PDA

Pogledaj Punu Verziju : Više kanala, više sadržaja



kojica
25-07-2013, 09:30
Ili možda i nije tako...

Već dve nedelje smo bez kablovske. Prvo sam mislila da će ovi moji što vole da
gledaju u tv da izlude, al sad vidim da jednako gledaju ova tri kanala kao i onih
bezbroj. Ništa imne fali. Ima i crtaća i filmova i sporta.

Sad razmišljam da tako i ostane. :hm:

Čemu služi 150 kanala kad ne možeš sve od jednom da ih gledaš?
A pri tom imaš internet i možeš online da gledaš šta ti se i kad prohte...

Nežnicah
25-07-2013, 09:35
I ja sam par dana bila bez satelitske, to je bio očaj prvog dana, šta ćemo gledati, kako ćemo :qq: a onda shvatim da ja televizor pogledam samo kad brišem prašinu sa njega... ne pamtim kada sam poslednji put nešto pomno pratila, neku emisiju ili film. A još smo kao i doplatili filmski paket :aha: Baš sve što me zanima, nađem na netu...

Možda da otkažem ja satelitsku :hm:

причалица
02-08-2013, 07:19
mi imamo osnovni paket kablovske tv sa 70 kanala, čini mi se. u tom osnovnom paketu gledam naizmenično ''history'', ''eurosport'', ''national geographic'', ''universal'', ''tv1000'', hrt1 i hrt 2...:tupan: pa gledam i rts ponekad...''fox life'', to isto ponekad gledam, retko doduše.
dakle, sve gde ima filmova, sporta i poneka serija koja mi je zanimljiva...
i dalje mislim da mogu bez tv-a, jer volim da čitam....a moja deca tv ne gledaju uopšte.
mislila sam da uplatim ''hbo'' paket, a onda sam se predomislila, jer sam shvatila da me baš brige za nove filmove, ne stižem da pogledam ni ovo što se prikazuje u redovnoj ponudi.

Nežnicah
02-08-2013, 08:09
pričo nisi pogrešila što nisi doplatila HBO jer oni mesečno ubace 3-4 nova filma a non stop vrte jedno te isto... bukvalno nekad u istom danu jedan film puste po 3 puta... kao zona sumraka, kako prebacim na taj kanal tako vidim isti film pa se zapitam da li ludim, da li mi je zabagovao risiver :ququ: