PDA

Pogledaj Punu Verziju : Mitovi o muškarcima



DaDole
23-08-2012, 09:23
Okružene smo neprekidnim nizom mitova i predrasuda o muškarcima:dada:
Šta mislte o tome..da li same sebe lažemo,same sebe ohrabrujemo ili nam ti mitovi & predrasude ipak ne znače ništa..šta najčešće čujemo o muškarcima,a znamo da to nije tako..

DaDole
23-08-2012, 09:27
Evo jedan od najčešćih: neće vas poštovati ukoliko spavate sa njim već na prvom sastanku,odnosno mit o tome da odlaganje seHa utiče na poštovanje koje ćete imati kod njega.
Nije li ipak odluka o tome da li ćemo spavati sa njim na prvom ili desetom sastanka stvar naše volje i želje,naše odluke i vjerovanja..ili smo ipak začahureni pa ispred naših želja stavljamo ono poznatoi..Šta će misliti o meni:qq:

Nežnicah
23-08-2012, 10:11
mene muskarci vec odavno ne zanimaju u tom smislu, tako da uopste ne obracam paznju na price o njima, mitove, legende :lol: predrasude i ostalo... niti sam ikada obracala... mada je moja pokojna baka uvek kukala kad me vidi kako se sredim, pa `trcim njemu na noge` (njen izraz) jaooo mala, pa sta ce narod reci, jaooo pa smiljkina nada je jos uvek dete, stalno je kod babe, uci da hekla, veze, strika, a ti se samo smucas :qq: taj te posle nece hteti, pazi sta ti kazem :qq:

elem, jos jedan mit o muskarcima: Put do muskog srca vodi preko stomaka? :hm: Da li je to istina :palac:

DaDole
23-08-2012, 10:44
Evo još jedan mit..Muškarci vole biti lovci:kapa: mislim da baš ne vole da love,ali se od njih tako očekuje,da love :)

DaDole
23-08-2012, 11:27
A sad jedan od najtupavijih mitova: muškarac i žena ne mogu biti prijatelji jer,zaboga,svaki muškarac u ženi gleda seksualni objekt:pada:

DaDole
23-08-2012, 13:06
I još jedan...Muškarci više vole kad nešto ostane neotkriveno:b:
Više od toga da vas vidi u dekoltiranoj majici,obmotanu samo ručnikom,uskim vrućim hlačicama ili sehi donjem rublju-muškarac vas naviše voli da vidi golu,potpuno:dada:

mona
23-08-2012, 14:32
o muskarcima mogu samo mitovi i da postoje :sad:

Sarmica
23-08-2012, 17:53
ja mislim da su i ti muškarci samo jedan mit više:lola:

DaDole
23-08-2012, 18:37
manje ili više :hm:
ima još jedan mit..vele..Muškarci ne vole samostalne i nezavisne žene koje misle svojom glavom:blenta:
veliju,oni se njih boje:ququ:

naki
23-08-2012, 18:42
pricamo mitove o mitovima, koji u stvari nisu mitovi, iako se provlaci da jesu :hm:

Sagacity
24-08-2012, 06:59
Muškarac koji pomaže u kući..koji ponekad skuva nešto, usisa prašinu...je ''papučar''....:hm: iliti manje muško...Mislim.....svašta...

DaDole
24-08-2012, 07:46
pricamo mitove o mitovima, koji u stvari nisu mitovi, iako se provlaci da jesu :hm:
e,naki sad sam se i ja zapitala:kapa: koliko je mit zapravo mit:)

Moonster
24-08-2012, 20:23
Muškarac koji pomaže u kući..koji ponekad skuva nešto, usisa prašinu...je ''papučar''....:hm: iliti manje muško...Mislim.....svašta...

Ovo nisam mogao da obiđem, nikako :kapa:
Pazi sada ovaj realan slučaj koji znam.
Muškarac koji radi za SIPU (objasniće članovi iz BiH šta je SIPA ....),trenirao ultimate fight, K1, ima ga preko 205 cm u visinu, oko 110 kg sigurno težak, pomaže u kući,kuva, pegla, pere, usisava, kupuje pegle i daske za peglanje, vodi dečicu u šetnju i sve to pored žene koju ima.
Ali od žene ne može glavom da mrdne :haha:
Ako to nije papučar, onda ne znam šta je :lol:

Sagacity
24-08-2012, 21:44
To je čovek koji voli svoju ženu...Šta ima loše u tome što joj pomaže? Pa ne pere on komšinci i ne čuva komšijino dete, nego svoje. Šteta što je oženjen...:aha: Drugo je da supruga ništa ne radi, ne ide na posao, a on čisti i pere i kuva...i šta već..To jeste papučar...Ali ako oboje rade i on pomaže..to je OK...Ne treba on da savija sarmu i da pere prozore, ali mu ništa ne bi falilo da malo pomogne. I to ga ne čini manje muškarcom.

A ti svojoj supruzi ugradi čip, pa onda možeš da rukuješ njome i daljinskim...:dada:
:lol:

Moonster
24-08-2012, 22:40
To je čovek koji voli svoju ženu...Šta ima loše u tome što joj pomaže? Pa ne pere on komšinci i ne čuva komšijino dete, nego svoje. Šteta što je oženjen...:aha: Drugo je da supruga ništa ne radi, ne ide na posao, a on čisti i pere i kuva...i šta već..To jeste papučar...Ali ako oboje rade i on pomaže..to je OK...Ne treba on da savija sarmu i da pere prozore, ali mu ništa ne bi falilo da malo pomogne. I to ga ne čini manje muškarcom.

A ti svojoj supruzi ugradi čip, pa onda možeš da rukuješ njome i daljinskim...:dada:

:lol:

Njegova supruga ne radi ništa, tačnije radi,pije kafice i žestoko ljubomoriše.
O ispadima na poslu, kada traži sastanak sa načelnikom gde ga ocrni samo tako, neću ni da pričam :aha:

Nemam nameru da radim čipiranje žena, nema potrebe za tim, u bračnom kontekstu.
Ništa lepše do slobode, pardon,večne slobode :pusi: :)

Sagacity
24-08-2012, 23:03
Njegova supruga ne radi ništa, tačnije radi,pije kafice i žestoko ljubomoriše.
E to je već nešto drugo...:aha:

Da....mit je i....''Svi muškarci su isti''...:hm:

Moonster
24-08-2012, 23:06
E to je već nešto drugo...:aha:

Da....mit je i....''Svi muškarci su isti''...:hm:

Nije mit, svi smo isti, jedna glava, dve ruke, tri, ovaj dve noge, dakle svi smo isti:kapa:

DaDole
25-08-2012, 19:55
Nije mit, svi smo isti, jedna glava, dve ruke, tri, ovaj dve noge, dakle svi smo isti:kapa:
hajde moon,znamo da to ne misliš:) elem:ceka:

Jovanova
20-10-2012, 22:18
Pametna žena će od svakog mita napraviti satiru.