PDA

Pogledaj Punu Verziju : U zemlju propalo...



kojica
09-04-2012, 08:13
Kašičice.. :qq: sve je na broju i noževi i viljuške i kašike, ali kašičica nigde nema..
Gde nestaju?

Ili čarape.. al to je još čudnije..
Moje čarape su na broju a Konanove i dečije sve rasparene. :sad:

Jel vama misteriozno nestaju stvari u kući? Koje?

DaDole
09-04-2012, 08:48
Uglavnom ne nestaju sem ponekad muške čarape,e to je zaista fascinantno..kako skoro uvijek bude neparan broj:)
negdje sam čitala kako muškarac baš zbog tih čarapa treba da kupuje uvijek iste,isti dezen,ista boja :)

kojica
09-04-2012, 08:55
a escajg za 6 osoba bi trebao da se pravi sa 20 kašičica.. :hm:

DaDole
09-04-2012, 09:00
kašikice jesu misterija:lol: ja ih ponekad zagubim,ali mislim da je to samo zato jer su baš malene..sjećam se jednom kad sam krečila stan našla sam ih kojekudE:)

Cruz
09-04-2012, 10:01
nemam problem sa kasicicama, ali carape stalno nestaju nekim cudom, da l' ih proguta masina ili se negde zaglave pojma nemam, znam jedino da redovno ludim kad ves vadim iz masine :srbpla:

Nežnicah
09-04-2012, 10:20
nemam problem sa kasicicama, ali carape stalno nestaju nekim cudom, da l' ih proguta masina ili se negde zaglave pojma nemam, znam jedino da redovno ludim kad vez vadim iz masine :srbpla:

Meni patuljci nocu kradu carape :dada: mozda je isti slucaj i kod tebe :aha:

Cruz
09-04-2012, 10:24
kakvi patuljci? :))))))))

gubljenje kljuceva sam resila tako sto sam kupila mali civiluk za njih, tako da kad ulazim u kucu odmah ih tu i kacim, u protivnom, tesko da cu znati gde su... ali zato neke sitnice kao sto su snale za kosu, pribor za nokte, neki vazan papir kao u zemlju da su propali kad mi hitno trebaju... a stvar je u tome sto mi ispred nosa stoje a ja ih ne vidim.. ima u tome neke magije :)

Nežnicah
09-04-2012, 10:29
Ja sam clan grupe na fb Da li i vama patuljci nocu kradu carape :)))) toliko mi je to bilo simpaticno da sam se uclanila u grupu :lol:

meni je najgore kada mi nesto stoji pred nosom, na dohvat ruke, a ja pomahnitalo trazim po celoj kuci, kao da imam neku blokadu da bas to sto trazim ne vidim, poludim od toga. :duh:

DaDole
09-04-2012, 10:31
problem sa nestajanjem malih stvari u mašini za pranje veša sam riješila kupovinom mrežice u koju strpam sitnice,i od tada moja mašina gladuje:)

Nežnicah
09-04-2012, 10:37
ja imam problem nestajanja casa. jednostavno uhvatim sebe kako stalno perem 3-4 iste case i onda to meni nije jasno, sta se desava :hm: jednom sam se popela na sprat i usla u cerkinu sobu i imala sta da vidim, citav sank je tamo napravila :qq: eto gde su bile moje case. skoro da sam se rastuzila kad sam shvatila da je misterija resena, bas me kopkalo sta se to desava u kuci, gde nestaju stvari, ta doza misticnosti je prijala :)

Cruz
09-04-2012, 11:03
ahahaha babsi :))) najgore od svega je kada jednoj stvari odredis mesto i ako se slucajno zeznes pa ga promenis, znas koja panika nasupa :lol:

причалица
09-04-2012, 15:59
meni je nestao prsten koji sam nosila 12 godina....sumnjam da ga je mačak negde, u žaru igre, zafrljačio...a pošto me mrzi da odmičem nameštaj, onda će skupljati prašinu još neko vreme, men' se čini...

