PDA

Pogledaj Punu Verziju : Etno naselje Vrdnička kula



ЖениМиСе
10-08-2016, 21:32
Izolovano od urbanog i ušuškano u dubokoj, netaknutoj prirodi, na samoj granici nacionalnog parka Fruška gora. Čist vazduh, miris lipove i borove šume i pogled na predivnu prirodu pružiće mir i opuštanje za sva čula. Iznad naselja se nalazi stara kula koja datira još iz 12 veka. 8730 Na površini od 3 ha, sagrađeni su bungalovi za smeštaj gostiju, različitih veličina, od dvokrevetnih za mladence, pa do onih velikih, koji mogu da prime čak i šestostočlanu porodicu. Bungalovi su građeni u etno stilu od drveta i drugih prirodnih materijala. Kako bi gosti mogli da uživaju u specijalitetima domaće kuhinje tipične za ovo podneblje, u rakiji i u vinu iz obližnjih vinograda, sagrađen je Etno restoran i vinski podrum. Restoran je zajedno sa terasom kapaciteta do 230 mesta, dok je vinski podrum kapaciteta do 130 mesta. Sa terase se pruža prelep pogled na Vrdnik i Frušku goru koji može da učini da Vaša prva jutranja kafa ili porodični ručak budu nezaboravni. U skorije vreme biće završena izgradnja dodatnih sadžaja poput golf terena, igrališta za decu, jezerceta sa pastrmkom i još mnogo toga. Etno naselje je povezano sa hotelom Premier Aqua “stazom zdravlja” dugom oko 2 kilometra.

bakterijasmarsa
10-08-2016, 21:40
da, cujem da je poslednja rec tehnike ugradjena u objekte, pocev od optike, TV IPTV .WI FI... i jos sto cudesa,
Sta je tu ETNO

ЖениМиСе
10-08-2016, 21:52
To ne bih umeo objasniti, uglavnom rađeno je od prirodnih materijala, a tu je i crkvica isto rađena od prirodnih materijala

Padalica
11-08-2016, 09:35
Ja mislim da je ok sto su u bungalovima sve te tehnikalije :dada:
Ljudi razlicito zamisljaju odmor, neko ne moze bez tv-a i wifi-a, pa je bolje da se ispostuju i zelje takvih gostiju nego da ih nema.
Oni koji zele mir bez televizora i interneta, nice ni da ih ukljucuju i svi zadovoljni :dada:
Volela bih da vidim unutrasnjost bungalova ako imas neku sliku dacho?
Ja bih licno volela da ima i djakuzi :bisa:
Hedonista sam sta cu :pardon:... neka je okolo sve etno i prirodno ali neka ja u kucici imam sve pogodnosti i udobnosti :pardon:

Moonster
11-08-2016, 11:27
Hmmmm...:hm:
A je l ima Švedski sto, sa šveđankom na stolu ? :hm:

ЖениМиСе
11-08-2016, 17:15
po mogućnosti u toplesu :haha:

Padalice evo par slika unutrašnjosti

Padalica
11-08-2016, 20:24
jako lepo :dada: svidja mi se :dada:

bakterijasmarsa
11-08-2016, 21:01
Da ne mislite da sam namćor
Jako je lepo i sviđa mi se baš, samo od etno tu nema ni E
možda neka Švedska etno varijanta, mada?

Da je u Vrdničkom etno stilu bili bi neki lagumi umesto HI TECH kolibe.

Padalica
11-08-2016, 21:16
Ma kakav namcor :lola: ukusi su razliciti i apsolutno imas sva prava da ti se ne svidja :dada:
Malo me ceo ovaj koncept podseca na Moravske konake :hm:

ЖениМиСе
12-08-2016, 08:37
S vremena na vreme volim da prošetam do tamo i da jednostavno odmorim mozak od svakodnevnice ... Do kule koja se nalazi na brdu iznad etno naselja se dolazi stazom zdravlja za nekih 20-ak minuta šetnje.

http://www.bahusvrdnik.com/uploads/images/tekst/vrdnicka_kula.jpg

Moonster
12-08-2016, 11:06
Lepo jeste na svoj način, ali ni meni ne deluje baš na etno mozaik, već više na neku Ikeinu slagalicu, što nije loše, naprotiv, samo nije etno, ali malo podseća na to. Pa ko voli, nek aizvoli, ali u svakom slučaju je lepo, barem meni.