Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 121 do 129 od 129

Tema: Crna magija

  1. #121
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Crna magija

    ja cu da verujem dok neko ne dokaze da ne postoji : )

  2. #122
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Crna magija

    Nikad necu razumeti zene koje to rade... prilicno je..''nezahvalan posao''....mislim,crpis sebe i crpis svoj zivot dok unistavas tudji, nije dzabe Roulingova u Hari Poteru napravila aluziju na crnu magiju kad je pricala o Voldemoru ( '' trebalo mu je sedam ubistva da bi rasturio dusu svoju na sedam delova,jer ubistvom coveka ubijas i sebe '' ) a i sve se vraca trostruko.One cineci zlo drugima,ubijaju sebe,jer je zlo kao crna rupa,usisava,usisava,usisava,ali je negacija Svetla ( zivota ) ,tako da samo uzima,a ne daje, isisa te,ali ne dobijes nista nazad. zato i vecina tih vracara izgledaju tako...ispijeno i nesrecno,jer ne mozes da se meshas sa tudjom energijom i tudjim zivotom a da ne uzmes malo delic od sebe da bi to uradio...
    No one u svom izopacenom mozgu verovatno veruju da dobijaju nesto,dok u sustini kopne a nije li to djavoljeva rabota da te unistava a uverava da ti pomaze stvara ti iluziju da ti pobedjujes dok u sustini samo uzima i ne daje nista i gubitnik si onog trenutka kad si odlucio da imas posla sa njim a on te nabedi da si winner

    Drugo uverenje mi je da ti mogu naskoditi jedino ako tome verujes, a trece.... zaboravila sam sta sam htela da napisem,seticu se

    secam se da sam kao mala imala cudan san. sanjala sam jednu...zenu,koja je izgledala kao vestica ali,ona losa. odvratne krupne sovlje oci,i dan danas ih se malo secam..pricala mi je nesto kako ja trebam pomoci njoj da se mom ocuhu nesto lose desi.. e sad,ja nisam volela svog oca,nije mi bio drag,no moja mama ga je volela..i ja sam joj rekla da joj necu dati da mi povredi ocuha jer bez obzira sto ga ja uopste ne volim,moja mama ga voli... naljutilo je to. tog dana sam pala sa drugog sprata mog kreevta ( krevet je imao dva ''sprata '' ,dva kreveta povezana merdevinama ) i cudno, ljudi su mislili da sam slomila nog. nisam mogla ustati,nisam mogla nista,i zvali su hitnu,i dok su oni iz ambulantne pricali u drugoj sobi sa mamom i ocuhom da me prenesu u kola ja sam odjednom ustala na drugu nogu,i mogla sam da hodam tek tako,bez problema.


    Strange isnt it

  3. #123
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Re: Crna magija

    Ne mogu da kazem da verujem u crnu magiju, ali iskreno - ne mogu ni sasvim da iskljucim njeno postojanje.

    Na zalost, imam iskustva sa osobama koje bacaju sve i svasta, a da li im je delovalo - nemam pojma.

    edit- sad videh da sam vec odgovorila na ovu temu:raz_114::raz_114:
    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

  4. #124
    Banovina
    Sleepwalker avatar
    Status : Sleepwalker je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 108

    Početno Re: Crna magija

    Ne postoji crna magija.Postoji moc uma,koja se pogresno interpretira.E,sad,karma is a bitch ,pa automatski,kada nekom naudis,vraca ti se.Inace,znam ljude koji su bili svedoci,da kazem "Crne magije".

  5. #125

    Početno Re: Crna magija

    Citiraj Prvobitno napisano od Sleepwalker Vidi poruku
    Ne postoji crna magija.Postoji moc uma,koja se pogresno interpretira.E,sad,karma is a bitch ,pa automatski,kada nekom naudis,vraca ti se.Inace,znam ljude koji su bili svedoci,da kazem "Crne magije".
    karma radi, ali ne baš tako kao što ljudi zamišljaju evo, ako ja ubijem nekog, automatski budem ubijen? crna magija je jednostavno pogravanje sa negativnim silama..
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  6. #126
    Banovina
    Sleepwalker avatar
    Status : Sleepwalker je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 108

    Početno Re: Crna magija

    Ne bivas ubijen,nemoj bukvalno shvatati.BNiva ti vraceno,na ovaj ili onaj nacin,na tebi direktnoi,ili na tvojim bliznjima.

  7. #127

    Početno Re: Crna magija

    može li malo ispravnije reči, teško mi je da protumačim pa nemoj ni ti bukvalno shvatati karmu, nije to neka baba koja nas prati i zapisuje pod parolom "pamti pa vrati"
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  8. #128
    Banovina
    Sleepwalker avatar
    Status : Sleepwalker je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 108

    Početno Re: Crna magija

    uu,pogresio si.Ne shvatam ja karmu na taj nacin.

  9. #129
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Crna magija

    When you have to shoot,shoot,don't talk...

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Slične teme

  1. Mala crna haljina veciti trend
    Od Ciciban u forumu Modni kutak
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21-10-2015, 09:14
  2. Crna hronika
    Od Пркос u forumu Vesti - Hronika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 11-12-2014, 10:50
  3. Magija(uopsteno)
    Od Пркос u forumu Natprirodne pojave i misterije
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05-04-2011, 17:42
  4. Woodo magija
    Od Пркос u forumu Natprirodne pojave i misterije
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09-11-2010, 15:23

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •