PDA

Pogledaj Punu Verziju : Preterujete li u ljubavi prema svom kućnom ljubimcu?



Nežnicah
20-03-2013, 17:54
Meni kažu da preterujem :aha: Toliko je volim da mi ne smeta ni kad legne u moj krevet, niti mi smetaju njene dlake, niti kad jedem pa sedne pored mene i gleda me, pa još na to stavi mi i šapu u krilo, čisto da me podseti da je tu :lol: ma ništa od ništa mi ne smeta u vezi moje Julije :srce: Danas je uletela u kadu dok su vrata od kupatila bila otvorena, da je mm video urlao bi i na mene i na nju, jer koliko god da je voli, ona je za njega ipak pas... a za mene je ona više od psa, ona je moj voljeni član porodice :pardon:

Kakva je situacija kod vas? :palac:

Man
20-03-2013, 18:15
preterujem :bela: i baš me briga :lakat:

Nežnicah
03-08-2013, 13:58
i opet preterujem i sa ovim malenim :jasenka: obožavam da ih "iskvarim" od ljubavi :bisa: i uvek mi bude žao kad pomislim koliko ih ima nesrećnih, ne samo na ulici već i po kućama, zapostavljenih, tučenih, mučenih... :(

причалица
06-08-2013, 14:05
imam dva kućna ljubmca, mačke, tačnije - mačku i mačora. mačka - pa onako, volim je, ali me ne ushićuje ni malo...ali zato :moris: on je moja srećica, moje crno zlato :heart:

DaDole
27-10-2013, 19:12
pretjerujem i uživam u tome:bisa:
sin mi kaže..Mama,ti si njih humanizovala:qq:

Nežnicah
30-10-2013, 23:20
Razlozi zbog kojih psi obožavaju da se "strovale" na nas

Svako ko ima psa zna da njegov mezimac naprosto obožava da se “strovali” upravo na njega. Neko bi pomislio da iz inata odaberu upravo naša stopala za najadekvatnije mesto za zaustavljanje, ali nije tako. Prema rečima stručnjaka psi na ovaj način žele bliži kontakt sa vama. Da je vaša glava niže, verovatno bi probali da se popnu na nju, ovako, noge su savršena alternativa.


http://www.zivotinje.rs/slike/itemImg/1383047625.jpg


Psi su po prirodi maze i uživaju u tome da se sklupčaju u krilo svog vlasnika i tako utonu u san. Kada ste u svom domu ovo je izvodljivo, ali ako ste na ulici naslanjanje na noge ili “strovaljivanje” na stopala čini se adekvatnom zamenom.

Ista stvar je u pitanju kada vas njuškom ometa dok radite nešto za kompijuterom. Jednostavno želi vašu pažnju i dodir, pa mu to omogućite.

Mazite ga, volite, grlite i razgovarajte sa njim. On će biti srećan, a vama će dan početi lepše nego ikada.


http://www.zivotinje.rs//vestiStrana.php?id=7088


jaooo, ovo nisam znala, ali tasa kad sam u kuhinji uvek dođe i legne mi na noge dok stojim u mestu, a juca mi obavezno isto kad sedim za kompom dođe i dupence mi parkira na noge :lol: znači to je to :bisa:

причалица
31-10-2013, 06:17
to radi i moj mačak :dada: još mi šapicama ''zagrli nogu i tako zaspi.

DaDole
07-10-2014, 13:59
dokaza da ste zavisnik o svom psu!
1. Imate 32 različita nadimka za svog psa. Većina nema nakakvog smisla, ali on ih razume!
2. Vaš pas spava sa vama u krevetu.
3. Izbegavate da usisavate kuću koliko god je moguće, jer se vaš pas boji usisavača.
4. Sviđaju vam se ljudi kojima se sviđa vaš pas, a ostale prezirete.
5. Stalno nosite pseće keksiće u torbi.
6. Pričate o svom psu na način na koji drugi pričaju o svojoj deci.
7. Stavljate dodatno ćebe na krevet, kako bi vašem psu bilo udobnije.
8. Imate nekoliko pesmica koje pevušite svom psu, kad ih čuje uvek maše repom, čak i onda kada falširate.
9. Subotom uveče radije ostajete kod kuće i igrate se sa svojim psom, nego da idete u bioskop sa svojim prijateljima.
10. Smatrate da nije ni malo čuhttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1N5ed0_zsrSsli5GyAkFnTs71dJkoJ eYc_57WqjIC1S5quz56dno da po
MIIla sata stojite na ulici i ponavljate ” piški Lino ” dok je njemu jedina stvar na pameti IGRA (a šta vaše komšije misle o tome – to je već druga priča)
11. Vi i vaš pas se istog dana prehladite, vaš pas naravno mora do veterinara, a vi se lečite iz kućne apoteke.
12. Vaš pas postaje star i manje pokretan, vi kupujete daske i pravite male stepenice kako bi on i dalje sam mogao da se popne.
13. Vi ste jedini idiot koji šeta dok napolju pljušti kiša kao iz kabla, vašem psu je potrebna šetnja.
14. Na poslu ostajete toliko dugo koliko morate i ni minut duže, jer morate kući kako bi bili sa svojim psom.
15. Nikada ne pojedete sve iz tanjira, jer vaš pas uvek dobija zadnji zalogaj.
16. Vaš pas uvek poliže ono što mačka povrati, ali mu vi i posle toga dozvoljavate da vas poljubi (naravno ne odmah, posle)
17. Nosite sliku svog psa u novčaniku.

DaDole
07-10-2014, 14:10
Moji psi se boje usisivača,pa pazim da usisavam kad ih nema:dada:
Uvijek imam ćebenca viška i mala jastučad ako bi da "prilegnu":haha:
Volim da pričam o njima:dada:
I ne volim ljude koji nemaju ljubimce:neznam:
Redovno ih vodim vetu i kupujem najbolju hranu:tupan:
Igram se sa njima satima:jasenka:
U stanju sam da budem sa njima napolju bez obzira koliko je kiša,pljusak,vruće,hladno:dada:

Nežnicah
24-10-2014, 21:38
OTKRIJTE: 15 znakova koji vas odaju da ste opsednutim svojim psom!

Svi koji imaju psa ili su ga nekad imali znaju da je on zaista kao član porodice. I ponekad, možda čak i previše, naša pažnja je više usmerena na njega nego na druge osobe oko nas.

Svi koji imaju psa ili su ga nekad imali znaju da je on zaista kao član porodice. I ponekad, možda čak i previše, naša pažnja je više usmerena na njega nego na druge osobe oko nas.

Takođe mnogi vlasnici pasa smatraju da je to sasvim normalno, i ne shvataju zbog čega drugim ljudima deluju pomalo čudno. Ali da li ste zaista opsednuti svojim psom saznaćete ako se prepoznate među ovih 15 znakova koji ukazuju na to.

1. Pričate sa psom kada nikog okolo vas nema.

2. Poprilično ste ubeđeni da je vaš pas zapravo osoba.

3. Imate pregršt nadimaka za svog ljubimca.

4. Smatrate da ne postoji tako sladak pas kao što je vaš.

5. Pravdate ga kada odbija vašu naklonost i pažnju.

6. Obraćate mu se kao članu porodice.

7. Buljite u svog psa dok spava, jer vam je to preslatko.

8. Ljudi oko vas smatraju da pričate previše o svom psu.

9. Dopuštate da vam se "penje na glavu".

10. Vodite ga na odmor sa sobom.

11. Dešava se da ne izađete sa društvom da vaš pas ne bi ostao sam kod kuće.

12. Ne zna se ko je više srećniji - da li on kad dobija hranu, ili vi kad mu je servirate.

13. Smatrate da je neophodno da mu slavite rođendan baš svake godine.

14. Zamišljate ponekad kako bi to bilo da ste vi i vaš pas superheroji.

15. Pružate pažnju, ljubav i odanost vašem psu, u istoj meri kao i on što pruža vama.

http://images3.kurir-info.rs/slika-620x419/kucni-ljubimac-pas-holesterol-trigliceridi-1358801875-256739.jpg

10 od 15 briga me šta će ko misliti i reći :jasenka: u njima nema trunke zla kao u ljudima i zaslužuju svu ljubav i dobrotu :srce:

salel
24-10-2014, 22:29
poprilično ali otkako je malo dete u kući prilično sam smanjio doživljaj :pardon:

Nežnicah
07-05-2015, 19:57
Nadam se da nam neće zatrebati nikad... ovaj čovek je povratio psa nakon srčanog udara

https://youtu.be/xzwZJ0PHe-E

Nežnicah
24-07-2015, 19:47
Nisam znala gde da stavim ovu simpatičnu pričicu :krezava:


Neki čovek uputio je pismo jednom malom hotelu na primorju Grčke, koji je nameravao da poseti tokom odmora. Pismo je glasilo:

"Veoma bih voleo da sa sobom povedem i svog psa. On je veoma negovan i lepo vaspitan pas. Da li ste spremni da mi dopustite da noću spava u mojoj sobi?"

Ubrzo je od vlasnika hotela dobio odgovor u kome kaže:

"Vodim ovaj hotel već dugi niz godina. Za sve to vreme, nikada mi nijedan pas nije ukrao peškir, posteljinu, srebrno posuđe, niti sliku sa zida.

Nikada nijednog psa nisam morao da izbacujem iz hotela zato što je pijan ili se ne ponaša pristojno.

Nikada mi se nije desilo da pas pobegne, a da ne plati hotelski račun.

Prema tome, Vaš pas je stvarno dobrodošao u moj hotel. A, ako Vaš pas garantuje za Vas, i Vi ste isto tako dobrodošli".

Keti
24-07-2015, 19:54
Nisam znala gde da stavim ovu simpatičnu pričicu :krezava:


Neki čovek uputio je pismo jednom malom hotelu na primorju Grčke, koji je nameravao da poseti tokom odmora. Pismo je glasilo:

"Veoma bih voleo da sa sobom povedem i svog psa. On je veoma negovan i lepo vaspitan pas. Da li ste spremni da mi dopustite da noću spava u mojoj sobi?"

Ubrzo je od vlasnika hotela dobio odgovor u kome kaže:

"Vodim ovaj hotel već dugi niz godina. Za sve to vreme, nikada mi nijedan pas nije ukrao peškir, posteljinu, srebrno posuđe, niti sliku sa zida.

Nikada nijednog psa nisam morao da izbacujem iz hotela zato što je pijan ili se ne ponaša pristojno.

Nikada mi se nije desilo da pas pobegne, a da ne plati hotelski račun.

Prema tome, Vaš pas je stvarno dobrodošao u moj hotel. A, ako Vaš pas garantuje za Vas, i Vi ste isto tako dobrodošli".


:hahaha:

DaDole
24-07-2015, 21:08
dabome da pretjerujem...danas neće od mene,a ja u čamcu,ljuljuškam se..a vruće im pa mi žao i odem do obale ,uzmem jedan od suncobrana i stavim u čamac:facepalm: