PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sa njima nikad na zelenu granu



DaDole
18-03-2013, 09:36
E,drage moje..postoje razne vrste,tipovi i podtipovi žena..bez obzira u kom smo odnosu prema njima,one nas elementarno nerviraju i nekad stoje kao kost u grlu,da ispljunemo ne može,da progutamo,ne može opet:b:
Koje su to žene iz našeg okruženja privatnog ili poslovnog ,iz naše prošlosti ili svakodnevice koje možda samo srećemo,a ipak nikako da nam "sjednu":ceka:

DaDole
18-03-2013, 09:39
Vrlo često je to bivša..bivša djevojka ili žena našeg sadašnjeg:b: to je već skoro pravilo:haha: i češće nego recimo,svekrva..mada,u zadnje vrijeme kako su se žene emancipiSAle..mogu da čujem i riječi ..Što me ne nervira ova naša šefica:qq:

Sarmica
18-03-2013, 09:44
svekrva:saga:

DaDole
18-03-2013, 09:47
spozoruše,namiguše,koketuše:haha:

Nežnicah
18-03-2013, 10:34
volim sama na zelenu granu :b: mogu ja na kraj da izađem sa svima :mm: ne bih mogla da izdvojim nijednu posebno, ali ima tako nekih koje susrećem koje su uvek najbolje u svemu, najzaposlenije, najsposobnije, najlepše naj ovo naj ono, vole da budu u centru pažnje... takve samo kuliram i pustim ih, nek im bude... :pardon: a skoro sve oko mene su takve :qq: žene su čudo :lol:

kojica
26-03-2013, 22:06
ne znam ni jednu takvu.. :nene:

DaDole
29-03-2013, 09:21
ne znam ni jednu takvu.. :nene:
pa ,zar nemaš nijednu komšinicu koja voli da namiguje u prolazu:blenta: il bar da zanosi u krivinama kad 'oda(čitaj :njiše kukovima :haha: )

причалица
29-03-2013, 10:03
ни ја не знам ни једну такву која ми не лежи...осим моје мајке :blenta: нит је она крива, а богами - нисам ни ја. просто смо два различита света, без додирних тачака.
на послу имам углавном мушко окружење, а млада колегиница са којом највише сарађујем углавном је ок и сасвим је зрела особа.
комшилук не познајем , осим у пролазу...а бивше од лелемоода су за мене непознаница. никад ме нису занимале.