PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kad te neko kopira...



kojica
09-04-2012, 07:34
Jel imate u svojoj bližoj okolini nekoga ko vas kopira?

Mislim.. lepo je dati nekome ideju, to ume i da laska, ali kad neko krene
bolesno da vas kopira nije prijatno..
I tako posle niza nekih situacija u kojima smo se Konan i ja zapitali šta da
radimo i dokle to ide, doseti se on pa uradi sledeće.
Kolega ostavio kod nas auto privremeno. Dobio neki kršić na poklon a nema
položeno. Pa Konan smisli priču da je kupio ženi auto za da ima da se voza
do pijace.
I komša ode sutradan da kupi ženi avto. :raz_128:

Sagacity
09-04-2012, 07:43
Jao Kojice gde me nađe...:lol: :lol: :lol:
Imam...komšinicu preko puta...Od kako znam za sebe, uvek me je ''pratila''. Od malena je morala ići na sve iste ''sekcije'', kao i ja. Ako ja idem u hor, i ona, ako treniram neki sport i ona se prijavljuje. Ako kupim cipele kupiće i ona, ali malo skuplje.
Kada sam položila vožnju, upisala i je o ona vozački...Kada sam kupila auto, ona nije mogla da kupi sama auto, ali joj je otac kupio...itd. :lol: :lol:

Kopirala me je uglavnom u materijalnim stvarima..ostalo nije mogla da prati. To čak nisam ništa ni primećivala, već mi je okolina stalno to kroz šalu spominjala, da imam ''pratnju''...
Vrh svega je što su moji isekli neke tuje i jele u dvorištu..Posle par dana, i njeni su odsekli dve jele...:lol:

Cruz
09-04-2012, 08:22
kojice, ti mora da se salis to za auto :raz_114:

taj stvarno nije normalan :lol: cist primer ljubomore.. nemam na srecu takvih iskustava

kojica
09-04-2012, 08:38
ne šalim se.. :sad:

Kad smo se doselili pravili smo terasu. Normalno je bilo da ćemo izbiti i vrata, jel.. šta će mi
terasa na koju ću kroz prozor da preskačem. Oni su već imali terasu, al su eto još jedna vrata
izbili. :pada: Šta će im dvoja vrata na onoličku terasu nije mi jasno.

DaDole
09-04-2012, 08:43
Baš sam se nasmijala:) Skoro svako ima tako nekog komšiju..evo,kad smo mi napravili vikendicu,komšija se do grla zadužio da iste godine sklepa nešto na svojoj parceli..kad smo betonirali prilaz plaži,već sutradan su došli majstori kod njega i da rade istu takvu ali malo veću..kad sam zasadila platane,kupio je dva više..e onda me bacio u brigu kad je zasadio voćke:drnd: jer ja tu namjeru nikad neću imati:nene: