PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zbog ljubavi postao beskućnik



kojica
27-03-2012, 07:12
Keri Dolego, bivši kandidat za guvernera Arizone na prošlogodišnjim izborima, došao je u Ukrajinu u nadi da će pronaći ljubav svog života i osnovati porodicu.

Slučaj nesrećno zaljubljenog Amerikanca, koga je policija pronašla kako u prilično zapuštenom stanju spava u blizini železničke stanice u zapadnoukrajinskom gradu Černivci, zaokupio je pažnju svetskih medija zbog svoje bizarnosti, ali je i ukazao na razmere "bračnog turizma" u zemlji.

Dolego, razvedeni otac troje dece iz Kvin Krika u Arizoni, kazao je da namerava da se uskoro vrati u Ukrajinu i pronađe svoju "srodnu dušu".

"Planiram da se vratim", kazao je on, dodajući da su Ukrajinci "veoma srdačni, ljubazni i gostoprimljivi ljudi".

U Ukrajinu je došao prošlog maja nakon što je prodao svu svoju imenovinu - kuću, automobil, kamion i motor.

"Došao sam sa idejom da se trajno nastanim, jer kad nešto naumim, idem do kraja", objasnio je on. Nesuđeni guverner Arizone proveo je nekoliko meseci krstareći bivšom sovjetskom republikom u potrazi za "svojom Ukrajinkom".

Kada je potrošio sav svoj novac, živeo je u parku u južnom gradu Simferopolju. Obreo se u gradu Černivce na granici sa Rumunijom, da bi se sreo sa izvesnom Julijom koju je upoznao preko Interneta i koja mu je obećala brak.

Julija se, međutim, nikada nije pojavila, a Dolega su našli železničari kako sedi na zemlji sa nekoliko kofera i laptopom i gleda u vozove.

Odveden je u bolnicu gde je izlečen od upale pluća, a sada se sprema za povratak u SAD.

E svašta.. :hm:

Cruz
27-03-2012, 08:17
sad ja ne razumem, on se sa njom preko neta upoznao, prodao sve sto ima i otisao u nepoznato? pa malo je zastranio rekla bih...

kojica
27-03-2012, 08:20
I opet će da se vrati, kad se sabere. :haha:

rile_nezni_oblak
27-03-2012, 08:22
on u ukrajinu a riki ce u albaniju... samo da im uvedu internet... :eek:

Cruz
27-03-2012, 08:23
ma sve mogu da razumem stvarno i to da se zaljubio preko neta i da je zeleo da je upozna i da se preseli, ali da sve proda pre nego proveri je li to to, a racunas normalan covek, nesudjeni guverner, nikako mi ne ulazi u glavu

rile_nezni_oblak
27-03-2012, 08:25
ma taj pobeg'o od tajkuna, kakva crna zenidba? za to i u arizonu ili kaliforniju mog'o da nadje neku... :eek:

Cruz
27-03-2012, 08:26
pa moguce rile, nije ni to iskljuceno

Zolton
27-03-2012, 16:31
dotako je dno zivota :lol:

Tibi
27-03-2012, 16:43
ma sve mogu da razumem stvarno i to da se zaljubio preko neta i da je zeleo da je upozna i da se preseli, ali da sve proda pre nego proveri je li to to, a racunas normalan covek, nesudjeni guverner, nikako mi ne ulazi u glavu

Ne znas ti kako ljubav ima razornu moc:sad: ni hidrogena joj nije ravna:aha:

Cruz
27-03-2012, 19:48
ma idi, ne treba mi takva ljubav, taj zreo za ludaru :)

Tibi
27-03-2012, 19:52
ma idi, ne treba mi takva ljubav, taj zreo za ludaru :)

takve ustanove odavno popunjene s taki, nema vise mesta, sada lutaju samo svetom:sad:

kojica
27-03-2012, 19:55
ma idi, ne treba mi takva ljubav, taj zreo za ludaru :)

da proverimo mi ove ovde beskućnike.. :hm: možda je neko došao da traži kojicu i kruz.. :sad:

Cruz
27-03-2012, 19:57
gde mi imamo beskucnike? :eek:

i sto bas nas da traze? :eek:

opet me stresirate :pada:

kojica
27-03-2012, 20:01
Ima ih po Beogradu, sve više i više.. :sad:

Kako što? Pa čito čovek naše postove i shvatio da smo ljubav njegovog života. :drnd:

Sagacity
27-03-2012, 20:02
Znači, čovek je za ''medalju''...:lol: :lol: Obećala mu brak preko neta....:lol: Mada....:hm:

Cruz
27-03-2012, 20:06
stvarno kojice? :huh:

ma kakav brak, vidis da taj nije bas cist u glavu, sto bi babe rekle