PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tadić prelomio: Podnosi ostavku!



kojica
30-03-2012, 07:57
U trci i Toma, Dačić, Panić...

Pored Tadića, kandidaturu za predsednika Srbije najavili su još lideri SNS-a i SPS-a Tomislav Nikolić i Ivica Dačić. A kako je „Alo!“ već objavio, njima će na crtu ispred URS-a najverovatnije stati nekadašnji predsednik vlade SR Jugoslavije Milan Panić. Ukoliko niko od njih ne bude osvojio više od 50 odsto glasova, drugi krug predsedničkih izbora održaće se dve nedelje kasnije, to jest 20. maja.

izvor: Alo

kojica
30-03-2012, 08:04
Nisam ni znala da je Panić još uvek živ.. :hm:

A Dačić ako dođe za precednika eto nam još jednog Slobe. :qq:

Nežnicah
30-03-2012, 08:46
Precednik nam nesto bolesno izgleda, u mozak, mislim :hm: ima neki ludacki sjaj u ocima kad prica, ako zlo postoji u nekom obliku, mislim da je njega zaposelo :dada:

Man
30-03-2012, 09:39
posle ovih 12 godina :hm: ispade sloba mali deca :(

Cruz
04-04-2012, 18:15
a bio je veliki srbin :(


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AbHffYh5MTI

Man
04-04-2012, 18:27
a meni su uzeli 15% od plate za tri prsta :ljut:

e :lakat:

Cruz
04-04-2012, 18:32
stvarno? :huh: svasta... to je demokratija :)

Nežnicah
04-04-2012, 21:24
Ovaj je izgleda siguran da ce opet biti glavna faca :eek:

Cruz
04-04-2012, 21:31
sredice on stanje u stranci do izbora, a onda.. :)

Cruz
04-04-2012, 22:13
Bregović obradio "Odu radosti" za Tadićevu kampanju Ž. Jevtić | 04. 04. 2012. - 16:36h

Goran Bregović napraviio je muziku koja će u predstojećoj predsedničkoj kampanji pratiti lidera Demokratske stranke Borisa Tadića, saznaje “Blic”.

Bregović je za Tadića obradio himnu Evropske unije “Oda radosti”. Poznata kompozicija Ludviga Van Betovena imaće drugačiji zvuk od originala. U skladu sa Bregovićevim stilom, Betovena i evropsku himnu izvodiće trubači.

Kako sazanje "Blic", kompozicija je poklon muzičara predsedniku Tadiću.blago si ga nama :)

Cruz
05-04-2012, 11:35
Tadić više nije predsednik Srbije05. april 2012. 08:36 > 12:06


Predsednik Srbije Boris Tadić uputio je danas oko 11.30 pismo predsednici Skupštine Srbije Slavici Đukić Dejanović kojim je "obaveštava o odluci da skrati svoj mandat". Tadić danas napušta zgradu Predsedništva.

Prema Ustavu Srbije, mandat predsednika može da se skrati podnošenjem ostavke o kojoj obaveštava javnost i predsednika Skupštine i tim činom prestaje mandat predsednika.


Na taj način, omogućeno je da se 6. maja, zajedno sa parlamentarnim i lokalnim, u Srbiji održe i predsednički izbori.


Predsednica skupštine sada može da raspiše i izbore za šefa države.


Tadić bi trebalo, da odmah po obaveštavanju predsednice parlamenta o odluci, napusti zgradu Predsedništva Srbije i pređe u sedište Demokratske stranke, najavljeno je ranije iz Tadićevog kabineta za list "Danas".


Tadić će i ubuduće živeti u službenoj rezidenciji predsednika Srbije. U zdanju na Andrićevom vencu ostaće zaposleni u stručnim službama, poput Generalnog sekretarijata i računovodstva.


Tadić će i ubuduće imati obezbeđenje koje mu sleduje, prenosi list.

Izvor: mondo.rs

Marko:
05-04-2012, 11:40
Ovaj je izgleda siguran da ce opet biti glavna faca :eek:

Verovatno su Šaper i Krstić pretpostavili ili znaju da ima bolji rejting nego stranka i da bi kandidaturom pomogao stranci na parlamentarnim izborima. Mene ne zanima, scenario je jasan. Toma gubi od njega, SNS uzima najviše glasova ali nema partnera za formiranje Vlade. Sve po starom, žuti i crveni opet :ljut:

Nežnicah
05-04-2012, 19:32
Znaci opet narandzasto :ljut: A mozda ako Razlicak mucne glavom pa se pridruzi Tomi, mozda bismo malo promenili boje :hm: ...bar da probamo kako nam druge boje stoje :drnd:

Man
05-04-2012, 19:35
Sad još samo da se proglasi za imperatora :eek:

dal sam spominjao da je i toma isto gomno :(

Sagacity
05-04-2012, 19:40
dal sam spominjao da je i toma isto gomno :(
Nisi, ali to i ja čak znam, iako se ne bavim politikom... i ništa ne pratim..:(

Nežnicah
05-04-2012, 19:42
A po cemu vi to znate, podelite sa ostalima :namcor:

Marko:
05-04-2012, 19:55
Ja sam ga upoznao i u razgovoru je prava lafčina. Opušten, dobronameran ume čak i da se zeza. Da ne poveruješ. Kao političar, valjda je normalno da je drugačiji.

Sagacity
05-04-2012, 20:05
Ne znam..ne bih se klela u osobu koja je svoj start od pojave promenila za 360 stepeni...Sad je veći evropejac od samih evropejaca...:lol: :lol:
No, moje ne treba da se računa, ja nisam neki poznavalac politike...:kapa:

Nežnicah
05-04-2012, 20:06
Ja sam ga upoznao i u razgovoru je prava lafčina. Opušten, dobronameran ume čak i da se zeza. Da ne poveruješ. Kao političar, valjda je normalno da je drugačiji.

E to mi je drago da cujem :dada:

kojica
05-04-2012, 20:09
Ja sam ga upoznao i u razgovoru je prava lafčina. Opušten, dobronameran ume čak i da se zeza. Da ne poveruješ. Kao političar, valjda je normalno da je drugačiji.

Tomu si upoznao? :hm:

Nežnicah
05-04-2012, 20:12
A ja sedela sa Vucicem u klupi u zem.gimnaziji :lol:

kojica
05-04-2012, 20:16
A ja sedela sa Vucicem u klupi u zem.gimnaziji :lol:

a jel.. :palac: aj ogovaraj ga malo...

Sagacity
05-04-2012, 20:16
A jesam li vam rekla da Vučić nikada nije bio zaposlen..kao i većina sa naše političke scene..Oni od kada su se rodili, oni su se ''ustrančili''...:dada:, ali nema veze oni se bore za ''radnička prava''...:lol: :lol:
Zato ja nisam stigla da političim...od rada...:kapa:

Nežnicah
05-04-2012, 20:23
a jel.. :palac: aj ogovaraj ga malo...

nosio je onu frizuru italijanku, ako se tako zvala, i jaako jako je voleo marksizam, razredna nam je to predavala i on je tu uvek bio nenadmasiv, nije izlazio na velike odmore, radije je sedeo u ucionici, bio je ok sa svima i svi su ga gotivili u razredu :)

kojica
05-04-2012, 20:29
Mukica... :sad: pa on se baš nije uklapao u društvo..

Nežnicah
05-04-2012, 20:33
Kako nije, pa on je bio nas Vucko i svi smo ga voleli :dada:

kojica
05-04-2012, 20:34
Pa što se nije družio sa vama za vreme odmora? :hm:

Nežnicah
05-04-2012, 20:49
Nemam pojma :hm: ja sam uvek bila prva na vratima kad zvoni za odmor, da sa drugaricom odem da kupim uzinu i da setamo po parku :)

Sagacity
05-04-2012, 21:41
Nemam pojma :hm: ja sam uvek bila prva na vratima kad zvoni za odmor, da sa drugaricom odem da kupim uzinu i da setamo po parku :)
Znaš šta mene Babsi zanima..ako možeš da mi kažeš...:hm: kakav je bio na fizičkom...jel' mogo da potrči i tako to...Mislim, jel' bio spretan i okretan...:kapa:

Marko:
05-04-2012, 21:43
Evo ja ću ti kažem. Odlično igra basket, nije loš ni u fudbalu. Mene nije tuk´o nikad ali bije k´o mećava. Toliko o sportskim aktivnostima jednog od kandidata za gradonačelnika.

Nežnicah
05-04-2012, 21:44
Ne mogu ti to reci Sago jer sam uvek bezala sa casova fizickog, zato sam nakupila gomilu neopravdanih i zamalo iskljucenje iz skole :lol:

Sagacity
05-04-2012, 21:54
Evo ja ću ti kažem. Odlično igra basket, nije loš ni u fudbalu. Mene nije tuk´o nikad ali bije k´o mećava. Toliko o sportskim aktivnostima jednog od kandidata za gradonačelnika.
E baš ti hvala Marko na ovim informacijama...al' stvarno ne mogu da ga zamislim kao spretnog i okretnog....:lol: džaba mi objašnjavaš...

Cruz
05-04-2012, 22:14
izvin'te, o kome pricate na botinoj temi? :hm:

Marko:
05-04-2012, 22:17
Izvinite vi. Moderirajte po potrebi.

rile_nezni_oblak
05-04-2012, 23:07
Boris Tadić stvorio jedno radno mesto


Za novo radno mesto već vlada veliko interesovanje


http://razbibriga.net/imported/2012/04/boristadic300x225-1.jpg

BEOGRAD, 5. april 2012, (Njuz) – Bivši predsednik Srbije Boris Tadić stvorio je svojim skraćenjem mandata jedno radno mesto, javljaju agencije.
Оvaj Tadićev čin otvorio je celo jedno radno mesto predsednika Srbije, sa prosečnim radnim vremenom od 40 sati nedeljno i prosečnom platom od 90.000 dinara plus bonusi, čime bi se iz poreza u budžet republike Srbije godišnje slilo oko pola miliona dinara.

Kako nezvanično saznajemo, za ovo radno mesto već vlada veliko interesovanje kod građana Srbije i pretpostavlja se da će na ovom mestu biti upošljena jedna žena ili jedan muškarac, odnosno u proseku približno jedna osoba.

- Obećali smo na stotine hiljada radnih mesta, i to obećanje već počinjemo da ispunjavamo – izjavio je Tadić povodom potpisivanja ugovora o oslobađanju radnog mesta – Ovaj primer pokazuje da i u najtežim vremenima ima povoda za optimizam – rekao je Tadić čestitajući sebi na potencijalnom smanjenju nezaposlenosti.

Zgrada predsedništva će do popunjavanja radnog mesta biti prazna, ali se očekuje da bi ovaj projekat zapošljavanja jedne osobe do polovine 2012. trebalo da stvori dobru klimu za inostrane investitore.

Man
06-04-2012, 01:46
http://www.youtube.com/watch?v=aaArTWZKwmw&feature=player_embedded

kojica
06-04-2012, 05:44
izvin'te, o kome pricate na botinoj temi? :hm:

O budućim precednicima.. :drnd:

Cruz
11-04-2012, 12:06
http://www.youtube.com/watch?v=tWnS2IdoK3U&feature=share

sto mi je muka :neutral: