PDA

Pogledaj Punu Verziju : A za doručak... burek...



Cruz
16-03-2012, 14:38
Dobro, ne mora baš burek... :lol:

Da li vam se desilo da vam partner donese kafu ili doručak u krevet? Onako na poslužavniku, a vi se tek budite, kroz odškrinut prozor dopire cvrkut ptica, jutarnje sunce umiva vaša lica...

Jeste li vi njemu (njoj) priredili nešto slično? Nemojte mi samo reći da ovakav gest nije romantičan... mene bi oborio :manijak:

Tibi
16-03-2012, 14:42
Ja sam to njima radio al meni nisu, bas se lepo provedem nako sam dok pripremam, serviram...posle se nista ne desi:sad:
Sad, meni tu nika romantika osim poso, al mozda sam pogresno nesto uradio, ko ce ga znati, ja jok.

Cruz
16-03-2012, 14:44
treba da uzivas romeo, u tome je cela stvar, da radis od srca, ako ti je moranje ili "poso" kao sto kazes, onda tu nema romantike...

Sarmica
16-03-2012, 14:50
sam jednom pripremila taki fruštuk:dada:...a pošto se taj teško rasanjivao, pogled'o samo i okrenuo se na drugu stranu:raz_114:i ja lepo izađem napolje i doručak dam keru :ljut:
od tad više nisam romantična:nene:ne znam ni tad šta mi bilo

Cruz
16-03-2012, 15:02
ja bih ga ostavila gladnog posle :dada:

Sarmica
16-03-2012, 15:04
a on se jadan nije ni sećao da sam ja to donosila i da sam ga budila:lol:

rile_nezni_oblak
16-03-2012, 15:08
pa, sto? to je stanje smanjene svesti... nije covek kriv... :)))

ja sam jednoj pravio to, bas tako kako si ti opisala, kruz.. jednom se posebno secam... lepo jutro, sunce, cvrkut ptica... tamo, u toj kuci... i ona srecna, nasmejana, kad je videla.. i ruzu sam joj ubrao ispred kuce sto ima... al' ona je takve trenutnke samim svojim postojanjem zasluzivala, keve mi...

samo sto posle, kad smo sisli u kuhinju, videla da sam zaboravio da iskljucim ringlu kad sam skuvao kafu i da se istopila ona plastika sto se stavljaju sudovi kad se operu... :eek:

Cruz
16-03-2012, 15:10
da si znala pa da viknes "pozar", da vidis kako bi se probudio :rile:

Cruz
16-03-2012, 15:12
pa, sto? to je stanje smanjene svesti... nije covek kriv... :)))

ja sam jednoj pravio to, bas tako kako si ti opisala, kruz.. jednom se posebno secam... lepo jutro, sunce, cvrkut ptica... tamo, u toj kuci... i ona srecna, nasmejana, kad je videla.. i ruzu sam joj ubrao ispred kuce sto ima... al' ona je takve trenutnke samim svojim postojanjem zasluzivala, keve mi...

samo sto posle, kad smo sisli u kuhinju, videla da sam zaboravio da iskljucim ringlu kad sam skuvao kafu i da se istopila ona plastika sto se stavljaju sudovi kad se operu... :eek:

jel jesi? :) ma to je divan osecaj stvarno.. nikakve ringle niti otopljene plastike ne mogu da pokvare lepotu tog trenutka..

Sarmica
16-03-2012, 15:27
al' ona je takve trenutnke samim svojim postojanjem zasluzivala, keve mi

:pada:
kako je ovo lepo

Steppenwolf
16-03-2012, 16:08
Dobro, ne mora baš burek... :lol:

Da li vam se desilo da vam partner donese kafu ili doručak u krevet? Onako na poslužavniku, a vi se tek budite, kroz odškrinut prozor dopire cvrkut ptica, jutarnje sunce umiva vaša lica...

Jeste li vi njemu (njoj) priredili nešto slično? Nemojte mi samo reći da ovakav gest nije romantičan... mene bi oborio :manijak:

Jesam, servirao sam joj vrucu virslu za dorucak, odusevila se.

ljubičica
16-03-2012, 16:58
sam jednom pripremila taki fruštuk:dada:...a pošto se taj teško rasanjivao, pogled'o samo i okrenuo se na drugu stranu:raz_114:i ja lepo izađem napolje i doručak dam keru :ljut:
od tad više nisam romantična:nene:ne znam ni tad šta mi bilo
eto kako romantika umire iz totalnog nerazumevanja:eek:
tako ja reagujem kad mi ujutro ponude gorepomenutu virslu..:ljut: