Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 48 od 48

Tema: Baksuzi

  1. #41
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Baksuzi

    ... a đavo, zavidan budući Bogu na Negovoj moći i slavi, učini te poče i on stvarati
    te tako, Bog stvori ovcu, a Đavo kozu
    Bog stvori vinovu lozu, a Đavo drač
    Bog stvori Adama, a Đavo Milku Canić.

  2. #42
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Baksuzi

    Bog stvori razbibrigu, a djavo krstu

  3. #43
    Registrovani Član
    Klu avatar
    Status : Klu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 292

    Početno Re: Baksuzi

    e neznam vam ja te umotvorine...

  4. #44
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Baksuzi

    Citiraj Prvobitno napisano od D Lite Vidi poruku
    e neznam vam ja te umotvorine...
    slažem se.
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #45
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Baksuzi

    ne poznajem takve osobe,ali baksuzom smatram odredjene pojave.to mise bas desavalo,da na primer pred ulazak na svecanu veceru pri kojoj treba da upoznam roditelje mog muza,njegovu porodicu,pri izlasku iz auta stanem u odvod za vodu,iscasim clanak,otkinem potpeticu,padnem,sva se izmazem..ima li veceg baksuza..ili su to marfijevi zakoni na delu..

  6. #46
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,150
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Baksuzi

    Baksuz je nekako vezan za pojam osobe koja " da se uhvati za zelenu granu,i ona bi se osušila"...

  7. #47
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Baksuzi

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    jedna mala intelktualna mozgalica o baksuzima pre no sto odjezdim na kafu....

    zasto bi iko radio nesto pogresno ako jako dobro zna sta treba da uradi?
    znaci ne bi, ili bi... mozda?
    a mozda je sve zato sto zna da je to pogresno ustvari za njega dobro? ili on misli da je u pravu a ustvari nije?
    da li su neki ljudi skloni konfuziji i nerazumevanju jedni drugih... ili ne razumeju sebe, pa nerazumevanje drugih vuce korene odatle?
    dva pogresna nikad jedno dobro ne napravise... stara mudrost, ali....
    jer to ali je smisao naseg postojanja bez obzira sta mi mislili o drugima, na nama je da tim drugima pokazemo sta mislimo o njima....i da im to pokazemo... uzivo... plasticno ako treba.
    aj da vas cujem drage devojke jel' znate neke baksuze u okolini i sire? ja imam dva drugara, to je za riplija al' nemam sad vremena.... next time.

    p.s nije moje celokupno ovo razmisljanje ali se skoro savrseno uklopilo u temu o baksuzima inspirisano time da sam doticni...
    prvo definisi ovo. :-) mislis samo u relmu ljubavi ili..?

  8. #48
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Baksuzi

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    jedna mala intelktualna mozgalica o baksuzima pre no sto odjezdim na kafu....

    zasto bi iko radio nesto pogresno ako jako dobro zna sta treba da uradi?
    znaci ne bi, ili bi... mozda?
    a mozda je sve zato sto zna da je to pogresno ustvari za njega dobro? ili on misli da je u pravu a ustvari nije?
    da li su neki ljudi skloni konfuziji i nerazumevanju jedni drugih... ili ne razumeju sebe, pa nerazumevanje drugih vuce korene odatle?
    dva pogresna nikad jedno dobro ne napravise... stara mudrost, ali....
    jer to ali je smisao naseg postojanja bez obzira sta mi mislili o drugima, na nama je da tim drugima pokazemo sta mislimo o njima....i da im to pokazemo... uzivo... plasticno ako treba.
    aj da vas cujem drage devojke jel' znate neke baksuze u okolini i sire? ja imam dva drugara, to je za riplija al' nemam sad vremena.... next time.

    p.s nije moje celokupno ovo razmisljanje ali se skoro savrseno uklopilo u temu o baksuzima inspirisano time da sam doticni...
    Plasticno pokazivanje baksuzima da su baksuzi bi dovelo do burne reakcije. To su ljudi sa dobro osmishljenim postupcima, sve sto rade je povoljno samo po njih, imaju taj pakosni osmeh. Njihovi postupci su kao ubistvo sa umislom u pokusaju . Imam ih u svakodnevnom zivotu.


    A ono drugo znacenje, pa ne znam bash, ponekad kad mi se desi neki peh tek puno kasnije se nametne razmishljanje tipa - ko zna zasto je to dobro. Kad zelis da ostavis najbolji utisak onda blejis ko koza, slusas, pola ne cujes, progovoris dve reci ( a inace sve znas i ne zaustavljas se ), kad hoces da najbolje izgledas onda te oci peku jer nisi spavala, otekne ti obraz od zuba.... Obuces najstarije cizme i i dalje bledo gledas, a drugu priliku za prvi utisak nemas . I ponovicu ko zna zasto je to dobro...
    Ciji potpis?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •