PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dobra žena (The good wife)



Nežnicah
13-02-2012, 23:35
Dobra žena
5060
Od utorka 07.02
svakog radnog dana u 22:05
Repriza 14:00
Režija: Čarls MekDugal
Uloge: Džulijana Mardžils, Kristin Baranski, Džoš Čarls, Arči Penjabi, Met Čukri


U dramskoj seriji ,,Dobra žena“ glavna glumica tumači ulogu supruge i majke, koja nakon što joj suprug završi u zatvoru zbog slučaja političke korupcije i seksualnog skandala, hrabro preuzima brigu o porodici. Inače, Džulijana Mardžils je dobila Emi i Zlatni Globus za ovu ulogu, nakon emitovanja I.sezone u Americi.
Nakon što joj suprug priredi veliko poniženje zbog otkrivanja političke korupcije i seksualnog skandala, Ališa Florik se vraća svojoj advokatskoj karijeri. Kao mlađa partnerka u prestižnoj advokatskoj kancelariji u Čikagu, ona se pridružuje svom dugogodišnjem prijatelju i kolegi sa fakulteta Vilu Gardneru. Kao partner u kancelariji, Vil sa zanimanjem prati kako će se Ališa snaći na poslu nakon trinaestogodišnjeg odsustva iz sudnice. Ona je zahvalna što joj je najbolja parničarka u kancelariji ponudila mentorstvo, ali uskoro otkriva da ponuda ima posebne uslove i da će do uspeha ipak morati da dođe sama. Među mladim dvadesetogodišnjacima, opsednutima uspehom, Ališa upoznaje i svog glavnog konkurenta u borbi za mesto punopravnog partnera – Kerija. Keri je na prvi pogled ljubazan, fin, ali je opsednut položajem. Ališa saveznicu nalazi u Kalindi, nepokolebljivoj istražiteljki. Svakodnevno jačajući svoje samopouzdanje, Ališa postaje snažna žena sa karijerom koja želi svojoj porodici da nadomesti sramotu koju je njen muž priredio. Četrnaestogodišnji Zak i trinaestogodišnja Grejs upoznaju mamu koja više nije samo dobra žena, već žena koja drži sudbinu u svojim rukama.

Veceras sam odgledala 5.epizodu, nisam ni znala za emitovanje ove serije, jer iskreno, Happy tv preskacem u sirokom krugu zbog niskobudzetnog programa i rijalitija Parovi. Ali pogled mi se zadrzao na sceni sa ovom lepom glumicom, onda ugledah i `Zverku` i jos neke poznate likove, i ja lepo odgledah celu epizodu i sad jedva cekam sledecu. Dopada mi se u odnosu na ostalo sto nude drugi kanali u to vreme :)

причалица
13-02-2012, 23:36
gledala sam seriju na ''hallmark''-u, dok se još tako zvao. serija je odlična.

Nežnicah
13-02-2012, 23:39
Znaci isplati se gledati je, hvala prico :) bas mi je nekako legla sto bi rekli.

причалица
13-02-2012, 23:42
videla sam, u prolazu, epizodu pre neki dan...ali, nisam registrovala na kojoj je tv. hvala na informaciji.

Lupe
05-04-2012, 00:40
Odlična je serija, malo teška jer se bavi ozbiljnim temama, ali dobra.

причалица
05-04-2012, 17:41
ide novi serijal ''good wife'' na universal kanalu. stvarno, nemam reči.
nimalo nisu popustili u kvalitetu, iako sam odgledala tih par sezona (ne znam koliko se dugo serija daje). naprotiv, drže dobar ritam i zanimljivi su i dalje.

Man
05-04-2012, 17:46
ja mislio stvarno :eek: pa reko zar to postoji :(

причалица
05-04-2012, 17:47
samo na filmu :lol:
a i ostavila je muža i ima mlađeg i uspešnog švlaera, tek toliko da se zna šta je good wife koncept :lol:

Nežnicah
05-04-2012, 18:50
Ljudi moji pa ja sam i zaboravila na ovu seriju :qq: Kako je to moglo da mi se desi? Nemam taj universal kanal, a nisam u toku da li je i dalje prikazuju na happy tv? E prava sam izlapela baba, preporucim nesto i onda sama zaboravim na to :babs:

причалица
06-04-2012, 18:11
mislim da se ne daje više na hepiju. sinoć sam nešto vrtela kanale oko 22.30 i ne sećam se da sam je videla tamo.