PDA

Pogledaj Punu Verziju : Jedan od onih dana...



Nežnicah
13-07-2012, 20:53
kada ne znate da li ste samo vi tog dana hipersenzibilni i sve primecujete, i sve vam ide na zivce ili je sve oko vas tog dana zaista naopako...

Da li vam se to desava?

Recimo veceras krecem u svoju redovnu setnju sa psom. Tacno znam pored kog dvorista moram da je pritegnem jer iza kapije ima poremeceni pas koji samo skljoca zubalom i urla iz sve snage kao pomahnitao. I tako na par kriticnih mesta, i onda krece mirniji deo setnje.
E veceras je iz svakog od tih dvorista izleteo po jedan takav pomahnitali pas i napadao mog psa koji je na povocu i koji uzgred ne ume ni da napada ni da se brani... pa sam morala da kao nindza masem stapom koji je neizbezni `modni` detalj svake moje setnje bas zbog odbrane svog psa. Usput sam potkacila i gazde tih pasa sto ne zatvaraju kapiju kad imaju takvu neman bez lanca i kontrole.
E posle 4 takva psa i stresa, krenemo dalje, a onda ispred svakog drugog dvorista domacini, citave velike porodice su izneli svoje stolice i sede na trotoaru ispred svojih kuca... malo im je izgleda sto imaju velika dvorista. Obilazim i njih, jedva upravljajuci psom koji se obraduje deci koja vristeci beze kad mi naidjemo... I tako, nekako dodjosmo do kuce, ja bez snage, nervno rastrojena pitajuci se da li je svet poludeo danas ili ja? :qq: Ali sve do jedne stvari veceras mi je islo na zivce, bas sve.

naki
13-07-2012, 21:26
O da, ima takvih dana koliko hoces :aha:
Tada se trudim da se klonim potencijalnih nevolja, mada me moze razestiti i najobicnija muva... :blenta:
Trebala si tim stapom malo klepiti taj narod... :ljut:
Pogotovo te sto ne drze svoje pomahnitale nemani ...
Nema goreg od neodgovornih vlasnika... :ljut:
Sto mi je zao te dece sto se boje kuca :sad:
A tek kad pocnu bezati i vristati... :qq:
Van pameti..Cime ih uce roditelji :hm:

Čarapica
13-07-2012, 22:40
ma svet je lud svaki dan :mm:nije do sveta nego je to bas jedan od onih dana :mm: ja ih imam bas cesto :mm:

Nežnicah
13-07-2012, 23:14
ja sam veceras posle prvog psa koji nas je napao, prosto predosetila da se nece na tome zavrsiti, u fazonu nesreca nikada ne ide sama... i stvarno je tako i bilo... a stvarno kad malo razmislim, nekada tacno kao da postoje neki mali znaci koji nam ukazuju na to sta nas ceka... ne mislim nesto krupno, sudbinski, nego cisto vezano za temu...ono kad se namesti 10 gluposti za redom...

причалица
15-07-2012, 20:28
savetujem ti da pređeš na mačke jednog dana....njih ne moraš da šetaš :zrika: dakle, bar jedna nervoza manje tokom dana.

Čarapica
15-07-2012, 21:07
macke odsetaju same:facepalm: pa tek onda da vidis nervoze :facepalm:

Nežnicah
15-07-2012, 21:14
Znaci jedino Naki i ja imamo te dane :palac:

Padalica
15-07-2012, 22:15
ima i kod mene puno takvih dana :dada:
vrlo brzo cu da se i ja upisem:lol:

DaDole
01-08-2012, 08:17
Ima dana kad jednostavno ništa ne ide kako treba:qq:
Jedan moj znalac kaže ovako: "Ako ujutro slučajno pogrešno zapertlam cipelu,taj dan ne izlazim iz kuće" :lol:
Ako se,recimo,ujutro iznerviram onda se jako trudim da "izvučem" raspoloženje jer ne mogu da ne izlazim iz kuće:b:

kojica
13-09-2013, 10:31
Ima takvih dana, kako da ne. Ja onda odem da proverim imam li u kući
uloške ili moram da odem da kupim. :haha:

DaDole
01-12-2013, 13:35
Neko je jednom rekao kako se jačina čovjeka mjeri upravo time koliko je u stanju da podnese trenutak..šoka,bola,iznenađenja,rastrojstva,nena danog vala tuge..
i kad takav trenutak nekako dođe, mene podjeća na grudvu snijega na vrh brda..i prijeti da se skotrlja u podnožje i da dotle, naravno naraste u ogromnu ubitačnu loptu..
zato se valjda naše stremljenje usmjerava da ne dozvolimo da se ta grudva otkotrlja..uzmimo je i 'vako
:grudva:
jer inače ode dan..i eto nam Jedan od onih dana