povratka u Sjedinjene Države, pjevačica i United Nations World Food Programme objavili su video u kojem vidimo Aguileru kako čisti kukuruz, služi povrće, i sipa sok gomili očigledno zbunjene i nepovjerljive djece. Sve vrijeme, u pozadini ide pjesma koju pjeva Aguilera. Nikad nije razjašnjeno ko su ta djeca, zašto su gladna i šta tačno UN radi da pomogne da se gladni u Kigali sami nahrane. Umjesto toga, servirana nam je samopohvalna montaža u kojoj Aguilera pokazuje koliko je zadovoljna što pomaže djeci u Africi. Na kraju videa, okružana malom djecom, Aguilera počinje da pjeva. Kada je prestala, jedno dijete nastavlja da pjeva. “O, pa ti znaš tu pjesmu?, pita ga Aguilera u nevjerici. Pjesma je bila “Twinkle, Twinkle, Little Star.” Više zbog slave.

3. Ben Affleck u Kongu. Affleckov humanitarni rad u istočnom Kongu 2013. godine (ratom razoreni Kongo, kako ga je Los Angeles Times nazvao) bio je, uglavnom, osviješten po pitanju tamošnjeg komplikovanog, dugogodišnjeg konflikta. Njegova Inicijativa za Istočni Kongo povezuje donatore sa neprofitnim organizacijama iz Konga koje su uspješne na terenu, za razliku od ubrizgavanja novca preko velikih međunarodnih nevladinih organizacija koje su preopterećene birokratijom. Više zbog humanosti.

DaDole
02-02-2014, 19:11
4. Madonna u Malaviju. Na početku je sve obećavalo. Nakon što je Madonna usvojila dvoje djece iz Malavija, obavezala se da će izgraditi školu, akademiju za djevojčice vrijednu 15 miliona dolara. Ali stvari su postale ružne kada je posjetila ovu zemlju prošlog proljeća. Bilo je kontroverze u Malaviju zbog njene odluke, 2011. godine, da odustane od akademije nakon što su milioni dolara već potrošeni, i umjesto toga finansira postojeće lokalne škole. (Madonna je otpustila osoblje navodno odgovorno za pronevjeru sredstava.) Na svom posljednjem putovanju, pjevačica je bila ljuta kada nije mogla da izbjegne čekanje u redu na aerodromu i koristi V.I.P. prostorije. Zauzvrat, glasnogovornik vlade Malavija optužio ju je da maltretira državne zvaničnike i zahtijeva specijalni tretman dok zapravo ne doprinosi mnogo školama kojima je trebala pomoći. (Madonna je odbacila optužbe.) Predsjednik Malavija, Joyce Banda, tada je kazao da je Madona “samo došla nenajavljena i otišla u sela i tražila od siromašnih ljudi da plešu za nju.” (Njegova sestra je nekad bila direktorica akademije i sada je nezadovoljna Madonom.) Ne sumnjamo da je Madonna imala samo dobre namjera kada je započela humanitarni rad u Malaviju; ali dobre namjere same po sebi, međutim, rijetko kad su dovoljne.Više zbog slave.

5. Samuel Eto’o u Kamerunu. Amerikanci možda ne znaju ko je Eto’o, napadač iz Chelsea u Engleskoj premijer ligi, ali ostatak svijeta zna. On je putovao u Kamerun, svoju domovinu, kako bi nadgledao projekte svoje fondacije, koja radi na poboljšanju zdravstvene njege nabavkom vozila hitne pomoći i izgradnjom bolnica. Poznat po svojoj stidljivosti kada su mediji u pitanju, Eto’o rijetko promoviše svoj humanitarni rad (koji uključuje i fudbalske akademije) – možda zato što je ovaj fudbaler više fokusiran, kao što i sam kaže, na stvarnu pomoć. Definitivno više zbog humanosti.
Tekst preuzet sa The New Yorker. Prevod Milica Plavšić.

