PDA

Pogledaj Punu Verziju : (Ne) organizovana zena



Ciciban
23-04-2012, 12:40
Koliko je organizacija zene bitna da bi postigla svoje "uzvisene" ciljeve :)

mona
23-04-2012, 12:46
Ne znam ja sam neorganizovana :aha:

Nežnicah
23-04-2012, 12:47
Veoma je bitna :dada: Zato ja kada me ne mrzi, sednem lepo ujutru, pa uz kaficu pravim spisak i raspored obaveza, i kako koju zavrsim, precrtam i moram priznati da sam nakon toga opustenija i mirnija psihicki, cak i manje umorna fizicki jer nekako sve radim `po spisku` :)
Kada me mrzi to da radim, nego krenem onako nasumicno da radim, desi se da do podneva budem vec polu-luda i umorna, a sve zapoceto i ostavljeno negde na pola, nedovrseno i da ne znam sta cu pre :qq:

Tako da moja topla preporuka je jedna vruca crna kafica ujutru, papir, olovka, muzika i dnevni raspored :)

причалица
23-04-2012, 12:50
ne znam..ja sebi delujem kao neko ko nije mnogo organizovan.
a opet, kad pogledam šta sve završim tokom dana i, u perspektivi, šta sam uradila od svog života - čini mi se da ipak postoji neka organizacija u mom životu. ne pravim spiskove, osim za pijacu :lol:

Nežnicah
23-04-2012, 12:53
E ja za pijacu ne, tamo kupujem kao pustena sa lanca, improvizujem na licu mesta, sto nikako ne valja, jer se pogubim i potrosim pare, pa mi redovno zafali za nesto :lol:

ljubičica
23-04-2012, 12:57
ne pravim plan, pravim podsetnik i to samo na poslu kad je prevelika guzva da nesto en zaboravim.

причалица
23-04-2012, 13:01
E ja za pijacu ne, tamo kupujem kao pustena sa lanca, improvizujem na licu mesta, sto nikako ne valja, jer se pogubim i potrosim pare, pa mi redovno zafali za nesto :lol:

e pa to pokušavam da izbegnem - neplansku kupovinu...jer se novac izmigolji neviđeno brzo.

kojica
23-04-2012, 14:50
ja umem samo druge da organizujem.. :jasenka:

Sarmica
23-04-2012, 14:56
Umem lepo da se organizujem:dada:

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
23-04-2012, 16:28
Sarmice, odlična organizacija.. :bravo:

Ciciban
23-04-2012, 21:53
Dok ne sredim ovaj krsh u glavi :mrgreen: djaba meni i organizacija i reorganizacija

Cruz
24-04-2012, 06:38
zavisi od raspolozenja, nekad se savrseno organizujem, nekad ne

причалица
24-04-2012, 07:43
stvarno ima dana kad uradim ono što uradi i Milojčica :lol: to mi jeste u tom trenutku najdraža opcija i retko kad me grize savest što sam se odlučila za nju.

DaDole
13-08-2012, 07:38
Prilično sam organizovana ako je to način obavljanja svakodnevnih obaveza..ne podnosim haos žene koje stalno kukaju kako ne mogu postići ovo ili ono ili ako su postigle (spremile,skuhale,opeglale..)kako kukaju da nisu stigle recimo nalakirati nokte ili depilirati se...zaista sam uvjerena kako je dobra organizacija pola obavljenog posla..ali,naravno ne po svaku cijenu..ponekad prija biti malo haotičan :)

Sarmica
13-08-2012, 07:46
Ne bih ja nazvala neorganizovanošću to što nemaš vremena da se nalakiraš, depiliraš ili tome slično...to svodim pod lenjost:ljuta:...msm, džabe organizacija smušenim ljudima, njima je malo i kad bi dan imao 59 sati. Neko ne radi, mislim na to da nema posao, pa opet ništa ne stigne da uradi od dnevnih obaveza, a neko je i pored redovnog posla odlična domaćica, majka, supruga.

DaDole
13-08-2012, 07:52
Može biti i lenjost sarmice,ali ne mora..ako je žena loše organizovala vrijeme,džaba joj volja da se dotjera ako premorena padne u krevet i ujutro konstatuje kako će na posao morati obući pantalone jer nije ispeglala suknju ili depilirala none:haha: