PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li ću se ikada udati?



Sarmica
06-10-2012, 06:21
E vako:haha:

Saće Pokojna Mileva da Vam proriče sudbu:namcor:

1. Kada želite da privučete pažnju na sebe:
a) odem kod Kineza i bahato iskeširam 30 evra na gomilu Lej Viton garderobe
b) učim škole i pameću zasenjujem ljude oko sebe
c) izađem sa Harizmom Ivane Jordan i onda nemaju izbora nego da primete mene

2. Kod muškarca prvo primetim:
a) oči (čak i kad nije vrljav)
b) izvod iz katastra
c) Cipele, sat i kaiš. Ako su bele boje, dam mu broj telefona svog gej druga.

3. Na prvom dejtu kažem
a) da tražim muža i da hoću četvoro dece
b) "Hoću bundu."
c) Uglavnom ćutim i trepćem jer muškarci vole glupe žene

4. Ako saznam da je muškarac koji mi se dopada oženjen:
a) povlačim se, besnim drugaricama, vičem da su svi isti i sledeći muškarac će da plati za sve
b) Preduzimam mere da ga razvedem. Raspadale su se tolike države, pa što ne bi jedan pišljivi brak?
c) Mo'š misliti! Pa i ja sam udata.

5. Moj omiljeni broj je:
a) 2
b) 7
c) 1000 (ovo sam stavila samo zato što znam da Dinkić čita sve što pišem, pa da ima šta da zaokruži. Ako me razumete..)

6. Seks je:
a) Što je Danica Mesecu, to je meni seks.
b) ma hoću da se udam, imam ja ko će taj deo da odradi.
c) Ako se ne snalazi u seksu najbolje, gledaće u mene kao u Boga.

7. Da li ste skloni prevari?
a) pre bih rekla radoznala i istraživačkog duha
b) aman, ne mogu ni dečka da nađem, a kamoli ljubavnika!
c) moj čo'ek je jedini za mene, a on nek radi kako 'oće.

8. Hobi?
a) imam kolekciju lutaka. Na naduvavanje.
b) ne stižem, prezauzeta sam špijuniranjem dečka.
c) ručni rad

9. Da li želite decu?
a) naravno, moram kasnije imati nekoga koga ću okretati protiv muža kad me prevari.
b) više sam za to da usvojimo nekog 20-godišnjeg meleza.
c) #'%$&=?*?*/0!#"@ (Ejmin doprinos testu.)

10. Zašto želite da se udate?
a) Zato što je društveno prihvatljivo. Džaba mi dva doktorata, karijera, uspeh i to što sam srećna, kad me svi gledaju ispod oka jer sam gubitnica koja nije uspela da se uda.
b) A pa nismo se razumeli.. Neću ja muža za sebe, da se ja udam. Ja hoću da nađem tuđeg muža!
c) Jer mi treba neko ko je u zakonskoj obavezi da sluša kad ja pričam.

KLJUČ ZA BODOVANJE




a

b

c



1

2

4

6



2

4

6

2



3

6

2

4



4

6

2

4



5

2

4

6



6

6

2

4



7

4

6

2



8

2

6

4



9

6

4

2



10

2

4

6






Kase testirate reći ću vam rezultate:jede:

www.smedia.rs

Sagacity
06-10-2012, 13:36
Moram da na neka pitanja dam obrazloženje, jer moj odgovor se ne poklapa sa ponuđenim...Molim, postavljača teme da to ima u vidu...:jede:

1.b (ovde sam omanula sigurno...:smeh:)
2.a
3.c :trepp:
4.a obično ne srećem takve jer u startu kažem da treba da se sklone što dalje...al nema ništa drugo...pa sam morala ovo
5.b ni previše ni premalo...:rile:
6.a :smeh:
7.b :haha:
8.b :cici:
9.a Bože, kakvo objašnjenje za devetku...hehehe
10.c :kreza:


Nestrpljiva sam :drnd:
Ako treba da se sabere onda 52.....

Sarmica
06-10-2012, 13:44
:trepp:

REŠENJE
20 – 39 bodova
KUPI MAČKU
Mačko, da se ne lažemo, ti se nećeš udati još sledeće tri reinkarnacije. To što ti tražiš, to ne postoji: da u banci ima balans u visini godišnjeg budžeta omanje arapske države, sa telom tarzana, u glavi mali kompjuter, da ima prijatnu majku koja te voli i da uvek ćuti da bi ti bila u pravu. Da se razumemo, takav papučar ni Sloba nije bio. Bolje ti lepo kupi mačku i gledaj turske serije. Ako me razumeš..
40 – 59 bodova
POSLE 35-e GODINE
Tvoji kriterijumi će dovoljno pasti tek posle 35. godine života. Kad lice počne da se gužva, a sisići odvise, onda ćeš shvatiti da ne mora da bude savršen i onda ćeš pristati i na onog sada već proćelavog 40-godišnjaka koji je za glavu niži od tebe, koji još živi sa mamom jer mu je lakše tako nego da mora sam da kuva i pere. Uostalom, zašto bi živeo sam, kad ga ionako niko neće voleti kao njegova mama. Ali gledaj svetlu stranu, niko ne kuva bolje od njegove mame, tako da nećeš morati da se trudiš oko kuhinje jer si već u startu izgubila. Haos.
60 bodova
Mačko, za tebe nema zime! Ti spadaš u onu retku grupu koja može kad hoće i za koga hoće. To je verovatno zato što umeš odlično da glumiš devojku sa kvocijentom inteligencije jedne prosečne muškatle i zato što si kubikažu neravnomerno raspodelila po telu. To je jedino objašnjenje jer muškarci ne vole pametne i lepe žene koje ne zavise od njih. Ponekad se moramo praviti nemoćne i nesposobne da zamenimo sijalicu i pustiti ih da se pobednički šepure po kući jer misle da bismo propale da nije bilo njih da zamene osigurač. Pametna žena svoje planove usadi muškarcu u glavu i ubedi ih da je to bila zapravo njihova ideja. Oni se onda šepure kao paunovi jer su imali savršenu ideju, ali zapravo žena dobije ono što je i htela. Ako me razumeš..

Sagacity
06-10-2012, 13:46
40 – 59 bodova
POSLE 35-e GODINE
Tvoji kriterijumi će dovoljno pasti tek posle 35. godine života. Kad lice počne da se gužva, a sisići odvise, onda ćeš shvatiti da ne mora da bude savršen i onda ćeš pristati i na onog sada već proćelavog 40-godišnjaka koji je za glavu niži od tebe, koji još živi sa mamom jer mu je lakše tako nego da mora sam da kuva i pere. Uostalom, zašto bi živeo sam, kad ga ionako niko neće voleti kao njegova mama. Ali gledaj svetlu stranu, niko ne kuva bolje od njegove mame, tako da nećeš morati da se trudiš oko kuhinje jer si već u startu izgubila. Haos.

:smeh:
Uvek kažem, ako njegova mama bolje kuva...Svaka joj čast i nek tako nastavi....:haha: Meni ne smeta, prineću i ja tanjir...

Rosa
06-10-2012, 16:37
http://s8.rimg.info/58603aee816cd2c3dccb07d0d3f55db6.gif (http://smayliki.ru/smilie-660812391.html)