PDA

Pogledaj Punu Verziju : Idealan vikend



Cruz
27-03-2012, 14:20
Za Ovnove to je vikend ukraden iz scenarija Džejmsa Bonda, moto trka, skakanja sa padobranom ili vožnja skuterom po moru. Nije bitno šta, glavno je da je nabijeno akcijom, da nije dosadno ni sekundu i da je naš Ovan, naravno, glavni protagonista.

Bik želi miran vikend, sa slikanjem uz jezero, romantičnim noćenjem na jezeru, a sve garnirano obilnim ručkovima, večerama i violinom na uho. Oni nešto dubljeg džepa počastiće se luksuznim putovanjem, a krstarenje "all inclusive" zvuči im božanstveno.

Blizanac želi da se vrati u mladost, pa će sa grupom veselih prijatelja najradije otići na koncert omiljenog benda posle čega sledi luda noćna vožnja u kabrioletu, ples na kiši i čekanje zore u pijano-srećno-umornom stanju. Blizanci će rado otići do neke druge zemlje gde će se rado sporazumevati sa lokalnim stanovništvom, ako treba i rukama i nogama.

Rak ne vidi pravo uživanje bez okupljanja porodice i prijatelja, bar na nedeljni ručak, ako ne i uz posetu rodnom zavičaju i obilaženje staza iz detinjstva. Po pravilu će odabrati mirno i poznato mesto da bi se opustio uz cvrkut ptica, miris prirode i domaće hrane. Ako sve propadne, pozvaće prijatelje na roštilj ili na druženje na terasi uz osvežavajuće piće i laganu muziku.

Lavu je idealan vikend uvek vezan uz leto – produžena zabava na palubi broda usidrenog na pučini sa mnogo hrane, pića i dobrih riba. Po danu će, bez brige, imati dovoljno energije za skijanje po vodi ili vožnju gliserom, a bilo bi poželjno da to snimi televizija i prikaže u udarnom terminu kako bi mu svi poznanici mogli zavideti.

Devica priželjkuje nekakav vikend u spa centru na kom će se konačno odmoriti od lude poslovne nedelje. Pod veštim rukama masera u mirišljavim kupkama i pod lekovitim blatom zaboraviće na sve brige, oporaviti duh i telo.

Vaga voli šoping, po mogućnosti u inostranstvu. Ako naleti na modnu reviju još bolje, jer će se posle after partija na jahti uz puno ukusnih delikatesa i kvalitetnog alkohola, vratiti kući napunjenog i zadovoljenog srca.

Ako između subote i nedelje nema duge vruće noći, ništa od idealnog vikenda za Škorpije. Subotnje popodne rado će provesti sa prijateljima uz gatanje iz kafe, a predveče na erotskom kabareu sa partnerom, a posle toga sledi... doručak u krevetu u nedelju u podne, zar ne?

Sportski nastrojeni Strelci dali bi sve za rafting, kajakarenje, vindsurfing i padobranstvo. Njima odgovara avantura koja testira njihove fizičke granice, ali i mentalne – pa će mudrice među njima odabrati dvodnevni seminar o temi koja ih interesuje. Trke, zanimljivi događaji i kampovanje, neke su od aktivnosti u kojima će Strelci uživati.

Jarac je više zimski tip – vikend u planinarskoj kućici na idiličnom alpskom vrhuncu (bilo leti, bilo u zimi) bio bi po njegovom ukusu. Oni vole i da putuju, a kad već putuju, žele videti najviše što mogu – pa ako se radi o vašem partneru, budite spremni na rigorozan raspored i sate i sate hodanja.

Vodolija retko kad misli na sebe kada razmišlja o idealnom vikendu, on bi radije spašavao šume, demonstrirao protiv nuklearnih elektrana, pomagao delfinima... Za ta dva dana barem bi malo pokušao da promeni svet. Ako im to nije opcija – rado će se uputiti na festivale na otvorenom ili isprobati neku aktivnost koju još nisu isprobali.

Ribi samo obećajte da će biti u blizini vode i "kupili" ste ih. Oni obožavaju sve vrste aktivnosti vezane za jezero ili more, a kad govorimo o slanoj vodi, ronjenje im je ili najdraži hobi, ili o tome maštaju. Ako već ne može uz vodu, uživaće i u bioskopskim večerima u dvoje sa filmovima o morskoj tematici i finom klopom.

причалица
27-03-2012, 15:10
ovo nema veze sa mnom...ili ja nisam više blizanac :nene: možda sam rak :hm: njihova varijanta, u mešavini sa jarcem, bi mi odgovarala....ali bez pešačenja, molim :lol:

Cruz
27-03-2012, 15:12
pa dobro, meni sve varijante odgovaraju :lol:

причалица
27-03-2012, 15:13
meni ovo vagino baš bezveze :(

Cruz
27-03-2012, 15:14
ma samo nek je idealan, sta ima veze kako cu da ga provedem, a idealnim ga cini ono kako se osecam i sa kim ga provodim :say:

mrav
27-03-2012, 15:47
izgleda da nema moj horoskopski znak

Tibi
27-03-2012, 16:01
Nema ni mog, prso bi forum da ga stave:kafa:

kojica
27-03-2012, 16:05
Šta će meni dobre ribe na palubi broda. :krsti:

Tibi
27-03-2012, 16:14
Šta će meni dobre ribe na palubi broda. :krsti:

Ja bih znao sta sa njima:stidljiva:

kojica
27-03-2012, 16:26
Pa eto ti ih.

Meni je idealan vikend kad si sedim kući. :aha:

Zolton
27-03-2012, 16:28
horoskop je tacan :eek:...

Tibi
27-03-2012, 16:40
Pa eto ti ih.

Meni je idealan vikend kad si sedim kući. :aha:

I meni, nego se bio vratio dvaes godina u nazad:sad: nista bez foruma:pusi: