PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tetke



kojica
05-02-2012, 19:36
''Mame, rađajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepši,
nezamenjivi dar svakom detinjstvu.''

Duško Radović

Imate li vi neku omiljenu tetku? Neku kod koje ste provodili raspuste?
Kojoj je bilo lakše poveriti tajnu nego mami?

Sarmica
05-02-2012, 19:44
cuj imam li tetku, mama ima tri sestre tata takodje:)
imam jednu omiljenu, petnaest godina je starija od mene pa sam je valjda zato najvise i volela i najlakse mi bilo s njom da se uklopim, bukvalno kao s drugaricom...i dan danas
imam i jednu omrazenu:ljut:oduvek je mene najvise volela, od sve decurlije, ali valjda me od sve te silne ljubavi udavila i ubila u pojam, kase ona spomene ja vako:neutral:
eto :jasenka:
i ja sam tetka:juhu: i to dvaput:dada:i to je mnogo lepo:bisa:

kojica
06-02-2012, 16:26
U.. :qq: al si ti bogata..
Ja imam samo jednu jedinu tetku. :sad: I ne slažemo se baš najbolje.
Valjda zato što me je sve cinkarila mami.

mica
07-02-2012, 06:38
Ja sam imala dve tetke i obe sam obozavala. Jedna je, na zalosto umrla, i to maltene, na mojim rukama... Sa drugom imam isto, poseban odnos. I dan danas...Kod nje sam bezala sa casova, pokrivala me je kod mame za svaku glupost...Intetresantno i dan danas, to radi...Ja sam porasla, ali su gluposti ostale:lol: Ona mi je druga majka. Ona, kojoj mogu sve da kazem bez straha od osude...Dobro, skoro sve :lol: Ona je ta, kod koje odem kad imam prolem i kod koje se ususkam u zagrljaj i vise nista, nije vazno... Da, imam tetku koju obozavam...:bisa:

DaDole
07-02-2012, 08:45
tetke su bogatstvo..imam 4 ali su mi sve daleko:( Najviše sam vezana za jednu tetku koja me učila kako da poredam haljine u ormaru,posložim majice,kako da se oblačim i češljam:)