PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ненад Чанак



Mistery
27-09-2012, 02:14
Чанак оверио оставку

Лидер ЛСВ-а Ненад Чанак предао оверену оставку на место посланика у Скупштини Србије. "Очекујем да будем ухапшен", рекао председник ЛСВ-а.

Лидер Лиге социјалдемократа Војводине Ненад Чанак поднео је оверену оставку на функцију народног посланика на писарници Скупштине Србије

Наставак на http://www.rts.rs

****

У нормалној држави, политичар који има проблем у ресторану или испред њега позвао би полицију. Исто би урадио и власник ресторана.

Ми живимо у Србији која је давно престала да буде земља чуда, и у којој је насиље у тој мери изражено да га сада практикују и политичари.

Шта мислите о овој "афери" која последњих дана пуни новинске ступце а чији је главни актер Ненад Чанак?

kojica
27-09-2012, 05:28
Kad ga niko nije apsio zato što godinama razjedinjuje i ruši državu,
sad nek se trese gora o tome što je nalupo nekoga u kafani.

Vratiće se taj debeljko na velika vrata. :aha:

Asterix
27-09-2012, 06:30
pa mora na velika...na mala ne moze da udje :lol:

Mistery
27-09-2012, 10:54
Плашим се да ће се прича о том пребијању решити као оно шта је било са Драганом Веселиновим.

Кривичне пријаве против телохранитеља а њему -Чанку, ништа.

Надам се да грешим. Да ће овог пута бити другачије. Он је дао толико контраверзних изјава ових дана да то није нормално. "Заглавио" се у лажима и још очекивао да ће га Скупштина Србије подржати.

Nežnicah
27-09-2012, 11:00
Moze da nastavi karijeru kao pevac... My way :drnd:

Jovan
27-09-2012, 11:09
Борио се шатро против Милошевића, а видимо да би он био још гори... шатро борац за "цивилизацијске вредности"

стара изрека каже: "Дај циганину власт, прво ће да убије оца"

ја сам га провалио у "валиком брату" да је обичан фолирант и позер!

kojica
27-09-2012, 12:39
Eh da je Arkan samo tuko ljude po kafanama.. pa ipak je imao onoliko glasača...
Ovo će Članku ko plus da dođe. Ima u narodu onih koji se takvima dive.

Mistery
27-09-2012, 13:48
Слажем се Којице. Чудан смо ми народ када се дивимо таквим људима, али стварно то може да му буде и плус.

Све ми је ту некако чудно, нисам од оних који виде теорију завере у свему, али логика ми говори - а што Икодиновић, или нека од те две девојке које су биле у том друштву нису звале полицију?

И те изјаве типа "Не познајем га" па затим "Узнемиравао ми је рођаку"..некако се не слажу.

Занима ме како ће надлежни органи даље да реагују.