Stranica 21 od 22 PrviPrvi ... 1119202122 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 401 do 420 od 423

Tema: Натална карта

  1. #401
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    Ne bavim se ovom granom astrologije ( natalima ) profesionalno,cak stavise,naglasila sam ako se dobro secam negde u tekstu se natala tice da sam generalno rookie ali ima grana astrologije kojom se bavim profesionalno,i da,dobra sam u tome.

    P.S. Vrago,zar ti nisi dupla sco?
    ako hoces bolje idi na astro za pocetnike pa tamo pitaj,ima tamo doobrih astrologa samo ne daju bas rado tumacenja, jedino pametno sto ja mogu da kazem je da se moras pripremiti na duzi period koji ce ti biti tezi,kad Sa prolazi kroz 10 to je isisavanje zivota na poslovnom planu a pre svega zbog toga se osecas isisano na svim poljima ,kad udje u 11 prijatelje ce ti ''oduzimati'' pa u 12 ce biti pakao,tako da taj period neke dve-tri godine,pooosebno kad ti bude isao preko stelijuma moras izdrzati. Koje god greske pravis,ko sto znas i sama,samo ce se ponavljati,ponavljati,ponavljati dok ne uradis kako treba stvari, Sa ti vlada licnim vrednostima i okolinom...pa eventualno od njih mozda dolazi otpor.
    Prosla sam kroz Sa kroz 10to i 11to i veruj mi postaje samo gore ne bolje.

  2. #402
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    mislila sam da jesam...
    daj mi nešto što ne znam...
    prošao je kroz 10 polje, tačnije na poslednjem je stepenu, mada sada kreće retro pa idemo još malo na ringišpil.
    sa prelaskom kroz 10 se skidaju i teški aspekti, prelazak preko stelijuma me ne plaši naročito ako donese konkretne događaje, težak je bio prelazak preko venere i plutona, pa pluton preko meseca, odnosno kvadrat, to su aspekti koji isisavaju život.
    ako ima još šta da se isisa, biće mi drago i neću se više braniti. neka tera do kraja i neka konačno se završi. vidim i ja da je ovo uvod u ludilo.
    prelaska preko asc i kroz 12 se ne plašim, dosta su dobri aspekti. videćemo... sibolika 10 polja se prenela na skoro sve segmente života, valjda zbog kontakta sa plutonom i venerom.
    inače, ne poredim i ne mogu da poredim bilo čije prelaske, nisu ni vladari isti, niti planete u kućama. svaki je natal priča za sebe.
    hvala, raisa.

  3. #403
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    Eto vidis ti bar imas ono ''ne brani se pusti da ide'' ,to kad nas Pluton nauci
    verujem ti da te isisava, Sa je grozan,jer je spor,sve proverava tehnicki rusi,mada sma donedavno tesila jednu devojku, Asc vaga i sad joj Sa prelazi oko Asc pa opet malo nazad, i rekla sam joj sta joj je bolje,tranziti Sa su barem spori kao Smrt, da Pl tranzitira neko bi joj se obesio u kuci, bankrotirala bi itd ( kad je meni Pl usao u 2 kucu pala sam na samofinansiranje ) mada je meni ''drazi'' Pl od Sa- Pl kad udari od udari i ti to znas,dok ovde...slooowly.
    To kad sam rekla da postaje samo gore mislila sam u smislu tesenja,da ti ne pricam bajke kako je divno ali si u pravu,razliciti natali mada u praksi,svako kome je prolazio kroz 11, 10 je jako slicno komentarisao.
    Ali ako te Sa udara na posao ( a mrzim ovakve stvari da kazem ) jesi sigurna da dajes 300 posto od sebe na poslu? jer dok je Sa tao,moras dati 300 posto da bi dobila makar i polovican rezultat onog sto zelis..mada ne krivim ja nikoga,bolesno je tesko to ispuniti pogotoo kad te on guli kako te guli
    pride je on bio as nagazio na tvoju lepu Veneru ali dobro,imas ti Ve sex. Sa nije kao da nisi navikla na nesto od njegovih energija
    al buduci da ti je natalni u Lavu,a ovaj u Vagi ( harmonija,balans ) jel ti je tesko priviknuti se na takvu energiju,s ozirom na natalni Sa?
    Mora da je bolelo kad ti je Sa bio na Ve bio je to kvadrat sa Ma ako se ne varam, a Ma ti vlada stelijumom..to ti je opet jedna vrsta isisavanja zivota

  4. #404
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    nema veze sa poslom, sem u poslednje vreme... i konkretno je više plutonovski udar, kolektivni, znači nisam lično ja ugrožena, možda nisam upošte ni ugrožena na tom polju.

    krajem 2008, sranja u kući, pa selidba, pa razvod, pa samofinansiranje, s tim što ja imam decu... druga mi kuća nije bila ugrožena, ali pl je donimantan kod mene i venera, prelazak preko ove dve planete mi je okrenuo život natraške. malo lepih stvari... a ni za jednu se ne može reći da je lepa do kraja, znači dao jeste, ali polovično.

    ovo nije balans, ovo je disbalans...
    s druge strane, ne može mi ništa što već nije zapisano u natalu, tako da će i ovo proći. ne znam šta će doneti ulaskom u škorpiju. znam uopšteno, ali kada gledam svoj natal, blokada.
    ja sam navila na zatvorenost, harmonije u sebi nemam, tako da u vagi donosi samo kontraefekat.
    prelazak preko venere, prvo drndanje, a zatim malo po malo 'svejedno mi' stanje... pustila sam i pripomogla tome. na kvadrat sa marsom sam navikla, a kada mi je doneo nešto lepo nisam umela sa tim da se nosim.
    sukobi i nervoza kada je napravio kvadrat na mars... mada i sada, sa trigonom je, čini mi se, gore.

    inače, prelazak pl preko asc mi je doneo brak. tako da je sve to individualno.
    niko se nije obesio, mada je bilo i takvih pokušaja dok je tranzitirao kroz prvo polje. to su stvari na koje ne mogu da utičem, pristvovala sam i to je to... distanca, emotivna i na svaki drugi način. dovela sam se u 'yebe mi se' stanje vrlo uspešno po mnogim pitanjima.
    te godine mi je umro i otac... ali nije bilo emocija, tako da... smem da kažem da je došlo do olakšanja?

  5. #405
    Registrovani Član
    Lilyca avatar
    Status : Lilyca je odsutan
    Registrovan : Oct 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Натална карта

    Jel moze neko meni da protumaci?Unapred hvala

  6. #406
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта

    [QUOTE=Mala87;24167728]

    Moze li neko da pogleda moji kartu i da mi kaze nesto na temu ljubavi?
    Kada mogu da ocekujem neki povoljniji period za ljubav?
    Hvala unapred!!

  7. #407
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Натална карта

    Gledajuci natalnu kartu, sto se ljubavi tice, nisi imala bas previse srece do sad.. sve neki promasaji i ljudi za koje si verovala da su oni pravi, a onda se ispostavljalo da je pogresna procena i da si izlazila povredjena iz te price.. imala si jednog raka, ili neki zemljani znak.. ili vodeni, koji ti je bio blizak, ali nije bas na najbolje izaslo.. ako natalna karta ne laze, posto ponekad ovaj sajt pravi greske... najbolji period za ljubav, u tvom slucaju, je kad mesec bude u 6oj kuci, u kombinaciji sa skorpijom u 8oj kuci, sto ce se po rasporedu planeta u tvojoj natalnoj karti desiti negde za oko 6-8 godina, po slobodnoj proceni.. tad ces imati prilike da napravis nesto vise.. ako te zanima, mogu malo detaljnije da pogledam?
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  8. #408
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта

    Imala sam do sada jednog Ovna i 3 Skorpije,zadnji je bio Skorpija i ostala sam duboko povredjena.Jos uvek nisam stigla da se pokupim od tog raskida.
    Receno mi je da ce mi 2016. god. biti nekako sudbinska al se meni to nekako cini daleko
    Ako nije problem moze detaljnije.
    Hvala!

  9. #409
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Натална карта

    pa, jeste.. skorpije ujedaju, nikako ne idu sa bikovima.. ako mozes da nadjes nekog ko je jarac, podznak vodolija, to bi bilo ono pravo... idealno.. ali da bude decembarski jarac, nikako januarski..
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  10. #410
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта

    Ne znam ,al nekako mi se jarcevi ne svidjaju,hvalisavci su.
    A za Skorpije i Bikove kazu da su najstrastvenija kombinacija..Meni ko da su sudjeni tri do sad .
    Moracu lupom da trazim tog jarca
    Sada mi je trenutno jedan tezak period,pun patnje i suza.Hoce li uskoro doci bolji dani??

  11. #411
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Натална карта

    ne vidi se ovde puno, bas ti je zamrsen ovaj period u natalnoj karti... posebno zato sto ti je ovde skroz jak uticaj merkura na vagu koja je u rotaciji u 6oj kuci, sto znaci da sve, ali bukvalno sve, zavisi od tebe.. ta kombinacija ti je jako retka jer daje izbor da se osecas kako ti zelis da se osecas... i to ce trajati narednih 6 meseci, otprilike..
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  12. #412
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_laki_oblak Vidi poruku
    pa, jeste.. skorpije ujedaju, nikako ne idu sa bikovima.. ako mozes da nadjes nekog ko je jarac, podznak vodolija, to bi bilo ono pravo... idealno.. ali da bude decembarski jarac, nikako januarski..
    Pa naravno...
    Najbolje sliku da ostaviš....

  13. #413
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта

    Ali ja se osecam najgore sto postoji, i ako ce ovo trajati narednih 6 meseci,izludecu.
    Nadala sam se da mi je samo Januar kritican i da cu u Februaru odahnuti ali avaj.
    Navodno mi je Saturn dosao na Plutona i gde on udari tu vise trava ne raste

  14. #414
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Натална карта

    pa ti se osecas sad tako zato sto sama biras da se osecas tako... taj pluton vuce na proslost koja ionako nije bila dobra i od koje nema vise nista... jer, cim je tu pluton, znaci da ni ta proslost nije valjala i da ne treba gubiti vreme na razmisljanja o tome... ako odlucis da se osecas lepo, bice ti lep period... ta kombinacija merkura i vage ti daje taj izbor i zato je jako retka... treba je iskoristiti... u ovom periodu ti je jako izrazeno i to sto mozes da imas uspeha u igrama na srecu i u kvizovima...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  15. #415
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта

    Normalno je da me proslost vuce kad sam ostavljena,prevarena i sama a i sadasnjost mi je bezveze,ne vidim skoro ni jednu pozitivnu tacku cemu bih se radovala.
    Ne mogu da glumim radost a ovamo placem...

  16. #416
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Натална карта



    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  17. #417
    Registrovani Član
    mala87 avatar
    Status : mala87 je odsutan
    Registrovan : Jan 2013
    Pol:
    Poruke : 6

    Početno Odg: Натална карта


  18. #418
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Натална карта

    Da postavim i ja moj...Valjda će i mene nekad neki astrolog da progleda natal...


  19. #419
    Registrovani Član
    dakicaaa avatar
    Status : dakicaaa je odsutan
    Registrovan : Feb 2013
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Odg: Натална карта

    Mozda neko pogleda i moju natalnu kartu

  20. #420
    Registrovani Član
    flojd avatar
    Status : flojd je odsutan
    Registrovan : Jun 2014
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Odg: Натална карта

    sta znaci kad je vladar ascendanta (jupiter) u raku u 8. kuci , sunce takodje u raku _

Stranica 21 od 22 PrviPrvi ... 1119202122 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •