PDA

Pogledaj Punu Verziju : Neugašena mala



DaDole
04-07-2016, 13:21
Uskoro,samo na našem Forumu,ekskluzivni serijal,najmisteriozniji,najintrigantniji,najnemog uĆniji:jasenka:

Novi serijal "Neugašena mala"

Ne propustite nove nevaljalosti vaših omiljenih glumaca u urnebesnim epizodama :jasenka:

DaDole
04-07-2016, 13:26
Likovi koji će vulkanski pomjerati granice fizike i mašte sa ove i one strane svemira:

Keti Ankita(Označena)
Baba Trishnja (Žudnja)
Mane Kunti(Koplje)
PAdalica Vaishali(Napredna)
Bak Kama Bak
Neugašena mala :bisaa: nedole
..
kasting za preostale likove u toku :naki1:

Padalica
04-07-2016, 19:50
Opet meni zapade neka sisata uloga :haha:
verujem da se napredna ne odnosi ni na sta drugo :haha:

Man
04-07-2016, 20:01
sem toga je i ravnomerno raspoređena :dada:

DaDole
05-07-2016, 10:20
Iako svi glumci nisu probrani,jerbo se femkaju oko honorara,produkcija kreće sa prvom epizodom...

1.epizoda


Nebo gori,zemlja se trese..na nebu ni oblačka.Na livadi, ispod drveta sjede i čavrljaju:

-Bre Keti Ankita,što tebe zovu Označena:palac:-

-Vidi mesec Baba Trishna:m:-

-Kako bre mesec,pa to sunce sija:qq:-

-:kapa: mene puklo nešto:m: šta veliš da si Označena-

-Ne ja:qq: ti si Označena Keti bre bre-

-E ti oprićam..'naš kasam ja imala 6 godina mene su zagledali sa svih strana da vidu gde sam označena i tad su mi kazali da sam postala baba tad kasam napunila 6 godina-

-:pada: gde to piše-

-Tako mi tatko reknuo ,al nema ga više da ga opete pitam..kako to da sam tebe rodila,a ti starija:neznam: more biti kasu me označavali,da je bio neki problem-

-:qq: meneme neje jasno,al majko moja toliko si mlađa od mene-

-Možda sam im ispala kasu me pravili:neznam:-

Nastaviše da ćute u tišini:pusi::pusi1:

Majka keti ankita i njena ćerka,toliko starija od majke, baba Trishna pogledaše u pravcu žbuna iza kog se iznenada pojaviše dvije glave.

DaDole
05-07-2016, 10:52
Gledale su u pridošlice sve u čudu:lola:

Zanosna crnokosa reče:

-El me ne poznajete,ja sam Padalica Vaishali,Napredna:dada: Znamo se sa ćet-

-Padalice,ti li si:lola: :lola:-

-Ja sam,glavom i spreda i otpozada:dada: Šta vas dve radite po ovoj vrutjini:qq: -

-Ček bre bre,a kakvi su ti to uređaji Padalice:hm:-

-Vučemo kroz ove pustinje sve ove aparate,moj partner Bak,Kama Bak i ja..to su vam aparati za gašenje,a poslala nas je Specijalna komisija koja je na satelitskom snimku detektovala upravo ovo područje Vrbopuca kao najurgentnije za gašenja..
Ovoliko vatrene stihije na ovako malom prostoru dosad nije zabeleženo,je li tako Bak KAma Bak:palac:-

Muškarac odloži aparate za gašenja pa klimnu glavom.

Njih dvije su blijedo gledale :kapa:

-Men se spava:m:-

-Bre bre Keti pa da skuhamo kafe gostima:qq:-

-Dombro:m:-

Muškarac ih gleda i gleda pa će:

-Ti si sigurno ona majka što ima mnogo stariju kćerku i što je postala baba sa 6 godina:palac:-

-:eek: kako znaš-

-Mi sve znamo,zato smo i Napredni:rile:- evo,naprimer,ja sam sama sebe rodila,ali to sad neje važno,tu smo da gasimo:dada:-

Keti
05-07-2016, 11:04
:hahaha:

Nežnicah
05-07-2016, 11:52
-Hoćete kod nas kući, da se osvežite i da popijemo tamo kafe :b: upita Baba Trishna pridošlice... -Majko imamo li kući još žužua da ispečemo da ljudi malo gricnu pre kafe? :g:

-Odakle nam :facepalm: sve si sama izjela :ceka: U zamrzivaču ima još patketine i kobaja, slanine... možemo da smutimo i prospemo neku špitu, ako ne zaspim na putu do kuće :aha: odgovori pospana majka Keti Ankita

-Dragi gosti, pođite sa nama u naš skromni dom :b: tamo ćemo se bolje upoznati i možda pomoći jedni drugima oko gašenja i razotkrivanja ove tajne koja muči majku i mene :trepp: ... pozva ih ljubazno kći starija od majke.

Uputiše se njih četvoro polako ka skromnom domu, kad iznenada Kama Bak se zaustavi, okrenu glavu ka severu i kao da osluškuje nešto i miriši vazduh...

-Oseća se u vazduhu da negde gori, negde treba gasiti pod hitno :hm: - reče on zabrinutog izraza lica...
-Napredna, jel idemo da gasimo?

-Polako Kama Bak, tek smo stigli, daj da se prvo malo osvežimo kod ljubaznih domaćina, pa ćemo onda videti gde gori, ko gori, zašto gori :tupan: - odgovori Napredna, izu sandale sa visokim potpeticama, uze ih u ruke i krenu bosonoga za majkom i ćerkom...

-Majko, ako je ovo Padalica sa ćata, to znači da je ona moja sestra - šapnu tiho ćerka majci. Kako bre majko sad sve to, starija sam od tebe, seka je rodila sama sebe, meni majko ništa više nije jasno... :(

-Ćuti ćero i hodaj :pusi: Ufrčkaće ti se ta plava kosa od toliko razmišljanja :ide:

DaDole
05-07-2016, 11:56
:hahaha:
bravo:bravo: bre bre