PDA

Pogledaj Punu Verziju : Elektrosenzibilnost ili alergija na moderan život



kojica
26-04-2013, 21:39
Lekari još uvek ne mogu da pronađu vezu i tvrde da je bolest umišljena, ali sve veći
broj ljudi primećuje i usuđuje se da prizna da im električni uređaji smetaju.
Što je interesantno, svi imaju iste simptome..
Vrtoglavica, pritisak u rukama i nogama, glavobolja, gubitak pamćenja, dezorijentacija...

Jeste li vi čuli nešto o ovoj bolesti?

Nežnicah
26-04-2013, 21:54
Sad sam prvi put čula za ovo, pa sam izguglala ali ništa detaljno nisam našla. Nešto tu ima, kao i što ima kod mučnine u toku vožnje koju izazivaju razne vibracije motora :hm:

Nisam primetila da se neko u mojoj blizini žali konkretno na to, a moguće da je baš to u pitanju a da ljudi ne znaju da može biti i od električnih uređaja...

Znam samo da imam periode kada sam toliko naelektrisana da me pecka bukvalno sve i ja svakoga... ali mislim da to već nema veze sa ovom temom :pardon:

DaDole
27-04-2013, 06:35
Orgonska energija deluje na sva živa bića kako na ljude, isto tako i na biljke, životinje, kućne ljubimce, insekte, gmizavce...svejedno. Kako to deluje? Ona je inteligentna, nađe nam se uvek kada nam zatreba, u trenutcima bolesti, slabosti, kolebanja, postojanja negativnih misli, briga stresa i slično. To je razlog zašto pravimo orgonite i zašto ih želimo u svojoj blizini i da ih koristimo stalno. Međutim, osim pozitivne orgonske energije POR, postoji i negativna orgonska energija DOR. Ona se takođe nalazi svuda oko nas i uglavnom je rezultat čovekovog bivstvovanja na planeti. Većinu te negativne orgonske energije smo mi ljudi, svojim delanjem, sami napravili, i ona nam šteti. Prilikom dužeg boravka u DOR, dešavaju se promene na nama, počinjemo da se osećamo nelagodno, i kako je vreme izlaganja DOR-u duže, tako i nama biva sve lošije, pa je moguće i da dovede do smrti.
Šta sve izaziva negativni orgon ili DOR? To su svi električni uređaji koje danas imamo u svojim stanovima: televizori, kompjuteri, mobilni telefoni, mikrotalasne rerne, tableti, I-POD, dalekovodi, trafo stanice, električni kablovi za prenos struje, zatim razni repetitori, antene... Oni direktno utiču na nas, menjajući strukturu energije koju bismo zapravo trebali da primamo od Majke zemlje, šaljući nam energiju koja je štetna po nas.
Takođe postoje negativna geopatogena i kosmička zračenja, raznorazni čvorovi za koje znamo da, ako nam se na takvom mestu nalazi krevet, ili radni prostor, tj. ako duže boravimo u tome, da će nam prvo doneti nelagodnost, probleme u spavanju, Svemuovome treba da pridodati i posebno negativan uticaj naših spostvenih misli koje proizvodi stres, briga, tuga, teskoba, žalost. Negativne misli ne štete samo osobi koja ih ima, već i svima koji su u njenoj blizini, pa makar i da ne znaju za stanje te osobe. Negativne misli deluju na auru čoveka oštećujući je i time stvaraju pogodno tlo, ubacuju informaciju o bolesti koja će kasnije i da se razvije.

:kapa:

DaDole
27-04-2013, 07:10
Lekari još uvek ne mogu da pronađu vezu i tvrde da je bolest umišljena, ali sve veći
broj ljudi primećuje i usuđuje se da prizna da im električni uređaji smetaju.
Što je interesantno, svi imaju iste simptome..
Vrtoglavica, pritisak u rukama i nogama, glavobolja, gubitak pamćenja, dezorijentacija...

Jeste li vi čuli nešto o ovoj bolesti?

Svi mi to,manje ili više već živimo..samo tome nismo dali ime,a i zašto bismo..ljudi nemaju vremena da se time bave u vremenima u kojima za sve ostalo imaju vrijeme:(
znam da svaki slobodan trenutak koristim da pobjegnem iz grada i u početku sam to sama sebi objašnjavala ljubljenjem prirode..nakon nekog vremena sam shvatila da mi zaista smetaju svi uređaji oko mene u svakodnevici..nemam vrtoglavice sem kad pretjeram recimo pred računarom na poslu,ali desi se razdražljivost ničim izazvana,desi se pomalo dezorijentisanosti ..desi se umor..
i kad odem na svoju rijeku,uglavnom hodam bosa i osjećam se toliko opušteno u dodiru sa zemljom i vodom da se prosto regenerišem..
Mislim da smo na putu da se postvarimo u ovim "modernim" vremenima..