PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ankete



Miss 23
11-07-2018, 19:03
Primetila sam da nema ove teme na forumu pa resih da otvorim. Da li radite neke ankete? Jeste li registrovani na neki sajt koji placa popunjavanje anketa ili vam daje vaucere? :):igrac:

QueenOfClubs
11-07-2018, 19:48
Nisam i ne znam nista o tome, ali bih volela da cujem o cemu se radi

Miss 23
11-07-2018, 21:19
Drago mi je da je neko zainteresovan. :) Ima nekoliko sajtova na kojima se moze registrovati i onda ankete stizu na mejl. Nekad stizu 1 mesecno, nekad 5 puta nema pravila. Na sto vise sajtova si uclanjena vise ces anketa dobijati. Uglavnom se dobijaju vauceri za Lili ili isplate na tekuci racun ili na PayPal u zavisnosti od toga koji je sajt u pitanju i koji se nacin isplate odabere. Pitaj sve sto te zanima. Ne moze da se obogati ali moze da se povremeno zaradi neki vaucer ili manji novac. Mogu da ti preporucim neke sajtove koji su najbolji. Ja radim na svim sajtovima za koje znam, od prosle godine sam pocela. Prvo sam se uclanila na 1,2 sajta a posle sam postala clan i drugih sajtova. Dobila sam dva vaucera za Lili, isplatu na PayPal i cekam jos jednu isplatu i treba da narucim jos jedan vaucer za Lili.

QueenOfClubs
11-07-2018, 21:29
Iskrena da budem, pitam za ovu decu sto studiraju. Cini mi se da bi mogli to da rade i dobiju koju paricu za izlazak. Naravno, prvo da uputim devojku, a ona ce vec naci nacin da utice gde treba :pusi: Zanima me koliko je to sigurno, u slucaju da pare lezu na tekuci racun. Sad je Egzit, svi idu tamo, taman imam cetiri dana da sve saznam

Nežnicah
11-07-2018, 21:30
Zanimljiva tema, bravo :bravo: radim to 2 meseca za jednu agenciju i evo cekam prvi vaucer za lili :dada:

Miss 23
13-07-2018, 20:50
Meni bas danas stigle pare od Daedalusa.

Nežnicah
13-07-2018, 21:09
Ja cekam i dalje, u ponedeljak sam trazila isplatu putem vaucera, i od tada mi na mom nalogu pise da je u postupku realizacije.
Da mi cerka nije rekla da je nekoliko vaucera vec dobila preko njih, vec bih pomislila da je u pitanju neka sarena laza. Tako da cekam i dalje :lol:

Miss 23
14-07-2018, 10:40
Svi odugovlace valjda zbog godisnjih odmora. Prethodni mesec mi je stigao vaucer koji sam cekala oko mesec ipo dana.

причалица
15-07-2018, 00:53
Primetila sam da nema ove teme na forumu pa resih da otvorim. Da li radite neke ankete? Jeste li registrovani na neki sajt koji placa popunjavanje anketa ili vam daje vaucere? :):igrac:

ne, ne znam nista o tome. placanje popunjavanja anketa? bouže :krsti: svašta ima...

Miss 23
16-07-2018, 17:05
Ima, Pricalice, zasto bi neko radio dzabe ankete, i treba da plate. :)

QueenOfClubs
16-07-2018, 22:22
Da li bi ti sa nama podelila neki link,
deca bi sigurno radila preko leta malo da zarade za neki izlazak

причалица
17-07-2018, 06:30
Ima, Pricalice, zasto bi neko radio dzabe ankete, i treba da plate. :)
pa šta znam...toliko su zivkali telefonom i propitivali svašta - od kafe do mesta za letovanje, da mi se taj gubitak vremena definitivno smučio...ne volim slušalicu na uvetu i šta se koga tiče šta se meni ne sviđa il sviđa...
al dobro, ako neko može tako dinar da zaradi, u redu.
e sad sam se setila da mi je jedan komšija pričao o tim anketama koje se plaćaju....ali su bile vezane za politiku, pred izbore :lol: i te su bile sa naručenim rezultatom :blenta:

Nežnicah
17-07-2018, 10:05
Prico, ovo nisu telefonske ankete. Ko zeli da ih radi, sam se registruje na neki od sajtova agencija koje se time bave i na e mail ti stizu ankete koje popunjavas. Svaka ima rok do kada treba da bude popunjena i nosi odredjeni broj bodova. Tako da to radi onaj ko hoce i niko nikoga ne uznemirava telefonom :dada:

Miss 23
17-07-2018, 23:32
Hocu, evo jedan link koji imam na mejlu
https://surveys.valicon.net/CAWI/jaznam-rs_recruite?Data=referrer%7c9DA2A64048A8E881BC7200 95849C389B
Imas i Ipsos, Daedalus, Medianu, MarketAgent. Mozes i da mi posaljes mejl pa da ti posaljem poziv.