PDA

Pogledaj Punu Verziju : Stil ljubljenja po horoskopskim znakovima.... :)



Slavena
13-02-2016, 17:25
Stil ljubljenja po horoskopskim znakovima

Neke osobe smatraju kako poljubac treba biti fizičko iskustvo, dok neke osobe jednostavno poljupcem izražavaju emocije i svoju bliskost s partnerom.
Doživljaj poljupca ovisi i o horoskopskom znaku, evo što možete očekivati.




Horoskopski znak ovan – stil ljubljenjaUpečatljiv, energičan i snažan. Ako išta znaju onda je to kako zapaliti partnera. Ovaj znak ljubljenju pristupa kao bilo čemu drugom u životu – oduševljeno i impulzivno.


Horoskopski znak bik – stil ljubljenjaLagano, senzualno i čvrsto – takav poljubac možete očekivati od bikova. A to je jedan od razloga zbog kojih i veze bikova traju dulje nego drugih znakova. Bikovi imaju posebno razvijen osjet dodira, zbog toga će vas prije poljupca maziti, tapšati po ramenu ili primiti za ruku.


Horoskopski znak blizanci – stil ljubljenjaRaznolik, zanimljivi i brzo promjenjiv. Blizanci kod poljupca sigurno neće razočarati. Ipak, prije poljupca morat ćete se načekati i napričati.


Horoskopski znak rak – stil ljubljenjaUgodno, poznato i jednostavno dobro. Rakovi ne oduševljavaju pri prvom poljupcu, ali stvaraju udobnost i ugodan osjećaj. Oni se ne ustručavaju inicirati poljubac, nakon kojeg ćete se osjećati toplo i prekrasno.


Horoskopski znak lav – stil ljubljenjaPoljubac lava će vas oboriti s nogu. Jednostavno oduševljava, a za njegov poljubac se stoji u redovima. S njim sve što trebate je opustiti se i prepustiti.


Horoskopski znak djevica – stil ljubljenjaPažljivo, osjećajno i savršeno. Tako ljube djevice. One ne vole nered pa i atmosfera prije poljupca mora biti savršena. Budući da djevice ništa ne rade polovično i njihov je poljubac potpun.


Horoskopski znak vaga – stil ljubljenjaVage žive da bi udovoljile partneru. Jedino, kvaka je u tome što očekuju i da njihov partner živi kako bi udovoljio njima. Svaki poljubac koji podjele je jedinstven. A užitak s njima će biti jednak i nakon 25 godina provedenih zajedno.


Horoskopski znak škorpion – stil ljubljenjaŠkorpionov poljubac najbolje opisuje riječ strastveno. Oni su strastveni bilo što da rade pa tako i ljube. S njima trebate zaboraviti na sve drugo i usredotočiti se na poljubac, ali zbog načina na koji škorpioni ljube to neće biti preveliki izazov.
Horoskopski znak strijelac – stil ljubljenjaStrijelci uvijek žele više, više i još više. Mnogo će vam dati, a želite li ih osvojiti poljupcem, obratite pažnju što voli i ponovite to bezbroj puta.
Horoskopski znak jarac – stil ljubljenjaJarci se rijetko odlučuju prvi na poljubac. A kada ga napokon uhvatite na trik i dobijete poljubac ispod imele (koju ste spremili mjesecima unaprijed) ljubite elegantno, profinjeno i nepotpuno. Da, to je jedini način da poželi još.


Horoskopski znak vodenjak – stil ljubljenjaVodenjaci su drugačiji, a i njihov cilj je ostati zapamćen. Oni vole iznenadne i neobične poljupce, posebno od osoba koje im nisu slične. Budite što različitiji. Drugi način je da se pravite da vas ne zanima.


Horoskopski znak ribe – stil ljubljenjaRiba će vas poljubiti samo ukoliko lijepo mirišete. Zbog toga su velike količine parfema nužne. Oni će vas ljubiti nježno, osjećajno i pažljivo. Jednako im uzvratite.

Da cujemo sta vi na ovo kazete... ?
Primedbe, dopune... Kritike... :dama:

Poštar
13-02-2016, 17:27
aj da probamo :pardon:

Slavena
13-02-2016, 17:28
Ajde ja cu prva...

Horoskopski znak vaga – stil ljubljenjaVage žive da bi udovoljile partneru. Jedino, kvaka je u tome što očekuju i da njihov partner živi kako bi udovoljio njima. Svaki poljubac koji podjele je jedinstven. A užitak s njima će biti jednak i nakon 25 godina provedenih zajedno.

Takve smo, kakve smo.... :g:

Slavena
13-02-2016, 17:45
aj da probamo :pardon:

Ma, vidi kako sam ovo propustila... :g:

Bilo da ste žena ili muškarac, pamtite one poljupce kakve želite i ljubite druge onako kako biste vi voleli da budete ljubljeni. Samo od nas zavisi kako ćemo se ljubiti i kako nas ljube.

Poštar
13-02-2016, 17:49
pa kojo je sad :lolan: prvo ili drugo :tupan:

Slavena
13-02-2016, 17:52
pa kojo je sad :lolan: prvo ili drugo :tupan:


I jedno i drugo... :) ajd malo prostudiraj a ja...

Odoh...
http://31.media.tumblr.com/deb95a1688fa918b895c50683c8bb5bf/tumblr_mx5byj4stF1r6wt11o1_400.gif

Sarmica
24-02-2016, 17:02
taka sam po celom teletu:krezava:

tyler_rock
24-03-2016, 12:23
ahaha... ovo je extra... jos ako se uklopi i neki dnevni horoskop (http://aktuelno.net/vesti/horoskop) i stil ljubljenja, extra :D

DaDole
24-03-2016, 12:55
Horoskopski znak lav – stil ljubljenjaPoljubac lava će vas oboriti s nogu. Jednostavno oduševljava, a za njegov poljubac se stoji u redovima. S njim sve što trebate je opustiti se i prepustiti.


:lola: nema šta,takaa sam:haha:

Keti
27-09-2018, 11:58
Horoskopski znak bik – stil ljubljenjaLagano, senzualno i čvrsto – takav poljubac možete očekivati od bikova. A to je jedan od razloga zbog kojih i veze bikova traju dulje nego drugih znakova. Bikovi imaju posebno razvijen osjet dodira, zbog toga će vas prije poljupca maziti, tapšati po ramenu ili primiti za ruku. :hoklica:

DaDole
29-01-2020, 10:20
niĐe veze:nene:
stil ljubljenja je prost ko pasulj..ako voleš onda se i ljubiš kako Bog zapovijeda,ako ne voleš pa otaljavaš džaba ti bilo koji horoskopski znak:haha:

bakterijasmarsa
29-01-2020, 10:28
Vodolije su trenutno aktuelne

Nežnicah
29-01-2020, 13:05
Mene je ova tema podsetila na prvi poljubac i misao koja mi je tada bila u glavi... blago eskimima, nos o nos, bez tudjeg jezika i tecnosti u ustima, ako me ovo ceka celog zivota, ocu da sam eskim :hahaha:

DaDole
30-01-2020, 08:52
Mene je ova tema podsetila na prvi poljubac i misao koja mi je tada bila u glavi... blago eskimima, nos o nos, bez tudjeg jezika i tecnosti u ustima, ako me ovo ceka celog zivota, ocu da sam eskim :hahaha:


:haha:tebi horoskop i ne treba:haha:

DaDole
30-01-2020, 08:52
Vodolije su trenutno aktuelne
zar samo trenutno:haha:

salel
30-01-2020, 12:40
:haha:tebi horoskop i ne treba:haha:

al' bi joj neki eskim dobro došao, da je zagreje :haha: