PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ono što nam je najviše nedostajalo...



Man
31-08-2012, 11:35
Korak po korak, mic po mic, kap po kap znoja – izvukosmo se na drugu stranu leta.

A nije da je baš bilo lako. Staro dobro globalno zagrevanje bogami se već pretvorilo u globalno pečenje, prženje, cvrčanje, prženje i roštiljanje.

Trebalo je izdržati, i na strašnom mestu postojati.

Doduše, Grčka, Turska, Crna Gora, Hrvatska, sve te lepe i prijateljske zemlje prema našim evrima, brinule su se o nama.
(I pobrinule da nam neki ne ostane)

Mada se i domovina sve više ističe u tom pogledu
– koliko god da taktizirate, novac prosto isparava.







Ipak, nigde nije kao u svom toplom domu.
(Naročito ko nema klima-uređaj)

Ali ono što nam je najviše nedostajalo, nije ni šefova njuška, ni bus-plus kontrola, nije ni prva lektira, ni poljubac njen.

Ono što nam je najviše nedostajalo, to je, naravno...
razume se...
a šta drugo nego...

:rile:

Sagacity
01-09-2012, 21:36
Sve mi je bilo ''potaman''..U kući mi nikada nije previše toplo, u kancelariji prijatno...vikednom na kupanjac....Kud' ćeš lepše.....:kojica:
Jedino me zabrinjava ova nenormalna vrućina. Mislim, 38 stepeni, 39...to nije normalno. Danas je bilo oko 32..taman...:lol:
Obožavam leto...
Jedino što mi može nedostajati ovog leta su moje voćke koje je ove godine sredila suša. Mislim da ćemo tek osetiti posledice ove nenormalne vrućine...

Mistery
01-09-2012, 22:50
Nedostajao mi je novac da ga potrošim na neku Grčku ili Istru ili na Herceg Novi na primer.:cici:

Klima i dalje radi, to ne fali.

Ali fali topla letnja kiša.

DaDole
01-09-2012, 22:58
Ništa mi nije nedostajalo..imala sam i more i rijeku..i klime i knjige..nedostajala sam samo malo,sama sebi..onako..

причалица
02-09-2012, 08:31
meni je samo spavanje nedostajalo, sve drugo je ili tu ili me ne zanima.

Sarmica
03-09-2012, 18:30
Mene mi falilo maaalčice volje za neke stvari:hm: ne znam gde se denula:hm: