PDA

Pogledaj Punu Verziju : Bioskop test



DaDole
29-04-2014, 08:37
http://image.dnevnik.hr/media/images/1024xX/Apr2014/60942477-kino-sjedalo-dvorana-kokice.jpg
svako od nas ima omiljeno mjesto u bioskopu:palac:
a šta nam to govori o nama:kapa:

DaDole
29-04-2014, 08:38
Volite sjediti u sredini dvorane, sredina reda

Ova sjedala najteže je 'uloviti' što znači da se moraju rezervirati znatno ranije.
To znači da ste da ste odlučna osoba s puno samopouzdanja.
Volite planirati i veliki ste vizionar. Vi ste tip osobe koja zna što želi u životu i kako doći do svog cilja.

Volite sjediti na zadnjem djelu dvorane, sredina reda

Iz ovih sjedala cijela dvorana vam je kao na dlanu. Birate li ova sjedala to znači da volite biti informirani. Opisuje vas miran i staložen karakter čija najveća vrlina je objektivnost.
No, isto tako, takva sjedala su daleko do 'akcije' što znači da ste povučena osoba koja voli svoj mir i ne voli biti u centru pažnje.

DaDole
29-04-2014, 08:41
Volite sjediti u prednjem djelu dvorane, sredina reda

Ova sjedala opisuju vrlo društvenu i znatiželjnu osobu koja voli ljude i lako se povezuje s njima.
Volite društvena događanja i uživate u pozitivnoj energiji koju vam odašilju vama dragi i veselil judi.
Vaše vrline su razumijevanje i sklonost opraštanju.


Volite sjediti u sredini dvorane, ali sa strane

Ovo područje dvorane nalazi se vrlo blizu izlaza iz dvorane te opisuje osobu koja voli svoj mir i svoj prostor i vrlo teško nekoga pušta u njega.

Zatvorena ste osoba koja se vrlo teško veže za ljude i pomno bira s kime će provoditi vrijeme.


Volite sjediti u zadnjem djelu dvorane, ali sa strane

Ovo područje dvorane poprilično je izolirano i mirno, ali pruža vrlo širokpogled na dvoranu.
Ljubitelji ove pozicije vole imati kontrolu i obožavaju tračeve.
Volite svoj mir i pomno birate svoje društvo.
Ne volite konflikte i rasprave

DaDole
29-04-2014, 08:42
Volite sjediti u prednjem djelu dvorane, ali sa strane

Ovo su najgora sjedala u dvorani i opisuju osobu koja o sebi ima vrlo nisko mišljenje. Bojite se dubljih odnosa s ljudima jer ste puno puta bili povrijeđeni i iskorišteni. Volite svoj mir i ne želite da ga itko poremeti.

zanimljivo :dada:
za one koji ne vole bioskop,neka zamisle koje bi mjesto najradije odabrali

Nežnicah
29-04-2014, 09:26
Volite sjediti u zadnjem djelu dvorane, ali sa strane

Ovo područje dvorane poprilično je izolirano i mirno, ali pruža vrlo širokpogled na dvoranu.
Ljubitelji ove pozicije vole imati kontrolu i obožavaju tračeve.
Volite svoj mir i pomno birate svoje društvo.
Ne volite konflikte i rasprave.

Ta sam :curica: Volim da mogu da izađem ako se smorim, a da nemam celu dvoranu za leđima da me isprati pogledom i psovkama :haha:

salel
29-04-2014, 10:52
najviše volem ložu ali to nije ponuđeno pa je moj izbor
zadnji red sa strane sa nenom, tj kao nena

Ovo područje dvorane poprilično je izolirano i mirno, ali pruža vrlo širokpogled na dvoranu.
Ljubitelji ove pozicije vole imati kontrolu i obožavaju tračeve.
Volite svoj mir i pomno birate svoje društvo.
Ne volite konflikte i rasprave.

nije mi pogođeno po pitanju kontrole i tračeva a i pogled na dvoranu mi nije bitan :palac: