PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dosta o meni,'ajmo malo o mom autu



DaDole
27-09-2012, 08:41
Imali smo prilike sresti muškarce koji su toliko sebeljubivi i egomani da nismo mogli povjerovati da takvi postoje..izuzetno samoljubivi tipovi koji pričaju samo o sebi.
Sa njima je svaki dijalog nemoguć,jer njima je monolog srednje ime i svaka rečenica počinje sa "ja..ja..ja.."
..a poslije kažu da su žene alapače i da kokodaču:qq:
Šta mislite o takvima?

Nežnicah
27-09-2012, 09:08
Ja nisam takvog upoznala, ali stvarno :hm:

DaDole
27-09-2012, 09:14
Ti si onda pošteđena žena:haha: ja jesam,kako u radnom tako u privatnom okruženju:dada:
I za fascinaciju mi je bilo da takvi muškarci uvijek oko sebe imaju neke žene:qq:
Oni vole publiku,to je jasno,to im je prirodno stanje..ali mi nikad nije bilo jasno zbog čega žene budu pored takvih..oni imaju i djevojke i zabavljaju se,i oženjeni su :qq:

Sagacity
27-09-2012, 21:47
Imali smo prilike sresti muškarce koji su toliko sebeljubivi i egomani da nismo mogli povjerovati da takvi postoje..izuzetno samoljubivi tipovi koji pričaju samo o sebi.
Sa njima je svaki dijalog nemoguć,jer njima je monolog srednje ime i svaka rečenica počinje sa "ja..ja..ja.."
..a poslije kažu da su žene alapače i da kokodaču:qq:
Šta mislite o takvima?
Poznajem jednog takvog u mom okruženju...Teški je ljakse..Doduše, njegova rečenica počinje sa ''Ja i moj ćale''...:lol:
Pa to su muškarci puni sebe. Ne bih mogla biti sa takvima. Koliko god da vrediš i koliko god se trudiš da nešto doprineseš u životu, uvek će ti to omalovažavati....:aha:

Sarmica
28-09-2012, 06:55
njegova rečenica počinje sa ''Ja i moj ćale''...:lol:


i ja poznavam takog:haha::raz_114:
i stvarno je teški ljakse:lol:
i JA svaku rečenicu počinjem sa JA:hm::lola:

Sagacity
28-09-2012, 07:06
Pa svi smo mi pomalo ''Ja''....Mislim i ja sam isto...ali ne u smislu da to ''Ja'' uništi tvoje ''Ja'' kao da ne postoji...U tome je poenta...:lol:

причалица
29-09-2012, 05:28
ne podnosim ni muške ni ženske osobe koje isključivo pričaju o sebi. ne zna se ko je gori.
odavno mogu takve da ''osetim'' na kilometar i jednostavno se udaljim. ne zanima me da trošim vreme na egomanijake koji, u stvari, ne znaju gde su šuplji.