DaDole
20-09-2014, 16:48
Oni se jednostavno ne podnose: Ovo su najveća rivalstva poznatih!http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv.jpg
Sara Mišel Geler sa Kim Kardašijan
Zvezda serije „Bafi ubica vampira“ Sara Mišel Geler reagovala je pomalo burno na ono što će biti okarakterisano kao najkontroverznija naslovna strana magazina „Voug“. Kada su se Kim Kardašijan i Kanje Vest našli na naslovnici najprestižnijeg modnog magazina, novina se našla na udaru kritike među kojima su najglasniji bili oni koji su tvrdili da je „modna Biblija“ kompromitovana činjenicom da njenu naslovnu stranu krasi rijaliti zvezda koja se proslavila porno snimkom. Sara Mišel je među onima koji nisu krili svoju zgađenost pa je na Tviteru napisala: „Pa…čini mi se da ću otkazati pretplatu na Voug. Ko je sa mnom?“

DaDole
20-09-2014, 16:50
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv2.jpg
Keti Hopkins, kolumnistkinja i TV persona, slovi za najkontroverzniju ličnosti britanskih medija. Poznata je po drskim i beskompromisnim stavovima o osetljivim temama poput gojaznosti i klasnih razlika, a ranije ove godine uspela je da razbesni i pevačicu Lili Alen. Naime, Keti je prokomentarisala pevačicinu preteranu post-trudničku težinu izjavivši da Lili izgleda „prilično odvratno.“. Kako je Lili tokom te trudnoće izgubila bebu nije mogla da joj prećuti: „Da, nakon što sam izgubila bebu kasno u trudnoći možda sam se malo i ugojila… Nisam trenirala jer nisam želela da se izlažem riziku, a zdravlje moje dece mi se čini mnogo bitnije nego da budem mršava.“

DaDole
20-09-2014, 16:51
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv3.jpg

Južnoafrički rep-rejv duo „Die Antwoord“, svetsku slavu je stekao kako novim pristupim rep muzici, eksplicitnim tekstovima ali i svojim neobičnim personalitetima. Nemaju problem da kažu šta misle, a to se najčešće vidi u njihovim čestim prepirkama sa kolegama. Kada ih je Lejdi Gaga pozvala da je prate na turneji 2012. godine, dvojac ju je odbio pa se grubo našalio na njen račun u spotu za pesmu „Fatty Boom Boom“ u kojem dvojnici Lejdi Gage doktor izvlači bubašvabu iz intimnih delova tela. Ove godine, duo je dospeo u centar medijske pažnje kada je otkriveno da se njihova pesma „Pittbul“ odnosi na istoimenog pevača, a u spotu za ovu pesmu dvojnika Pitbula divljački napadaju.

DaDole
20-09-2014, 16:51
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv4.jpg
Ponašanje Džastina Bibera ne prestaje da iritira bilo kada vara bivšu/sadašnju devojku Selenu Gomez ili pljuje fanove sa balkona hotela. Ovog leta stao je na žulj i Orlandu Blumu kada se pojavila informacija da je mladi Biber „smuvao“ Orlandovu bivšu ženu, Mirandu Ker. U javnost su dospele slike na kojima Blum pokušava da udari Bibera u jednom restoranu na Ibici. Biber mu je uzvratio tako što je na svom Instagram profilu narednog dana objavio montiranu fotografiju na kojoj je Blum sa suzama u očima.

DaDole
20-09-2014, 16:52
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv5.jpg
Zahvaljujući lajfstajl blogu i kuvaru koji je nedavno objavila, Gvinet Paltrou je za mnoge postala simbol zdravog života. Ipak za samo jednu osobu Gvinet je i dalje prilično naporna. Marta Stjuart, koja je milione Amerikanaca naučila kako da kuvaju, urede dom, iznenade goste i mnoge druge stvari, nedavno je ljutito govorila o glumici:“ Ona jednostavno mora da prestane da priča. Gvinet je filmska zvezda. Da je veruje u svoje glumačke veštine ne bi se toliko trudila da postane druga Marta Stjuart.“ Glumica nije reagovala na ovu kritiku.

DaDole
20-09-2014, 16:53
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv6.jpgOve dve pevačice imaju dosta sličnosti: na primer obe su sjajni vokali, obe su slavu stekle u mladim godinama i obe su poznate širom sveta, ali i obe su dovođene u vezu sa pevačem Džonom Majerom. Međutim, njih dve se nikada nisu slagale. Nedavno je Tejlor u intervjuu za jedan magazin govorila o jednoj „dvoličnoj koleginici koja pokušava da joj sabotira turneju“. Čim je intervju objavljen Keti je na svom Tviter profilu napisala: „Čuvajte se vuka u ovčijoj koži“. Novinari su sabrali dva i dva i u dvoličnoj koleginici videli Keti Peri koja je tokom jedne turneje „otela“ nekoliko Tejlorinih plesača. Od 2009. godine dve pevačice se redovno „prepucavaju“ preko Tvitera.

DaDole
20-09-2014, 16:53
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv7.jpg

Kada je Majli objavila da joj je O Konerova poslužila kao inspiracija za snimanje spota za pesmu „Wrecking Ball“, Šined je reagovala brzinom munje u otvorenom pismu u kojem je izrazila zabrinutost za mladu pevačicu.
Posavetovala ju je da ne dozvoli muzičkoj industriji da je iskoristi kao što koristi sve svoje uposlenike: „Muzičku industriju nije briga za tebe, kao što je nije briga ni za bilo koga od nas. Zabrinuta sam za ljude koji su te ubedili da je kul biti go i lizati čekić u spotu. Uništićeš se ako nastaviš više da ceniš sebe zbog seksepila nego zbog talenta. Ti šalješ devojkama poruku da je kul biti prostitutka, ali to nije kul već je opasno.“

DaDole
20-09-2014, 16:54
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv8.jpgPočetkom godine Lana Del Rej je u jednom intervjuu govorila o svojoj fascinaciji ranog gubitka života i tada je izjavila da bi „želela da je već mrtva“.Ćerka tragično preminulog frontmena Nirvane, Frensis Bin Kobejn, burno je odreagovala na ovu Laninu izjavu: “ Smrt mladih muzičara ne treba romantizovati. Ja nikada nisam upoznala svog oca jer je on umro mlad, a ljudi kao ti misle da je to „kul“. Ne, nije. Prihvati život jer ga imaš samo jednom, a ljudi koje ti pominješ su svoj život protraćili. Nemoj biti kao oni. Isuviše si talentovana da bi traćila život.“

DaDole
20-09-2014, 16:55
http://bktvnews.com/wp-content/uploads/2014/09/riv9.jpgLordi je jedna od onih pevačica koje se ne uzdržavaju da kažu šta misle čak i onda kada ih niko ne pita za mišljenje. Ubrzo nakon što je njena pesma „Royals“postala hit, Lordi je osula paljbu po svojim kolegama. Naveščemo samo nekoliko primera.
O Lani Del Rej: „Slušala sam taj njen album i stalno mi je bila prisutna misao kako je za mlade devojke to nezdravo da slušaju. Mislim, stihovi poput:“Ništa sam bez tebe,“ i taj „ne ostavljaj me“ stav očajnice- nije to dobro ni zdravo da mlade devojke slušaju.“
O grupi „One Direction“: „Oni su precenjeni i njihova muzika nije baš dobra. Malo mi je čudno što su uopšte poznati.“
Lordi je još za muziku Niki Minaž rekla da je „beznačajna“, a Dejvid Geta joj je „užasan“.

DaDole
08-10-2014, 07:36
Najveće botoks transFormerice

U želji da zablistaju punim sjajem poznate ljepotice spremne su na sve pa čak i na transformacije koje im potpuno mijenjaju lice

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001392.jpg

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001389.jpg

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001390.jpg

DaDole
08-10-2014, 07:37
Da li idu kod istog čike:neznam:

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001391.jpg

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001393.jpg

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Nov2013/60886454.jpghttp://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61001420-sharon-stone-afp.jpg

DaDole
20-10-2014, 08:35
Samo sedam dana nakon udaje za Georgea Clooneya, Amal Alamuddin proglašena je najutjecajnijom Londončankom.
Njezin je status i prije promjene prezimena označavao visoko obrazovanu i cijenjenu pripadnicu britanskog društva, a nakon približavanja svijetu Hollywooda Amal je postala prava zvijezda čiji utjecaj na modu i trendove nije ostao neprimijećenhttp://image.dnevnik.hr/media/images/original/Oct2014/61004922.jpg

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Sep2014/60997660.jpg