PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dovoljan je samo dodir...



Cruz
05-04-2012, 09:43
Da li je jedan slucajni pogled, nezan dodir ruke, miris koze dovoljan da se u vama probude romanticna osecanja koja vam nagovestavaju da ste sreli osobu koja vam odgovara? Sta se tacno dogadja u vama kada osetite romanticni fluid?

Sagacity
05-04-2012, 10:44
Kada osetim romantičan fluid :hm: zbunim se ...:dada: Kako je moguće da se to baš meni dogodilo...:lol:
Da baš tako, malo je potrebno za taj ''romantičan fluid'', ako naletiš na osobu koja ti prija...Pogled, neki sitan gest...neka šala u kojoj se prepoznajete...:)

SJAJNA
02-05-2012, 23:18
5724

Moonster
02-05-2012, 23:47
Da li je jedan slucajni pogled, nezan dodir ruke, miris koze dovoljan da se u vama probude romanticna osecanja koja vam nagovestavaju da ste sreli osobu koja vam odgovara? Sta se tacno dogadja u vama kada osetite romanticni fluid?
Mjok, to ni približno nije dovoljno za bilo šta :kapa:
Romantični fluid :hm:
Je l' to peto agregatno stanje ? :hm:
Pa 'vako, prvo utvrdimo koliki je Rejnoldsov broj, pa gledamo dalje :kapa:

Cruz
03-05-2012, 07:58
bas si romantican moon :cruz:

Moonster
04-05-2012, 03:11
bas si romantican moon :cruz:
Poznat sam po tome :aha:

@tema
Nemam pojma, nisam iz te ili sličnih priča nekih romantičnih fluida, čvrsto sam prizemljen i uzemljen, tako da mi se takve stvari ne dešavaju...

Cruz
04-05-2012, 07:25
mnogo propustas moon, samo to mogu da ti kazem :cruz:

DaDole
04-05-2012, 07:41
pogled,onaj od kog mi nešto zatitra 'nako:say:
još ako je malo iskošen ili zamagljen:pada:

Nežnicah
01-03-2013, 22:14
dodir u kombinaciji sa glasom i pogledom :pada:

naki
01-03-2013, 22:27
onog trena kada na ovom svetu zastanu kazaljke, poklope se pogledi, srce zaigra, dusa zatreperi, a usne zaneme...
osetim njega u svakom delicu bica...
i znam...da slucajnosti ne postoje...
da romantika nije mit...
i da cuda spajaju dvoje kojima je sudjeno da se nadju...
u ocima, u dodiru, u spoznaji...
:aha:

Fića
01-03-2013, 22:39
...i začuće se zvona sa svih planina i bregova,
utihnuće sve zveri, nastaće muk...
govoriće samo noć i jutro što ga dočekujemo
svijeni, zaspali pod pahuljama belim...

Keti
01-03-2013, 22:54
...i začuće se zvona sa svih planina i bregova,
utihnuće sve zveri, nastaće muk...
govoriće samo noć i jutro što ga dočekujemo
svijeni, zaspali pod pahuljama belim...


a di je tu sunce :lola:

Fića
01-03-2013, 23:04
a di je tu sunce :lola:


paa, nema tu sunca, ovde mesec obasjava i par milijardi zvezda ;)

naki
01-03-2013, 23:07
a di je tu sunce :lola:
sunce udari u glavu :qq:
bolje se oseca romantika u mraku okupanom mesecinom :dada:

darko1
10-08-2013, 18:52
" LJ je najjača kosmička sila jača i od gravitacije koja spaja planete. Nemoćni smo u borbi sa njm jer da smo jači bili bi APSOLUTNI GOSPODARI a to bi bilo negiranje suštine univerzuma . Sićušna jedinka kakva jesmo ( zrnovog zrna zrno ) nemože imati tu moć . Jedna ljubav smenjuje drugu i treba izbeći veliki bol makoliko to bilo teško u tom trenutku. Postavljamo sebi pitanje "Pa zar pored tolike ljubavi koju osećam i pokazujem ona nemože ni ruku da mi pruži.Šta je onda ljubav uopšte i postoji li". LJ prema porodici je veća SVETINJA a sve ostale su prolazne ili NEPOTPUNO OSTVARLJIVE ( " Dovoljan je samo dodir... " ) . Ogromna je razlika između ovo dve. Verujem da je ova druga suština našeg postojanja i vapaja za ISTINOM. Želeo sam da te utešim mada znam da nisam uspeo jer za to treba reka reči i slapovi vremena." ----------------- drago alias darko