PDA

Pogledaj Punu Verziju : Oblačim se samo zbog sebe?



Sagacity
02-05-2012, 12:09
Skoro svaka doterana žena će uvek isticati da se oblači i šminka samo za sebe. Koliko ima istine u tome ?
Da li svaka žena čezne da bude primećena i da se oseti makar na trenutak poželjnom ?
Šta znači ''napadno obučena žena'' ?
Da li vam ponekad prija kada vam neki prolaznik onako usput kaže ''Danas baš dobro izgledaš'' ?
Da li vam prijaju ili vas iznerviraju ''dobacivanja'' ponekog prolaznika, tipa ''Što ima dobre noge''...''Što ima dobro doope''....dekolte...:lol:
Da li vam uopšte prijaju komplimenti koji dobijate na kontu fizičkog izgleda..Ili vam je to nebitno, svesni ste sebe i svog izgleda ?

kojica
02-05-2012, 12:11
volela bih tu što se oblači i šminka samo za sebe, da vidim na skrivenoj
kameri sa pustog ostrva.. :palac:

Mada bi se i tamo možda svakodnevno uređivala, za slučaj da naiđe
spasioc iz njenih snova.

Cruz
02-05-2012, 12:13
ja oblacim i nosim samo ono sto se meni dopada, nikako ne pratim modu. znaci, ako zakljucim da mi dobro stoji a uz to sam odusevljena modelom, materijalom i dezenom, bicu kompletno zadovoljna.

причалица
02-05-2012, 12:15
ah, ko ne voli komplimente...:dosada:
oblačim se prevashodno u odeću u kojoj se prijatno osećam, pošto odavno ne izgledam onako kako sam izgledala, pa sam mogla da nosim sve: od visoke štikle da šortsa i obične majice.
kad sam bila mlađa, realno mi je smetalo kad neko nepoznat komentariše moj izgled u prolazu...to me je baš nerviralo. izgledalo mi je džiberski i tako to.
a sad ni ne očekujem takvo šta, ali mi prija kad neko iz mog okruženja kaže da ''dobro izgledam'', jer sam svesna da vreme leti.
oblačenje kao oblačenje više mi ne znači ništa drugo do da bude funkcionalno, zaista.
jesam svesna sebe i svog izgleda i utoliko mi komplimeti znače...ipak, osetim kad je kompliment usiljen. takav kompliment mi ne treba.

kojica
02-05-2012, 12:17
a jel imamo temu o tome kako se svlačimo.. :tetka:

Sagacity
02-05-2012, 12:17
volela bih tu što se oblači i šminka samo za sebe, da vidim na skrivenoj
kameri sa pustog ostrva.. :palac:
Kako ja volim tvoje komentare...:lol:
I ja bih isto to volela..Ali da pošalje neku sliku gde se baš skockala :lol: a sedi sama pod palmom, na obali mora...

Cruz
02-05-2012, 12:19
nisam bas videla :sojka:

причалица
02-05-2012, 12:21
a jel imamo temu o tome kako se svlačimo.. :tetka:
:nene:

kojica
02-05-2012, 21:33
Greška ispravljena.. :drnd:

Ja se oblačim kao dama. :g:

Sagacity
02-05-2012, 22:15
Oblačim se prvenstveno da sebi budem lepa i uredna. Ako nisam sebi lepa, onda neću biti ni drugima sigurno. Naravno da mi godi neki lep kompliment od nekog ko mi je drag. Normalno je da se lepo osećaš kada se osećaš poželjnom i kada si primećen od ljudi koji su tebi zanimljivi, to je nekako i u prirodi žene da bude dopadljiva.
Ne volim dobacivanja, ali šta da se radi. Ako sam izabrala da se doteram i prošetam, moram ponekad i otrpeti po neki komentar.

Čarapica
02-05-2012, 22:16
ja se oblacim samo da ne bi hodala gola :mm:... doduse ja se i ne sredjujem nikad :mm:.... a vjerujem onima koje kazu da se dotjeruju za sebe, taman posla da se dotjeruje da bi drugarici nafatala momka... sebi, jasta ce :mm:

kojica
02-05-2012, 22:18
Sago, ta tvoja izjava zahteva neke dokaze. :kapa:

Mislim.. sad kao na reč da ti verujemo da se ljudi okreću za tobom
i dobacuju.... ma daaj...

Sagacity
02-05-2012, 22:19
Pa da radiš među 700 muškaraca kao i ja, okretali bi se i za tobom..:lol: :lol:
U manjini sam.....:lol:

kojica
02-05-2012, 22:21
A ti si to kao sigurna da se za mnom ne okreću? :kapa:

bože, bože.. pa ja delujem tako očajno.. :blenta:

Sagacity
02-05-2012, 22:21
ja se oblacim samo da ne bi hodala gola :mm:... doduse ja se i ne sredjujem nikad :mm:.... a vjerujem onima koje kazu da se dotjeruju za sebe, taman posla da se dotjeruje da bi drugarici nafatala momka... sebi, jasta ce :mm:
Ja se uvek nasmejem tvojim komentarima....:lol: :lol:
Al nemoj sada..Žena može biti sexy i u kućnoj haljini...:g:

Sagacity
02-05-2012, 22:23
A ti si to kao sigurna da se za mnom ne okreću? :kapa:

bože, bože.. pa ja delujem tako očajno.. :blenta:
Ne, ne...ne deluješ ti očajno...:qq: nego ja ne izgledam tako dobro...:lol:okolina je čudo..:lol:

Čarapica
02-05-2012, 22:38
Ja se uvek nasmejem tvojim komentarima....:lol: :lol:
Al nemoj sada..Žena može biti sexy i u kućnoj haljini...:g:


e u kucnoj haljini bi tek privlacila paznju na ulici :rile: ... znas dobra ti ideja:mm: a i moram ti priznati kad zimi umotana u dekici trazim macku po ulici svi gledaju u mene :mm:

Steppenwolf
02-05-2012, 22:38
Ja se uvek nasmejem tvojim komentarima....:lol: :lol:
Al nemoj sada..Žena može biti sexy i u kućnoj haljini...:g:
A jos vise u muskoj kosulji kad raskopca koje dugme i zavrne rukave.

Sarmica
03-05-2012, 03:42
Kažu da se žene oblače zbog sebe ali više zbog drugih žena, jer što se tiče muškaraca mogu didu gole:lol:
Ja sam poprilično sigurna da se oblačim isključivo zbog sebe, jer i kad znam da sam ceo dan sama kući nisam raščupana i nedoterana... a i da se oblačim zbog drugih pretpostavljam da bih onda nosila isključivo ono što je moderno ilikakoveć a ne ono što se meni dopada pa makar svi upirali prstom u mene...i ne'am pojma da li mi iko dobacuje, ne idem baš ulicom i osluškujem 'oće li ko zviždati za mnom , pretpostavljam da ne. A i ako dobaci bilo šta pripisaću prostakluku, kakav god bio komentar. Imam ogledalo, znam kako izgledam, i nisam preterano zadovoljna odrazom, kao i svaka žena... a kompliment naravno svakom prija, ali ta dobacivanja jok...bar meni jok...nikako.
Komentari i komplimenti nisu isto, i ne zna svako da udeli komplimenat:aha:

Moonster
03-05-2012, 03:44
Ne, ne...ne deluješ ti očajno...:qq: nego ja ne izgledam tako dobro...:lol:okolina je čudo..:lol:
:facepalm:
Kako možeš ovo da napišeš ? :facepalm:

Sagacity
03-05-2012, 07:00
:facepalm:
Kako možeš ovo da napišeš ? :facepalm:
Pa kad' sam pod pritiskom...:lol: :lol: :lol:

Raisa
02-07-2012, 21:46
Sredjujem se zbog sebe,osecam se lose ukoliko nisam za svoj pojam ''sredjena''.Kada sam u evzi....onda....ne bih znala sta da kazem,mislim da sam ja prilicno jednostavna kada volim. volim da se sredjujem kada mogu,i uvek zelim da budem sto atraktivnija,zgodnija,lepsa...zbog njega. Neki misle a evo sredila se toliko i izasla da bi je gledali drugi muskarci ali ja to sve za njegove oci,i samo me zanima on i da impresioniram njega,i da budem ponosan na mene,i zelim da se sredjume jer volim da mu udovoljim. Moj decko voli odredjene stvari vezane za izgled,voli kada devojka nekad obuce to i to,ili kada joj je lak te i te boje i volim nekad od glave do pete da budem bas onako kako on voli i zeli i ne mislim uopste da gubim svoju licnost time.

Jovanova
20-10-2012, 22:28
Isključivo.