PDA

Pogledaj Punu Verziju : U slučaju požara....



kojica
29-02-2012, 09:31
tutanj napolje... :lol:

Ali recimo da u ovom slučaju imate mrvu vremena da zgrabite nešto što vam je
posebno važno ili drago.. šta bi to bilo?

napomena
Sami ste u kući i ne morate da spašavate svoje voljene.

Sarmica
29-02-2012, 09:33
pa pare, dokumente...šta drugo:hm:

Marko:
29-02-2012, 09:33
Pljuge i upaljač koji je izazvao požar :igrac:

mrav
29-02-2012, 09:39
joj mene nesto stomak nadima zadbnje vreme, pa cesto dolazi do curenja metana, ne verujem da bi stigao da izadjem iz požara ako se zahuktao, verovatno bi pustio goluba u kljucnom momentu i razneo celu zgradu. naravoučenije ne jedite negašeni kreč sa bunikama

Cruz
29-02-2012, 09:39
cigare, novcanik i mobilni, a ako stignem i laptop :hm:

Sarmica
02-04-2012, 14:33
i mobilni bi verovatno trebala, ali ja se toga ne bi setila:(kasam baba nikako da se naviknem da treba to čudo da nosim...i punim

Vidana
02-04-2012, 20:11
patike koje sam nedavno kupila
i komjuter

kojica
23-04-2012, 22:15
cigare, novcanik i mobilni, a ako stignem i laptop :hm:

a kafa ako je ostala nepopijena... :hm:

Moonster
23-04-2012, 22:19
tutanj napolje... :lol:

Ali recimo da u ovom slučaju imate mrvu vremena da zgrabite nešto što vam je
posebno važno ili drago.. šta bi to bilo?

napomena
Sami ste u kući i ne morate da spašavate svoje voljene.
Keš, dokumenta, ključeve od auta i još nekoliko sitnica meni bitnih :kapa:

Sagacity
23-04-2012, 22:19
tutanj napolje... :lol:

Ali recimo da u ovom slučaju imate mrvu vremena da zgrabite nešto što vam je
posebno važno ili drago.. šta bi to bilo?

napomena
Sami ste u kući i ne morate da spašavate svoje voljene.
Ja sam jednom bila na tuširanju u kupatilu i tada je bio neki malo žešći zemljotres...:lol: :lol:

Povedena tom situacijom.....ništa ne bih uzela...Ali recimo, da bih volela da izletim van obučena...To bi bilo sasvim dovoljno kada sam ja u pitanju...:lol:

kojica
23-04-2012, 22:20
:qq: nisi se obukla?

kojica
23-04-2012, 22:33
Sad si me setila na jednu situaciju, koju sam sto puta pomenula, al moram makar još jednom.. :lol:

Za vreme bombardovanja, kad je bio onaj jak zemljotres..
U komšiluku bio jedan mlađi bračni par sa dvoje dece. Živeli su sa njegovim roditeljima.
Njih dvoje dograbe po jedno dete i izlete napolje. Kad se sve smirilo i kad su krenuli
nazad u stan, svekar kaže da sutra imaju važan porodični sastanak. Sastanak je svekar
počeo sa
''Samo da objasnim zbog čega je važno spavati u pidžami...''

:mrgreen:

Sagacity
23-04-2012, 22:40
:qq: nisi se oukla?
Ma kakvi...nisam ni htela da izađem...Džaba ti i zemljotres, gde da izletim gola van....:qq: Zemljotres mi je bio manje bitan...

:lol:

Nežnicah
23-04-2012, 23:09
Kao neko ko je doziveo i preziveo pozar u svom stanu, mislim da su to momenti kada ne znate sta biste pre... da li da gasite vatru, da li da spasavate zivu glavu, da li da spasite nesto od stvari... gledate kako se vatra siri, unistava sve sto imate i bukvalno ne znate sta biste pre. Ja sam tada decu prebacila kod komsinice, pokusala da ugasim vatru ali to je bilo nemoguce, nema tu mnogo vremena za razmisljanje sta da sklonim, reagujete prilicno haoticno a i vatra vam ne daje prednost da nesto sklonite i stignete uopste da pomislite sta biste sklonili... ja sam recimo sklonila laptop koji nije bio moj, jer je bio najblize vatri, a svoj komp samo malo uspela da odmaknem od police koja je pocela da se dimi, i vise nije bilo vremena ni za sta. Kada su me isterali iz stana jer nije moglo vise da se dise, i kada me komsinica malo umirila, setila sam se da su mi papagaji ostali...moje dve slatke pticice. Nije mi bilo zao ni namestaja, ni stana, ni garderobe, koliko mi je bilo zao njih, pa zar kompjuter tudji da spasim a ziva bica ne...nikad to sebi necu oprostiti :(

Cruz
24-04-2012, 06:47
a kafa ako je ostala nepopijena... :hm:

u odlazecem trku navrnula bih soljicu, steta da propadne :trepp:


Ja sam jednom bila na tuširanju u kupatilu i tada je bio neki malo žešći zemljotres...:lol: :lol:

Povedena tom situacijom.....ništa ne bih uzela...Ali recimo, da bih volela da izletim van obučena...To bi bilo sasvim dovoljno kada sam ja u pitanju...:lol:

moram da se nadovezem na ovo, podseti me sad na vreme bombardovanja, ja ispod tusa, sampon na kosi, a napolju trese li trese, pomislila sam da komsija vuce kontejner da premesti, a onda su moji ukucani poceli uspaniceno da lupaju na vrata... e to je bilo stvarno komicno :raz_114: