PDA

Pogledaj Punu Verziju : I muškarcima treba depilacija :eek:



Sagacity
25-07-2012, 21:17
Muškarcima se sve više sviđa uklanjanje dlaka s intimnih delova tela, a nova depilacija popularno se zove "bro-zilian" i uključuje depiliranje kompletnog međunožja.

Danas se muškarci sve češće depiliraju, a mišićavo i "uglancano" telo bez dlaka popularizovali su slavni metroseksualci poput Dejvida Bekama i Kristijana Ronalda.

Međutim, čini se kako je muška depilacija otišla korak dalje, pa se muškarci sve češće depiliraju voskom na području oko genitalija, a u kozmetičkom svetu takvu mušku depilaciju već nazivaju "Bro-zilian", po uzoru na popularnu žensku brazilsku depilaciju, prenosi Daily Mail.

Slavni kozmetički salon “New York's Bliss Spa” čupanje dlaka voskom s muških genitalija uveo je u svoju ponudu početkom 2012. godine, a slični tretmani postaju sve popularniji i u kozmetičkim salonima širom Evrope.

U londonskom kozmetičkom salonu rezervisanom samo za muškarce “Refinery”, dlake se s intimnih područja muškaraca "skidaju" već sedam godina. Osmislili su i posebne nazive za razne vrste muške depilacije, kako pripadnicima jačeg pola ne bi bilo neugodno prilikom rezervacije.

Tako depilacija “Universe” uključuje depilaciju dlaka s zadnjice, testisa i bikini zone, depilacija ”Galaxy” depilaciju područja oko polnog organa, zadnjice i testisa, dok “Mercury” obuhvata kompletnu depilaciju donjeg dela tela muškarca.

“Naši klijenti kažu da se nakon depilacije osećaju muževnije, a sportistima i drugim aktivnim muškarcima je bez dlaka lakše održavati higijenu”, kaže menadžerka salona Debora Gejl.

Žene različito reagiraju na mušku depilaciju, dok nekima to nije privlačno na muškarcu, druge smatraju da je muška depilacija jednako ispravna kao i ženska. Uz to, uz depilaciju intimnih područja, polni organ izgleda veće dodaju kozmetičari.


Izvor:vesti-online.com

Sagacity
25-07-2012, 21:18
Pa šta mislite....Da li i muškarcima treba depilacija?
Znate li nekog muškarca koji se depilira?
Da li su depilirani muškarci poželjniji od strane žena...?
I da li biste se vi izdepilirali zbog neke žene, jer njoj tako više odgovara ?

:palac:

Padalica
25-07-2012, 21:29
ja bih volela da se 90% muskaraca depilira:namcor:
a ja da budem tu i da ih gledam kako se muce:rile:

pa da osete i oni malo kako je nama zenama!!!:pada:

Sagacity
25-07-2012, 21:30
Jel' bi im preporučila toplu ili hladnu depilaciju...:rile:

Padalica
25-07-2012, 21:32
nezno vrelu:rile:

Sagacity
25-07-2012, 21:35
Naravno i to na preponama...:rile:

Poznajem muškarca koji depilira grudi na zahtev devojke, jer je u tom delu mnogo maljav. E sad' da li depilira još šta...nije mi rekao :lol:, ali eto ima i takvih slučajeva da se i u tom delu čine neki ustupci.

Nežnicah
25-07-2012, 21:38
kako ste okrutne vas dve :qq:

ako su mnogo rundavi po grudima i ledjima, onda trazite sledeceg koji nije, ali nikako ne podrzavam te likove koji vise po salonima i depiliraju gooze i ostalo... jednog sam gledala licno kad je usao u salon, a ova sto radi samo prevrnu ocima u mom pravcu, kaze, samo mi njegovo doope fali tu pod nosom da ga gledam :qq: a tip je pola bata pola seka :lol:

Padalica
25-07-2012, 21:40
moj kum, mucenik:blenta:ima dzunglu na telu...stvarno je maljav
i resio on da se depilira, grudi naravno:rile:...em sto je bukvalno vristao na depilaciji:jasenka: em mu se to sve upalilo posle:pada: em je nadrljao kad su pocele da rastu:blenta: svrbelo ga je to bola...
tako da....muski , samo napred:rile:

Sagacity
25-07-2012, 21:47
Da budem iskrena, ne volim previše maljave muškarce i takve bih zaobišla...Mada to nije presudno niti od nekog uticaja...nikad se ne zna ko nam se baš može dopasti...
Od žena se očekuje da budu nežne i glatke po telu, na kraju krajeva to je i deo njihove prirode. Žene nisu dlakave po grudima i leđima (mada ima i takavih slučajeva...:eek: )pa samim tim se tu i ne depiliraju. To je velika površina tela i bilo bi nenormalno očekivati od muškarca da se depilira baš na tim delovima tela...a i nije muževno...uopšte. Drugo je ako muškarac nije prirodno previše maljav pa nema problema sa viškom dlaka, a opet druga je stvar kada je muškarac čitava ''tapiserija''...Na kraju krajeva koliko god da je maljav to je njegovo prirodno stanje...i samim tim deluje nekako normalnije...

Mada, što kaže Padalica, ipak bih ih ja malo ''provukla'' kroz toplu depilaciju da vide šta žene sve trpe zbog njih...:lol:
Mislim da su u tom delu muškarci zahtevniji od žena...

причалица
25-07-2012, 21:53
ma ne znam....dok sam mislila o muškima, nikad nisam mislila baš o tome. nije mi smetalo da li neko rutav ili ne...ovaj moj nije rutav, osim na licu :lol: a to se da preživeti.
to mi svakako ne bi bi bila tačka oko koje bih postavljala neke uslove, ako je kao čovek ok...i muškarac, je l...nije on kriv za dlake, kao što nisam ni ja kriva što nisam crnka ili tako nešto....
a muškarci koji se depiliraju po definicii su malo pomereni, to je moje mišljenje.

DaDole
01-08-2012, 06:51
Muškarac na depilaciji:ququ:

Sarmica
01-08-2012, 07:04
mislim da bi to, za moje oči, izgledalo poprilično stravično:hm:
stvarno nisam za kompletnu depilaciju, grozno izgleda to potpuno glatko muško telo, ali s druge strane nisam ni za zapuštenost, mogu te dlake bar malo da se skrate, i to je sasvim dovoljno. nisu vala ni zanimljive dlake ispod pazuha do lakta:ljut:http://razbibriga.net/imported/2012/08/b390c4f69ab4102ae5a1768612330868-1.gif (http://smayliki.ru/smilie-82654503.html)

DaDole
01-08-2012, 07:05
te ispod pazuha se podrazumijevaju za odstranjenje:dada:
al da mu paNem na grudi depilirane ,mjesto junačke:blenta:

причалица
03-08-2012, 13:04
gledam na olimpijadi gimnastičare.... ovi iz azije se ne deipiliraju ispod pazuha, sve neki žbunići vire dok izvode vežbe, a evropljani i ostali ''beli'' su potpuno izglačani u tom delu :huh:

Sagacity
15-10-2012, 09:25
Žene više vole izdepilirane frajere?

Depilirane grudi postaju popularne među muškarcima budući da žene, tvrdi jedno istraživanje, više vole glatke nego maljave muške grudi...
Voleli vi to ili ne, ova vest će svakako obradovati vlasnike kozmetičkih salona. Studija slovačkih naučnika koji su uporedili privlačnost muškaraca pre i posle brijanja grudi utvrdila je da samo 20 odsto žena preferira maljave muškarce. Ipak, još nije objašnjeno zašto žene više vole muškarce sa glatkim grudima.

Zašto ljudi nisu dlakavi poput naših najbližih rođaka primata, zbunjivalo je evolucijske biologe više od jednog veka. Jedna od najistaknutijih teorija glasila je da je birajući manje dlakavog partnera žena pokušavala zapravo izbegavala vaši i ostale parazite koji su mogli da žive u dlakama muškarca (izvinjavamo se zbog ovih informacija!). Bilo kako bilo, u istraživanju se ispostavilo da samo 20 odsto žena preferira dlakave muškarce.

Neka ranija istraživanja pokazala su da žene u plodnim fazama menstrualnog ciklusa privlače muškarci s manje dlaka, dok će im u manje plodnim danima biti atraktivni muškarci s više dlaka.

Kakav je vaš izbor - maljavi ili glatki?

Izvor:cosmopolitan.com
:jede:

Sarmica
16-10-2012, 14:48
pa reeeko sam:novine1:

Man
16-10-2012, 17:04
Ovo je garant saga otvorila temu :ljut:

Sagacity
16-10-2012, 20:16
pa reeeko sam:novine1:
Ali ja sam stavila novi tekst o ''muškoj depilaciji''' ono gore boldirano, to su bre novinari pitali..ne ja...Ali sam morala da stavim ponovo tekst, malo drugačiji, za slučaj da je neko promenio mišljenje...Možda na primer ti sada voliš ''depilirane''....:lol: :lol:


Ovo je garant saga otvorila temu :ljut:
Jesam :srbpla:
Jel se ti depiliraš....:lola: Slobodno reci...neću nikom da kažem...:kreza:

sudjenik
16-10-2012, 22:29
moj kum, mucenik:blenta:ima dzunglu na telu...stvarno je maljav
i resio on da se depilira, grudi naravno:rile:...em sto je bukvalno vristao na depilaciji:jasenka: em mu se to sve upalilo posle:pada: em je nadrljao kad su pocele da rastu:blenta: svrbelo ga je to bola...
tako da....muski , samo napred:rile:

pa kad je mekan mora da vristi... kad nije oguglao i otvrdo na sve ono sto je proso mozes i vosak na glavitj da mu sipas... ko dobar dan

Padalica
16-10-2012, 22:36
jel se ti depiliras? :palac:

sudjenik
16-10-2012, 22:46
ja sam albin od rodjenja

sani
17-10-2012, 18:47
Ja to ne volim ....
mosh misliti muskarca koji dobije ideju da se depilira ..uvek bih se zapitala sta se u toj glavi desava
mozda je jedino ok kod plivaca , vaterpolista i sl. gde je imperativ sporta u pitanju
a da se depilira da on bude tako lepsi.., pa meni nije.

DaDole
17-10-2012, 18:57
tako je sani:bravo: još da mu urastaju dlake od depilacije ,da dobije opekotine od vrelog voska:qq:
ma,jok:haha:

nevidljiv
21-10-2012, 12:52
:lolan:....auuuuu...braco mila,pa zar i to?....mozda sam malkice konzervativan,ali fala vi lepo...:mirka:

Sarmica
22-10-2012, 08:33
E žene žene:ljuta:
saće muškarci da pomisle da treba didu ko maRmuni:ljuta: