PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kakvo smo drustvo postali



Cruz
12-04-2012, 11:12
Jutros rano krenem ja u market i dok sam silazila niz stepenice osetila sam miris paljevine.. Kad sam stigla do ulaza imala sam sta i da vidim! Sanducici za postu su vec bili skoro dogoreli zajedno sa svom postom unutra. I pitam se ja koja je budaletina to uradila i kakvo je zadovoljstvo u tome nasla?!

Zolton
12-04-2012, 11:54
pa verovatno neka nevaspitana deca

Cruz
12-04-2012, 11:58
pa, tako rano sigurno nema dece, raspust je...

Zolton
12-04-2012, 12:01
pa ko ce drugi nego deca... mozda neki pijani balavci koji su se vracali kuci...

mrav
12-04-2012, 12:05
društvo pokvarenij i neiživljenih bednika koji misle da je ceo svet njihov, većina njih bi preko leševa rodjene dece gazili za sekundu svog zadovoljstva, sa izuzecima onih koji trpe sve to

Nežnicah
12-04-2012, 12:12
Nama su pre 3 godine postavili one lepe kucice na autobuske stanice. Jednog jutra, ubrzo nakon toga, sve su bile polupane, nisam mogla da verujem da postoje monstrumi koji mogu takvu stetu da naprave od neceg korisnog sto svi koristimo, pa i oni, sigurno se sklone tu kad pada kisa, duva vetar dok cekaju prevoz.

Zolton
12-04-2012, 12:30
tako isto ovde cim se postave odma polome klupice, kante i sve sto moze da se polomi... video sam par puta kad lome, sve su to pijana nevaspitana deca koja se ponasaju kao majmuni dok se udvaraju devojkama ili sta vec... jednom gledam lomi klupicu i onako udara nogom pa cucne iznad one daske i vuce je nagore, ma original simpanza:lol:

причалица
13-04-2012, 14:48
kod nas su tako iskrivili nove klackalice u parkiću :krsti:
pokušala sam da zamislim koji je to debil koncentrisao svoju snagu tako da je uspeo da iskrivi dugačku metalnu cev od koje je klackalica sačinjena :huh: nisam uspela.
o pokidanim ljuljaškama da ne govorim :(
stoka. što bi rekla jedna moja profesorka sociologije - ''to je pravi lumpenproleterijat - lomi sredstva (za prozvodnju) misleći da su im ona kriva za loš život koji žive''.

kojica
13-04-2012, 15:04
Juče je jedna majka iz komšiluka davila tuđe dete, jer njeno dete nije uspelo
ekserom da mu probuši glavu.

Dakle, mali je uzeo letvu sa sve ekserom koji viri iz nje i vijao druga. Kad ga
nije stigao razbesneo se, bacio letvu i otrčao po mamu. Mama izleti i krene da
davi dečaka. Drugari ga odbrane od pomahnitale žene i ona onako besna što
nije uspela dete da zadavi ode kući, sve usput psujući i preteći da će zvati
miliciju.

I ne znam šta je dalje bilo. Zatvorila sam vrata od terase da ih više ne gledam
i ne slušam. Mi se smučili svi.. :facepalm:

Moonster
14-04-2012, 12:42
Da li smo takvo društvo postali ili smo takvi oduvek i bili samo smo sada došli do punog izražaja ? :hm:
Mislim da smo oduvek bili takvi, samo sada smo se pokazali u pravom svetlu i sebi i drugima....
Kao što reče meni jedan moj prijatelj još davno: "Moonster ko ovde nije poludeo, taj nije normalan" bio je čovek u pravu...