Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 53

Tema: KK Partizan

  1. #1
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno KK Partizan

    jos jedna sjajna sezona je za nama. napravljen je korak dalje u odnosu na protekle dve evroligaske sezone, i sada smo ucesnici F4. ove sezone je vec osvojen jedan trofej, odbranili smo kup u nisu. sada nas cekaju dva F4 i takmicenje u nasoj ligi.
    ovde pisite sve o ponosu sportskog drustva partizan, kosarkaskom klubu.
    vole te lopovi!

  2. #2
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    UO: Prednost navijačima i prijateljima kluba

    Košarkaški klub Partizan je kao učesnik završnog turnira najelitnijeg klupskog takmičenja Starog kontinenta dobio od organizatora mogućnost kupovine kontigenta od 1000 ulaznica za fajnal for. Evroliga je potpuno isti broj ulaznica ponudila svim klubovima učesnicima.

    Na satanku Upravnog odbora koji je danas održan u prostorijama kluba, odlučeno je da će največi deo karta biti odvojen za najvatrenije navijače koji su tokom čitave sezone pratili crno-bele, kao i za prijatelje kluba koji su dugogodišnji vlasnici pretplatnih karata za sve utakmice Partizana. Svesni smo da potraživanja ulaznica prevazilaze mogućnosti koje su ostavljene našem klubu i da iz tog razloga nismo u prilici da izađemo u susret svima koji su zainteresovani da ulaznice za završni turnir u Parizu kupe preko KK Partizan.

    Žao nam je što postoji nesrazmera između broja zainteresovanih i kontigenta karata koje su dostupne klubu, te stoga upućujemo sve koji žele da prate utakmice fajnalfora da ulaznice potražuju putem interneta, s obzirom da je Evroliga ovlastila svoje zvanične partnere http://www.ticket2final.com za prodaju istih.
    ponovo se petlja sa kartama. silobad i ekipa - zlo koja hara partizanom.

    odlazak u pariz niko ne sme da shvati kao turisticko putovanje. sve oci ce biti uprte u nas navijace. cekaju nas ciganske kalasture iz pireja, i jos po koja francuska grupica ali od francuza ne ocekujem nista posebno. znaci pamet u glavu svi vi koji idete u pariz, cuvajte prvo sebe a posle mislite o tome da tamo predstavljate grobare i da ne smemo da zabelezimo minus na ovom gostovanju.
    Poslednje uređivanje od Mr.OneTwo : 08-04-2010 at 22:22
    vole te lopovi!

  3. #3
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    ljubav prema klubu se ne meri velicinom protivnika. veceras, svi u pionir! u 19:30 pocinje nasa superliga i igramo protiv tamisa. u rotaciji nece biti braca milosevic, zbog povreda koje su mu nanela ona dve degenerika, nadam se da ce trunuti u zatvoru godinama, a pre toga da ce ih neko propisno razbiti od batina. umesto brace u rotaciji ce biti verovatno mali lucic.

    "Promena da u jednom trenutku igramo pred 22.000 navijača, a onda pred najviše 1.500 nije normalna. Smatram da posao radimo zajedno sa navijačima, tako da od njih očekujem da dođu da nas bodre čak i kada im se možda ne ide na utakmicu. Interesovanje za Pariz je kao da se igra u Pioniru i da je ulaz besplatan. Ako možda NLB liga nije prihvaćena do kraja među navijačima, onda nema razloga da bojkotuju domaće prvenstvo. Ako mi svakom meču prilazimo kao da je finalni, nadam se da će i publika tako učestvovati u utakmicama", poručio je Dule Vujošević.
    toliko.
    vole te lopovi!

  4. #4
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    pobeda u prvom kolu nase lige, pred nesto vise od 2000 gledalaca. pocepasmo ih kao cigance napolitanku - 41 poen razlike. 93:52 (26:21, 16:12, 23:6, 28:13). u 1/4 smo primili 21 poen, a u preostale 3 tek 31. tamis je najslabija ekipa u superligi i za ocekivati je bilo ovakvo gazenje.

    sledecu tekmu igramo u utorak u pioniru. svako ko moze neka dodje, igraci su zasluzili prepunu halu na svakoj tekmi. sramota je da se dolazi samo na euroligu i jake tekme. inace, sabani iz arena polako prelaze i u pionir. muka mi je kada vidim kurvice u pratnji sabancica u roze majcicama.
    vole te lopovi!

  5. #5
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: KK Partizan

    al bi tuča sinoć....
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #6
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    i sisice iz vrsca nisu dosle u pionir. ali na njihovu zalost nisu uspeli da nam pokvare slavlje. maric je dao kos sa pola, veseli nba zakucavanje, misa tumbas pogodio trojku... lepa slavljenicka atmosfera. iako nas je uprava izradila za karte, isao sam u pionir. pljunuli su nam u facu, ali sta da se radi. volimo ih vise od sebe.

    a poruka za hemofarm i cigane?
    da mogu samo ku_rac da nam popuse!!

    puse ga vec 9 godina i pusice ga jos dugo. razumem njihovu frustraciju, ali ko ih ****, partizan je ponovo sampion! sezona za pamcenje. o ovoj sezoni cu pricati deci i unicima. o jednom kecmanu, peri kapitenu, maricu, vranesu, mladom cehu veselom, nasim amerikancima lesteru bo mekkejlebu i lorencu robertsu, o momcima koji su ostavljali srce na terenu, o momcima koji su prvi pobedili buduceg sampiona evrope. o momcima koji se nikada nisu stedeli, koji su prolivali krv za sveti crno-beli dres. o momcima koji ce zauvek ostati u nasim srcima. volimo vas bre kao najrodjenije.

    sve na ku_rac - partizan je sampion!
    vole te lopovi!

  7. #7
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan


    generale, hvala za sve!
    vole te lopovi!

  8. #8
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    NASA PRICA SE NASTAVLJA!!

    vole te lopovi!

  9. #9
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: KK Partizan





    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  10. #10
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    doveli smo raska katica. jbt... kad sam ovo preziveo - sve cu preziveti.
    zasto, danilovicu? zasto, todoricu? zasto bre!?
    vole te lopovi!

  11. #11
    Registrovani Član
    andromeda avatar
    Status : andromeda je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Andromeda
    Poruke : 554

    Početno Re: KK Partizan

    ode nam Maric

  12. #12
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    Oliver Lafajet - crno-bela 4 na poziciji pleja


    Crno-beli su kompletniji za još jednog igrača. Ovoga puta u pitanju je Oliver Lafajet (Oliver Lafayette).

    Oliver je visok 188 cm igra na poziciji jedan i ima 26 godina. Završio je Univerzitet u Hjustonu, za čiji košarkaški tim je sa uspehom nastupao u NCAA prvoj diviziji. Od 2008. godine je profesionalac. U prvoj sezoni branio je boje tima iz razvojne NBA lige - Erie BayHawks. Beležio je prosečno po meču 13,6 poena uz 4,1 skok i 3,9 asistencija. Potom je nastupao za Fort Wayne, takođe tim iz razvojen NBA lige, gde je bio najbolji igrač u timu sa prosekom od 17, 1 poena, 4, 6 skoka i 6,4 asistencije. Ovog leta odigrao je jednu utakmicu za NBA ligasa Boston Celtics, na kojoj je upisao 7 poena uz 4 skoka i 2 asistencije za 22 minuta provedena na parketu.

    Lafajet je potpisao jednogodišnji ugovor sa šampionom Srbije, a ekipi Vlade Jovanovića će se pridružiti nakon svih obaveznih lekarskih pregleda.

    Po dolasku u Beograd Lafajet je rekao:
    „Prvi put sam u Beogradu, a o Partizanu sam čuo zaista sve najbolje. Tim koji sa uspehom igra i na evropskom nivou u prethodnih deset godina. Moja jedina ambicija je pobeda, da budem spreman za svaku utakmicu i da pomognem timu da pobeđuje. Partizan je odličan klub i ima dobar tim, spreman sam da igram i jedva čekam prvu utakmicu“, rekao je novi plej crno-belih.

    U narednoj sezoni Lafajet će nositi crno-beli dres sa brojem 4.
    dobrodosao u sampionsku crno-belu porodicu.
    vole te lopovi!

  13. #13
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    Vujošević: "Čestitale mi kolege koje podnose tuđi uspeh"

    Dule u svom stilu komentariše pobedu nad Kavsima.
    Između subote i nedelje, odigrana je utakmica između moskovskog CSKA i Klivlenda, a pobedu je odneo evropski tim na čelu sa Duškom Vujoševićem!

    To je bio prvi put u istoriji da jedan evropski tim pobedi na američkom kontinentu . ''Kavalirsi'' su poraženi sa 90:87!

    ''Veoma sa zadovoljan i srećan zbog kluba koji vodim, ali i zbog sebe. Ova utakmica je pokazala da se smanjuju razlike NBA i evropske košarke. Mnogo ljudi mi je čestitalo ovaj uspeh. Ovo je velika škola za mlade igrače iz Rusije koji koriste svoje šanse'', rekao je trener koji stavlja akcenat na mlađe igrače i niže uspehe u evropskoj košarci.

    On je u svom stilu rekao i da je primio čestitke od "trenera koji podnose tuđi uspeh"
    dule deli lekcije i po amerikama.
    vole te lopovi!

  14. #14
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    sutra je otvaranje evroligaske sezone u pioniru. u goste nam dolazi himki, a mi ih cekamo bez prave cetvorke. i ovo je uzasno vazna utakmica, posto je himki tim koji nam je upao iz kvalifikacija, moramo da ga pobedimo kuci. jednostavno moramo, jer ako izgubimo, vrlo je moguce da ne prodjemo u top 16. jbg, jeste himki trenutno jaci i bolji od nas, ali realnost nije briga na koju se mi obaziremo. samo hrabro. do pobede!
    vole te lopovi!

  15. #15
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: KK Partizan

    Cestitam na igri protiv Zalgirisa. Vidim da ih cepate ko seljak novine. :lo;

    Gledao sam vas uzivo u Pardubicama protiv Nymburka. Ona dva crnca vam i nisu neka pojacanja. Sebicni i cirkuzanti. Tako se ne igra evropska kosarka. Nymburk vam je nasadio presing i niste mogli da maknete.
    Sve sto kazem potpisujem

  16. #16
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Cestitam na igri protiv Zalgirisa. Vidim da ih cepate ko seljak novine. :lo;

    Gledao sam vas uzivo u Pardubicama protiv Nymburka. Ona dva crnca vam i nisu neka pojacanja. Sebicni i cirkuzanti. Tako se ne igra evropska kosarka. Nymburk vam je nasadio presing i niste mogli da maknete.
    Hvala Ilke Pozdrav za tebe i Neru...

  17. #17
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Cestitam na igri protiv Zalgirisa. Vidim da ih cepate ko seljak novine. :lo;

    Gledao sam vas uzivo u Pardubicama protiv Nymburka. Ona dva crnca vam i nisu neka pojacanja. Sebicni i cirkuzanti. Tako se ne igra evropska kosarka. Nymburk vam je nasadio presing i niste mogli da maknete.
    hvala na cestitkama. : )

    utakmica protiv nimburka ne moze biti odgovarajuci reper kada je kvalitet ove ekipe partizana u pitanju. ta utakmica je dosla posle uzasno vazne pobede nad prokomom u gostima. igraci su igrali 2 utakmice u 3 dana, a bez odmora. direktno iz poljske su zapalili u cesku. nimburk nije nista posebno, i mogli smo da ih dobijemo ali pali smo kada su oni zaigrali zonu. nismo imali resenje za njihovu zonsku 2-3 odbranu i to je, izmedju ostalog, i jedan od razloga poraza.

    crnci su prilicno dobri. gist je jedan od najboljih crnaca koji je igrao u partizanu. fizicki je zver, ima sut, ima skok ima uzasno dobru igru u tranziciji. mozda je malo losiji u zagradjivanju kosa (losiji od robertsa) ali zato ima zverske blokade. doneo nam je jedan kvalitet vise u odnosu na robertsa, a to je sut i sigurnost sa linije slobodnih bacanja. gist je odlican igrac, i sto se vise bude uigravao sa ekipom, to ce biti i bolji i korisniji. mada, i sada ima neke fantasticne indekse.

    sto se tice lafajeta, on jeste korak nazad u onosu na boa, ali ko nije? bo mekkejleb je igrac koji ima strasne fizikalije. jeste nizak, ali je uzasno brz na prvom koraku. zato njega retko ko moze da cuva u evropi. lik je klasican nba plej, a tamo ne igra samo iz jednog jedinog razloga - ima los sut. da ima dobar sut, ne bi njega evropa videla. s druge strane, lafajet je dosao u partizan kao odlican suter. naravno, on to i jeste iako to jos uvek nije dokazao. ima savrsen izbacaj, a i ko je gledao zagrevanje pred pocetak tekmi, video je da lafajetu nije strano da poveze preko desetak trojki u nizu. takodje, lafajet ima nenormalnu asistenciju. u tom segmentu igre moze da parira teodosicu, koji ima mozda i najbolje asistencije u evropi. zatim lafajet ima fantastican sut iz driblinga. to mu je jedno od glavnih oruzja. zna da povuce kontru i zna da promeni ritam utakmice. ja i nisam bas zadovoljan njegovm dosadasnjim partijama, ali on moze mnogo bolje. i igrace bolje. on je prvi put u evropi. mora da prodje odredjeni period privikavanja i na kulturu a i na samu evropsku kosarku. vidi se da napreduje iz utakmice u utakmicu, i bice on pravo pojacanje.

    sto se tice treceg crnca, dzavaija, on mi je najveca misterija. mislim da ima problem sa koncentracijom, posto ima periode fantasticne igre i periode smesne igre gde ga razbija kako ko stigne. u odbrnai je odlican ali samo u igri 1 na 1, cim protivnik zaigra pick on se gubi. u napadu bi mogao da popravi korisnjece zicera, ali je primetan napredak u ofanzivi. sada je naucio da daje sasvim dobre povratne lopte kada ga udvoje i skupe odbranu na njemu... bice i on dobar.

    sve u svemu, u evroligi imamo skor 4-2 sto je aposultno fantasticno i nestvarno. bajka se nastavlja i ove sezone. kk partizan je institucija.
    vole te lopovi!

  18. #18
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: KK Partizan

    Ja ne znam ni igrace Partizana iz prosle sezone niti znam vasu igru uopste. Znam samo rezultate. Ali na osnovu videnja jedne utakmice u kojoj dvojici crnaca (a posebno Lafajetu) nije islo. jasno je da ne treba moj utisak uzimati kao generalnu ocenu njihovih vrednosti. No to sto kazes da je Lafajet izvrstan suter a posebno za tzv. trojke, upravo je i bio razlog mog loseg utiska o njemu. Njemu u igri trojke apsolutno nisu isle. Koliko se secam, nije ni sutirao cak ni onda kada je bio sam, neblokiran. U razmeni misljenja sa mojim drugarima, Grobarima, sa kojima sam bio u telefonskoj vezi za vreme utakmice sam i dobio informaciju da ova dvojica crnaca nisu adekvatna zamena onima koji su otisli.

    Razlozi poraza koje si naveo mislim da nisu odlucujuci. Izgubili ste utakmicu jer ste potcenili Nymburk. Stara srpska boljka. Za Nymburk ove godine niko ne sme da kaze da nije bogzna sta. Pa tukao je Cibonu u sred Zagreba. Inace, znatno se pojacao a finansira ga CEZ (Ceski Energetki Zavod), dakle najjaca Ceska drzavna firma. Nemam podatke (zaboravio sam) koliko novca trosi u sezoni ali koliko se secam ni jedan nas tim ne moze ni da mu primakne.

    Inace, jos uvek me zezaju u restoranu gde obicno rucam, kad god udjem. Rekao sam im pre utakmice da cemo da ih nakantamo sa 20 razlike. Sa drugarima sa kojima sam gledao tekmu zalio sam sto se nismo kladili na Partizan sa bar 10.000 kruna svaki. Imali su kurs 1.95 a Nymburk 2,20. XAXAXAXAXAXAXAXA, imao sam srece sto nisam znao kvote pre utakmice.
    Sve sto kazem potpisujem

  19. #19
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Ja ne znam ni igrace Partizana iz prosle sezone niti znam vasu igru uopste. Znam samo rezultate.
    e jebiga supermene, kako da diskutujemo kad ne gledas utakmice? taman sam se ponadao da cemo da opletemo kvalitetnu raspravu...

    elem...

    lafajet jeste dobar suter, samo to nije pokazao. velika je razlika izmedju evropske kosarke i nba, i mora da prodje odredjen period privikavanja. lafajet je prvi put u evropi i ovo je njegov period adaptiranja. mada je primetno da dize formu i da je sve bolji i bolji kako vreme odmice. protiv zvezde je odigrao najbolju utakmicu, sto mu je bilo potrebno zbog samopouzdanja, a dobru formu je nastavio i u evroligi sada protiv zalgirisa. mislim, doc rivers sigurno nije lud sto ga je drzao u bostonu kao partnera rondu na treninzima.

    gist jeste bolji od robertsa. da se razumemo, ja robertsa uzasno mnogo gotivim. on je sve ono sto je kk partizan - ima muda i srce, borben, jednom recju fajter. odlicno kontrolise skok i odlican je u odbrani, ali u napadu je gist bolji od njega. jednostavno je raznovrsniji. ima bolji sut, bolje igra sa posta, bolje resava situacije kada je okrenut licem ka kosu... u odbrani ce morati jos malo da poradi da bi dosao do robertsovog nivoa, ali nije on tu mnogo losiji. i dlaje stojim pri svome: gist je jedan od najboljih crnaca, uz mekkejleba, koji je ikada igrao u srbiji i partizanu.
    vole te lopovi!

  20. #20
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: KK Partizan

    lafajet dobio otkaz, umesto njega dolazi dzerels. iskreno, zao mi je lafajeta, pismen je kosarkas samo mislim da trener nije znao da ga koristi. rekao sam vec da nisam bas zadovoljan njegovim partijama, ali dizao je formu. problem sa njim je to sto je undersized dvojka i nije klasican plej. u tandemu sa dzerelsom bi cinio vrlo ****n bekovski tandem.
    inace, dzerels je zverina. bolji od lafajeta. brz, prodoran, odlican sut. levoruk je pa je i malo zeznutiji za cuvanje. steta samo sto nije dosao pre.

    dobrodosao, kurtise!!

    vole te lopovi!

Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. FK Partizan
    Od Mr.OneTwo u forumu Sport
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29-04-2012, 20:21
  2. Partizan gost Paoka
    Od Man u forumu Sport
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09-08-2010, 18:19

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •