PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta dobrog frajera čini neodoljivim?



vojvođanka
02-11-2009, 19:10
Šta dobrog frajera čini neodoljivim za žene, često je pitanje, posebno kod 'početnika'. Odgovori su različiti i čini se da svaka žena ima svoju listu parametara: zgodno telo, smisao za humor, harizma, maniri...

U svakom slučaju trenutna moda i aktuelni pro*pisi koji se odnose na dužinu njegovih nogavica ili način šišanja sa tim nemaju naročite veze. Evo nekoliko najbitnijih elemenata koje poseduju dobri frajeri:

Ono nešto
Često se mogu čuti žene koje kažu da tip koga obožavaju i nije "ništa posebno", ali da ima "nešto".
Reč je o specifičnoj energiji koja se, kao afrodizijak, širi na sve koji se zateknu u njegovoj blizini. Deluje kao zov, omamljujuće, obezoružavajuće... Lepši pol je uvek svestan prisustva takvog muškarca, koji se nikada ne nameće, ali se njegova blizina ne može ignorisati, piše Men's Health.

Beskrajno zabavan
Ako frajer nije sposoban da ubedi sebe da je pravi izbor, teško da će ubediti nju. Muško samopouzdanje je ženski afrodizijak bez konkurencije. Ova vrsta unutrašnje moći je mnogo podsticajnija i trajnija od spoljašnjih simbola moći: novca, garderobe, automobila... Njegovo uživanje u sopstvenoj koži za nju je apsolutni izazov. Takav frajer nikada nije: ljubomoran, koleb*ljiv, uplašen i zabrinut za utisak koji će ostaviti.

Pametan
Pravilo koje izaziva najviše nedoumica. Većina muškaraca je u zabludi jer smatra da obrazovanje nema nikakve veze sa tim koliko je dobar frajer zaista dobar i da ga to, štaviše, čini dosadnim. Mušakarac koji ume da govori, koji vešto razlikuje Rembranta od El Greka i koji ne misli da je jedini Homer na svetu otac porodice Simpson, beskrajno imponuje ženama. Takav frajer nikada nije: tupadžija, baja, nepismen.

Doteran
Definitivno, reč koja je zaštitni znak ovog vremena. Međutim, poplava saveta za perfekatan stil u svakom segmentu života obično završava umnožavanjem kopija i lošim izborima. Put do ličnog stila nije kratak. Da muškarac zainteresovan da radi na sebi ne bi zalutao među rafovima sa dobrom garderobom ili u porodavnici nameštaja, potrebno je da ipak nešto zna, pa makar se to odnosilo na broj telefona kompetentnog stiliste ili dizaj*ne*ra.

Ume da se ponaša
Priča o stilu se do sada odnosila na ono što se obično naziva "imidžom", ali ona je znatno šira od toga. Dobar frajer mora da zna kako da se ponaša u svakoj prilici, kako da se ponaša prema ženi koja mu pravi društvo, kako da govori. Muškarac siguran u sopstvene kvalitete neće imati problem da sipa vino devojci koju je izveo na večeru, jer neće strahovati od toga da će ga ona, zbog ovog gesta smatrati "suviše prefinjenim". Biće prilike da joj pokaže da to nema veze jedno sa drugim. Takav frajer nikada nije: seljačina, dripac, snob, "džabe mu pare", hodajuća katastrofa.

Pun ideja
Žene su uvek oduševljene muškarcima koji imaju nekoliko predloga u rukavu, rezervna rešenja, plan B. Još od najstarijih vremena, kada je on odlazio u lov, a ona čekala plen. Bez obzira na današnju spremnost žena da uzmu stvar u svoje ruke, većina njih će biti razočarana tipom koji sedi i čeka rešenje. Takav frajer nikada nije: "penzioner", lenj, neinventivan, dosadan, predvidiv, jednoličan.

Za njega nema zime
Niko ne izaziva divljenje kao muškarac koga okolnosti mogu da iznenade, ali ne i da savladaju. Od svojih kolega dobijaju poštovanje, a žene se u "njegovim rukama" osećaju vredno i sigurno. Slika muškarca koji rešava probleme je više od izazova za lepši pol. Takav frajer nikada nije: "tatin sin", smotan, kukavica, spor.

Izvor Mondo

marlon
04-11-2009, 21:50
hmmmm... frajeri tj tipovi tj muski tj jelte jaci pol su posebna sorta zivotinjki.. sad nadjoh jedan zanimljiv post kako vole da se pretvaraju... :lol:

Pazi, tip je prosto, pre oko godinu, godinu ipo dana,pri upoznavanju, izbacio na sunce svoje najbolje osobine - mastovistost, inteligneciju i svestrano obrazovanje, i ja se primim ko kreten jer je pri tom forsirao emotivnu stranu licnosti , da bi se posle dosta vremena pokazalo da , bukvalno ima Dr. dzekil i mr. Hajd licnost, i to u najgorem smislu...fora je u tome sto nisam to primecivala dugo, iako se moglo da nazre iizmedju redova..izgleda da sam namerno ignorisala to sto se naziralo..

:andjeo:

Sibi
05-11-2009, 15:30
što volim te što kukaju ... da nije tražila mister hajda ne bi našla ni dr džekila :mrgreen: meni se sviđaju obojica :roll:

marlon
05-11-2009, 16:03
svako od nas ima crte mister hajda... stvar je kako onaj drugi ima njegovo vidjenje..dal ga gotivi il ga se plasi....

petrana
05-11-2009, 16:08
to dobri frajeri ne postoji
svaki muski moze da bude neodoljiv
poenta je da ga zabole uvo je li neodoljiv
ako ima neku svoju preokupaciju koja veze nema sa zenskim svetom on je 100 % neodoljiv
e, el tu nema laganja :lol: ne mozes da odglumis sto posto da imas neku prokupaciju
mos donekle da glumis, i toliko koliko dobro glumis da budes neodoljiv dok ne budes procitan
al da bas bude neodoljiv, treba da ga uvo zabole
ps. aj dobro, ne bas sasvim, ono da je na ivici da ga uvo zabole
:lol:

marlon
05-11-2009, 16:32
e da imaju reputacije sad bi ti dao petrano...

petrana
05-11-2009, 16:33
e da imaju reputacije sad bi ti dao petrano...
:raz_082: :raz_082: :raz_082:

sinnke
14-11-2009, 18:02
Najjaci su frajeri kojima zene ne mogu komandirati i koji ako je potrebno mogu bez problema otpiliti zenu koja je to zasluzila.

Lilu
14-11-2009, 18:05
a sta znaci to otpiliti?

sinnke
15-11-2009, 01:21
To znaci odjebati. :)

forgotten_chick
18-11-2009, 17:09
frajer je neodoljiv kada ima mozga!!!!! glupi frajeri su takav turn off :((

milan11
26-12-2009, 19:37
boja bankarske kartice, ne vidim sta moze drugo da bude

Sibi
27-12-2009, 01:59
Mislim da tu nema pravila. Ono što ja smatram neodoljivim kod muškarca, možda ne smatra neka druga žena. Boja kartice svakako nije proritetna za mene... za neku drugu jeste .. i tako možemo u nedogled... :)

doc holliday
27-12-2009, 14:22
ili do prvog susreta :tease:

milan11
27-12-2009, 21:08
Mislim da tu nema pravila. Ono što ja smatram neodoljivim kod muškarca, možda ne smatra neka druga žena. Boja kartice svakako nije proritetna za mene... za neku drugu jeste .. i tako možemo u nedogled... :)

ja kazem ovde sve andjeli, a de ste bile ja kad sam se zenio?

Sibi
27-12-2009, 21:21
ja kazem ovde sve andjeli, a de ste bile ja kad sam se zenio?

Mi ovde ... a ti? :)

QueenOfClubs
03-01-2010, 20:39
А нећу да буде неодољив...
Јер то је само привид и то је само у очима посматрача.

Bisernica
13-01-2010, 15:43
Stvar ukusa,i svakog ponaosob,ne privlače nas iste stvari podjednako sve.
Za mene - jednog muškarca čini neodoljivim njegov stil i intelekt !!
Ako nema u glavi,može da ima u mišićima šta god hoće-džaba trud ;)

причалица
11-02-2010, 18:30
dobar frajer mora da bude pametan inače je truba.

QueenOfClubs
11-02-2010, 18:36
dobar frajer mora da bude pametan inače je truba.

Данас сам мало ћаскала са другарицом...

ја – Али он је глуп :roll:
она – Такав и треба да буде. Шта ће ти паметан? Најважније је да има лову и не паметује много. :rile:

Да ти кажем Причалице...
Упознала сам паметне, а са некима и била, који баш нису неодољиви.
Мора уз памет да иде још нешто...
Стил, харизма, шарм, смисао за хумор, ОНАЈ поглед...
И тако...

sani
11-02-2010, 22:33
neodoljiv je kad proradi biohemija..a to bas ne mozes objasniti sta konkretno, kao sto rece Kvini, od svega po malo..

Cini mi se da veliku ulogu igra telesni miris ..jednostavno , neko ti ''zamirise''..i to je to! :)
naravno , ne mislim na kozmeticke mirise :D

QueenOfClubs
20-02-2010, 19:33
.

http://www.youtube.com/watch?v=p4_2ea-yRmM&feature=related
:sojka:

Sibi
21-02-2010, 14:52
za mene je samo jedan neodoljiv :)

Cruz
29-02-2012, 11:02
Ono nešto
Često se mogu čuti žene koje kažu da tip koga obožavaju i nije "ništa posebno", ali da ima "nešto".
Reč je o specifičnoj energiji koja se, kao afrodizijak, širi na sve koji se zateknu u njegovoj blizini. Deluje kao zov, omamljujuće, obezoružavajuće... Lepši pol je uvek svestan prisustva takvog muškarca, koji se nikada ne nameće, ali se njegova blizina ne može ignorisati, piše Men's Health.

sa ovim bih se slozila i rekla da je u pitanju harizma, a prisutan je i seksipil, o cemu smo dosta ovde pisali i rekli da ga svaka od nas drugacije dozivljava. jedno je sigurno, muskarac koji "zraci" svakako ce privuci nasu paznju.



Beskrajno zabavan
Ako frajer nije sposoban da ubedi sebe da je pravi izbor, teško da će ubediti nju. Muško samopouzdanje je ženski afrodizijak bez konkurencije. Ova vrsta unutrašnje moći je mnogo podsticajnija i trajnija od spoljašnjih simbola moći: novca, garderobe, automobila... Njegovo uživanje u sopstvenoj koži za nju je apsolutni izazov. Takav frajer nikada nije: ljubomoran, kolebljiv, uplašen i zabrinut za utisak koji će ostaviti.

pa sad, svakako ce me privuci muskarac koji je siguran u sebe, a ne onaj koji se stalno nesto zali. sa tim nikakve veze nema drustveni status.




Pametan
Pravilo koje izaziva najviše nedoumica. Većina muškaraca je u zabludi jer smatra da obrazovanje nema nikakve veze sa tim koliko je dobar frajer zaista dobar i da ga to, štaviše, čini dosadnim. Mušakarac koji ume da govori, koji vešto razlikuje Rembranta od El Greka i koji ne misli da je jedini Homer na svetu otac porodice Simpson, beskrajno imponuje ženama. Takav frajer nikada nije: tupadžija, baja, nepismen.

jasno je da biramo partnere sa kojima imamo o cemu da razgovaramo, ali mislim da interesovanja variraju i nemaju preterane veze sa obrazovanjem.



Doteran
Definitivno, reč koja je zaštitni znak ovog vremena. Međutim, poplava saveta za perfekatan stil u svakom segmentu života obično završava umnožavanjem kopija i lošim izborima. Put do ličnog stila nije kratak. Da muškarac zainteresovan da radi na sebi ne bi zalutao među rafovima sa dobrom garderobom ili u porodavnici nameštaja, potrebno je da ipak nešto zna, pa makar se to odnosilo na broj telefona kompetentnog stiliste ili dizaj*ne*ra.

bitno je da muskarac vodi racuna o svom izgledu, ali nije presudan momenat pri izboru da li nosi markiranu garderobu ili ne.



Ume da se ponaša
Priča o stilu se do sada odnosila na ono što se obično naziva "imidžom", ali ona je znatno šira od toga. Dobar frajer mora da zna kako da se ponaša u svakoj prilici, kako da se ponaša prema ženi koja mu pravi društvo, kako da govori. Muškarac siguran u sopstvene kvalitete neće imati problem da sipa vino devojci koju je izveo na večeru, jer neće strahovati od toga da će ga ona, zbog ovog gesta smatrati "suviše prefinjenim". Biće prilike da joj pokaže da to nema veze jedno sa drugim. Takav frajer nikada nije: seljačina, dripac, snob, "džabe mu pare", hodajuća katastrofa.

ovo je svakako veoma vazno pitanje za zenu, jer onaj koji je ne postuje i ne ume da se ponasa ne samo u javnosti, sigurno nece privuci njenu paznju.