PDA

Pogledaj Punu Verziju : 21.12.2012



Zolton
21-11-2012, 04:03
da li verujete u horoskop?

Zolton
21-11-2012, 04:19
Sala na stranu...

Dragi moji, s'obzirom da se blizi ''sudnji dan'' mislim da je vreme da se pozabavimo ovom temom. Sve informacije koje pronadjete mozete da postavite ovde i da zajednickim snagama protumacimo baljezgarije proroka i naucnika svetskog ugleda.

Zolton
21-11-2012, 04:20
Dakle da pocnemo...



http://www.youtube.com/watch?v=9xi2UTxunds

Asterix
21-11-2012, 07:46
ja se nagledah tih emisija, hehehe, i koliko sam shvatio, tog datuma se zavrsava neki njihov obracunski period, cetvrti ili peti..

desice se par zanimljivih stvari, tacnije fenomena koji, naravno , nece uticati na dalje postojanje covecasnstva...

a mozda i dodju "glavne baje"..:hm: , eto NASA je snimila "andjela" kako ide ka suncu...mozda svrati i do nas...


zivi bili, pa videli, to je i ovako za mesec dana...

nego, jel se gleda julijanski ili gregorijanski kalendar za taj dogadjaj? :haha:

Zolton
21-11-2012, 16:25
mislim da se gleda gligorijanski :haha:


andjeo koji je duplo veci od planete i lagano leti prema suncu... ne bih reko... to je neki asteroid

Zolton
22-11-2012, 01:40
cesto srecem ljude koi=ji kau ako.. i zslujume da umremo...'ne zaslzujemo jer so previse retardrani da bi shvatili zasto...

Zolton
22-11-2012, 01:44
gledam ljude. velicaju japance a to sto masakriraju delfine... ja bi ih pobio... ali razmislim se u sebi... ne postoje nacije, rase... dobro mozda i postoji razlika ali... ljudi se dele na dobe i zle... ndam se da to sto sledi ma dfa unisti zle ljde a nas dobre da nggradi... samim tim sto svrstavam sebe u onu grupu dobrih ljudi me cini losim ali sta da radim... kako pronaci put?.... nastavite da vas vidm....

Asterix
22-11-2012, 07:22
uh,ti si bas pobegao od teme.. to je vec filozofija, a ne smak sveta... :lol:

(uzgrd gledao sam tu emisiju sa pokoljom delfina i nista morbidnije i gore nisam video dosta dugo..., prevrnuo mi se zeludac, )

Zolton
23-11-2012, 17:53
ma verovatno sam promasio temu... ja se ovog pisanija i ne secam :lol: eh te slave

Zolton
23-11-2012, 17:54
a to jeste, ne mogu da shvatim kako neko moze biti toliko zao i pohlepan