PDA

Pogledaj Punu Verziju : ПРОГЛАС ГРАЂАНА СРБИЈЕ



The6thDay
01-06-2012, 13:39
ПРОГЛАС ГРАЂАНА СРБИЈЕ



МИ, ГРАЂАНИ СРБИЈЕ, ПОЗИВАМО ВРХОВНОГ КОМАНДАНТА И ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ ДА ЗАШТИТИ СРПСКИ НАРОД НА КИМ КАО ШТО ЈЕ И ОБЕЋАО И ТАКОЂЕ ДА СЕ АКТИВНИЈЕ ПОЗАБАВИ УСПОСТАВЉАЊЕМ УСТАВОМ ГАРАНТОВАНИХ ПРАВА ЗА СВЕ ГРАЂАНЕ ПА И ЗА ОНЕ КОЈИ БОРАВЕ НА ОКУПИРАНИМ ТЕРИТОРИЈАМА!
ТАКОЂЕ ЗАХТЕВАМО ДА СЕ ТЕРИТОРИЈА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ ПРОГЛАСИ ПРИВРЕМЕНО ОКУПИРАНИМ ТЕРИТОРИЈАМА, ДА СЕ У Р. СРБИЈИ ПРОГЛАСИ ВАНРЕДНО СТАЊЕ И СПРОВЕДЕ ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА РЕЗЕРВНОГ САСТАВА ВОЈСКЕ СРБИЈЕ!



ПРЕДСЕДНИЧЕ, КАКО ЧИНИО, ТАКО ТИ БОГ ПОМОГАО!

Lilu
01-06-2012, 13:48
:srbpla:

kojica
01-06-2012, 13:52
Jel baš mora tako? :(

Što ljudi da ginu za bezveze, kad su se političari odavno već sve dogovorili.
I ti što su nas okupirali, nas ne vole i nikada neće u državi vladati sloga,
dokle god se ne razdvojimo. Eno onaj zabo glavu u patike, samo da ne bi
slučajno otpevao našu himnu. Sve mu verujem da reči ne zna. Na koliko
je utakmica bio do sada i magare bi zapamtilo reči.

Enni
01-06-2012, 14:00
Igrao od 14-te za reprezentaciju i idalje ne zna himnu! Kako da ne!
A što se tiče situacije na KIM , veoma mi je žao srpskog življa koji je trenutno dole i koji nemaju pravo na ono što je vekovima bilo njihovo.

kojica
01-06-2012, 14:07
I meni ih je žao i volela bih da im se pomogne. Samo mislim da smo
suviše mali i nemoćni. Oni otvoreno imaju Ameriku za saveznika, a mi
nikoga.

Man
01-06-2012, 14:12
Odkad se delimo na mi i oni?
Nije tačno da smo sami, a pogotovo ne bepomoćni... ne verujte prodanim dušama kad vas u to ubeđuju.

Enni
01-06-2012, 14:25
Ne verujem ja više nikome što se tiče pravednosti u problemu KIM! Plaši me i da pomislim da bi opet moglo da dođe do sukoba,bombardovanja...da opet ginu nedužni! Pola zemlje nam je psihički puklo od ratovanja, kad bi se opet tako nešto desilo mislim da bi moglči slobodno da nas kolektivno proglase psihički neurovnoteženima!

Man
01-06-2012, 14:44
Jesi to prekopirala od žena u crnom :krsti:
Po tvome ispada da se nismo ni trebali braniti, stvarno to nije bilo lepo od nas :(


p,s. usput promašila si temu.

mrav
01-06-2012, 14:46
a da se izvinimo? možda nam oproste što su nas bombardovali?
:blenta:

Lilu
01-06-2012, 14:48
da da... ko u balkanskom spijunu...

Enni
01-06-2012, 14:52
Koje žene u crnom, kažem svoje iskreno mišljenje. Imam 26godina, od kojih mi je 22godine prošlo u sukobima,ratovima, nemaštini, inflaciji! Srećem se svakodnevno sa ljudima koji jedva sastavljaju kraj sa krajem!
Ne kažem da ne treba da se branimo, nego mi je više muka od toga da ljudi ginu! Da li je moguće da se više od 20godina gine zarad jednog pitanja? Očigledno su ti čelni ljudi država retardirani! I da za velike igrače važe jedna pravila, a za nas neka sasvim deseta!

Asterix
01-06-2012, 14:52
ne bavim se politikom, ali... citam par puta ovaj proglas, pa moram da kazem

da li ste slucajno pomislili da je ovo namerno izrezirano, da bi ovog naseg novog predsednika diskreditovalo?

mrav
01-06-2012, 14:54
a ko je autor istoga?
:eek:

Man
01-06-2012, 14:57
Izrežirano je u toj meri da se stara vlada, a ni nova, ne može pozvati na odgovornost i nečinjenje zbog ovih događaja.
Vajni predsednik, da ima moda, je trebao da izađe, i kaže narodu šta su mu danas rekli pojedini ministri iz tehničke vlade.

Asterix
01-06-2012, 15:03
moram da pitam, mislis na ovog novog?

Man
01-06-2012, 15:05
Ne znam koliko to imamo predsednika :) a koliko se razumem u matematiku stari je bivši, i nije više na vlasti.

Asterix
01-06-2012, 15:11
a ovo se sve desava samo JEDAN dan posle inaguracije?

slucajnost ili...?

Mistery
07-06-2012, 21:27
Mislim da nije važno kada je Proglas promovisan u javnosti. Činjenica je da je situacija na Kosovu i Metohiji jako loša.
Već dugo je loša i to nema veze sa našim izborima.

Ako se već želi mirno rešenje, ne može da se sedi i čeka nova Vlada, nova sednica Parlamenta. Predsednik može, sem razgovora sa Srbima sa Kosova i Metohije, da piše Savetu bezbednosti, UN, šefovima svih država koje nisu priznale Kosovo.