Sarmica
09-04-2012, 16:13
Nestala mi je jedna ogrlica, koju sam dobila od nekog Rusa...propala u zemlju načisto:namcor:
I danas sam razglabala s mamom kako mi je nestala jedna majica...suncejojpoljubim, nema je nigde, propala u zemlju načisto:namcor:

Sarmica
09-04-2012, 16:15
a čarape su posebna priča:namcor:

Vidana
09-04-2012, 18:46
meni propale u zemlju jedne novine u kojoj se nalazila jedna tužna priča koju sam često čitala...:(

Padalica
01-07-2012, 14:34
o boze, da!:blenta:
carape...i to uvek muske i to uvek crne:eek:...bele su uvek tu, sarene takodje:blenta:ali crne:b: ???
kasicice najmanje...kad da se smanjuju do potpunog nestanka:eek:..njih stalno kupujem, iznova i iznova:pada:
otvarace za flase isto...:pada:...nema leka:mm:

Sultanija Hurem
01-07-2012, 21:58
Meni nestaje donji ves,uglavnom.
Kasike su na broju...:namcor:

Picola
06-08-2012, 05:01
Kašičice.. :qq: sve je na broju i noževi i viljuške i kašike, ali kašičica nigde nema..
Gde nestaju?

Ili čarape.. al to je još čudnije..
Moje čarape su na broju a Konanove i dečije sve rasparene. :sad:

Jel vama misteriozno nestaju stvari u kući? Koje?

Meni sve nestaje u zadnje vreme. Skoro mi je nestala putna torba a to sam shvatila sat i po pred put pa sam se iznervirala veoma, inace mi nestaju sve one sitnice bas kad mi trebaju (npr. olovka za usne (!!!), vlazne maramice, lepeza, putni konac) a nadjem ih kad mi najmanje trebaju.

Nežnicah
06-08-2012, 08:10
Zaboravila sam da napisem da i moji ukucani nekad imaju problem sa nestajanjem stvari :namcor: ni ne sluteci da iza toga stojim licno ja :lol: Desi se nekad da im u toku pranja stvari dobiju nezeljenu boju, ako nesto ispusta boju a ja zaboravim na taj momenat, i onda ako ne uspem to da sredim, ja tu stvar cusnem negde... I onda muz recimo trazi bermude koje su od neke drap boje postale mestimicno ljubicaste, a ja ga ubedjujem da on njih godinama vec nema, da je nesto utripovao sebi u glavu. A on kaze, ma kupili smo ih proslog leta! -Ma neee, gde bre proslog leta, kako tebi vreme brzo prolazi, nemas ti njih vec godinama...
Nisam sigurna da li mi poveruje ili samo izgubi volju da se ubedjujemo :lol:

Ciciban
07-08-2012, 00:02
Kašičice.. :qq: sve je na broju i noževi i viljuške i kašike, ali kašičica nigde nema..
Gde nestaju?

Ili čarape.. al to je još čudnije..
Moje čarape su na broju a Konanove i dečije sve rasparene. :sad:

Jel vama misteriozno nestaju stvari u kući? Koje?

Kasike bacas sama u kantu ....

Ciciban
08-08-2012, 11:20
Da se doiskazem da ne delujem ko mutava jer nisam imala vremena sinoc . Ja kasicice obicno sama bacam u kantu a verujem da i ti isto radis i ne primetis. Desi se da dok cistim sudove pre pranja zaluta mi neka kasicica u serpu sa smecem i ja to sve prospem u kantu zajedno sa njom .

Mistery
16-08-2012, 12:55
Uglavnom nestaju važni papiri, ali i pepeljare, članska karta iz biblioteke, majice, čarape..svašta nešto.

Čarapica
16-08-2012, 13:06
Jel vama misteriozno nestaju stvari u kući? Koje?

pare :huh: ... nikad ne mogu da ih nadjem :mm:

Jovan
16-08-2012, 13:28
цигаре, крменадле, чоколаде, кафа../ изгледа да ми се напатили мишови?/

Sarmica
16-08-2012, 18:33
nači, ne znam koliko sam do sad kupila četki za kosu:krsti:
:kadi:

Vidana
17-12-2012, 16:25
jutros, tako jedva smo našli baterijsku lampu

Sarmica
17-12-2012, 17:30
znači, nema mi jedne fascikle, izloodeću:( nisam je nigde nosila pa da posumnjam da sam je izgubila...jednostavno u zemlju propala:aha:

Nežnicah
30-09-2013, 14:50
eto, nestala mi je kutlača, pa to nije tako majušno da se zagubi :blenta: imam 2, jednu sa plastičnom drškom koju ne volim, i drugu koja je prelepa i dobila sam je od tate, ona je nestala netragom, ne znam više gde da je tražim :hm:

Rosa
30-09-2013, 15:12
Moja mindjuša mešavina dijamanta i brilijanta :srbpla: je nestala tako :cekam:

Sarmica
30-09-2013, 15:17
znači, nema mi jedne fascikle, izloodeću:( nisam je nigde nosila pa da posumnjam da sam je izgubila...jednostavno u zemlju propala:aha:

i dalje sam u potrazi:(
ako je neko vidi, neka javi :(

@tema

a što se lako gube ove ćarapice za patuljke:qq:

Rosa
30-09-2013, 15:19
Misterija...jeste razmišljali o ljudima koji imaju velike nozdrve,na primer? :cekam:

ja usisivačem isto tako pokupim sve što mi se nadje na putu :cekam:

Nežnicah
30-09-2013, 15:20
lepo ja kažem da postoje oni mali zli kućni patuljci koji nam kradu sve to, ili ispremeštaju :duh:

причалица
30-09-2013, 16:46
nađoh fleš, konačno...21 dan nisam znala gde je, a ostavila sam ga u jednoj povećoj fascikli, poslednji radni dan pre godišnjeg....i danas otvorim fasciklu - :)

Vidana
01-10-2013, 12:06
izgubila sam tako jedan peškir,
znam gde sam ga ostavila i kad sam došla daga uzmem---nema ga

Vidana
01-10-2013, 12:07
i dalje sam u potrazi:(
ako je neko vidi, neka javi :(

@tema

a što se lako gube ove ćarapice za patuljke:qq:
moja decagube patofnice ko blesavi

Nežnicah
01-10-2013, 12:24
moje kutlače i dalje nema, da li je moguće da sam bila toliko nervno rastrojena da sam je stavila negde gde joj mesto nije :hm: draga moja kutlačo javi se, vrati se... :(

Vidana
01-10-2013, 12:52
daje bar telefon pada može da zvoni

Nežnicah
12-12-2013, 12:57
eto, nestala mi je kutlača, pa to nije tako majušno da se zagubi :blenta: imam 2, jednu sa plastičnom drškom koju ne volim, i drugu koja je prelepa i dobila sam je od tate, ona je nestala netragom, ne znam više gde da je tražim :hm:

našla je, ljudi, našla :say: sasvim slučajno :navija:

paculjkica
12-12-2013, 13:53
Super :bravo:


Kod mene propadaju u zemlju te kašičiće , čarape i čarapice... :tupan:

Sarmica
13-01-2014, 22:21
znači, nema mi jedne fascikle, izloodeću:( nisam je nigde nosila pa da posumnjam da sam je izgubila...jednostavno u zemlju propala:aha:

našlaaaaaaaaaa:say:
ljudi:eek: verujte, čuda se događaju..ne gubite nadu, tražite svoje kašičice und čarapice
truth is out there:eek:

kojica
14-01-2014, 08:27
Super :bravo:


Kod mene propadaju u zemlju te kašičiće , čarape i čarapice... :tupan:

Što ti je genetika.. :haha:

kojica
14-01-2014, 08:34
Negde sam čula priču...
Rusi veruju da postoji kućni duh koji se zove Domček. To je nestašni i veseli
duh, koji postoji u svakom domu. On je tu da brine o domu, ali voli da se
našali ponekad tako što sakriva stvari. Kada nešto u kući izgubite, kažete
''Poigraj se, poigraj pa vrati'' i onda odjednom ugledate to što ste tražili
i pitate se kako je moguće da je tu sve vreme bilo, a niste videli.

Vidana
25-02-2014, 20:46
Negde sam čula priču...
Rusi veruju da postoji kućni duh koji se zove Domček. To je nestašni i veseli
duh, koji postoji u svakom domu. On je tu da brine o domu, ali voli da se
našali ponekad tako što sakriva stvari. Kada nešto u kući izgubite, kažete
''Poigraj se, poigraj pa vrati'' i onda odjednom ugledate to što ste tražili
i pitate se kako je moguće da je tu sve vreme bilo, a niste videli.

Ovo definitivno moram da probam
Inače, nestao mi jedan peškir, iako znam gde sam ga ostavila
Pa češalj
pa jedna knjiga
joiš nikako da nađem.

Nežnicah
09-11-2019, 10:19
Samolepljivi vikleri, nema ih i nema, a tek sad to primecujem, nisu mi zatrebali od selidbe do sad... mozda i nisu patuljci krivi, mozda sam ih ja bacila :pada: