Stranica 2 od 25 PrviPrvi 123412 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 494

Tema: Najbolji srpski teniser NOVAK ĐOKOVIĆ

  1. #21
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Novak Djokovic se sinoc po nasem vremenu okitio jos jednom pobjedom i plasirao se u polufinale Rodzers kupa u Torontu pobjedom nad Francuzom Zeremijem Sardija...2 ...0 po setovima 6...3 i 6...2...U polufinalu ga ceka Rodzer Federer ...Puno srece NOLE...
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  2. #22
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od Ravnica Carobnica Vidi poruku
    Sve to isto znam ali ga ne gledam tako negativno ko ti . Mnogim mladim ljudima bi trebao biti primjer uzornog momka ...
    Ziva je istina da mi Srbi sve prastamo sem necijeg uspjeha i vrhunskih rezultata.I Ljubicic zivi u Monaku pa cu li Hrvate da mu to spocitavaju
    A za drzavljanstvo da ga Novak nece trebali bi ga moliti suprotno On koji Srbiju u srcu nosi ,malo li je puta to dokazao. A usput bas si ga pretjerao.
    pa ne znam bas, recimo on je na sebe navukao gnev zbog bahatog i osionog ponasanja njegove familije. a ni on se nesto posebno ne razlikuje od njih. jbg s kim si takav si.
    mene djokovic izuzetno nervira i polako pocinjem da klizim u iracionalnost. ali opet ti bespotrebno skaces na svaku kritiku koja mu se uputi. histerises bez ikakvog razloga i branis novaka kao da ti je najrodjeniji. nema potrebe za tim.
    i dokle vise taj argument da se u srbiji ne prasta uspeh? to jednostavno nije tacno. mogu da ti nabrojim odmah sada izuzetno uspesne sportiste, svetskog kalibra, sa ovih prostora a koje postuje i ceni cela srbija. bice ipak da ima nesto u djokovicevom karakteru koji izuzetno iritira ljude. ja licno o njemu, njegovom ponasanju i njegovoj familiji imam najgore moguce misljenje.
    recimo, ne treba ni da spominjem skandal sa viskovicem i sta su uradili coveku. ne treba da pominjem proseravanje oko skejt parka na novom beogradu... ima takvih primera koliko hoces. ponasaju se ljudi kabadahijski, a porez uredno placaju drugoj drzavi. i stoga smatram da ih sasvim regularno treba oterati u monako pa neka tamo divljaju.

    i samo da dodam da sam ga zamrzeo i zbog njegovih nesportskih poteza. tipa koriscenje medicinskog tajmauta za kojim nema potrebe, predavanje meceva koje gubi a povredu navede kao razlog i slicne sabanske forice.
    vole te lopovi!

  3. #23

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    grobar +1
    bitno da je on sebi podigao spomenik
    a uzoran je, nema šta
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  4. #24
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    U polufinalnom mecu sa Rodzerom Federerom Novak Djokovic je izgubio .Forma na turniru *Rodzers* u Torontu bila je popeta na veci nivo od one koju je pokazivao u zadnje vrijeme...
    Popravio je servis, kretanje mu je znatno bolje,raznolikost udaraca ,samo neiznudjene greske da svodi na najmanju mogucu mjeru, i da u meceve ulazi agresivnom igrom bez padova i gubljenja strpljenja...
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  5. #25
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  6. #26
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Pokusaj dubla ove dvojice vrhunskih teniaera zavrsio se neuspjesno i veoma mi je zao. Vec u prvom kolu *RODZERS *kupa u TORONTU su ispali

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  7. #27
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko Vidi poruku
    grobar +1
    bitno da je on sebi podigao spomenik
    a uzoran je, nema šta
    Marko , Marko djavolcicu jedan ...

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  8. #28
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Svi su mrtvi ozbiljni samo se Rodzer i Novak smiju...

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  9. #29
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Nas je Nole vitez pravi samo tako nek nastavi....

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  10. #30
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    meni je ovo jako slatko...


  11. #31
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    06 Septembar 2010 | 21:31
    US Open:

    Fiš sitna riba za Noleta




    Srpski teniser Novak Đoković plasirao se četvrtfinale Otvrenog prvenstva SAD u Njujorku pošto je u osmini finala bio bolji od 21. tenisera sveta, Amerikanca Mardija Fiša sa 3:0 po setovima 6:3, 6:4, 6:1.

    Đoković je potpuno dominirao u meču, osvojio je 85 poena, 23 više od Fiša i šest puta je oduzeo servis protivniku, a Amerikancu je dozvolio da napravi samo jedan brejk.

    Đoković je dobro počeo prvi set i posle brejka poveo sa 2:0. Amerikanac je u narednom gemu vratio brejk, ali je treći nosilac odmah uzvratio i posle gema na svoj servis poveo sa 4:1. Srpski teniser je do kraja seta čuvao prednost brejka i za 38 minuta igre poveo u meču.

    Teniseri su u drugom setu osvajali gemove na svoj servis, sve do petog, kada je Đoković oduzeo servis protivniku i poveo sa 3:2. Fiš je u narednom gemu propustio tri vezane brejk lopte, nakon čega je Đoković poveo sa 4:2. U nastavku su teniseri igrali sigurno prilikom svojih servisa, a Đoković je zahvaljujući dobrim servisima, uz dva asa, lako osvojio poslednji 10. gem i stekao veliku prednost u meču.

    Đoković je već u prvom gemu trećeg seta oduzeo servis protivniku i posle gema osvojenog na svoj servis, bez izgubljenog poena, poveo sa 2:0. Fiš, 19. nosilac na turniru, posle toga osvojio je svoj servis i to je bilo sve što je do uradio do kraja meča, pošto je Đoković nakon toga osvojio četiri gema uzastopno i za sat i 49 minuta igre peti put u karijeri pobedio večerašnjeg protivnika.

    Đoković će za mesto u polufinalu igrati protiv 17. nosioca Francuza Gaela Monfisa, koji je pobedio Rišara Gaskea sa 6:4, 7:5, 7:5. Srpski i francuski teniser su do sada odigrali četiri meča i svaki put pobedio je Đoković.

    Najbolje rangirani srpski teniser u Njujorku pokušava da ponovi ili nadmaši uspeh iz prethodne dve sezone kada je stizao do polufinala Ju-Es opena, kada je oba puta poražen od Rodžera Federera.Bivši šampion Otvorenog prvenstva Australije je najbolji grend slem rezultat ove sezone ostvario na Vimbldonu gde je igrao polufinale. Četvrtfinale je igrao na Rolan Garosu i Australijan openu.

    izvor SPORTAL.rs

  12. #32
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Novak je na kraju sezone na drugom mjestu u svijetu i Novak je sad jak i bice tesko kad protivnici dobiju njega prekoputa u mecu ...
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  13. #33
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  14. #34
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Novak u polufinalu Sangaja...

    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  15. #35
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    bravo!
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #36
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Thumbs up Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Počinje Masters kup u Londonu



    Osmorica najboljih tenisera sveta boriće se od 21. do 28. novembra za titulu na Masters kupu u Londonu. Rafael Nadal, Novak Đoković, Tomaš Berdih i Endi Rodik su u grupi A, dok su Rodžer Federer, Robin Soderling, Endi Mari i David Ferer u grupi B. Prošle godine završni turnir za tenisere prvi put se igrao u glavnom gradu Velike Britanije, a trijumfovao je Nikolaj Davidenko koji je u finalu savladao Huana Martina del Potra. Srbiju će, osim Đokovića, predstavljati i Nenad Zimonjić u konkurenciji parova.
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  17. #37
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Thumbs up Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Đoković mislima već u Areni



    Srpski teniser Novak Đoković pokušava da se koncentriše na predstojeći Masters kup u Londonu, ali pažnju mu odvlači drugi zadatak – finale Dejvis kupa. Finale između Srbije i Francuske igra se od 3. do 5. decembra u Beogradskoj areni. "Iskreno, moj najveći cilj je osvajanje Dejvis kupa. "Imao sam prilike da budem deo ovog događaja (Masters kupa) i pre i nadam se u budućnosti ponovo biti deo toga, ali finale Dejvis kupa kod kuće možda ću igrati sam.
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  18. #38
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Thumbs up Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Đoković: "Cilj mi je polufinale"


    Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da mu je cilj da na završnom ATP turniru sezone ostvari bolji rezultat nego prošle godine. Đoković je izrazio želju da na turniru u Londonu stigne barem do polufinala. "Vrlo važan turnir. Kruna sezone. Četvrti put uzastopce sam među osam najboljih na svetu. Vrlo sam zadovoljan zbog toga. Želim da budem bolji nego prošle godine, da stignem barem do polufinala", naveo je treći teniser sveta u izjavi za sajt ATP, koji je Đokoviću posvetio petominutni video prilog. ATP je podsetio da je Đoković ove sezone imao više problema nego prethodne, kada je osvojio pet titula. U prvih šest meseci ove sezone pobedio je samo u Dubaiju i bilo je očigledno da je u padu forme. "Bilo je puno uspona i padova ove sezone. Prvih šest meseci nisam igrao svoj najbolji tenis. Neke sporedne stvari su me ometale. Imao sam i zdravstvenih problema, nisam bio potpuno spreman. Više sam razmišljao o tome nego o igri", naveo je 23-godišnji Beograđanin. Drugi deo sezone, ipak, doneo je bolju formu Đokovića, koji je igrao polufinale Vimbldona, finale na Otvorenom prvenstvu SAD, a zatim pobedio u Pekingu. "Pravi Đoković se vratio", ocenjeno je u prilogu ATP-a. "Od Vimbldona je sve krenulo na bolje. Potom i Ju-Es Open, koji je za mene verovatno najbolji turnir sezone. Zatim i Peking. Sada pokušavam da održim taj nivo. Osećam samopouzdanje, koje ne želim da izgubim", kazao je Đoković. Autor priloga je ocenio i da se Đoković od ostalih tenisera izdvaja po strastvenosti, emotivnosti i posvećenosti. Sedam godina na profesionalnoj sceni, kako se navodi, nisu ga pripitomile.
    "Svi se razlikujemo, drugačiji smo. Lično volim da uživam u životu, i na terenu i van njega. Volim da razgovaram sa fanovima, da imitiram kada mi nešto padne na pamet. Da budem spontan", rekao je Đoković, koji je poznat po imitacijama kolega tenisera. Nešto slobodnije ponašanje, međutim, ne znači i da Đoković neozbiljno shvata profesionalne obaveze, što dokazuje i činjenica da je treću godinu u nizu među trojicom najboljih na svetu. "Pobeda je moja motivacija. Nebitno je da li na grend slemu ili nekom drugom turniru. To je nezamenljiv osećaj. Verovatno najlepša moja teniska uspomena je pobeda na Otvorenom prvenstvu Australije 2008. godine", istakao je Đoković, koji će u Londonu igrati u Grupi A sa Rafaelom Nadalom, Tomašom Berdihom i Endijem Rodikom. Sezonu će, za razliku od ostalih kolega, završiti tek posle finala Dejvis kupa u kome će Srbija igrati sa Francuskom.
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  19. #39
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    daj Bože da dođe do finala....i da pobedimo francuze.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #40
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Thumbs up Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Pobojedjen Ceh Tomas Berdih,2-0 po setovima...



    Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobediom je započeo Masters kup u Londonu, pošto je lako i ubedljivo pobedio Čeha Tomaža Berdiha sa 6:3 i 6:3 Meč u „O2“ Areni trajao je 90 minuta, a praktično od samog početka nije se postavljalo pitanje pobednika, pošto je treći teniser sveta u ranim fazama oba seta dolazio do brejkova i tu prednost rutinski održavao do kraja.
    Da će biti raspoložen za igru, Đoković je pokazao već u prva tri gema prvog seta. U prvom je došao do brejka, nakon toga lako materijalizovao oduzeti servis, a onda propustio i četiri brejk lopte u trećem gemu da praktično osigura prvi set već u njegovoj prvoj polovini. Međutim, vrlo sigurnom igrom sa osnovne linije, dobro odmerenim i preciznim udarcima koji su držali Berdiha iza osnovne linije. Đoković je strpljivo gradio poene, šetao Čeha i čekao njegove greške.
    Drugi nalet došao je u vidu pet vezanih gemova u finišu prvog i na početku drugog seta. Novak je puno napadao bekhend Berdiha, i gotovo po pravilu dobijao duže razmene udaraca, a jedinu pretnju da izgubi set imao je sredinom drugog seta, ali je uspeo da se vrati posle 0-30.
    Osim po sigurnim razmenama udaraca, Novak je impresionirao i pravovremenim odlukama i raznovrsnom igrom, posebno skraćenim loptama. Upravo jedna takva donela mu je praktično sedmi gem drugog seta i vođstvo od 5-2 i to je praktično bila poslednja pretnja Berdiha, jer je već naredni servis-gem Đoković dobio bez prevelike drame, a meč završio dobrim prvim servisom.
    Đoković je i statistički diominirao: Imao je 20 "vinera", Berdih 17, ali je mnogo važniji podatak da je imao samo 16 neiznuđenih grešaja, Čeh čak 12 više, i možda najvažniji podatak da Berdihu nije dozvolio ni jednu brejk loptu. S druge strane, Novak je iskoristio 3 od 7 brejk šansi...
    Veliku pažnju punih tribina O2 Arene u Londonu privukao je i u ponedeljak legendarni Dijego Armando Maradona koji je sedeo u loži srpskog tenisera. Podsetimo, Đoković je prošle godine takmičenje na završnom turniru završio već u grupnoj fazi takmičenja pošto je izgubio od Robina Soderlinga, a pobedio Rafaela Nadala i Nikolaja Davidenka, dok je 2008. osvojio titulu.
    Naredni meč Đoković igra u sredu, protiv Endija Rodika, ali za sada nije poznat terming tog duela.
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

Stranica 2 od 25 PrviPrvi 123412 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Najbolji u 2014.
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16-01-2015, 12:32
  2. Najbolji rok bend je?
    Od gedza u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15-12-2012, 01:54
  3. Najbolji savet...
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27-08-2012, 16:06
  4. Uzmeš Đokoviću, platiš radnike...
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 20:19
  5. Najbolji Srpski vladar
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12-07-2010, 20:09

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •