PDA

Pogledaj Punu Verziju : Hajde da se upoznamo



Bisernica
14-12-2009, 15:44
Ima nas na forumu sa svih strana.Neki su rodjeni u Srbiji pa su otišli,neki su se opet rodili na drugom mestu ali su u Srbiju došli.Ima i onih koji su u Srbiji samo na proputovanju ili dolaze kao gosti,ali je vole kao da je njihova.Hajde da se upoznamo.Odakle smo došli,gde smo otišli,gde gostujemo i koji deo volimo - najviše :) .

P.S.Ne morate ostavljati podatke koji otkrivaju bilo šta o vama lično.

Man
14-12-2009, 15:56
Da ja povučem nogu :stidise:
Rođen i odrastao u Beogradu, deo poznat kao savamala koji izuzetno volim :)
mada ne koliko voždovac gde sad živim, ovde sam pripao u potpunosti i najviše ga volim :kuca:

Пркос
14-12-2009, 15:59
Rodjena i odrasla u Beogradu-opstina Palilula-Hadzipopovac-vec dvadest godina sam u Novom Mirijevu-opstina Zvezdara.

supermen*prvi
15-12-2009, 19:45
I ja da ti se Bisi upisem u spomen knjigu posetilaca.

Rodih se na najduzu noc u godini. Sneg bio do ramena pricali mi. Tata narucio Mercedesa da mu sina sa Dedinjske Zeljeznicke bolnice preveze na Slaviju gde se zivelo. Prohodao sam vrlo brzo, isto mi kazali ali me nisu pustali iz dvorista Beogradske 21 da me tramvaj ne zgazi. Kad sam jedanputa za sobom zatvorio ta drvena ulicna vrata obijao sam pragove mnogih stanova i kuca po celom svetu. Skrasih se ovde u Kolinu, evo vec dvadesetu godinu, ali se nisam skrasio jos ni u jednoj kuci niti jednome stanu. I odavde se selim Prvog januara u opet novi stan, naravno uvek bolji od onog prethodnog i tako vec osamnaesti put otkako sam ovde. :rumenko: I vec sada znam da mi to nije poslednja stanica. Korene me pustam, kazu da je to znak da ne starim. Nekako mi dodje milo sto sam se uselio i u ovaj zamak, kazu da se zove Razbibriga. Stanari sve bolji od boljega, stanarke sve lepsa od najlepse. Tu bih nekako da nadjem trajnije utociste. Ako nekome zasmetam neka slobodno kaze. Zamahnucu krilima i odleteti. Ako sam dobrodosao opet neka kaze. Da skinem plast i izujem cipele. Bacite ih ako vam se ucini da ovaj vetropir imenom supermen*prvi moze brige razbiti. Nedajte mu da odleti.

Sibi
15-12-2009, 23:24
Rođena u Beogradu, odrasla na Novom Beogradu kod Genexa, a sad sam na Karaburmi koju baš i ne volim mnogo.

Bisernica
18-12-2009, 20:59
Da se i ja upišem,od čekanja vajde nema :lol: .
Rodjena sam jednog januarskog jutra,u Dubrovniku.
Već 25 godina živim i radim u Srbiji,i volim ovu zemlju,
ali mi je srce ostalo tamo!

kojica
14-11-2011, 14:37
Rođena sam u Beogradu, al povremeno ga uopšte ne volim. :place:

Tixar
14-11-2011, 15:00
Znam za jedan grad pored je Beograd! Tako da mozete pretpostaviti da sam iz Zemuna :duh::duh:

mica
17-11-2011, 22:06
Rodjena na Novom Bg-u, stari merkator. Zivela u Kumodrazu, Vozdovcu i Zelezniku. Na kraju se, vratila u svoj kraj. Ne bih nikad, otisla odatle. Zivim pored reke, budim se uz miris Dunava, setam pored njega, umiruje me...

Nežnicah
18-11-2011, 00:13
Rodjena u Zemunu, odrastala na Dorcolu u onoj silikonskoj ulici, pa posle opet u Zemunu kod babe i dede u Orackoj, posle moji dobili stan na Novom Beogradu, u Micinom komsiluku :).
Kad sam se udala, bilo me je svuda, od Batajnice do Zvezdare, da bih se 1996. skrasila u roditeljskom stanu u starom kraju na NBgd nekih 10 godina, a onda beg iz grada na selo. Sad sam u Dobanovcima vec 4. godinu, i polako mi je dosta idile na selu, tj. mentaliteta, vratila bih se u grad.

Raisa
09-01-2012, 23:57
Rodjena u NS-u,zivela tamo kao mala, selila se par puta, zivela svoje rano detinjstvo u Kanjizi :kapa: pa se vratila u NS, inace sam srpsko-madjarsko-izraelsko-latino ( nije pravilno latino vec Hispano al ajde ) porekla :kapa:

volela bih da pocnem izlaziti po Bg-u,kad otopli :kapa:

Raisa
10-01-2012, 00:00
Moja lokacija za godinu-dve Budimpesta-Kipar :kapa:

Moonster
10-01-2012, 00:03
Rodjena u NS-u,zivela tamo kao mala, selila se par puta, zivela svoje rano detinjstvo u Kanjizi :kapa: pa se vratila u NS, inace sam srpsko-madjarsko-izraelsko-latino ( nije pravilno latino vec Hispano al ajde ) porekla :kapa:

volela bih da pocnem izlaziti po Bg-u,kad otopli :kapa:

Samo ti bold ne verujem :pusi:

Raisa
10-01-2012, 00:06
Zasto?
na to se najvise ponosim

Moonster
10-01-2012, 00:14
Zasto?
na to se najvise ponosim

Latinska Amerika, znači od Meksika do Kolumbije, neko ti je sa tih područja ? :hm:
Pa to je jako redak slučaj, nije nemoguć, al' redak definitivno jeste :aha:

Raisa
10-01-2012, 00:54
Nije redak uopste
moja najbolja drugarica je Afrikanka delom ( a ona i ja licimo ),devojka iz moje srednje cista Latina,oba roditelja joj odatle,pardon,otac joj je crnac iz Afrike a mama latino

nije stvar jesam li ja puno Latina ili ne, vec ono na sta najvise licim


I da,jeste :aha: mada bih volela znati iz koje tacno zemlje,da konacno mogu neciju zastavu da turim, dosli su iz Spanije,a pre Spanije su bili,rekla sam mami da kopa po dokumentima jednom :aha:

Moonster
10-01-2012, 01:07
Nije redak uopste
moja najbolja drugarica je Afrikanka delom ( a ona i ja licimo ),devojka iz moje srednje cista Latina,oba roditelja joj odatle,pardon,otac joj je crnac iz Afrike a mama latino

nije stvar jesam li ja puno Latina ili ne, vec ono na sta najvise licim


I da,jeste :aha: mada bih volela znati iz koje tacno zemlje,da konacno mogu neciju zastavu da turim, dosli su iz Spanije,a pre Spanije su bili,rekla sam mami da kopa po dokumentima jednom :aha:

Ja znam samo Japanca :mrgreen;

Pa dobro, to su čudne, mada moguće kommbinacije, one koje ja poznam obično su vezane za diplomatsku službu, tako da nije čudno da je žena iz Angole, a muž odavde, jedan slučaj koji pamtim je da je muž Arapin čisti, ali koji je radio i radi u Zimbabveu, a žena je iz Valjeva :kapa:
Čudni su u najmanju ruku putevi upoznavanja ljudi :aha:

Španija ima cele arhive, ako te kopanje po njima interesira, ima ih čak i Nemačka, posebno vojne, tako da to nije neki problem utvrditi ako te interesira :)

rile_nezni_oblak
10-01-2012, 10:51
ja imam jednog drugara, on je srpsko-egipcanskog porekla.... i bas dobro svira harmoniku... :eek:

Bandit
10-01-2012, 10:57
Blago vama .. kad kod nas dođe neka strankinja ili ne daj bože crnkinja ili latinno ko da je neko pao sa Marsa..:zrika:
Jedino "latino" što imamo su Džejeve sestre..