Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 53

Tema: KK Partizan

  1. #21
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: KK Partizan

    A gde ja da gledam Partizana, kosarku? Ovde jedva daju i Cesku kosarku na TV a ne srpsku. Partizana sam gledao samo zato sto je blizu mene i sto je srpski klub. Zato sam i navijao.
    Inace sto se tice Lafajeta evo ti sta je jedan moj drugar za njega rekao.
    kreptoman
    Re: KK Partizan
    bravo momci
    inache
    onaj lafajet
    ja ne znam dal sam se ja mnogo navikao na mekejleba
    al ovaj veze nema
    Sad vidim da su ga i oterali. Sto se toga tice slazem se da je imao malo vremena za adaptaciju i da je izgoreo u zelji da se dokaze. Valjda je poneo preveliki teret odgovornosti. Da sam u upravi Partizana ili da bar mogu da odlucujem, zamenio bih trenera, nikako igraca. Ovaj sto je dosaoumesto njega ima da podnese jos veci teret.
    Sve sto kazem potpisujem

  2. #22
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    da, to je problem, ljudi lafajeta uporedjuju sa mekejlebom... ne, ne, ne decko, tako se ne prave aeroplani.
    dva totalno suprotna tipa igraca. lafajet je niska dvojka iliti priuceni plej. ima odlicnu asistenciju, i uvek gleda da asistira pre nego sto pokusa da sam zavrsi akciju. posto je vise bek nego plej, njemu trebaju blokovi. on zivi od igre iz pika, gde daje asistencije ili sam zavrsava. nije imao srece sto mi, iz meni potpuno nepoznatog razloga, slabo igramo pik. lafajet jeste kvalitetan igrac, i moram da kazem i vrlo inteligentan. to dokazuje njegov napredak koji je pokazao za samo dva meseca. ipak, on nije ono sto treba partizanu. mislim da ce se dzerels mnogo bolje uklopiti jer je slicniji mekejlebu...

    sto se tice pritiska koji ce biti na dzerelsu, moguce da si u pravu, ali ja to gledam malo drugacije. dzerels je nama bio prvi pik, i kada se prvi put culo da dolazi, vecina nas se nalozila kao tinejdzerka pred prvi peting. i kada smo potpisali lafajeta, doslo je do razocarenja, a ovaj je odigrao prvu tekmu kriminalno, pa ga je vecina, maltene od prvog minuta, terala govnjivom motkom iz kluba. dakle, navijaci zele da vide ledja lafajetu, on odlazi a umesto njega dolazi nas prvi pik i igrac kojeg mesecima prizeljkujemo... zato mislim da ce dzerels imati mnogo veci kredit nego lafajet. jos ako pogodi sad u rusiji nekoliko njegovih suteva, pa malo penetrira i probija, postace on nama omiljeni igrac u roku od 2 tekme.

    samo da dodam, da ima pameti, peri bozicu bi dali funkciju u klubu, umesto njega doveli dzerelsa i ostavili lafajeta. tada bi bili mnogoooo zajebana ekipa, sigurno sa f4 potencijalom.
    vole te lopovi!

  3. #23
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    veceras svi u pinoir! dolazi siroki i red je da im se nacestitamo mile nove godine zbog tekme u prvom delu sezone. moramo da nastavimo seriju pobeda i dodjemo na prvo mesto. kaznena ekspedicija se probudila.

    utakmica pocinje u 18 casova.
    vole te lopovi!

  4. #24
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    50 razlike, 5000 ljudi u pioniru, izivljavanje veseljka...
    dominiraj!

    vole te lopovi!

  5. #25
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: KK Partizan

    Па претерали су бре, како им није жао да тако униште Широке



    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  6. #26
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: KK Partizan

    Dominiraj...:raz_067:

  7. #27
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: KK Partizan

    Kako je odigrao Vesely?
    Sve sto kazem potpisujem

  8. #28
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Kako je odigrao Vesely?
    Supi samo Čehe gleda

  9. #29
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Kako je odigrao Vesely?
    dobro je odigrao. dize formu polako, kao i ceo tim uostalom. kad bi popravio igru 1na1, niko ne bi mogao da ga drzi u evropi. ovako i dalje ima malih problema u pozicionom napadu. ali dobro, mlad je, vreme radi za njega.
    vole te lopovi!

  10. #30
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    danas je u nebitnom mecu panioniosa, u nekoj vukojebini, nas milos slomio nogu. sutra je trebalo da dodje kuci, trebalo je ponovo da obuce crno-beli dres. trebalo je da gledamo u areni njegova tri podignuta prsta posle neke vazne trojke, dok smo svi mi na tribinama u delirijumu... sad mi dodje da zaplacem.

    sa igracke strane, ovo je katastrofa. vujke je trebalo da uvede red na poziciji pleja. ovako cemo morati da se oslanjamo na ovu bitangu kurtisa.

    lm™,



    izdrzi vujke majsotre! grobari te vole, pa dogodine da ti nama zaigras i doneses evropsku titulu!
    vole te lopovi!

  11. #31
    Registrovani Član
    andromeda avatar
    Status : andromeda je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Andromeda
    Poruke : 554

    Početno Re: KK Partizan

    grobare si kupio karte za arenu ?

  12. #32
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    vec godinama imam sezonsku. kupovanje karata je za mene stran pojam. : )
    jel si se ti snasla? : )
    vole te lopovi!

  13. #33
    Registrovani Član
    andromeda avatar
    Status : andromeda je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Andromeda
    Poruke : 554

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od ubarzagronje Vidi poruku
    vec godinama imam sezonsku. kupovanje karata je za mene stran pojam. : )
    jel si se ti snasla? : )
    pametno, nisam se snasla

  14. #34
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    jadno. tuzno. bedno.
    vole te lopovi!

  15. #35
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    veceras gostuje real madrid u areni. dolazi novica i nadam se da nikome ne treba pozivnica.
    novica ubicaaaaaa ooooooo! kako ga volim, brat moj.
    vole te lopovi!

  16. #36
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    gole su lutke s naslovnih strana
    jos jedna TITULA Partizana

    bravo sampioni!
    vole te lopovi!

  17. #37
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: KK Partizan

    ''Kanal plus'' sprema emisiju o evropskom pohodu Partizana '92.

    I posle 19 godina, uspeh koji su 1992. godine ostvarili košarkaši Partizana i način na koji su do njega došli, ne ostavlja ravnodušnim ljubitelje ovog sporta. Najnoviji primer je dokumentarni film koji će Kanal plus na španskom jeziku emitovati 27. oktobra.

    Podvig koji su košarkaši Partizana ostvarili 1992. godine izdvaja se po nekoliko detalja, zbog kojih je i danas titula prvaka Evrope koju su crno-beli tada osvojili posebno upečatljiva.

    One mlađe, koji se ne sećaju tog vremena, podsetićemo da su košarkaši Partizana samo jednu utakmicu odigrali na svom parketu, u hali ''Pionir'', i to četvrtfinalni duel Evrolige protiv italijanskog Knora iz Bolonje.

    Sve ostale mečeve u ulozi domaćina, zbog tadašnjih sankcija prema Srbiji, crno-beli su morali da igraju na neutralnom terenu, a izbor je pao na špansku Fuenlabradu.

    Osim toga, zadivljujući podatak je i da je ekipu Partizana sa klupe predvodio tada debitant, a danas proslavljeni stručnjak Željko Obradović.

    I, kao šlag na tortu, došla je i nezaboravna pobedonosna trojka legendarnog Saše Đorđevića u finalu protiv Huventuda (71:70).

    Na sve ove činjenice, ali i mnoge druge detalje, podseća emisija čije je emitovanje Kanal plus najavio za 27. oktobar u 22 časa.

    O nezaboravnom uspehu crno-belih u emisiji govore Željko Obradović, Saša Đorđević, Predrag Danilović, Vlada Dragutinović, Ivo Nakić, Zoran Stevanović, Slaviša Koprivica...

    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  18. #38
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: KK Partizan

    Milan Mačvan konačno Partizanov!

    Košarkaš Milan Mačvan igraće u narednoj sezoni za Partizan mt:s, a 'crno-beli' će pokušati da sve završe na vreme kako bi debitovao protiv Anadolu Efesa.

    Da li će reprezentativac pred "grobarima" debitovati već za dva dana zavisi od izraelske strene koja bi trebalo da do srede u 18 časova pošalje svu potrebnu dokmentaciju, saopšteno je iz KK Partizan mt:s.

    Mačvan je u Humsku 1 stigao na pozajmicu do kraja sezone, a iako je imao finansijski mnogo primamljiviju ponudu litvanskog Žalgirisa, presudila je njegova želja da obuče "crno-beli" dres.

    Ljudi iz Partizana su preko kancelarije KSS poslali zahtev za izdavanje dozvole izraelske federacije. Izraelci su dužni da u roku od sedam dana izdaju potreban papir, ali će iz uprave srpskog šampiona svim sredstvima pokušati da na vreme obezbede dotični dokument LOC (Letter of clearence) i omoguće Mačvanu da igra u četvrtak.

    Milаn Mаčvаn rođen je 16. novembаr 1989. godine u Vukovаru. Srpski reprezentativac, visok je 205 cm i igrа nа poziciji krilnog centrа.

    Bio je člаn je juniorske reprezentаcije Srbije kojа je 2007. osvojilа svetsko prvenstvo u Novom Sаdu, kаdа je proglаšen zа nаjkorisnijeg košаrkаšа celog tаkmičenjа. Iste godine je sа juniorskom reprezentаcijom osvojio i evropsko prvenstvo u Mаdridu, kаdа je bio člаn nаjbolje petorke prvenstvа. 2008. godine sa mladom reprezentacijom je osvojio zlatnu medalju u Letoniji.

    Kao član univerzitetske ekipe osvojio je zlatnu medalju u Beogradu 2009. Sa seniorskom reprezentacijom ima srebrnu medalju sa Evropskog prvenstva iz Poljske. Bio je člаn reprezentаcije Srbije kojа je nа Svetskom prvenstvu u Turskoj 2010. osvojilа 4. mesto, kao i na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu u Litvaniji, kada je naša zemlja zauzela osmu poziciju.

    Iаko je nаstupаo zа juniorski tim FMP-а, prvi profesionаlni ugovor je potpisao 2007. sа Hemofаrmom. Na NBA Draftu 2011. godine izabran je za 54. pika od strane Klivlend Kavalirsa. Takođe osvojio je nagradu "Zvezde u usponu" Evrokupa.

    Sredinom decembrа 2010. potpisao je petogodišnji ugovor sа Mаkаbijem iz Tel Avivа, a ove sezone će igrati u Partizanu mt:s u sklopu dogovora srpskog i izraelskog šampiona.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  19. #39
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: KK Partizan

    EVROLIGA, 1. KOLO

    Poraz Partizana od Efesa na startu Evrolige


    Košarkaši Partizana poraženi su na startu Evrolige u Pioniru od Efesa 84:73 (27:28, 21:17, 20:6, 16:22).

    Partizan je odigrao sjajno prvo poluvreme, ali je zbog očajne treće četvrtine u kojoj je postigao samo šest poena na kraju i poražen.

    Početak meča oduševio je navijače Partizane jer je na terenu sve funkcionisalo, bar kada je reč o napadu.
    Odbrane obe ekipe bile su posebna priča, pošto kao da ih i nine bilo, jer je u prvoj četvrtine postignuto neverovatnih 55 poena!

    Partizan je meč počeo sa petorkom Lo, Čakarević, Lučić, Milosavljević i Peković. Timovi su se smenjivali u vođstvo a Efes je u petom minutu stigao do serije 5-0 i prvog značajnijeg vođstva - 18:14.

    Ipak, u igru ulaze Raduljica, Mačvan i Kecman i Partizan počinje da blista i pokazuje šta može da se očekuje od njega ove sezone.
    Iljasova je u poslednjoj sekundi ispod obruča zavukao loptu i smanjio na 28:27.

    Duško Savanović i Vlado Ilievski ušli su u igru tek na početku druge četvrtine. Partizan je u nastavku meča predvodio Dragan Milosavljević sa devet poena, ali je Peković i dalje bio taj koji je zadavao glavobolju Efesu sa 13 poena.

    Partizan je polovinom četvrtine poveo sa ubedljivih 40:33, međutim, Ilievski i Tundžeri, potpomognuti Kinsijem, uspeli su da smanje na 42:40.
    U poslednja tri minuta Efes je bio bolji na parketu i preokrenuo je rezultat u svoju korist da bi se na odmor otišlo sa prednošću gostiju od tri poena - 48:45.

    U nastavku, jako bleda igra crno-belih, koji više od pet minuta nisu postigli koš, pa je Efes prvi put stigao do dvocifrene prednosti rezultatom 56:45.
    Konačno se Partizan pomerio sa mrtve tačke, na 3:46 do kraja treće četvrtine, kada je Raduljica oba puta bio precizan sa linije slobodnih bacanja.

    Centarski tandem Peković - Raduljica ušao je u problem sa faulovima, jer su obojica zaradila po četiri penala.
    To se osetilo u igri i Efes je do kraja četvrtine samo povećavao prednost koja je iznosila ogromnih "plus 17" - 68:51!

    Može se reći da je pobedu Efesu doneo Duško Savanović koji je upravo u toj, trećoj deonici blistao.
    U poslednjoj četvrtini trgli su se crno-beli a kada je Mačvan pogodio trojku na četiri minuta do kraja smanjivši na 80:71 učinilo se mnogima da je fenomenalni preokret moguć.
    Nažalost, iskusni igrači Efesa znali su kako da se odbrane i Partizan je doživeo poraz na startu Evrolige.

    U ekipi crno-belih najefikasniji su bili Nikola Peković (21p, 6sk), Milan Mačvan (14p, 7sk), i Dragan Milosavljević sa 10 poena, dok je kod gostiju Tarens Kinsi postigao 18, Duško Savanović 17 a Saša Vujačić 14 poena.

    Partizan sledeći meč igra 27. oktobra u Tel Avivu protiv Makabija.

    Partizan - Efes 74:83
    Partizan: Lo 6, Kecman, Raduljica 9, Jaramaz, Lučić 6, Milosavljević 10, Katić, Božić, Čakarević, Mačvan 14, Anđušić 7, Peković 21.
    Efes: Balbaj, Ilijevski 4, Kinsi 18, Tunčeri 6, Akjol 1, Batista 7, Vujačić 14, Savanović 17, Iljasova 10, Kučo 5, Guler, Barać 2.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  20. #40
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: KK Partizan

    Danas sam imao kosarkaski tiket sa osam parova. Samo me je Partizan sjebo.
    Sve sto kazem potpisujem

Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. FK Partizan
    Od Mr.OneTwo u forumu Sport
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29-04-2012, 20:21
  2. Partizan gost Paoka
    Od Man u forumu Sport
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09-08-2010, 18:19

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •