PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muškarci koji rade kućne poslove su srećniji?!



Sagacity
02-07-2012, 13:47
Na ovako dobre vesti odavno nismo naišli! Naučnici sa univerziteta Kembridž su otkrili da su muškarci koji rade kućne poslove srećniji od onih koji ne rade. Muzika za naše uši!
Naime, naučnici su muškarcima iz sedam različitih zemalja postavili pitanja koja mere koliko su srećni, npr. da li se osećaju ispunjeni u svom životu i da li se bude osveženi. Pitali su ih i o ravnoteži između posla i privatnog života, kao i koliko vremena provode kuvajući, perući sudove, kupujući namirnice itd.

Pokazalo se da muškarci koji smatraju da su im posao i privatni život usaglašeni rado pomažu u kući i da su srećniji od onih koji ne pomažu.
Dakle, sledeći put kad vaš dečko "zaboravi" da oriba kupatilo ili opere sudove, ne bojte se da ćete ispasti zanovetalo - to je ipak za njegovo dobro!
Sledeći put kada ga bude mrzelo da opere sudove, pokažite mu rezultate ovog istraživanja!

Izvor: cosmopolitan.rs


:palac:

Moonster
02-07-2012, 13:49
Ako ćemo sve da radimo, šta će nam žene ? :hm:

Sagacity
02-07-2012, 13:52
Al' šta vam fali da operete sudove, oribate kupatilo....Dobro ne morate celo kupatilo samo wc šolju.....Pa to je za vaše dobro...:dada:
Morate da pomažete ženama u kući da biste se osećali dobro, a da biste i njima olakšali...Ne može sve žena sama...:nene:

Moonster
02-07-2012, 13:56
Al' šta vam fali da operete sudove, oribate kupatilo....Dobro ne morate celo kupatilo samo wc šolju.....Pa to je za vaše dobro...:dada:
Morate da pomažete ženama u kući da biste se osećali dobro, a da biste i njima olakšali...Ne može sve žena sama...:nene:

Naučno je dokazano da se mi muškarci najbolje osećamo kada smo okruženi sa više oskudno odevenih žena istovremeno :pusi:
Za ovu moju izjavu nije čak ni potrebna nikakva naučna studija, cela istorija je potvrđuje :pusi:
Tako da samo treba da se vrati stari provereni sistem i sve će biti ok :dada:
A što se pranja tiče, zna kako, zna se ko kosi, ko vodu nosi :dada:

Sagacity
02-07-2012, 14:06
Ako žena dođe u 17 h sa posla, a muž dolazi 2 sata pre. Hoće li on da čeka da mu ona sve spremi i postavi...?
Jedno je ako žena nije zaposlena, pa je sasvim normalno da sve te poslove ona radi, ali ako oboje rade, smatram da treba da postoji raspored. Naravno, ja od svog muža ne očekujem da savija sarmu, ali može ponešto na brzinu da spremi, usisa po kući...opere sudove, mada ima i mašina za pranje sudova...itd..
Inače, ja ne moram ni da radim, ako on može sa svojom jednom platom da podmiri sve mesečne potrebe za domaćinstvo..., a ja da imam i sve ono što sam imala i kada sam ja zarađivala...:tibi:

Moonster
02-07-2012, 14:17
Ako žena dođe u 17 h sa posla, a muž dolazi 2 sata pre. Hoće li on da čeka da mu ona sve spremi i postavi...?

Ne, sve će ga već čekati spremljeno i postavljeno, jer je žena na to mislila pre nego što je otišla na posao.


Jedno je ako žena nije zaposlena, pa je sasvim normalno da sve te poslove ona radi, ali ako oboje rade, smatram da treba da postoji raspored. Naravno, ja od svog muža ne očekujem da savija sarmu, ali može ponešto na brzinu da spremi, usisa po kući...opere sudove, mada ima i mašina za pranje sudova...itd..
Inače, ja ne moram ni da radim, ako on može sa svojom jednom platom da podmiri sve mesečne potrebe za domaćinstvo..., a ja da imam i sve ono što sam imala i kada sam ja zarađivala...:tibi:

Dan ima 24 časa, ako se pravilno rasporede, sve se može stići, posebno ako žena radi po prastarom komunističkom sistemu gde je "radni dan" podrazumevao samo 8 sati rada, ako radi po novom sistemu gde to podrazumeva neretko i po 15 sati rada i tada se sve može stići, samo se treba jako dobro isplanirati. Tada se nema vremena za španske serije i kafice, ima se obaveza, pa mnogima to smeta :lol:

Najmanji je problem da žena ne radi, samo već je poznato da te žene koje ništa ne rade, vrlo brzo postanu najveći mogući problem.
Nešto u vezi emocija, ispunjenosti života i tako nekako počnu da razmišljaju pa počnu i druge stvari da im padaju na pamet.
Tu ženska kreativnost dolazi do punog izražaja :lol:

Sagacity
02-07-2012, 14:25
Ne, sve će ga već čekati spremljeno i postavljeno, jer je žena na to mislila pre nego što je otišla na posao.
A na šta je on mislio ?
I šta na primer takav muškarac misli, koji čeka sve na gotovo? Oboje rane, ona kuva ručak...a on? Odmara čovek...Kad dođe, on legne da spava, a ona posprema njegovo jer nije mogao ni sudove da opere...

Takav je suprug moje koleginice..On čak ima vremena da ima i švalerku..., dok ona ''prinosi''...:kapa:


Dan ima 24 časa, ako se pravilno rasporede, sve se može stići, posebno ako žena radi po prastarom komunističkom sistemu gde je "radni dan" podrazumevao samo 8 sati rada, ako radi po novom sistemu gde to podrazumeva neretko i po 15 sati rada i tada se sve može stići, samo se treba jako dobro isplanirati. Tada se nema vremena za španske serije i kafice, ima se obaveza, pa mnogima to smeta :lol:

Takvu ženu je najbolje ''upregnuti''...:tibi:


Najmanji je problem da žena ne radi, samo već je poznato da te žene koje ništa ne rade, vrlo brzo postanu najveći mogući problem.
Nešto u vezi emocija, ispunjenosti života i tako nekako počnu da razmišljaju pa počnu i druge stvari da im padaju na pamet.
Tu ženska kreativnost dolazi do punog izražaja :lol:
Pa mogu da ti kažem, da ima žena koje ništa ne rade, ali bukvalno...Po vazdan sede kući, premeštaju se sa fotelje, na trosed i obrnuto i opet ih muževi gledaju kao malo vode na dlanu...Uvek sam se pitala, u čemu je tajna njihovog uspeha...:hm:

Moonster
02-07-2012, 14:37
A na šta je on mislio ?
I šta na primer takav muškarac misli, koji čeka sve na gotovo? Oboje rane, ona kuva ručak...a on? Odmara čovek...Kad dođe, on legne da spava, a ona posprema njegovo jer nije mogao ni sudove da opere...

Takav je suprug moje koleginice..On čak ima vremena da ima i švalerku..., dok ona ''prinosi''...:kapa:

Na svoje obaveze, na šta bi drugo mislio ?
Sve na gotovo...Gde ? U serijama na tv-u možda ?
Uvek se ima posla i uvek se ima obaveza, ako zaista radiš, a ako "radiš" to je onda već druga priča, tu možeš i popodne da dremneš, jer si "iscrpljen" :lol:
Ko radi, a takvih je malo, taj radi non-stop, izuzev vremena koje planirano provede sa ženom i vremena kada spava.
A šta će mu žena, ako već ima švalerku ? Tu su u startu pogrešno postavljene stvari, ako ćeš da imaš ljubavnice šta će ti žena ?
Relacija vredi i u suprotnom slučaju kada se o ženama radi, nebitno ko je u pitanju.



Takvu ženu je najbolje ''upregnuti''...:tibi:

Ako ona sama ne zna koje su joj obaveze, nema ni potrebe da bude sa nekim, tačnije, neka se vrati gde je i bila do tada.
Kao što jedan moj poznanik kaže:"Gde si bila do sada, budi i od sada". :tibi:
Na kraju krajeva, postoje kućne pomoćnice i posluga, tako da ta problematika sa ženama može lako i trajno da se reši.
Ionako plaćamo poreze, prireze, extra poreze, sve moguće, pa onda možemo i poslugu da platimo, svejedno, i sve rešeno.




Pa mogu da ti kažem, da ima žena koje ništa ne rade, ali bukvalno...Po vazdan sede kući, premeštaju se sa fotelje, na trosed i obrnuto i opet ih muževi gledaju kao malo vode na dlanu...Uvek sam se pitala, u čemu je tajna njihovog uspeha...:hm:
Tajna ? U maloumnosti muškaraca koji takve drže, a ne postave stvari na suštinske osnove, tu je tajna.
Dok iluzija traje, sve je ok, kada "pukne" a to se uvek desi, to je neminovnost života, onda se sve tu raspada i menja zauvek.

Nežnicah
02-07-2012, 14:57
Ovaj brak ce pretrpeti par kriza :pusi: i trazice puno puno kompromisa... :dada: Sa ovakvim razmisljanjem muske strane, zena moze ili da se pomiri i postane rob te kuce ili da kaze Dovidjenja i da zavrsi pricu... a moze i da stalno pokusava da `otvori` oci partneru, i da to vodi u nove i nove svadje, oboje postaju sve nezadovoljniji i nesrecniji...

Sarmica
02-07-2012, 15:10
mislim da ono dvoje gore malo kasne s ovim razgovorom :blenta:

@tema
Žena koja ima muškarca koji radi kućne poslove je mnogo srećnija... a kad je žena srećna uglavnom se potrudi da i muškarac bude srećan i takoooo:drnd:

Bandit
02-07-2012, 15:14
Žema koja ima muškarca koji radi kućne poslove..je srećna i dokona..Dokonim ženama svašta padne na pamet..
Dakle podržavam muškarce koji rade po kući a još više njihove žene..

Sarmica
02-07-2012, 15:17
E jbg, nisam čitala uvodni post, ali valjda se misli na muškarca koji pomaže u kućnim poslovima a ne da ih potpuno preuzima na sebe. Fala, ja ću kućnu pomoćnicu da unajmim.

Bandit
02-07-2012, 15:20
nema tog što malo radi po kući..Počne sa malo pa kad vidi žena šta sve zna..natovari ga ko magarca..
A ona odma dobije unapredjenje i predje u pod..poručnika..da ne kažem ispod poručnika..

Sarmica
02-07-2012, 15:22
a ko je tu poručnik:blenta:

Bandit
02-07-2012, 15:38
pa vojno lice..

Sarmica
02-07-2012, 15:38
nači onaj ko naređuje, nači žena, nači ništa mi nije jasno ko je gore ko dole:blenta:

Sarmica
02-07-2012, 15:39
nači spamujemo:blenta:

Bandit
02-07-2012, 15:41
ma jok sve je oko toga ko šta radi po kući..i po čijoj kući..
U temi smo..

Sarmica
02-07-2012, 15:42
bitno je samo da smo i dalje u kuhinji:dada:
tu se odvija većina kućnih poslova:hm:

Bandit
02-07-2012, 15:46
pa uglavnom se tu mesi..e posle ide tuš kabina ..tu ima najviše posla..bar su mene tamo terali najviše da radim..

Moonster
02-07-2012, 16:19
nema tog što malo radi po kući..Počne sa malo pa kad vidi žena šta sve zna..natovari ga ko magarca..
A ona odma dobije unapredjenje i predje u pod..poručnika..da ne kažem ispod poručnika..
Post ti se pozlatio :pusi:

Moonster
02-07-2012, 16:22
Ovaj brak ce pretrpeti par kriza :pusi: i trazice puno puno kompromisa... :dada: Sa ovakvim razmisljanjem muske strane, zena moze ili da se pomiri i postane rob te kuce ili da kaze Dovidjenja i da zavrsi pricu... a moze i da stalno pokusava da `otvori` oci partneru, i da to vodi u nove i nove svadje, oboje postaju sve nezadovoljniji i nesrecniji...
Kod mene nema kompromisa, tako da ili kako ja kažem ili nikako, meni svejedno :pusi:

kojica
02-07-2012, 16:31
I sad ako Konan vidi ovo što ste pisali, ima momentalno da mi da otkaz. :qq:

:ljut:

Mada, što se uvodnog posta tiče, ja nešto nisam primetila da je srećniji od kako
je počeo da mi pomaže.. :hm:

Sagacity
02-07-2012, 21:12
Mada, što se uvodnog posta tiče, ja nešto nisam primetila da je srećniji od kako
je počeo da mi pomaže.. :hm:
Ali zato si ti tu, da ga ubediš :dada:
:lol:

Jovan
04-07-2012, 11:09
Ја вала радим све по кући сем оног одвратног усисивача...боље кувам од моје жене, то 100%

причалица
04-07-2012, 18:24
Naučnici sa univerziteta Kembridž



e, zato bih ja volela da se nešto izrodi iz poznanstva ove moje starije ćere i onog pametnog dečka sa kembridža....jer, em što je pametan i lep, on će sasavim lepo da se uklopi u istraživanja svog rođenog fakulteta :dada:
:lol:

p.s. a ovaj moj, što je studirao višu uzaludnu pri isturenom odelenju u ''šumatovcu'', svakako nema pojma za nove trendove u muškoj sreći. za njega je isuviše kasno.

Sagacity
04-07-2012, 22:03
Ја вала радим све по кући сем оног одвратног усисивача...боље кувам од моје жене, то 100%
Ako ćemo iskreno, znam puno muškaraca koji rade sve po kući, a nisu ''papučari'' i kojima nije teško da kažu da znaju da kuvaju ili da ponekad operu sudove itd...E sad, da li su zbog toga srećniji...to već ne znam...:lol:

Sagacity
26-12-2012, 09:57
Savremene žene rade previše!Sve žene sveta, nemojte biti tako stroge pram sebi. Uspešna poslovna žena + još uspešnija domaćica, je računica koja nema previše smisla…

Ekonomisti sa Univerziteta u Čikagu kažu da žene koje zarađuju više od svojih muškaraca i dalje imaju potrebu da upravljaju kućnim poslovima. Ok, da li su one control freaks ili njihovi partneri i dalje veruju da im mesto nije u kuhinji, pa makar i ne radili ništa drugo?

Podaci ove studije potpuno su drugačiji od uobičajenih koja tvrde da generalno niko ne voli da se bavi kućnim poslovima, jer neke dame očigledno hrle i ka tome. Savet bi glasio: ukoliko zarađujete više od vaše jače polovine, razmislite da barem neki deo poslova prepustite njemu!

Naučnici su došli do još nekih interesantnih nalaza: umesto da se late pranja sudova, muškarci ipak više vole pored sebe ženu koja oberučke prihvata ulogu domaćice. Momci, da li se slažete sa tim? Da li bi se pre zabavljali sa ženom bez karijere, koja će vam ceo život srećno brisati podove, ili biste voleli uspešnu damu sa kojim ćete deliti kućne poslove?
Dakle, domaćicu pre nego savremenu, samostalnu ženu koja dobro zarađuje? Muškarci, molimo vas dokažite da su ove tvrdnje pogrešne!
Ova informacija dolazi u trenutku kada se žene više nego ikada trude da steknu što bolje obrazovanje, kvalifikaciju i karijeru. Pri tome su i dalje manje plaćene od muškaraca za obavljanje istog posla. Mislimo da muškarci treba malo da o`lade i prihvate super uspešne žene, ali i malo obaveza oko kuće.

Da li vi radite više od vašeg partnera? A kako izgleda vaša raspodela kućnih poslova?


Izvor:cosmopolitan.com

Nežnicah
26-12-2012, 11:16
Radim više od njega u svakom slučaju, i dok sam radila od 9-17 kao crnac za ruse i sada kad sam nezaposlena... on nekako uvek ima izgovor za to da ne radi po kući, te imaš 2 ćerke, za pored toliko vas da ja još radim... ili kad mi kaže uradiću to, ali kasnije kad ja budem hteo (uz dodatak: nemoj da me proganjaš jer onda baš iz inata neću hteti) i sad ja treba da čekam da se on smiluje da uradi nešto što je preduslov da ja nakon toga nešto završim... ma... ionako sam se izgleda udala sama za sebe, i živeću tako ili zauvek ili dok mi baš ne padne mrak na oči, a sve sam bliže tome... :namcor:

sudjenik
27-12-2012, 09:03
otkako znam za sebe sve sto mogu da uradim uradim sam..najgore mi kad moram druge da cimam ili da objasnjavam sta bi trebalo da urade.

Sarmica
27-12-2012, 11:28
ma jes :bisa:kako da ne:bisa: u tako divnom svetu živimo:bisa:
ja bi volela da gledam muškarca, bar tri dana, kako kuva, širi veš, pegla...ne kažem da nisu sposobni za to, nego imam želju da to vidim...nek to bude moja novogodišnja željahttp://s4.rimg.info/a3e411b8efe6b2ef13b99323125c6978.gif (http://smayliki.ru/smilie-456674919.html)

deda mraze ako postojiš, javi se:blenta:

mrav
27-12-2012, 13:03
mozda i napravim kućni video pa poturim ovdi

причалица
27-12-2012, 22:39
pa ne znam da li su srećniji :lol: znam ih nekoliko koji su radili sve kao neke seka perse bwe....i sve ih žene nadživele :sojka: pa vidite ko je tu sad srećan i tako to....

Sagacity
27-12-2012, 22:46
Pričo, nisi morala baš sve da otkriješ....:kreza: Neka ih, nek' rade...:lol:
Skoro mi jedna moja koleginica reče...kako joj je suprug divan. Super pere sudove itd. Samo je problem u tome, što on ne radi i što ga ona malte ne izdržava...:aha:
Može malo da pripomogne...OK je to...Al ne mora da se nešto tu ''trpa''....Nek on bude oslonac u životu, sposoban da izdržava porodicu...a sudove može da pere i mašina....:)

причалица
27-12-2012, 22:55
pa nisam otkrila ništa novo....samo rupu u saxiji :lol:

Nežnicah
27-12-2012, 23:04
ne znam kakvo stanje svesti muškarca treba da bude da bi bio srećniji, pošto radi kućne poslove :haha: verovatno su oženjeni dobro obučenim ženama, koje su prošle kurs kod mame ili drugarica, kako ga gaziti i ukrotiti... :hm:

sudjenik
28-12-2012, 01:07
ma jes :bisa:kako da ne:bisa: u tako divnom svetu živimo:bisa:
ja bi volela da gledam muškarca, bar tri dana, kako kuva, širi veš, pegla...ne kažem da nisu sposobni za to, nego imam želju da to vidim...nek to bude moja novogodišnja željahttp://s4.rimg.info/a3e411b8efe6b2ef13b99323125c6978.gif (http://smayliki.ru/smilie-456674919.html)

deda mraze ako postojiš, javi se:blenta:

problem sa vecinom zena je sto ne veruju muskarcu kad je iskren... mozes i sedam dana da gledas... i da ucis :)

причалица
29-12-2012, 19:23
problem sa vecinom zena je sto ne veruju muskarcu kad je iskren... mozes i sedam dana da gledas... i da ucis :)
to postoji :(

sudjenik
29-12-2012, 22:42
to postoji :(

pa znas kako i sta rade... obicno bace neku kosku da bi se branio jer su svesne da su napravile sranje...problem je kad ne progutas mamac onda imaju gadan osecaj koji ih drzi da ne mogu da dominiraju ako im je prozaicna dominacija u krvi

egyboy53
08-02-2013, 14:42
srećniji... nisam samo isfrustriraniji. kad subotom onako letimično sa blago povišenim naglaskom kaže trebalo bi danas usisati i produži dalje...(s tim što ona nije mošda 2 put au 2 godine usisala). operem sudove nije problem i hoću, čuvam bebu i presvlačim je. ustanem u 7 ujutro, odem na posao, vratim se u 5 kući. ručka nem jer kuva jednom nedeljno (ne stiže-kući je ceo dan, i to prećutim). onda kad dođem kući oko 5 uzmem bebu i nosim je vozim igram se sve što ima do 9:30 kad ide na spavanje....nije dosta još uvek. vikendom se poradi sve što ima i što je preko nedelje smislila da bih mogao uraditi....i uz to po ceo dan kuknjava kako joj je teško i šta će ona...

Sagacity
08-02-2013, 22:53
ustanem u 7 ujutro, odem na posao, vratim se u 5 kući. ručka nem jer kuva jednom nedeljno (ne stiže-kući je ceo dan, i to prećutim). onda kad dođem kući oko 5 uzmem bebu i nosim je vozim igram se sve što ima do 9:30 kad ide na spavanje....nije dosta još uvek. vikendom se poradi sve što ima i što je preko nedelje smislila da bih mogao uraditi....i uz to po ceo dan kuknjava kako joj je teško i šta će ona...
I reci mi, koliko te plaća na sat...:palac:
Pa mislim stvarno...:lol: :lol:
Ali ipak....priznaj....da si srećan i da bi bio nesrećan kada bi ti supruga kuvala svaki dan...To bi bilo potpuno izvesno...Ovako....Nikada ne znaš, kad bi slučajno molga skuvati nešto i u sred sedmice, pa da jedeš kuvano dva puta u toku nedelje...:dada:

причалица
09-02-2013, 08:33
I reci mi, koliko te plaća na sat...:palac:
Pa mislim stvarno...:lol: :lol:
Ali ipak....priznaj....da si srećan i da bi bio nesrećan kada bi ti supruga kuvala svaki dan...To bi bilo potpuno izvesno...Ovako....Nikada ne znaš, kad bi slučajno molga skuvati nešto i u sred sedmice, pa da jedeš kuvano dva puta u toku nedelje...:dada:

јој, саго...немој да је браниш..ако је ово истина што је колега члан написао - стварно је катастрофално...седи по цео дан у кући и не може ни ручак да скува...па њему би било боље да плаћа неку кућну помоћницу пар сати дневно, него да има обавезе према тој жени.

egyboy53
09-02-2013, 15:10
I reci mi, koliko te plaća na sat...:palac: dobar, dobar... ma ne tražim ništa, samo da mi ne kuka. dovoljno mi je svega drugog. posle posla čuvam dete i sve ostalo da ona ima vremena da sa majkom po 55x razgovara telefonom po 20 minuta i objasni joj sve od kako je beba jela do kako je sr... da se isčetuje sa drugaricom preko fejsa, gtalka i svega mogućeg. da isturpija nokte i oćupa obrve po 4 put danas, da usput po svim forumima isčita koji je preparat najbolji za mršavljenje (od dizanja guzice sa kreveta se dalje ne trudi...). Samo malo razumevanja i eventualno pola sata za sebe u toku dana...

Sarmica
09-02-2013, 16:11
and they lived happily ever after:kreza:

e moj egyboy53 :blenta: ti si se uvalijo, da ti pravo rečem:blenta:

egyboy53
09-02-2013, 16:42
heh :udri: biće da je tako. al da nebudem ja taj koji kuka...biće bolje ovako il onako:lupko::pas: pozdravljam vas!

Sagacity
10-02-2013, 21:38
I reci mi, koliko te plaća na sat...:palac: dobar, dobar... ma ne tražim ništa, samo da mi ne kuka. dovoljno mi je svega drugog. posle posla čuvam dete i sve ostalo da ona ima vremena da sa majkom po 55x razgovara telefonom po 20 minuta i objasni joj sve od kako je beba jela do kako je sr... da se isčetuje sa drugaricom preko fejsa, gtalka i svega mogućeg. da isturpija nokte i oćupa obrve po 4 put danas, da usput po svim forumima isčita koji je preparat najbolji za mršavljenje (od dizanja guzice sa kreveta se dalje ne trudi...). Samo malo razumevanja i eventualno pola sata za sebe u toku dana...
Pazi....:kapa: ne poznajem te, bar ne iz postova...Ali ako je pola od ovog tačno što si napisao,ti zaslužuješ jednu dobru banju za oporavak....za početak....:lol:
Što bi Sarma rekla....al' si se ti uvaliooooo :lol: :lol:

Nežnicah
10-02-2013, 22:30
evo moj je danas bio presrećan što je morao da popravi mali bojler... više sam se naravno ja umorila posle čisteći za "majstorom" :lol: ali rekao mi je da je baš srećan što je konačno to uradio jer mu kukam kako perem sudove ledenom vodom cele zime :lola: dobro da se setio, ali bitno da je on srećan, njegova sreća mi je najbitnija, pa tek onda moje promrzle ruke... :haha:

причалица
11-02-2013, 08:19
ако треба, и дрва ћу да цепам...нико ми не треба :urra:а они нека буду срећни без кућних послова.

Sagacity
11-02-2013, 09:21
Ma ko bre da se če drva ? Ma malo :lakat:
Sečenje drva je odlično za psihofizičko zdravlje i koncentraciju. Takođe i bicepsi se lepo oblikuju. Misllim da se lekari dali preporuku muškom delu da to obavezno rade...:lol:

egyboy53
11-02-2013, 09:45
zahebi centralno, daj sekirče

причалица
11-02-2013, 10:10
ма ја то, саго, онако сликовито....нисам видела секиру 40 година :pusi2:

rile_nezni_oblak
12-02-2013, 00:21
NEMA SANSE :eek:

Sarmica
12-02-2013, 13:01
ако треба, и дрва ћу да цепам...нико ми не треба :urra:а они нека буду срећни без кућних послова.


e tako:curica:

Prolaznica
21-10-2020, 21:22
:g: Šo dobra tema!Al drugi put ću da pišem-nemate vi toliko vremena da čitate :hahaha:

DaDole
22-10-2020, 12:13
:g: Šo dobra tema!Al drugi put ću da pišem-nemate vi toliko vremena da čitate :hahaha:

naći ćemo:curica:

salel
30-10-2020, 16:42
ja radim kućne poslove i nisam srećan - dok radim
srećan sam kad ih završim