Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 70

Tema: Moja kosa i moda

  1. #21
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Stepenaste frizure su ove jeseni u trendu

    Ove jeseni najpopularnije je stepenasto šišanje, a svetski frizeri preporučuju zanimljive frizure.






    Hit frizura ove jeseni je i stepenasta kosa koja je bogata volumenom uz teme, dok se pramenovi ka ramenima stanjuju. Ovde je u pitanju stanjivanje kose, dakle nema neke velike promene u samoj frizuri, ali opet – nova je! Još jedna napomena, ova frizura će dobro stajati ženama sa bujnom kosom. Takođe, šiške barem do obrva su obavezan dodatak ove frizure.






  2. #22
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Kratke frizure





    ''Kratka kosa je stvar stava i samopouzdanja ", kaže poznati frizer Rodney Cutler, koji radi sa poznatim ličnostima kao što je Emma Watson.

    Žena sa kratkom kosom uvijek ostavalja utisak i nevjerovatno je upečatljiva. Možda, zato što je potrebno hrabrosti za nošenje kratke kose. Kratke frizure najbolje izgledaju na ovalnom licu. Najbolji primjer za to je glumica Emma Watson, koja divno izgleda sa kratkom kosom. Dečački fazon frizure, ali na glumici izgleda veoma sofisticirano i ženstveno. Poznata glumica je divan primjer moderne kratke frizure za 2011/2012. godinu.

    Stilisti upozorajavaju da je veoma bitno kod kratkih frizura da ne skratite šiške prekratko. Pogledajte u galeriji osam aktuelnih kratkih fizura poznatih ličnosti.




  3. #23
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Moja kosa i moda

    A ja bas skoro procitala i to na netu da su u modi (ove jeseni) ravne ali malo asimetricne i tako se osisala (doduse neuspesno) sada cekam da malo poraste da se osisam opet. :raz_114:

  4. #24
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Moja kosa je toliko gusta i ostra, da kad me osisaju stepenasto to bude pakao za odrzavanje i feniranje. Oni svi idu na to da mi stanje i prorede kosu, ali to je totalno pogresno u mom slucaju ili su oni losi frizeri, menjala sam ih mnogo. Otkad imam ravno secenu kosu, kao neki paz, najzadovoljnija sam, i najlakse dovedem kosu u red. Tako da se na modu vise ne obazirem, mada ima stvarno prelepih frizurica.

  5. #25
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Hvala Cruz za link, da ne spamujem više onu temu Ovo što sam gore napisala sve stoji, ali evo gledam ćerku koja ima kosu kao ja.
    Nju su tako lepo ošišali a stanjena joj je kosa, pa mi se zato javila želja da ipak rizikujem i malo proredim kosu. Sad je u dosta boljem stanju nego što je bila ranije, mada je i dalje isušena od farbe. Ima lepih idejica ovde, do ujutru ću valjda smisliti šta da kažem kad odem u salon, pogotovo što idem prvi put u ovaj salon, nije po preporuci, nego preko neta, kupila vaučer... mislim da ne mogu valjda (kakvi god da su frizeri) da me baš unakaze

  6. #26
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moja kosa i moda

    hm ne znam babs, ja svoju glavu ne poveravam svakome... ako si resila da rizikujes i vec kupila vaucer, onda probaj
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #27
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Babs evo nekih predloga

























  8. #28
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda







  9. #29
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Moja kosa i moda

    izvini, roso, al' što mi obrisa post?
    ako je malo karaktera, ću dodam još...

  10. #30
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Evo još nekih predloga za babs pa javi nam šta si uradila









  11. #31
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Roso dođi da ljubnem, hvala ti

    Jaooo, toliko su sve slatke frizure da ne znam koju pre da gledam. U tvom prvom postu sa primerima frizura za mene, 7.slika po redu, ja ne znam ko je devojka, ali sam baš njenu sliku našla večeras u kompu, sačuvala sam je kad sam prošli put htela da se ošišam, pa sam izgubila hrabrost Mislim da cu tako nešto uraditi, ali za koji cm duže. Ako me ne unakaze, kačim sutra sliku, a ako me unakaze... čitajte u najnovijem Blicu o tome

  12. #32
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Ja sam se ošišala i sviđa mi se, ovo je upravo ono što sam i zamislila bilo je to jos lepse i malo onako razbacanije, da ne kažem čupavije, ali sam imala kapuljaču na glavi dugo nakon toga pa se malo slepilo...

  13. #33
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Citiraj Prvobitno napisano od babs Vidi poruku
    Ja sam se ošišala i sviđa mi se, ovo je upravo ono što sam i zamislila bilo je to jos lepse i malo onako razbacanije, da ne kažem čupavije, ali sam imala kapuljaču na glavi dugo nakon toga pa se malo slepilo...
    au kakav friz babs

    odlicno ti stoji, nisi pogresila.. bas bas je super
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  14. #34
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Moja kosa i moda

    babs super je
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #35
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Hvala, drago mi je da se i vama svidja Nadam se da ce mi feniranje biti makar malo lakse, skinula mi je bas mnogo kose. Kad sam usla jutros u salon, bila sam prva, zena taman pije kaficu i kad je videla mene i moju kosu presla joj je senka preko lica, mislim da sam joj pokvarila dan

  16. #36
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Moja kosa i moda

    važno je da je dobro ošišana, a izgleda da jeste. sve drugo je lako ako umeš bar malo sa kosom. na žalost, ja ne umem, pa moram kod frizera jednom u 5-6 dana
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #37
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Citiraj Prvobitno napisano od babs Vidi poruku
    Ja sam se ošišala i sviđa mi se, ovo je upravo ono što sam i zamislila bilo je to jos lepse i malo onako razbacanije, da ne kažem čupavije, ali sam imala kapuljaču na glavi dugo nakon toga pa se malo slepilo...
    Lepoo super totalno si moderna majkemi

  18. #38
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Meni je u zadnje vreme bitno samo da je uredna i bez feniranja, gelova, voska, silkona i ostalih stvari koje samo smetaju.

    Zato sam se namerno pre neki dan osisala skoro sasvim ravno, klasicno, da "skratim muke" i sebi i frizerima oko stalnih nesporazuma sta sa mojom kosom koja uvek ispadne bezveze kad hocu da bude nesto kao "trendi", kao da govorimo drugim jezicima.

    I veoma sam zadovoljna, nije ispalo lose.

  19. #39
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Izbacite dosadu iz duge kose!

    Sve znamo kako dugačka kosa može da bude jednostavna za sređivanje, ali šta raditi kada ideje presuše? Ukoliko ne želite da izgubite na dužini, pokušajte sa novim načinim stilizovanja, koje vam ovde preporučujemo. Svetske zvezde su nam poslužile kao inspiracija.

    Romantični talasi

    Pokvasite kosu, zatim nanesite dosta pene za kosu. Potom je podelite u četiri pramena, koja ćete uviti na krupne viklere. Kada se kosa osuši, skinite viklere i prođite prstima kroz nju. Možete da koristite i četku, ali nemojte previše grubo povlačiti pramenove.


    Opušteno ali upečatljivo.

  20. #40
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Moja kosa i moda

    Konjski rep

    Ova frizura nije rezervisana samo za devojčice, već i za žene željne promene. Ako vam je kosa stalno puštena, ovo je najjednostavniji način da brzo napravite nešto drugačije. Sve što je potrebno jeste da vežete kosu gumicom, a neposlušne pramenove ukrotite pomoću laka za kosu i šnalica.

    Kopirajte stil Kim Kardašijan

Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Kad moda boli
    Od DaDole u forumu Modni kutak
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 27-02-2017, 14:39
  2. Gaće-moda ili potreba
    Od DaDole u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 08-11-2016, 23:03
  3. Moja kosa govori
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20-10-2014, 08:28
  4. Duga ili kratka kosa?
    Od kojica u forumu Muška soba
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05-11-2011, 22:44
  5. Kome opada i proredjuje se kosa..
    Od sani u forumu Doktorska ordinacija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11-10-2011, 13:14

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •