PDA

Pogledaj Punu Verziju : ALO Dvojnici



kojica
01-10-2012, 12:18
Alo ljudi, pa šta vam je?! :srbpla:

Šta treba nekom da se otkači u glavu, pa da svoje dete prijavi za vako takmičenje

Jana Momiroski, Guli, Mala nevesta
http://www.alo.rs/_customfiles/Image/dvojnice/jana%20momiroski,%20guli,%20mala%20nevesta.jpg



Kristina Mihajlović i Katarina Veljković, Hurem i Asi
http://www.alo.rs/_customfiles/Image/dvojnice/kristina%20mihajlovic%20i%20katarina%20veljkovic,% 20hurem%20i%20asi.jpg

I ne znam koliko još tamo na spisku ima sultana i sultanija.
A šta zapravo to sve znači? To su im idoli? :hm:

Jel na ovom svetu ljudi nemaju na koga drugog da se ugledaju? :qq:

Sagacity
01-10-2012, 12:30
Sve te serije su ''pitke'' za gledanje. Nema nekog posebnog udubljivanja. Mozak ti i ne treba da ih skačiš. I da propustiš 30 epizoda lako uđeš us štos. Em što je ''problematika'' očekivana, em što neke stvari razvuku u 20 epizoda.
Onda te serije dožive kulminaciju gledanosti do te mere, da se pojedini oduševljavaju. Pa iz tog valjda oduševljenja, oni svoje ''heroje'' postave na neke visoke lestvice, da je zapravo čast biti kao likovi iz tih serija...I eto otkud deca u svemu tome...

Sve što je približeno širokom auditorijumu, lako se prodaje.

Isti je slučaj i sa našim folk zvezdama. Deca se utrkuju, oko imitiranja svojih ''idola'' Cece, Seke itd. Mnoge od njih podržavaju roditelji u tome...Prosto to je u njihovom svetu...''IN'' ili žargonski rečeno..vrh....Tako bar ja mislim...:aha:

Mistery
01-10-2012, 12:34
Izgleda da nemaju na koga da se ugledaju. Ovo je strašno i nekako, bar meni, bolesno. Pogrešno jer se deca vaspitaju po ugledu na te serije i vaspitava ih tv. A ima i starijih koji su poslali svoje slike, videla sam na netu.

Živimo u društvu poremećenih vrednosti i to dugi niz godina. Sve je počelo sa onom Kasandrom, a možda i ranije sa Dinastijom i Blejkom i Aleksis.

Ne dopada mi se to. I između televizije i knjige, biram knjigu.

paculjkica
01-10-2012, 12:46
Verovatno traže pet minuta slave za svoje dete, izaći će njihova slika u novinama ili televiziji... :hm:

DaDole
01-10-2012, 12:58
Mediji nam nameću,mi kupujemo i tako tonemo u sveopštu degradaciju i kloniranja..smiješe nam se sa svih strana "uspješne i nasmijane žene" dok se sistem vrednota rapidno urušava..ja volim da kažem kako je najveća sreća što imam svoj daljinski..
mada,nijedna ekspanzija od strane serijala sapunica iz jedne te iste države nije nimalo slučajna..ali,to je već tema za neki drugi pdf

причалица
01-10-2012, 22:53
jel na ovom svetu ljudi nemaju na koga drugog da se ugledaju? :qq:
pa nemaju, naravno...kad su im face prilepljene za pink, kopernikus, prvu...niko ne čita, znanje je deplasirano, smešne su samo psovke i seks...i sve tako.