PDA

Pogledaj Punu Verziju : Provokativna žena



Sagacity
29-04-2012, 21:08
Šta je provokativna žena ?
Koje su njene glavne karakteristike ?
Da li je način odevanja otkriva ili to nema veze sa tim ?
Da li je ona provokativna u razgovoru ?
Da li su provokativne žene opasne ?
Da li i muškarci mogu biti provokativni ili je to samo rezervisano za žene ?

kojica
29-04-2012, 21:13
Ja ne znam šta je to provokativna žena. :kapa:

Sagacity
29-04-2012, 21:25
Ni ja Kojice...Mslm nisam baš sigurna...:hm:

Steppenwolf
29-04-2012, 21:45
Sve zavisi od namere provokatorke, moze da bude dobra ili losa, moze da provocira da bi zaintrigirala nekog u pozitivnom smislu svojim harizmom, humorom etc. a moze da koristi provokaciju da bi nekom spustila jer je negde frustrirana u zivotu pa se onda oseca bolje ako nekog navuce i namagarci.

Ciciban
29-04-2012, 21:48
da je tu vragolanka izbacila bi ti rec "frustirana" i zamenila bi je drugom ....


kaki sam ja spamer :qq:

Steppenwolf
29-04-2012, 21:54
A ti znas koju bi ona rec iskoristila?

kojica
29-04-2012, 22:06
Pa znamo se mi svi jeno pet godina.. :hm: napamet smo se naučili.. :lol:

A teme što se tiče..

Kad neko kaže provokativna žena, pomislim na fizički izgled. Dok bi žena provokator,
bilo nešto sasvim drugo.. :kapa:

Sagacity
29-04-2012, 22:09
Ne znam, meni su rekli da su provokativne žene uglavnom poželjne..:hm: Nekako sam shvatila da je to nešto pozitivno..Ili lupam...?

Da li ta neka poztivna provokatorka ume da zaludi muškarca ?
I da li garderoba same žene utiče da ona baš bude provokativna..Da golica mušku maštu ?

Ciciban
29-04-2012, 22:09
i ja jedino na to pomislim , provokativna zena moze da bude provokativna i bez minica, bez dubokog dekoltea etc , nacin drzanja , hodanja, pogled....

ubacila se saga, na kojicin post sam kao odgovorila :kojica:

причалица
30-04-2012, 09:28
Šta je provokativna žena ?
Koje su njene glavne karakteristike ?
Da li je način odevanja otkriva ili to nema veze sa tim ?
Da li je ona provokativna u razgovoru ?
Da li su provokativne žene opasne ?
Da li i muškarci mogu biti provokativni ili je to samo rezervisano za žene ?

provokativna žena?
namerno provokativna ili ona koja je prosto takva...? nije mi jasno.
žena koja je prosto takva (rođena s tim :lol: ) nije opasna i često se trudi da ne upada u oči, ali joj to često ne uspeva. jednostavno, takva žena privlači pažnju.
a ove koje su namerno provoktivne i kojima je to baš stil - one mogu da budu opasne ako se shvate ozbiljno. to su najčešće baš nesrećne osobe koje nemaju snage da se izbore sa svojim problemima (ili ih, što je još gore, uopšte ne prepoznaju).
večita želja da se bude u centru priče je samo rezultat nemanja sopstvenog života.
očigledno je ko je provokativan kad se susretnu namerno provokativna žena i ova koja se trudi da ublaži svoju provokativnost - to je milina jedna da se vidi ko je tačno kakav :sojka:

Vragolanka
30-04-2012, 16:08
cici je 'tela da kaže nedoyeban... :lol:s
sve frustracije potiču iz ovoga. nekome treba više, nekome manje. nekome je malo i 3x nedeljno, pa je nedoyeban... a neko nije ni sa jednom mesečno.

mislim da ovo o čemu pričate nema veze sa fizičkim izgledom. može samo da se nasluti. pričam o pozitivnoj provokativnosti, izazovnosti, atraktivnosti, harizmi, šta god bilo...
ona negativna vrišti i bode oči. a iznutra ič.

kojica
02-05-2012, 20:18
Meni ni jedna žena nije provokativna, pa sam totalno glupa za ovu temu.. :blenta:

al ne znam što se muški ne izjašnjavaju...

Steppenwolf
02-05-2012, 21:04
Ja se izjasnio ali da rezimiram, provokativna zena retko ostaje nedoyebana makar preferirala yebanje u mozak.

SJAJNA
02-05-2012, 21:14
provokativna žena?
namerno provokativna ili ona koja je prosto takva...? nije mi jasno.
žena koja je prosto takva (rođena s tim :lol: ) nije opasna i često se trudi da ne upada u oči, ali joj to često ne uspeva. jednostavno, takva žena privlači pažnju.
a ove koje su namerno provoktivne i kojima je to baš stil - one mogu da budu opasne ako se shvate ozbiljno. to su najčešće baš nesrećne osobe koje nemaju snage da se izbore sa svojim problemima (ili ih, što je još gore, uopšte ne prepoznaju).
večita želja da se bude u centru priče je samo rezultat nemanja sopstvenog života.
očigledno je ko je provokativan kad se susretnu namerno provokativna žena i ova koja se trudi da ublaži svoju provokativnost - to je milina jedna da se vidi ko je tačno kakav :sojka:

nemam nista ni da dodam ni da oduymem...bravo!

Sagacity
02-05-2012, 21:17
namerno provokativna ili ona koja je prosto takva...? nije mi jasno.
Pa namerno provokativna žena bi bila Seka Aleksić ili Jelena Karleuša.....recimo...Provociraju...pa sad kako...:lol: :lol:

Steppenwolf
02-05-2012, 21:23
Ali one to rade zbog love i javnosti.

Moonster
02-05-2012, 21:23
Meni ni jedna žena nije provokativna, pa sam totalno glupa za ovu temu.. :blenta:

al ne znam što se muški ne izjašnjavaju...
Nema razloga da se izjašnajvamo :kapa:
Pustimo žene da nam to pojasne :jede:

kojica
02-05-2012, 21:27
Nema razloga da se izjašnajvamo :kapa:
Pustimo žene da nam to pojasne :jede:

jel ti išta jasnije? :kapa:

kojica
02-05-2012, 21:28
Ali one to rade zbog love i javnosti.

A ostale zbog mira u svetu? :kapa:

Sagacity
02-05-2012, 21:28
Naravno, ove ''turbo zvezde'' provociraju sa jasnim ciljem...

Da li žena može biti spontano provokativna, bez da ima nameru da postigne neki cilj?
Kako prepoznati baš takvu ženu ?

SJAJNA
02-05-2012, 21:36
Naravno, ove ''turbo zvezde'' provociraju sa jasnim ciljem...

Da li žena može biti spontano provokativna, bez da ima nameru da postigne neki cilj?
Kako prepoznati baš takvu ženu ?
zena koja je rodjena ,,s tim,, tj.nenamerno provokativna,ne obraca paznju na okolinu,dok okolina itekako primeti takvu zenu...tvrdim.takvu zenu ne vidite jednom vec vise puta i prepoznate isto ponasanje,sto dokazuje da u svom stilu nema nikakvu nameru,vec je jednostavno takva.

Moonster
02-05-2012, 21:39
Naravno, ove ''turbo zvezde'' provociraju sa jasnim ciljem...

:facepalm:
Ma te "turbo" kada ubaciš u more, pa kada se skinu svi dodatci sa njih, ne ostane ništa sa čim bi one ikada mogle da budu provokativne, pola silikoni pola plastika, ništa to ne valja u većini slučajeva....zato plaža uvek ima prednost :rile:


Da li žena može biti spontano provokativna, bez da ima nameru da postigne neki cilj?
Kako prepoznati baš takvu ženu ?
Može, jednostavno je takva, ponašanjem, izgledom, kombinacijom oba, takva po prirodi...
Lako, kada se obično obuče i prošeta, a pola muškaraca ušine vratove okrećući se za njom...

Moonster
02-05-2012, 21:41
jel ti išta jasnije? :kapa:
Skupljam podatke o ženama.....psssstt...:kapa:

Sagacity
02-05-2012, 21:45
Može, jednostavno je takva, ponašanjem, izgledom, kombinacijom oba, takva po prirodi...
Lako, kada se obično obuče i prošeta, a pola muškaraca ušine vratove okrećući se za njom...
:lol: :lol:

Čekaj, pa to može biti i atraktivna žena..Jel' isto to...provokativna i atraktivna žena ?

Moonster
02-05-2012, 21:52
:lol: :lol:

Čekaj, pa to može biti i atraktivna žena..Jel' isto to...provokativna i atraktivna žena ?
Atraktivna žena može biti i provokativna žena :kapa:
Način njenog ponašanja određuje neke detaljnije postavke u vezi takve žene.

Steppenwolf
02-05-2012, 22:33
A ostale zbog mira u svetu? :kapa:
Ove druge zbog svraba.

Ciciban
02-05-2012, 22:51
:lol: :lol:

Čekaj, pa to može biti i atraktivna žena..Jel' isto to...provokativna i atraktivna žena ?


atraktivna zena u bukvalnom smislu znaci privlacna zena ( dolazi iz glagola attrahere koji znaci privuci, pribliziti ...) ali ja licno , obicno kad cujem atraktivna zena prvo pomislim na lepo obucenu zenu s male doze ekscentricnosti u stilu ( neznam kako bi drugacije objasnila ) , dok je provokativno- izazivajuce, sto je moon rekao kako god bila obucena svi se okrecu za njom ....to se ne uci , urodjeno je...

Cruz
03-05-2012, 07:55
po mom misljenju i osecaju provokativna zena je ona cija sama pojava i ponasanje izazivaju paznju. ne mora da obuce minjak da bi privlacila poglede, moze da se nosi onako kako niko to drugi ne ume. isto vazi i za ponasanje, stav...

причалица
03-05-2012, 08:00
po mom misljenju i osecaju provokativna zena je ona cija sama pojava i ponasanje izazivaju paznju. ne mora da obuce minjak da bi privlacila poglede, moze da se nosi onako kako niko to drugi ne ume. isto vazi i za ponasanje, stav...

:dada:
da, provokacija ne mora nužno da asocira na negativnu varijantu. to sam, čini mi se, i pisala u prvom postu na temi.

Picola
29-05-2012, 04:24
Šta je provokativna žena ?
Koje su njene glavne karakteristike ?
Da li je način odevanja otkriva ili to nema veze sa tim ?
Da li je ona provokativna u razgovoru ?
Da li su provokativne žene opasne ?
Da li i muškarci mogu biti provokativni ili je to samo rezervisano za žene ?

Naravno da je otkriva nacin oblacenje i sminkanja.

To su zene koje se upadljivo oblace i sminkaju, najcesce neukusno i sa vise boja. Ponasaju se tako da se smeju samo sa muskarcima, a sa zenama ne umeju i izvestacene su. To su one "vidljive" opasnice koje obicno muskarac "konzumira" na jednu ili par noci.

Ima i onih teze uocljivih opasnica, one se prepoznaju po boji glasa dok razgovaraju sa tvojim partnerom a prema tebi se prave fine. Karakteristicni su i pokreti tela i protiv njih je najefikasniji lek ismevanje u drustvu, jer su to obicno stidljive osobe duboko u sebi. Tako ih je najlakse oterati i "rastrezniti", a i muskarac ako pokusa nesto s njom morace da se oseca kao najveci idiot.

Steppenwolf
29-05-2012, 04:27
Jaoo, najprovokativnije su udate.

Vidana
29-05-2012, 18:38
то је она жена која се провокативно облачи и стално флертје

Vidana
29-05-2012, 18:40
po mom misljenju i osecaju provokativna zena je ona cija sama pojava i ponasanje izazivaju paznju. ne mora da obuce minjak da bi privlacila poglede, moze da se nosi onako kako niko to drugi ne ume. isto vazi i za ponasanje, stav...

не
то је жена која намерно изазива сексуалну жељу код мушкараца са намером да га искористи за једну ноћ
то што ти наводиш је елеганта дама

причалица
29-05-2012, 18:55
не
то је жена која намерно изазива сексуалну жељу код мушкараца са намером да га искористи за једну ноћ
то што ти наводиш је елеганта дама

pa nije baš...
mnogi elegantne dame iz kruzinog posta doživljavaju kao provokacju.....i to baš oni kojima je privlačenje pažnje (svesno ili nesvesno) sinonim za seksualnu ''vladavinu''.