PDA

Pogledaj Punu Verziju : Naš dom ♥



Rosa
29-09-2013, 12:55
Ovde možete postavljati slike vašeg kutka...doma...:manijak:

Možete nam isto tako pokazati i neke sitnice i detalje iz vašeg doma koje volite ili za koje ste vezani :manijak:

Ne mora da usisavate ,naši smo! :blenta:

Raisa
29-09-2013, 13:12
ja cekam da mi se prebace slike na komp :aha: Bitno je da su one X rated slike se odmah prenele a ove krucijalnije ne :aha:

причалица
15-01-2014, 17:53
pa evo....imam vitrinu koju mnogo volim (zbog stvarčica koje se nalaze u njoj), ali mi svaki put ode bar 2-3 sata (3 sata tačnije) dok je sredim i uglancam tako da bude u punom sjaju...inače volim stilski nameštaj :)

http://www.dodaj.rs/f/2Z/zs/31kYWkVR/78.jpg

paculjkica
15-01-2014, 23:43
:bravo: Lepe su ti te stvarčice kako kažeš :lol: Baš volim kad vidim čajnike :dada: Nisam ih nikad imala, ali su mi interesantni.
Svidjaju mi se trpezarijske vitrine,samo to što kažeš, teške su za održavanje :aha:

причалица
16-01-2014, 14:15
ovu moju čistim jednom godišnje, jer se vrata zaista dobro zatvaraju, pa prašina ne ulazi baš toliko....nije neophodno baš da glancam svaki čas. jednostavno volim ovakav komad nameštaja, zaista je ukras pun uspomena :bisa:

Rosa
16-01-2014, 20:56
:bravo: meni su baš lepe te šoljice,stilske :bisa:
Kupila sam jedne prošle godine,jedva sam pronašla ono što stvarno hoću-zapravo je takav model da se u njima nekada ispijao čaj,ali ih ja koristim za kafu..slikaću ih pa ćete videti :bisa:
I za divno čudo nisu toliko nekvalitetne :namcor:
Inače imam i ja tako par tih čajnika i tih čuda od mojih roditelja-ono što je uspelo da se sačuva i ne polomi zbog brojnih selidbi...dakle što se samog kvaliteta tiče to ne može da se uporedi,stvarno :aha:

причалица
16-01-2014, 21:09
:bravo: meni su baš lepe te šoljice,stilske :bisa:
Kupila sam jedne prošle godine,jedva sam pronašla ono što stvarno hoću-zapravo je takav model da se u njima nekada ispijao čaj,ali ih ja koristim za kafu..slikaću ih pa ćete videti :bisa:
I za divno čudo nisu toliko nekvalitetne :namcor:
Inače imam i ja tako par tih čajnika i tih čuda od mojih roditelja-ono što je uspelo da se sačuva i ne polomi zbog brojnih selidbi...dakle što se samog kvaliteta tiče to ne može da se uporedi,stvarno :aha:

:) e baš mi je drago što ti se sviđa, krofnice

Ciciban
05-06-2020, 20:46
Ovo ogledalo mnogo volim, razbijeno je na desetak komada , sve sam zalepila kupila novo ogledalo i ne poznaje se da se slomljeno
https://www.dodaj.rs/images/20200605_214154.jpg