PDA

Pogledaj Punu Verziju : Liverpool FC



Dr.Jekyll
31-10-2009, 10:28
Nisam video da ima tema o jednom od najboljih fudbalskih klubova svih vremena...kao njihov veliki fan otvaram temu o njima.
Iznosite svoja mišljenja o Liverpool FC,hvalite,kritikujte,postavljajte slike i ostalo...

:srce: :srce: :srce:YOU'LL NEVER WALK ALONE :srce: :srce: :srce:

Kal-El
31-10-2009, 12:49
Mislim da Rafa odavno trebao da ode.

Dr.Jekyll, navijamo za iste klubove :)

supermen*prvi
31-10-2009, 17:15
Gledao sam obe utakmice kad smo tukli Liverpul. I u Beogradu i u Liverpulu. Steta sto ta generacija Zvezde nije te godine osvojila Kup evropskih sampiona. Sada bismo imali dve titule!

supermen*prvi
31-10-2009, 17:20
Kopija sa onog drugog foruma!

__________________________________________________ _____________________

Volim Liverpul. Volim ga od onda kada smo ih (ne znam tacno 73 ili 74 godine) pobedili u Liverpulu 2:1. Leteli smo Iljusinom. Bilo nas je 92. Imao sam na sebi specijalno siveno crveno-belo odelo. Materijal,grubo crveno-belo platno, ono sto se koristi za zastitu izloga od sunca, postavljeno crvenom svilom! Zastava od 3 metra. Bela kosulja i crvena kravata. Kapu i sal sam kupio u Liverpulu. Bili smo na istocnoj tribini a njihov sever krcat neverovatnim navijacima. Posle pobede ispratili su Zvezdu dzentlmenskim aplauzom. Ceo stadion!!! A mene, onako oznacenog, sarenog, cekalo je oko 1000 navijaca.Spasao me jedan od nas 92 koji je sacuvao hladnu glavu (lako je njima bilo, nisu bili oznaceni) i bobiju koji je pritrcao, rekao da ovi hoce da me lincuju. Bobi me je izvukao iz guzve, drzeci me za ruku. NIKO NIJE SMEO DA ME PIPNE. Bobija niko u Engleskoj ne sme da dirne, niti ono sto on ima u ruci. Izveo me je iz prve ograde od pletene zice, kojom je tada bila odeljena istocna tribina od ulice. Na ulici me je predao drugoj cetvorici koji su jahali konje. Mene postavili u sredinu. Idem peske a razulareni navijaci vicu a niko ne sme nista. Kilometr tako do naseg autobusa. Kako li su samo znali koji je nas autobus?
U zadnje vreme, voleo sam Liverpul i zbog Barosa!
PS. Ipak, vise volim Mancester. Zbog one tragedije posle meca u Beogradu. Posle Zvezde navijam za Mancester. Treci je Olimpijakos.Jos iz detinjstva. Strasno mi je drago sto Delije
imaju prijatelje u Olimpijakosu.

Dr.Jekyll
31-10-2009, 19:31
To su bila vremena :)
Ovo danas,juče,prekjuče i prethodnih nedelja je da se čovek prosto razboli...
@Kal-El
Već sam bio govorio kako nama ni 10 Rafe ne bi pomoglo,ljudi koji su u klubu,prvenstveno jenkijevska g.vna,treba najuriti iz kluba i neka idu u njihovu Ameriku i neka ulažu u rodeo.

Kal-El
31-10-2009, 22:29
Danas smo ponovo izgubili. Fulam nas je pobedio 3:1 :( Znam da su gazde debili nevidjeni, ali ne svidjaju mi se kako Rafa vodi tim.

Horatio
02-11-2009, 20:55
Mislim da je vreme da Benitez polako pakuje kofere i vrati se tamo odakle je doso. Prava zamena bi bila Roberto Mancini, sa Sinisom kao asistentom.

Kal-El
03-11-2009, 00:02
Sinisa ce valjda preuzeti Lacio.

Dr.Jekyll
03-11-2009, 18:43
Toresu preti operacija i dva meseca pauze

Liverpulovim mukama ove sezone nema kraja, a pred odlučujuću utakmicu u LŠ protiv Liona u sredu Rafa Benitez suočava se sa brojnim kadrovskim problemima.
Kapiten Stiven Džerard sigurno neće igrati na stadionu Žerlan, a pored njega u timu neće biti Martina Škrtela, Martina Kelija i Alberta Rijere, dok su roviti Glen Džonson, Fabio Aurelio, Danijel Ager i David N'Gog.
UEFA je dozvolila Liverpulu da iz drugog tima regrutuje mladog Španca Danijela Ajalu ne bi li se popunila ekipa, a najviše se priča o Fernandu Toresu koji vuče povredu prepona.
Najbolji strelac Premijer lige ipak će početi utakmcu protiv Liona koju Liverpul mora da dobije ako želi da se plasira u osminu finala, ali mnogo veći problem predstavlja činjenica da bi na kraju balade morao pod nož što bi ga odvojilo sa terena najmanje dva meseca.
"Pokušavamo da napravimo balans jer je bio veoma blizu odlaska na operaciju. Dva dana su prošla od meča sa Fulamom i on još uvek oseća neke bolove. Nije mu prijatno jer nema mnogo snage i zato pokušavamo da ga zaštitimo. Ipak, moramo da ga povedemo u Lion jer zaista nemamo puno opcija", rekao je menadžer Liverpula Rafael Benitez.

Titula u ligi je već prilično daleko od "crvenih", a tanak sastav bez sto posto spremnih najboljih fudbalera moraće da spašava sezonu ili se suoči da klasičnim debaklom, ne samo rezultatskim, s obzirom da bi neuspeh u grupnoj fazi LŠ doneo gubitak klubu od deset miliona funti.

Dr.Jekyll
03-11-2009, 18:45
Sinisa ce valjda preuzeti Lacio.

Katanija hoće Sinišu Mihajlovića

Kako prenosi Korijere delo sport uprava Katanije zainteresovana je da na klupu dovede Sinišu Mihajlovića s obzirom da se sadašnjem treneru ekipe Đankarlu Acoriju smeši otkaz.

Italijanski dnevnik prenosi da se sportski direktor Katanije Pjetro Lo Monako već sastao sa nekadašnjim asom Lacija i Intera koji bi ekipu mogao da preuzme već naredne nedelje.
Acori će u subotu imati priliku da sačuva fotelju, ali samo ako trenutno pretposlednji tim u Seriji A kod kuće pobedi ekipu Napolija. Lo Monako ipak nije želeo da preko novina licitira, istakavši da sadašnji stručnjak u svakom slučaju ima podršku uprave.
"Nastavićemo sa Acorijem. Situacija nije prijatna, ali moram da priznam i da nismo bili baš toliko loši na dosadašnjih 11 mečeva", rekao je prvi operativac popularnih "slonova".
U slučaju dolaska u Kataniju Mihajlović bi se ponovo suočio sa grčevitom borbom za opstanak što mu se desilo prošle sezone kada je na kratko vodio Bolonju.
Mihajloviću je to ujedno bio i trenerski debi, a prethodno je ispekao zanat kao asistent Roberta Manćinija sa kojim je u Interu osvojio tri titule prvaka.

Dr.Jekyll
08-11-2009, 21:59
Kad već nismo dobri u fudbalu,barem osvajamo titule u SUPERLEAGUE FORMULA

Kal-El
09-11-2009, 08:10
Yeah :) :) Zaboravio sam na to, bravo za crvene :)

Jesenjin
10-11-2009, 19:35
Sinoc izvukose remi sa Birmingemom, ali na guzove jer im sudija dade s neba penal za 2:2.

Kal-El
10-11-2009, 19:55
Izvukose remi, a ja pado :(
Da nam nisu Gerard i Tores borili bi se za opstanak, bruka za najtrofejniji engleski klub :(

Djole
10-11-2009, 21:00
ma raspad sistema :raz_084:

Mr.OneTwo
08-04-2010, 16:03
raspravu nastavite na temi koja je posvecena engleskoj ligi.