PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sa horoskopom do umetnika



Cruz
03-03-2012, 15:13
Svaki od četiri elementa (zemlja, vazduh, vatra, voda) odgovara određenim oblicima umetnosti. Istražite kako astrologija može da vas usmeri ka kreativnijem životu!

VAZDUH (BLIZANCI, VAGA, VODOLIJA)
Vazdušni znaci vole da komuniciraju, pa čak i ako niste prirodno skloni pisanju, svet pisane reči može i dalje za vas biti uzbudljiva teritorija za istraživanje. Napišite bez mnogo premišljanja prvo što vam padne na pamet. Ili napišite reči koje imaju neko važno značenje za vas i napravite od njih kolaž, fotografiju ili iskoristite neku drugu formu umetnosti. A ako se osećate posebno avanturistički, zabavan način da zagrebete po svojoj kreativnosti može biti čitanje poezije na javnim mestima.

VATRA (OVAN, LAV, STRELAC)
Vatreni znaci vole pokret pa igra, gluma i druge dinamične aktivnosti mogu da vam pomognu da oslobodite kreativnost u sebi. S obzirom na to da volite i da nastupate pred publikom, probajte da se ubacite u neki amaterski teatar ili upišite napredni čas plesa? Možda nećete biti zvezda istog momenta kada kročite na scenu, ali će vam mogućnost da se izrazite definitivno doneti radost.

VODA (RAK, ŠKORPIJA, RIBE)
Vodeni znaci su najkreativniji u Zodijaku, ali i najviše cene privatnost. Vi volite da se izrazite iza zavese, za svoju dušu. Muzika, fotografija i slikanje su oblici umetnosti koji se kod vas prirodno razviju, pružajući vam kreativni ventil koji ne zahteva previše izlaganja u prvom planu. Kroz ove aktivnosti možete da podelite sa svetom svoju prirodnu moć zapažanja.

ZEMLJA (BIK, DEVICA, JARAC)
Zemljanim znacima je potrebno da se bave nečim kreativnim što će biti korisno koliko i lepo. Aktivnosti kao šivenje, kuvanje i rad sa drvetom ispunjavaju vašu potrebu za kreativnošću a ujedno stvarate nešto što je korisno; izrada skulptura i grnčarije su takođe dobre opcije za vas. Najbolje ćete pokazati svoj dar ako možete da uživate u hobiju u udobnosti svog doma

mrav
03-03-2012, 15:15
a zato ja cesto pisem gluposti? e sad mi je lakse :zrika:

Cruz
03-03-2012, 15:15
koji ti bese? :lol:

mrav
03-03-2012, 15:19
pa onaj vazduh vazduh, iz priloženog bi se reklo da sum blizanac

Cruz
03-03-2012, 15:32
uuu onda smo isti :rile:

mrav
03-03-2012, 15:52
au pa jadna ti onda :eek:, nije ti lako ako si pola ko aj

Cruz
03-03-2012, 16:41
sto jadna, sta mi fali :novine1:

mrav
03-03-2012, 16:42
ondak nesi ko ja, kolko mene koštalo na prvu loptu što usmeno ispišem il pismeno rečem